zip.lv spamboti

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic zip.lv spamboti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150500
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu tā, iemetu iekš zip.lv sludinājumu, un hops, pēc pāris dienām jau e-pasts pilns ar spamu. E-pasta adrese ir svaiga, nekur neesmu neko citu ar to mailu darījis, kā vien viens vienīgs sludinājums zip.lv.

    Kā vienu no smieklīgākajiem spamiem varētu uzskatīt šo te:

    Quote:


    i am labdarības nosaukuma redzu savu profilu šodien http://www.zip.lv un tas nāk interesē arī jūs es gribētu būt jūsu draugs un es, piemēram, sūtīt e-pastu uz mani [email protected] adresi, lai i sniegs jums manu attēlu, lai jūs zinātu, i am.Remember attāluma un colure deva nav svarīgi, kas ir svarīgākais ir mīlestība un understanding.i esmu wating Lai lasītu lovely note ….

    i am charity by name i see your profile today http://www.zip.lv and be come interested in you also i will like to be your friend and i will like you to send an email to me [email protected] address so that i will give you my picture for you to know whom i am.Remember distance and colure dose not matter what is important is love and understanding.i am wating to read your lovely note…

    un šis jau laikam vēl kādam ir aizgājis.

    Quote:

    Efektīva reklāma interneta vidē.

    Sīkakai informācijai rakstiet Mums uz e-pastu vai zvaniet pa telefona numuru 22440876.

    Pieredze jau 2 gadi, vairāk kā 100 apmierinātu klientu.

    Reklāmas iespējas vairāk kā 85 valstīs.

    P.S. Ja informācija, varētu ieinteresēt, Jūsu biznesa partnerus, paziņas, draugus, tad lūdzu parsūti viņiem vēstuli.


    Ja Jūs turpmāk nevēlaties saņemt no mums reklāmas sūtījumus, tad uzrakstiet e-pastu uz [email protected]

    vbdablyiilzhrwrovovsmuhqicpzlzsskvs

    Ja godīgi, vai tad tiešām ir tik grūti aizsargāt to e-pasta adresi no mail graberiem, kuri savāc visus aktīvos mailus un tad vai nu sūta spamu, vai arī mail datubāzi kādam uzsit gaisā.

    Vai tad tiešām tik grūti ir izveidot kaut kādu web mail formu, like ss.lv.

    #226723
    richijs
    Participant

    Ieliekot pārdošanas sludinājumu zip.lv 😀 Man jau liekas ka tas ir Spams, bet varbūt kļūdos 😀

    Quote:

    Sveiki,

    Es būšu pērk jūsu postenis Klientu Nigērija kā Ziemassvētku

    dāvana, un es vēlētos uzzināt, vai jums ir kādi pārdošanas pozīcijas

    atkal un es maksāt ar bankas pārskaitījumu vai PayPal, tāpēc es

    gribētu, lai jūs mail me back turpināt diskusijas par maksājumu un

    nosūtīšana.

    Pateicība

    James Smith

    Quote:

    Hello seller,

    I am Mrs Anita Saw i am happy to come across your item when am

    searching for the similar type i want to buy.So i will like you to

    tell me the condition of this item and also the total cost of this

    item so that i can know…So you can also contact me at my personal

    email address at [email protected]

    i hope to read from you soon

    Thanks

    Anita Saw

    #226724
    Foxsk8
    Participant

    Nu es šaubos vai tas ir reāli. Man vairāk liekas, ka vai nu kāds testē sistēmu uz kaut kādiem iedomu tekstiem, vai nu arī kāds globals spambotu serviss uzkrāvies uz zip.lv.

    #226725
    Evers
    Participant

    Viennozīmīgi ka spams, šamie dabūs tavu mantu, un tu paliksi bez naudas. Nigērija balstās uz šitajiem biznesiem 😀

    #226726
    Jaunzems
    Participant

    Hmm. Latvijas ekonomiku varam izārstēt nigēriešu gaumē?

    #226727
    Evers
    Participant

    Ja es, kā muļķis, nebūtu atteicies no tiem fantastiskajiem laimestiem, par kuriem informācija epastā šad tad ienāca, tad es viens pats varētu Latvijas ekonomiku izārstēt! 😀

    #226728
    Jaunzems
    Participant

    Es domāju – sūtot spamus.

    #226729
    drunk_lizard
    Participant

    tikai pilniigi idioti liek sludinaajumus “bezmaksas” serveros.

    priekaa…

    #226730
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    priekaa…


    priekaa

    #226731
    Foxsk8
    Participant

    DL: Neteikšu, ka es ieliku bezmaksas sludinājumu. Normāls sludinājums, par maksu un beigu beigās dabot šitādu drazu, droši vien šo vajadzētu pacelt kaut kādā lielākā mērogā, jo par ko tad es maksāju tos pāris santīmus, ok pacelt, izcelt tekstu, tur saprotu, bet nu ne jau par to, ka jebkurš mails, ar ko cilvēki liek sludinājumus un darbojās, nonāk spambotu rokās. Priecājos, ka telefona numurus vēl nesāk uzkrāt, kaut kad nesen jau te bija kašķis ar nelegāli iegūtiem numuriem un spamu izsūtīšanu.

    #226732
    Jaunzems
    Participant

    Kas traucē tieši uz sludinājumu izveidot jaunu e-pasta kasti?

    #226733
    Evers
    Participant

    Tie nav spamboti, tie ir dzīvi cilvēki, tāpēc ja kontakts būs vienalga kāds un kādā veidā dabūjams, kautvai epasta adrese “captcha” stilā, tev tiks sūtīts!

    #226734
    TokRa
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    tikai pilniigi idioti liek sludinaajumus “bezmaksas” serveros.


    Prieks, kur tu rodies 🙂 Es vakar ievietoju veselus 4 sludinājumus zipelvē.

    #226735
    Foxsk8
    Participant

    Jaunzems: Tu iesliecies jocīgs, vai tiešām tāds esi? Ja es veidoju normālu sludinājumu par lietu, tad arī norādu kontaktiem vajadzīgo e-pastu, kas tieši saistīts ar sludinājuma tēmu.

    Ielikšu piem [email protected] 😀 diezvai kādas padomās, ka ievietotais sludinājums ir nopietns.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā