draugiem.lv mirst?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic draugiem.lv mirst?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151698
    izredzētais
    Participant

    ar vien vairāk ziņ ās ir lasāmas tēmas par draugiem.lv sarukšanu un facebook.com neuzvaramo triumfa gājienu.

    piemēram,

    https://www.apollo.lv/portal/news/articles/208963

    https://www.diena.lv/lat/business/hotnews/arvien-vairak-lietotaju-draugiem-lv-uzgriez-muguru-2010-07-13-1

    https://www.apollo.lv/portal/life/articles/208507

    …’nd the list goes on and on.

    kādu nākotni jūs paredzat draugiem.lv?

    kas jūs draugiem.lv visvairāk kaitina un ir pamudinājis (ja ir) pilnībā vai daļēji pārslēgties uz citiem portāliem?

    labrpāt uzklausītu jūsu viedokļus par draugiem.lv prognozēto pastāvēšanas laiku, to mīnusiem un plusiem salīdzinājumā ar citiem sociālajiem tīkliem, atsauksmēm, pārdomām vai jebko citu kas jums ir piebilstams par šo tēmu.

    edit:

    interesentiem – notepad.lv domubiedru grupa @facebook: https://facebook.com/group.php?gid=140265005992756

    edit2: Kādēļ nomainīt Draugiem.lv uz Facebook (part1) by Evers:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TrS4nxMd2Ak[/youtube]

    #241972
    buipisLV
    Participant

    Jo ātrāk visi nomigrēs uz facebook, jo labāk. 🙂

    #241973
    deivs001
    Participant

    Es pat ļoti nepārdzīvotu, ja draugiem.lv zaudētu popularitāti. Netrūkst alternatīvu tas pats facebook, myspace. Katram laikam iestājas laiks, kad apnīk vecais, bet man personīgi kaitina draugiem.lv “uzmācība” par visu prasīt naudu, izdomāt kaut kādas svētku spēlītes,akcijas, lai atkal noplēstu naudiņas.

    Bet, ko darīt, ja ir aitas, cirpējam jābūt.

    #241974
    web33
    Participant

    Jā un tas sākumā Yo Jāni Bērziņvispār iespārda,liekas ka dr.lv strādā 30 gadīgi bērni

    #241975
    Wuu
    Participant

    Nekas nemirst, jo nedzimušiem bērnam jau ir draugiem.lv profils 😀

    Visiem kas lieto facebook, izsaku līdzjūtību.

    #241976
    Mad182
    Participant

    Es nedomāju, ka draugiem.lv tuvākajā laikā varētu strauji zaudēt popularitāti, bet konkurence gan nāk tikai par labu. Es Facebook lietoju jau vairāk kā gadu. Patīk, ka tur katrs klikšķis neatduras pret īzsiņas sūtīšanu, kā arī nonormālais dažādo aplikāciju un iespēju daudzums.

    #241977
    Jaunzems
    Participant

    Wuu wrote:

    Visiem kas lieto facebook, izsaku līdzjūtību.


    Taviem vecākiem izsaku līdzjūtību, ka tāds EPIC PHAYL padevies

    #241978
    iKey
    Participant

    nezinu kas ir, bet draugos ilgāk par pusstundu nevaru nosēdēt, vai nu nomirst Opera vai kompis pats pakarās, citās lapās varu kaut visu dienu sēdēt

    #241979
    elvisburdajs
    Participant

    Es esmu par to ka mums ir savs nacionālais draugu portāls, arī poļiem tāds ir, cik zinu.. Protams tas marasms ar īsziņām un naudas slaukšanu ir jābeidz.

    #241980
    aoma
    Participant

    Tā īsziņu sūtīšana jau nav spiesta lieta, par bilžuku apstīšanu un vēstuļu rakstīšanu naudu pagaidām taču vēl neprasa.

    Nedomāju, ka radīsies sakarīga alternatīva, pārsvarā citi sociālie portāli spiež uz sex kontaktiem, kas ir aktuāli pavisam nelielai sabiedrības daļai.

    #241981
    samurajs
    Participant

    Facebook ir lietojams, tikai jāpierod pie citādas filosofijas un lapas struktūras. Bez tam LV versija vēl nav pilnīga.

    Nedomāju, ka tuvākā laikā FB izkonkurēs ‘traukus’.

    #241982
    Toms
    Participant

    web33 wrote:

    Jā un tas sākumā Yo Jāni Bērziņvispār iespārda,liekas ka dr.lv strādā 30 gadīgi bērni


    Š is ir tikai noteiktam vecumam domāts. Pats vienreiz spēlējos ar šo un atklāju – ja uzlieku, ka esmu jaunāks, rādās visi šie “yo”. Tiesa, nezinu no kāda vecuma tas “mainās”. Negribi tādu – liec sev citu vecumu.

    Taču manā skatījumā facebook neizkonkurēs draugiem.lv tuvākajā laikā.

    #241983
    zivs
    Participant

    Reģistrējies, protams, esmu abos portālos, bet ne vienu, ne otru neizmantoju biežāk kā reizi dienā – abi portāli pilda visvienkāršāko uzdevumu – saziņas līdzeklis ar radiem, attālākiem draugiem un paziņām. Neinteresē mani visa tā “samaksā drusku naudiņas un varēsi lietot baig CmUkÄ€s ādiņas savām vĒsTulīTēM”. Neinteresē arī statistikas un neinteresē, kas manus albumus/d-grāmatas skatās …

    Bet, kas attiecas uz FB, tad pēdējā laikā diezgan jūtami sāk migrēt pazīstamie cilvēki uz turieni – arvien vairāk draudzības aicinājumi no tiem, kas jau ir draugos draugiem.lv, arvien vairāk savas bildes un informāciju draugi sāk bakstīt tieši FB, nevis dr.lv.

    #241984
    Toms
    Participant

    Facebokā ļoti daudz jauni lietotāji reģistrējās brīdi, kad FB varēja sasiatīt ar skype kopā. Man ļoti duadz zināmi cilvēki reģistrējās.

    #241985
    Jaunzems
    Participant

    patiesībā draugos esmu vēl tikai tāpēc, ka tur ir domubiedru grupas (ne tikai H&P 😀 ), kuras uz fb vai atsevišķām lapām tuvākajā desmitgadē netaisās migrēt…

    bet sam lietoju tviteri. un tikai.

    #241986
    Aldis
    Participant

    web33 wrote:

    Jā un tas sākumā Yo Jāni Bērziņvispār iespārda,liekas ka dr.lv strādā 30 gadīgi bērni

    Tāds yo rādās ja esi bērns vai tīnis.. 😀 skaidrs viss ar Tevi! 😀

    #241987
    deivs001
    Participant

    Wuu wrote:

    Nekas nemirst, jo nedzimušiem bērnam jau ir draugiem.lv profils 😀

    Visiem kas lieto facebook, izsaku līdzjūtību.


    Kas tad ir tik slikts iekš Facebook?

    Jaunums – https://developers.facebook.com/blog/post/395

    #241988
    migors
    Participant

    Es arī lietoju facebook, draugiem man ir kā tāds rezerves variants ja nu kāds nav facebook.

    #241989
    Wuu
    Participant

    deivs001 wrote:


    Kas tad ir tik slikts iekš Facebook?


    Man godīgi sakot ir alerģija pret jebko kas ir internetā un ir saucāms “sociāls”.

    Mūsdienās visiem ir telefons un skyps, paņem un piezvani! Parunā kā cilvēks, man ir apnikušas stulbas vēstulas ar saturu “Ko dari?” un bilžu albumi ar “es pie spoguļa 99 pozas” kulta. F*** to visu, jo tālāk jo labāk…

    Iespējams es neesmu pietiekami “sociāls”!

    #241990
    Jaunzems
    Participant

    Wuu, man arī tādi ir apnikuši. Bet ja man viņi nepatīk – es viņus unfollow vai pārtraucu draudzību!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā