mānam Draugiem.lv gudros skriptus

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151465
    kaqp
    Participant

    Tātad, jautājums nav ne par hakošanu ne kāda acc uzlaušānu. Runa iet tīri par manu personīgo acc. Visi gan jau zina, ka vēstules kuras jau ir aizsūtītas, parādās trekniem burtiem. Kamēr saņēmējs tās nebūs izlasījis. Viss ir ļoti vienkārši, atverot vēstuli, automātiski nosūtās kods uz draugiem.lv serveri. Un sūtītājs redz ka esmu izlasījis.

    Tātad, jautājums sekojošs, vai kāds varbūt zina kā to skriptu var mazliet apčakarēt un izlasīt vēstuli, nedod ziņas par to serverim.tb. Lai sūtītājs neredz, ka esmu lasījis.

    Zinu viss baigi murgaini. Varbūt kāds var palīdzēt.

    #238924
    WerNeo
    Participant

    Murgaini nav un ideja skaidra… Tikai ar to realizēšanu būs pagrūti. 🙂

    #238925
    Crow
    Participant

    Ja šī vēstule jau ir pārsūtīta tev (t.i., tās saturs atrodas lapā, bet tikai nav redzams), tad nav problēmu aizliegt uz vienu momentu lapai sazināties ar trauku sterveri vai kaut atrast un padarīt vēstules tekstu redzamu ar Firebug vai līdzvērtīgu rīku.

    Ja tas ir realizēts ar taisnām rokām un AJAX – nospiedīsi un tikai tad tev pados vēstules saturu – tad tas nav iespējams. Vismaz bez hakošanas.

    Traukos neesmu, tāpēc nezinu, kā tas notiek reāli.

    #238926
    Jaunzems
    Participant
    #238927
    samurajs
    Participant

    Man tādas aizdomas, ka traukos tas notiek ar iekšējo linku: kā vēstule sāk pārsūtīties, tā šās karogs nomainās uz “lasīts”. Ir bijis, kad pārtrūkst savienojums, un vēstule nemaz nenonāk PC, bet tik un tā rādās kā lasīta.

    #238928
    Aldis
    Participant

    Kā jau samurajs minēja: impossible.

    Tā arī notiek jebkurā prātīgā servisā. 🙂 Draugiem.lv tik vēstuļu lasīšana iekš AJAX nomaskēta.

    Arī notepad.lv – jau pirms pašas vēstules ielādēšanas, tā tiek atzīmēta kā nosūtīta, jeb, jau lasīta vēstule! 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā