neliels statistikas scenārijs

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Slēgts
Morpheus

neliels statistikas scenārijs

Post no Morpheus » 23 Jūn 2009, 09:26

neliela dāvaniņa tiem, kas vēl tikai sper pirmos soļus WEB un PHP, aJAX un SQL.

Tātad šorit isti nebija ko darit pie kafijas un uzveidoju jums mazu ajax bāzetu statistikas skripteli, kas skaita apmeklētājus pēc IP, un cik lapas katrs ir apmeklējis, to visu pēc tam var smuki izvadīt un vel pēc tam var piešūt vēl daudz visādu sīku optu klāt, viss darbojas ar ajax interfeisu lai lieki nenoslogotu pārējos lapas php scripus, instalacija vienkarša, 1sql tabula ar 2 kolonnām, lai izsauktu lapā jaievieto viens vienīgs script src kods.

velkam šeit

Morpheus

Post no Morpheus » 23 Jūn 2009, 22:27

Lool neviena komenta? :< paldies, es centos :D

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43
Reputācija: 0

Post no grisha » 23 Jūn 2009, 23:41

KUr ta Tu jaanjos gribeeji komentaarus?
Visi ir pie dabas.. . Manaa galaa neviens taadus sveetkus nesvin, taapeec ar te iegriezos... .
Man gan tas Ajax taa iisti nav paticis, intreses peec gan, meegjinaashu vinju uzstumt.

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 23 Jūn 2009, 23:58

Iesaakumaa nepatiik instrukcija. Protams, labi esi centies, bet man konsolee no garumziimeem ir tikai palikushi punkti... .
Kate mani arii pasuutiija... .

Taa kaa instrukcija ir vienos kjeburos, tad savas nogurushaas, peedeejaas peleekaas shuninjas negribaas samociit galiigi.

Taa, veelviens siikums, bet kaads var apjukt.
CREATE TABLE IF NOT EXISTS `hitcount` (
`ip` int(11) NOT NULL,
`hits` int(11) NOT NULL,
PRIMARY KEY (`ip`)
) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8;
Naakamajaa teikumaa ir shis teksts:
šī komandrinda izveidos jaunu datu bāzi, kas nepieciešama scenārija korektai darbībai.

Kur tad ir jaaveido taa tabula, ja nav datubaazes?

Izskataas ka vareetu buut vienkaarsa statistika, taapeec, izlabo, luudzu RTFM failu, tad arii paproveeshu vinju.

WerNeo
Lietpratējs
Atbildes: 1802
Pievienojies: 14 Aug 2007, 01:27

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 07:04

Nav jau grūti ierakstīt komentāru, ja jau tā ļoti vēlies. :)

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 24 Jūn 2009, 11:21

Komentārs.

M
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 15 Sep 2008, 13:08

Post no M » 24 Jūn 2009, 11:25

Skripts ir bezjēdzīgs, tas nedod nekādu lietderīgu informāciju par apmeklētājiem/klikšķiem konkrētā dienā, reffereriem, pārlūkiem, statistikas sākuma datumu u.c. Ajax lietošana šajā gadījumā ir pilnīgi nevajadzīga. Kāpēc to kodu nevar inkludot uzreiz lapā? Tad tiktu pieskaitīti arī lietotāji ar atslēgtu JavaScript atbalstu un samazinātos pieprasījumu daudzums serverim un kopējais ielādēto datu apjoms.

Lūdzu, komentārs!

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 24 Jūn 2009, 14:16

komentāru nav
viegls rokenrols pa radio

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 24 Jūn 2009, 14:47

Gribi komentāru .. nu bet lūdzu.

Sen nebiju tik **dritvai kociņ** ideju redzējis.
XHR nav domāts lai statistiku skaitītu.
Besides, tas kods NEDARBOJAS uz IE.

Un kas notiek ja JS ir atslēgts?

Tad vēl iekš php nez kāpēc tiek izmantots @ simbols lai apspiestu kļūdu paziņ ojumus.
Liekas tas ir lēnākais veids, kādu varu atminēties.

Un protams pievienošanas instrukcijas ir pretrunār ar JS failā esošo window.onload.
(kas arī ir **dritvai kociņ** veids, kā šādu effektu panākt)

Man pat bail iedomāties, kas atrodams tai tavā 'ajax chat', ko tu gribēji tik ļoti paspēpt.
Es arī domātu par slēpšanu, ja mans kods šitā izskatītos.

Publiks fui.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

Morpheus

Post no Morpheus » 24 Jūn 2009, 17:08

Bla bla bla :>

pirmklasnieki bled, lasiit jus jamaca? Teikts- vienkarsha apmeklejumu statistika, nosing special 5 minushu darbs, var sabuvet ko grib ja ir velme :>
a azazuls var aiziet uz google analitycs un pateikt to pashu ko man "bet ko ja JS ir atsleegts?"
Cik no jums browsojot ir atslegts JS? :D Un cik no jums izmanto IE? :D
M akur teikts ka nevar? Gribi liec savaa mega skripta pa taisno, bet shaubos vai kkadai majas lapelei kur iebaztas 5 lapas ar kkadu info vajag kko vairak pa sho. Es jau varetu sadrukaat ari skriptu par brovsiem, refiem, klikeim pa lapaam, bet tadu ir pilns nets. A ej atrodi tadu prostu vitalu host/hit caunteri. Patik?> Gribi vel? taisi vel laukus tabulaa un mochi kadu zveeru gribi jopt.
man domat šaj rindai bija viss jaizsaka bet nee, laikam jaiecitee velreiz
"neliela dāvaniņa tiem, kas vēl tikai sper pirmos soļus WEB un PHP, aJAX un SQL. "

Kadu attieksmi jus gribat no manis ja jusu attieksme nav ne uz matu labaka :>

M
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 15 Sep 2008, 13:08

Post no M » 24 Jūn 2009, 17:34

Es speciāli nerakstīju savu komentāru kad pieliki šo ierakstu lai nesāktu kārtējo fleimu. Bet ja nu Tu pats uzprasies vēl bumpojot tēmu un prasot komentārus, tad nekas cits neatliek. Un nevajag pēc tam raudāt ka visi ir pirmklasnieki, un neviens Tavu ģeniāli vienkāršo skriptu nespēj novērtēt.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5392
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 24 Jūn 2009, 20:20

Bubert, tak pārstāj ar zaļajiem vīrieņiem runāties. Tev atkal lēkme uznākusi, ej paguli, iedzer siltu tēju.

vienkarsha apmeklejumu statistika, nosing special 5 minushu darbs, var sabuvet ko grib ja ir velme :>
Nu tad kāpēc vispār jāpapūlas te rakstīt savus ģeniālos šedevrus, ja pats tur neesi ielicis NEKÄ€DU darbu.
Katrs pats var sabūvēt, ja ir vēlme un statistikas bakstīšana tak nav izņēmums, jedritvaikociņ.

Cik no jums browsojot ir atslegts JS?
Š aubīgās lapās ejot bieži atslēdzu speciāli. Lapās, kur ir tavi ģeniālie skripti, noteikti atslēgtu.

Un cik no jums izmanto IE?
Tā jau gan ir loģika, bet tā kā tas modulis tev nekad nav bijis pieslēgts, paskaidrošu: nav svarīgi, vai mēs vai suns vai kaķis lieto to IE. Ja viņš eksistē un tam aizvien pieder liela tirgus daļa, tad IE atbalstam ir jābūt. Ja izrādi publiskā forumā savu šedevru kā pamācību citiem, tad rēķinies arī ar tiem citiem. Ļoti iespējams, ka tam, kas izdomās pievākt tavu ģeniālo skriptu būs vajadzīgs tieši IE atbalsts.

neliela dāvaniņa tiem, kas vēl tikai sper pirmos soļus
Kalač kopčonij, jomajo...

Atkal gribēji pastaipīt krānu ar zeķu diegu un nespēj saprast, kāpēc tevi te visi noliek.

Kadu attieksmi jus gribat no manis
STFU, GTFO and get a life... Eleonora tevi nemīl :D

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 21:09

Cilvēki, kuš.. Nevajag norakt! Protams, puika ir iedomājies, ka visu zina un, ka visiem jādanco ap viņu. :) Bet nu nevajag tik skarbi! Sevišķi to iesaku tiem, kas paši bijuši kādreiz padsmitgadnieki un "vislabākie" programmētāji. Cilvēks vēl tikai mācās. :)

Morpheus

Post no Morpheus » 24 Jūn 2009, 22:01

Damncrow **dritvai kociņ** **dritvai kociņ**, ka noliku tevi ka adminu, uzreiz saki ka gailis lekties :seeker: bet nu webi ir ta vieta kur nu tu man nu nekaadigi nespej oponeet, nu nekaa, un ar to tev jasamierinaas, ej tik turpini uz sava iis opereet , atradi man kur iekost, ahahahaaaa, tu tachu ne suda no shi visa nejedz, programmetajs tu , lol ... dorks **dritvai kociņ** :)

M, ow, piedod atvaino, es biju piemirsis ka šis ir profesionaļu forums, te visiem dicki kā žirafēm :) nav jau neviena tada kuram šis varetu noderet :> un nespej jau ari novertet ble, okei, pajaat man aplausus nevajag, bet vismaz atzinibu par to ka esmu kautko atdevis tikai taa varetu but kaut vai pieklajiga ^^ ble un tu labi zini ja es gribetu kko stiept es tevi iebaztu maisaa, ta pat ka shitadus damncrowus un visus citus ezhus ^^ a ta ka es normali gribu padalities ar kautko vismaz tad visi ble ir spuraas un tik gudri ka vispar ble gribas sakt kauneties ka shitadi te parstav ts koderu pasauli ^^ lol.

masteri ble, pardesmit firmelju lapas kabataa ar max 10hostiem menesi un tagad tik gudri **dritvai kociņ** ka ne pa kreisi ne pa labi ^^ jebal aciii

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 24 Jūn 2009, 22:08

Morpheus - jā, šis ir profesionāļu forums, un esmu profesionāls admins šeit. Un man baigi niez viena vieta piešķirt tev banu uz pāris nedēļām par tiem jaukajiem izteicieniem.
Labi, saprotu, ka tev varbūt no alus strēbšanas urīns sakāpis smadzenē, tāpēc šoreiz tiksi cauri sveikā. Bet rīt tā vairs nenotiks, capito?
Image

Morpheus

Post no Morpheus » 24 Jūn 2009, 22:08

mhm, kaa tad nu bez taa...

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5392
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 24 Jūn 2009, 22:11

Vo argumentēts pārspriedums par tēmu Image
Es pat nepapūlēšos rakstīt savas domu, jo kā latvānis teiktu - nav jēgas diskusiju turpināt.

Advill
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 10
Pievienojies: 24 Jūn 2009, 22:14

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 22:26

Robi, ko tu cepies m?

Gan kādam noderēs tavs skripelis, bojāt garīgo dēļ dažu mazu bērnu nepamatotajiem un neloģiskajiem komentāriem nav jēgas. Par cik Damncrow vēl joprojām ir bērna prātā, Mad182 nekur tālāk par runescape lapu ar maigi izsakoties draņķīgu CMS nav ticis, bet lietpratējs (Johaidī? No kura laika) WerNeo spēj tikai piešmucēt visus IT un neIT forumus ar akurāt slimiem un bezjēdzīgiem komentāriem. Dēļ viņiem nav vērts raudāt.

Trūkst vēl BlackHalts ar komentāru "Es tādu uztaisiju pirms 10 gadiem" un vēl daži visiem zināmi IT pārstāvji...

Vis ironiskākais ir tas ka Roberts man iespamoja šo forumu, bet diemžēl nākas atzīt jau 10 minūtes šajā forumā ir mani pārliecinājušas, ka te tā pat kā Datuvē, Boot, Z-Parkā vai jebkurā Latvijas IT komūnā salasījušies mazi bērni, ap gadiem 15, kuri tā vien velk uz kašķi un problēmām. Tiešām, pat man jau kauns būt Latvijas IT sfēras pārstāvim, nebrīnoties ka Vācijā Latvijas programmētājus sauc par iedomīgiem auniem.

Un Damncrow, Ingars tev par šādu komentāru visdrīzāk iedotu pa dibenu un aizdzītu gulēt :)

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 22:36

Puika joprojām nespēj pārdzīvot. :D Redzat ko jūs sadarījāt? Nu nekas, tagad čalim ir atbalsts, "otrs es" :)

Morpheus

Post no Morpheus » 24 Jūn 2009, 22:39

werneo nekunksti gan jau ari tu dabusi sievieti :>> or not

advill lol shita pateikt :D skaties tulit bus bans uz gadu par to ka caccam ieuuti :D

Advill
Reģistrēts lietotājs

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 22:41

Bans, šmans. Kas tad man, ziņas tā pat varēs palasīties :) Par cik te redzu profesionālu administrātoru, gan jau savā profesionālismā uz IP neliks :)

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 22:46

Morpheus. Ja pirms gada vēl es ticēju, ka no tevis var sanākt lāga zellis. Tagad ir skaidrs, ka savu vecumu tu neesi vēl sasniedzis attīstībā. :) Veiksmi Tev arī! Bet ja vēlies vēl "staipīties" un "gorīties"... Esmu gatavs "bītlam".. es pret tevi.. C++ vai citu valodu (tava izvēle) risinajumos.. Kam būs labāks kods. Cilvēki iedod uzdevumu un mēs ar tevi 2-3 h laikā rodam risainājumus. :) Un rezultātus.. notepadā!

Paralēli, varam arī par sievietēm parunāt. Kam jau ir, un kam vēl tikai kulaks (piedod, ka nolaižos līdz tavam līmenim). :)

Advill
Reģistrēts lietotājs

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 22:48

WerNeo wrote:Puika joprojām nespēj pārdzīvot. :D Redzat ko jūs sadarījāt? Nu nekas, tagad čalim ir atbalsts, "otrs es" :)
Tu vēl te? Man bija tev viens darbiņš, negribi iztūlkot man vienu exe failiņu? Ar ASCII editoru nesanāks, un jātūlko no japāņu valodas :) Došu 10Ls avansā un vēl 20sant. kad pabeigsi :)

Robi, mans otrs es, apgaismo mani, tu man speciāli iedevi uz pohām šo saiti atiet vai tik tā, spēlējies? :D

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 22:51

Advill. exe fails jau ir iztulkots.. :) Datoram saprotamā valodā! Tu esi otrais, ko uzaicinu uz "bītlu"! ;)

P.S. Piemirsu pateikt, ka "bītlam" jānotiek dzīvajā, kur ir komisija, kas seko līdzi mūsu darbībām. :)
Last edited by WerNeo on 24 Jūn 2009, 22:56, edited 2 times in total.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 24 Jūn 2009, 22:53

Advill: ko tu uztraucies par 15-gadīgajiem? Gan jau izaugs un varbūt kaut ko iemācīsies pa šo laiku :D
Kašķa meklētāju % te nemaz nav tik liels (salīdzinot ar tevis nosauktajiem portāliem). Nu nepatīk mums banot nevienu, diemžēl paretam nākas...
Image

Morpheus

Post no Morpheus » 24 Jūn 2009, 22:55

WerNeo wrote:Morpheus. Ja pirms gada vēl es ticēju, ka no tevis var sanākt lāga zellis. Tagad ir skaidrs, ka savu vecumu tu neesi vēl sasniedzis attīstībā. :) Veiksmi Tev arī! Bet ja vēlies vēl "staipīties" un "gorīties"... Esmu gatavs "bītlam".. es pret tevi.. C++ vai citu valodu (tava izvēle) risinajumos.. Kam būs labāks kods. Cilvēki iedod uzdevumu un mēs ar tevi 2-3 h laikā rodam risainājumus. :) Un rezultātus.. notepadā!

Paralēli, varam arī par sievietēm parunāt. Kam jau ir, un kam vēl tikai kulaks (piedod, ka nolaižos līdz tavam līmenim). :)
Davai ar mani PHP dodam šutrp uzdevumus :D

Advill
Reģistrēts lietotājs

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 22:57

WerNeo wrote:Advill. exe fails jau ir iztulkots.. :) Datoram saprotamā valodā! Tu esi otrais, ko uzaicinu uz "bītlu"! ;)
Jebkurā laikā, ja tu maksā par manis iztērēto laiku, standart taxes man ir 50Ls stundā :) Ja gribi izcelties, uzkompilē kādu osi :D Saprotams ar logichal voice recognition interface, tur MTS atbalstu by default un vēl dažadus pribambasus pēc savas izvēles :)

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 22:58

notepad administrācija? Organizējam! :) Sarunājam laikus, kad un kur!

Par telpām, ja kas, Rīgā noorganizēsim! Protams, par piedalīšanos nemaksāim gan. :)

Morpheus

Post no Morpheus » 24 Jūn 2009, 23:00

Droši :D

Advill
Reģistrēts lietotājs

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 23:03

samurajs wrote:Advill: ko tu uztraucies par 15-gadīgajiem? Gan jau izaugs un varbūt kaut ko iemācīsies pa šo laiku :D
Kašķa meklētāju % te nemaz nav tik liels (salīdzinot ar tevis nosauktajiem portāliem). Nu nepatīk mums banot nevienu, diemžēl paretam nākas...
Protams, tikai man pamata iestatījumos ier ielikts ķeksītis "Pastāvēt par programmētāju jaunatni". Pietiekami daudz redzēts, ka pēc šādu ģēniju komentāriem dažiem tiešām talantīgiem pratiem zūd vēlme uz jebkādu turpmāku darbību IT sfērā, un tikai tāpēc, ka daži puņķaini puiši, ar savu n-desmit gadu pieredzi muļķa dzīšanā iedomājas sevi par arkārtīgi attīstītiem pratiem. Par battle, jaskatās kad būs brīvs laiks, varbūt atlidošu aplūkot, kā werneo seja zaudējumā nobāl :) Pietiekami labi zinu ko var Robis, ja tikai labi grib...

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 23:07

Ēm... tas nozīmē, ka pats jau esi izstājies? Ok. Palieku es pret Morpheus! Es jau esmu gatavs nobālēt.. pietiekami jau ir balinājis jautrībā mani Morpheus. Tagad esmu gatavs parādīt, ko puika "māk". Apnikušas jau viņa "gudrības". Varam tikai PHP, bet man vēl nedaudz idejas.. Paplašinām uzdevumus. :) Viss, ko notepad lietotāji vēlas lai parādām programmēšanas sfērā. :) Bet ja nē, iztiksim ar pliku PHP(nu vismaz darbībā ar DB).

Advill
Reģistrēts lietotājs

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 23:12

WerNeo wrote:Ēm... tas nozīmē, ka pats jau esi izstājies? Ok. Palieku es pret Morpheus! Es jau esmu gatavs nobālēt.. pietiekami jau ir balinājis jautrībā mani Morpheus. Tagad esmu gatavs parādīt, ko puika "māk". Apnikušas jau viņa "gudrības".
Kas tas ir par teātri ko tu te tagad spēlē? :) No tevis taču tāds pats programmētājs kā no viņa datortīklu inženiertehniskais darbinieks :) Puika tevi pārspēj labi tālu gabalu uz priekšu, jo savam vecumam tu esi nepārspējami neattīstīts gan prātā gan garā :) Ko tad tu sagaidi no padsmitgadīga puikas, kuram viss vēl priekšā? :) Battle viņam, ko tu ar to domā pierādīt? Ka n-desmit gadīgs vecis ar bārdu līdz zemei spēj pievārēt tīni? IT pasaule ir ar tevi lepna, patiešām :)

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 23:17

Advill wrote:
WerNeo wrote:Ēm... tas nozīmē, ka pats jau esi izstājies? Ok. Palieku es pret Morpheus! Es jau esmu gatavs nobālēt.. pietiekami jau ir balinājis jautrībā mani Morpheus. Tagad esmu gatavs parādīt, ko puika "māk". Apnikušas jau viņa "gudrības".
Kas tas ir par teātri ko tu te tagad spēlē? :) No tevis taču tāds pats programmētājs kā no viņa datortīklu inženiertehniskais darbinieks :) Puika tevi pārspēj labi tālu gabalu uz priekšu, jo savam vecumam tu esi nepārspējami neattīstīts gan prātā gan garā :) Ko tad tu sagaidi no padsmitgadīga puikas, kuram viss vēl priekšā? :) Battle viņam, ko tu ar to domā pierādīt? Ka n-desmit gadīgs vecis ar bārdu līdz zemei spēj pievārēt tīni? IT pasaule ir ar tevi lepna, patiešām :)
Ja nevari "pastiept", tad klusē. :) Morpheus piekrita! Tu sabijies! Bet vēl bļausties, cik kruts ir viņš! :) Novedam lietu profesionāli līdz galam! Viņš saka, ka ir visgudrākais. Lai rāda! Telpu maksu izdevumi uz manis nevis uz Roberta vai uz viņa mammas!

Advill
Reģistrēts lietotājs

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 23:25

WerNeo wrote:Ja nevari "pastiept", tad klusē. :) Morpheus piekrita! Tu sabijies! Bet vēl bļausties, cik kruts ir viņš! :) Novedam lietu profesionāli līdz galam! Viņš saka, ka ir visgudrākais. Lai rāda!
Mans bērns, neviens normāls cilvēks uz tevi neietu pat daiļslidošanu skatīties :) Es nesabijos, bet neuzskatu ka tu būtu tik vērts lai es spertos pāri pus pasaulei lai tev pierādītu, ka dažreiz tie kurus tu uzskati par muļķiem ir galvas tiesu gudrāki par tevi :) Pietiekami esmu lasījis tavus garadarbus, daži no tiem ir tādas pērles, ka tiešām darētu pārtulkot un vietējiem par anekdoti pasniegt, bet ko nu par to, tu taču mums esi profesionālis. Palasot šos viens pret vienu tekstus šobrid ar mani, es pat teiktu, ka Robim nav jēgas ne uztraukties, ne tā pat kā man sperties kautkur un tērēt laiku ar vienu līdz galam nenobriedušu tēvaini :) Ar to ka tu izaicināji tīni uz cīniņu tu vien parādi ka esi morali apdalīts sabiedrības pārstāvis, tas pats kas Krievija pieteiktu karu Montekarlo.

Morpheus

Post no Morpheus » 24 Jūn 2009, 23:26

WerNeo wrote: Telpu maksu izdevumi uz manis nevis uz Roberta vai uz viņa mammas!
ar vārdiem par mammām gan es tavā vietā nespēlētos, var sanākt ka sacensibu vieta nonaksi arstniecibas iestade :warn: :warn:

Advill
Reģistrēts lietotājs

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 23:28

Sikais mieru, lasies labāk gulēt... Nav tev nevienam nekas jāpierāda :) Pietiks ar to ka WerNeo onkulis parādīs pasaulei, ka viņa gaišība ir pārkrutuma iemiesojums :)

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 23:30

Ēmm... tad organizēt datorus? Notepad būs iespēja 100% sekot līdzi notikumiem. :)

Ēē... mamma bērniņu atbalsta?
Last edited by WerNeo on 24 Jūn 2009, 23:39, edited 1 time in total.

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 23:37

M, Azazul, Aoma un Samurajs tiek uzaicināti oficiāli par žūriju. :) Arī Drunk_Lizard, bet alus par savu naudu :)

Advill
Reģistrēts lietotājs

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 23:39

WerNeo wrote:Advill. Tad kāpēc komentēt par lietām, par kurām nezini? Tikai robertiņu aizstāvi?
Krupi mazais, tu vēl pienu no pudeles zīdi, kad Aināronkuls strādāja pie sistēmu administrācijas :) Roberta dalība šajās "sacensībās" atkrīt, izlemts, basta, ja gribi ar kādu sacensties, laipni lūgts Leonard Drive 348-5, New York, New York 10034, United States , ofiss pirmajā stāvā, došu tev jebkuru praktikantu pēc tavas izvēles un varēsi batlēties cik tik sirds vēlas :)

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 23:41

Es Tevi neapsaukāju
Last edited by WerNeo on 24 Jūn 2009, 23:47, edited 2 times in total.

Advill
Reģistrēts lietotājs

Post no Advill » 24 Jūn 2009, 23:46

WerNeo wrote:Es Tevi neapsaukāju!
Tas man ļoti maz imponē :) Gribi kautko organizēt? Noorganizē puikam apmācību bez maksas, ja neko nesaprot, pēc taviem vārdiem, tad iemāci, ja esi tik gudrs un visu spējīgs, nevis izrādi savu "gudrību" uz tiem kuri ne prot ne var sevi pienācīgi aizstāvēt :)

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 24 Jūn 2009, 23:48

Roberts nav perspektīvs! Un ja pats nemāk, ņefig viņu "bīdīt". :) Ja jau ir tāds atbalsts Š…ujorkā, lai dodas tur, nevis te mokās! Te neviens neskums!

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 24 Jūn 2009, 23:53

Ok. Nometiet spainīšus un lāpstiņ as un pastumjiet ar kāju uz priekšu.
Smilšukaste tiek slēgta.

Morāle: nav ko makšķerēt uzslavas.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

Slēgts

Return to “Servera puse (php, java, ruby, perl, python) ”