Page 1 of 1

Payment sistēma internetveikalā

Posted: 09 Okt 2010, 20:03
no eriksu2
Labadiena! nezinu vai uzrakstīju īstajā apakšsadaļā bet cerēšu ka ir īstā!

Gribēju uzprasīt varbūt kāds zina kādu payment sistēmu labāk uzstādīt latvijas iedzīvotājiem [VISA kartes], vienīgais ko atradu ar VISA ir gogopay un ta problēmas ar reģistrāciju[aizrakstīju viņiem lai izlabo].

Izmantoju opencart.com piedāvāto sourci.

Un varbūt iespējams uztaisīt tādu sistēmu, ka var maksāt ar karti un nauda automātiski aiziet uz paypal, nevis caur kkādiem starpniekiem.


Zinu , ka teiksiet google viss ir .. bet tur parasti kādi amerikāņi vai ārzemnieki apspriežas, bet gribētos dzirdēt Latviešu cilvēku domas!

Posted: 09 Okt 2010, 20:22
no foxsk8
Priekš Latvijas vari izmantot bank link sistēmu. Teiksim stāv divi linki, jeb pogas, maksāt caur ibanku (seb) maksāt caur sweedbankas interneta banku, nospiežot vienu vai otru, cilvēks tiek redirektēts uz ibanku, kurā ievada savus datus, ielogojās bankā, kurā jau ir uzstādīts maksājums, cilvēks samaksā un nauda aiziet tev. Protams, jebkurai sistēmai ir jāmaksā nodevas, daži procenti no darījuma summas.

Pārējai pasaulei, iedod paypal, arī latviešiem vairākums ir paypals, jebšu, arī vari ielikt vēl latviešiem tiešo bankas konta datus, lai maksā tur, un kā mērķi ievada order id numuru, kuru labākā gadienā open cart jau uzģenerē.

Par tiešu bankas karšu ieviešanu, tur nu būs salīti, firstdata.lv risinājumi, bija ap 200 Ls integrācija, izveidošana, un pēc tam vēl procentu maksas, par uzturēšanu, darījumiem. utt....

Posted: 09 Okt 2010, 20:53
no eriksu2
sk.. žēl ka tikai divas bankas piedāvā SEB un SWEDBANK un + vēl jābūt ibankai aktivizētai.. lielai daļai ir citas bankas kartes un vēl lielākai daļai nav ibankas.. un par paypal ar problēmas.. Protams ja citu risinājumu nav tad vajadzēs gan jau ar paypal, bet maz kam ir paypal, it īpaši ja auditorija ir vairāk pieaugušo cilvēku , ta diezvai paypal visi ir, tas tā no pieredzes :)


un neviens nav saskāries ar http://www.gogopay.com/ ?