Win. 7 | Ultimate. |

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Win. 7 | Ultimate. |

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153005
    Rustyscrew
    Participant

    Sveiki!

    Sākšu ar to, ka man bija Windows 7 Home Premium.

    Man jau sen bija tāda doma, ka es varētu uzlikt Windows 7 Ultimate.

    Es sāku domāt par likšanu, līdz es atcerējos par Windows anytime upgrade.

    Izdomāju, ka šī iespēja man būtu jāizmanto un nomainīju datoram atrašanās vietu un valodu, taču nākamais solis jau bija atrast S/N, taču nekur tālu nebija jāmeklē, kāds jauks cilvēks, TPB ievietoja tieši to S/N, kas man derēja, es biju mēģinājis arī citus, taču bez panākumiem…

    Tā nu process noritēja ļoti labi un dažu minūšu laikā jau man bija Windows 7 Ultimate.

    Š eit man tieši gribās pajautāt dažus jautājumus sakarā ar to, ka man pašlaik ir Windows 7 Ultimate.

    Kādas ir Windows 7 Ultimate priekšrocības un ko man labāk likt un izmantot uz šī win 7 ?

    Es zinu, ka daudziem liekas, ka win. 7 ir galīgi garām, man arī tā likās, taču es jau ar laiku pieradu pie win 7.

    #257052
    Stat1CX
    Participant

    Tavā gadījumā priekšrocības nebūs nekādas, ja reiz uzdod šadu jautājumu tātad tev neviens no tiem tooļiem kaks ir iekļauts ieks ultimate nav vajadzīgs. Š eit vari uzmest aci tam kādas atšķirības ir starp home un ultimate https://www.microsoft.com/windows/windows-7/compare/default.aspx

    #257053
    Rustyscrew
    Participant

    Es zinu, ka tur visu var atrast, es jau salīdzīnāju un t.t.

    Domāju tā….

    Vai jūs kāds lietojat win. 7.. Kādas ir atsuksmes, problēmas, kļūdas un t.t.

    Bet.. Diezvai kāds te lieto Win. 7, jo te vairākums sēž uz kā cita..

    #257054
    KristoZ
    Participant

    latvietis wrote:

    …Vai jūs kāds lietojat win. 7.. Kādas ir atsuksmes, problēmas, kļūdas un t.t.

    Bet.. Diezvai kāds te lieto Win. 7, jo te vairākums sēž uz kā cita..


    Nu, jā, parasti vairums sēž krēslos vai kāds uz dīvāna… Bet tas, kādu OS visvairāk izmanto notepad.lv auditorija, drīzāk jājautā Samurajam vai Shady, jo viņiem ir pieejami statistikas dati.

    Bet es vēl joprojām nesaprotu, ko Tu īsti vēlies iegūt vai uzzināt no pārējiem Win7 lietotājiem?

    Es – izmantoju, atsauksmes – labas, problēmas un kļūdas – tikpat kā nav. Ko šeit vēl var piebilst vai pateikt?

    #257055
    Rustyscrew
    Participant

    Vienkārši pā pāriešana uz šo OS ir tāda, ka tu esi neziņā par šo OS..

    Centies kaut ko vairāk uzzināt no citiem, kas saskārušies ar Win 7. OS….

    Grūti jau tā pateikt, kas tieši mani intresētu, taču agrāk daudz bija runāts par to, cik slikts ir win 7, taču kas tagad notiek…

    #257056
    Stat1CX
    Participant

    Win 7 ir labākais windows ko MS ir uzražojis pēdējo 10 gadu laikā. Tie kas saka ka win 7 ir štrunts ir āksti, kas joprojām tup uz xp un nav spējīgi pieņemt neko jaunu un domu ka var būt kaut kas labs, kas nav xp.

    #257057
    Evers
    Participant

    Atsauksmes par W7 no manas puses ir tās labākās – tiešām stabila, ātra un ērta operētājsistēma.

    #257058
    Andron MacBeton
    Participant

    Klaunu bars.

    #257059
    Rustyscrew
    Participant

    Prieks to dzirdēt..

    Es te palasījos, ka W7 bija problēmas ar ar lielajiem HDD, taču tā bija tikai viena no problēmām, kas sekoja tālāk…

    Kā jau zināms, ka W7 darīja tā, ka neļāva ielādēt mūsu pc nekādu programmu, kas ir «MELNA»….

    Es domāju tā, ka S/N jau var ievadīt, taču aktivizējot kādu programmu vai ko citu, W7 atsākās pieņemt to programmu, jo uzskata, ka tā ir «MELNA»….

    Man pašam gan nav bijušas problēmas ar W7, taču pašā sākumā, kad nopirku PC, ieslēdzu un sāku lietot, tas sāka pīkstēt un izmeta kļūdu, ka kaut kas ar Windows, tā nu sanāca uzlikt to pa jaunu.. 🙂

    Pareizi jau saka, ka cilvēki lietojot šo sistēmu un uzzinot no masu medijiem informāciju, ka W7 ir slikts, viņi to nelietos, turpinās mocīt PC ar VISTU un XP.

    W7 ir labas iespējas un vis pārējais, arī mans pieminētais Windows anytime upgrade, kas nodrošina to, ka jebkurā brīdī tu vari pārlikt savu OS uz citu W7 OS…

    Taču tās ir tikai dažas lietas…

    #257060
    root
    Participant

    Win7 ar lielajiem cietņiem nav nekādu problēmu, vismaz man ne (Win7 Ultimate). Ikdienā lietoju WD My Passport Essential SE 750GB un nu jau arī WD Elements 1TB ārējos cietučus, nulle problēmu. Ir arī viens iebūvētais 500nieks. Par stabilitāti- os ir samērā labi pārdomāta, bet man kā lauznim mazliet pietrūkst XP capable fīču, kas ļautu man nogriezt veselu kaudzi vizuālās drazas. Resursus šams rij par daudz, un tad diemžēl ir fakts. Varēja labāk.

    Pagaidām nesūdzos, lai gan esmu un palikšu *nix mīļotājs. 🙂

    #257061
    Rustyscrew
    Participant

    Š āda lieta pastāv…

    Domāju, ka noderīga arī citiem, taču man nepatīk tas, kas balstās uz Windows Virtual PC. 🙁

    Š EIT.[/url]

    Windows XP režīms.

    Iegūstiet labāko no divām sistēmām: izmantojot jauno Windows XP režīmu, varat darbināt vecāku Windows XP biznesa programmatūru tieši Windows 7 darbvirsmā.

    Windows XP Mode izstrādāts, domājot par maza un vidēja lieluma uzņēmumiem, un tas pieejams kā atsevišķa lejupielāde; darbojas tikai sistēmas Windows 7 Professional, Ultimate un Enterprise versijās. Lai lietotu Windows XP režīmu, nepieciešama arī virtualizācijas programmatūra, piemēram, Windows Virtual PC. Abas programmas bez maksas ir pieejamas Microsoft vietnē.

    Lai lejupielādētu Windows XP Mode vai uzzinātu par sistēmas prasībām, apmeklējiet vietni Windows Virtual PC.

    #257062
    root
    Participant

    1: tas ir bugs, sen izlabots updeitā.

    2: reti kurš HDD ir tik lēns, manējie lec pāris sekunžu laikā, ko arī nozīmē atslēgvārds “dažu” cietie diski.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā