Ar ko ikdienā jāsaskaras datorveikala pārdevējam…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Ar ko ikdienā jāsaskaras datorveikala pārdevējam…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153021
    Jaunzems
    Participant
    #257333
    buipisLV
    Participant

    You made my day. 😀

    #257334
    Aldis
    Participant

    Vot, laba ideja!!! Par šādiem kurioziem rakstīt blogu, vismaz nozares cilvēkiem par ko pasmaidīt 😀 Man arī sanāktu pāris šādi posti, par klientu “gudrībām” 🙂

    #257335
    Kefīrs
    Participant

    senj juv. smieklu deva šodienai. 😀

    #257336
    daGrevis
    Participant

    Ir labi. 🙂 Laba ideja! 😛

    #257337
    samurajs
    Participant

    Man gan smiekli nenāk. Jau pāris nedēļas vienai 25-gadīgai blondīnei traukos skaidroju, kā uzinstalēt Photofiltre elementārai bilžu labošanai. Kad itkā viņa visu ir sapratusi, beigās pasaka: man ir bail, saplīsīs dators, ko tad darīšu?

    Samurajs uz dir*as…

    Tā kā pilnīgi solidarizējos ar IT pārdevējiem! 😀

    #257338
    WerNeo
    Participant

    Padalīšos ar pāris gadus vecu notikumu… no manas iepriekšējās darba vietas. Pārpublicēšu arī te. 🙂

    “Š is stāsts ir iz personīgās dzīves. Strādāju sadzīves tehnikas veikalu tīklā un tur klienti mēdz būt dažādi. Tāpat arī jautājumi, ko viņi uzdod, mēdz būt dažādi. Tomēr par šo gadījumu patiesi gribas padalīties ar lasītājiem. Tā, sanāca, ka bija jādodas uz veikalu, palīdzēt iepazīt darbu mūsu sistēmā (veikals pievienojās mūsu veikalu tīklam). Veikala pastāvīgos apmeklētājus, protams, nepazīstu.

    Tātad… Ienāk veikalā cilvēks ap sešdesmit gadiem, normāli ģērbies, ne ar ko “acīs nelec”. Tomēr, neviens no pārdevējiem tajā brīdī nav brīvs. Nolemju izlīdzēties, pieeju pie cilvēka un jautāju, vai varu kā palīdzēt. Veidojas dialogs…

    Klients: Sakiet lūdzu, vai šie ledusskapji tiek tirgoti piepildīti ar pārtiku?

    Sapratu, ka cilvēks grib nedaudz pajokoties (ir klienti, kas iepērkas, nebaidoties jokot), tāpēc, uz mutes “kritis neesmu”, smejot atbildu

    – Nū, ja jūs piemaksāsiet 20-30 latus, nebūs problēmas arī piepildīt.

    Klients: Nē, nu pilnu es negribu, jo tad pārtika spiedīsies ledusskapim pa visām malām un viņš deformēsies.

    Te nu jāsaka atklāti, es nedaudz “uzkāros” un sāku domāt ko atbildēt. Večuks atbildi pat negaidīja un turpināja mani izprašņāt.

    Klients: Kā tur ir, vai šis ledusskapis ir ar baterijām?

    Sapratu, ka cilvēks vienkārši nolēmis atnākt un pajokoties un nevis iegādāties preci. Nolēmu es arī jokoties

    – Jā. Š is ir ar baterijām.

    Klients: (īpaši pat neiedziļinājies manā atbildē, turpina) Bet ko nozīmē tās uzlīmes uz durvīm, vienam A, citam B?

    Vairs vienkārši nespēju normāli atbildēt par energo patēriņa klasēm…

    – Ir tā, A nozīmē, ka ledusskapis ir ar baterijām, B – bez baterijām.

    Klients: Nu jā, tā ir, ka es no Marienburgas…

    Š ī saruna vēl kādu laiciņu turpinājās, par dažādām tēmām. Pēc klienta aiziešanas, nolemju padalīties ar veikalniekiem par šo sarunu. Nepaspēju…

    Cilvēks ienāk veikalā vēlreiz un jautā vienam no pārdevējiem.

    Klients: Sakiet, ko darīt? Man ir radio sarkanā krāsā, bet sieva grib zilu…

    Pārdevējs pat nemēģināja iedziļināties viņa runā

    Kolēģis: Mēs krāsas netirgojam. Krāsas tirgojas SIA “


    “. Tad krāso kādā krāsā gribi.

    Klients: Lūk tā ir ideja!

    un aiziet… 🙂

    Izrādās, ka tas viņiem tāds pastāvīgs apmeklētājs.”

    #257339
    jurgis_l
    Participant

    savus piedzīvojumus sūtīt uz [email protected]

    tiks pievienoti maniem piedzīvojumiem

    #257340
    web33
    Participant

    Man viens čalis tipa saka, ko lai dara,lēns dators un t.t.

    Saku vaig nomainīt pret jaunu jaudīgāku,vai uzlabot esošo ar jaudīgākām detaļām + iztīrīt un t.t

    ÄŒalis pēc brīža saka, a ja es pieslēgšu ātrāku internetu man būs ātrāks dators 😀 ha ha haaaaaaaaaaaaa

    #257341
    Jaunzems
    Participant

    Tad vēl vairāk vīrusus varēs savilkt vēl ātrāk un ar tevi pie viena padalīties

    #257342
    Evers
    Participant

    Hmm, man šonedēļ gadījās kuriozs, nav gluži ar cilvēku datortupumu saistīts, bet derēs…

    Viendien zvana svešs numurs, vārds pa vārdam, cilvēks uzzinājis, ka es kautko rubīju pa kompju līniju, dabūjis manu nr. un lūk problēmas ar internetu mājās esot.

    Nu labi, laika itkā nebija, bet ļāvos pierunāties un uz brītiņu aizšmaukt no darba, jo tālu nebija.

    Aizbraucu uz cilvēka mitekli, iegāju iekšā un pirmā doma bija “Kāpēc es piekritu?”.

    Problēma slēpās tajā, ka cilvēks, zemnieks būdams, aptraipa latviešu zemnieka godu, dzīvojot tā, ka dzīvojamā telpā ir lielāka cūcība un smirdoņa, kā normālā zemnieka kūtiņā (zinu ko runāju, jo neesmu baltrocis un pašam gotiņa kūtiņā dzīvojās). Nu, labi, domāju, ka smaku piecietīšu, bet kad tiku nosēdināts pie klaviatūras un peles, kas izskatījās zem govs astes turēts, knapi turējos, mēģināju pabakstīties, secināju, ka Winda ir totāli “sadirsta”, pateicu, ka man šodien nav tik daudz laika un piebraukšu nākošajā dienā. Paradoksāli bija, ka cilvēks var atļauties lielo LCD teļļuku, bet elementāras tīrības un kārtības normas nepazīst. Lieki teikt, ka darbā dāmas atlikušo dienu mani ķircināja, jo smirdēju pēc kūts! 😀

    Cilvēka telefona numuru bez sirdsapziņas pārmetumiem saglabāju ar nosaukumu “Necelt”, pat uz savu māju to kasti neņemtu, jo kā zināms, caur kasti izskrējušā gaisa aromāts daudz pasaka par īpašnieku – gan, vai viņš smēķē, gan kādas smaržas meitene lieto (vienas meitenes kompi ar prieku ņemu pie sevis, jo zinu, ka istaba patīkami smaržos! :> ).

    Kopumā esmu sašutis, kā cilvēkiem nav kauna tā dzīvot, un ka var iedomāties, ka vispār kāds pie viņiem gribēs degunu bāzt.

    #257343
    samurajs
    Participant

    Š is temats jau ir atsevišķas apspriešanas vērts. Man arī ir gadījušies sivēnastes, kas atved PC apkopei ja nu ne gluži no cūkstaļļa, tad tuvu tam. Vai tad grūti kasti nomazgāt no ārpuses?

    Vajadzētu vispār visiem sarunāt boikotēt tādus klientus!

    #257344
    Kon
    Participant

    Es vienā keisā atradu tējas maisiņu, citā neatvērtus Kingston ramus 2 x 1GB

    Vienas vecas kraņas keiss vienkārši bija kā ar speķi apsmērēts un kafijas samazgām noliets.

    #257345
    usins
    Participant

    ai, da dažādi notikumi bijuši. Bet pārsvaā ir netīrie keisi, pievazātas OS un aplieti portatīvie, sākot ar ūdeni un beidzot ar bērnu putriņām….

    Ir bijuši forši zirnekļu tīkli, peļu spiriņas utt. ir bijusi šokolāde, sēmenes, sēnīte un vēl vairāk putekļu….. Un tad brīnās kapēc dators nestrādā…

    #257346
    nevertell
    Participant

    Esmu atradis kristalizējušos kaķu urīnu iekš viena keisa.

    #257347
    izredzētais
    Participant

    ir redzētas visādas kastes, bet evera klients iespārda .. 😀 nez vai viņ am kāds to kasti vispār bakstīs?

    #257348
    Andron MacBeton
    Participant

    Varat uzjautāt LDC vai viņi aceras pirms gadiem 10 lohu, kurš bij ar vīli/zāģi iebāzis ISA slotā SIMMu.

    Neesot tā īsti pareizi strādājis…

    Tur kadri aprēcās to variantu redzot.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā