Kā izveidot saiti uz sākumlapu?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Kā izveidot saiti uz sākumlapu?

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147150
    linx
    Participant

    Man nepieciešams izveidot saiti Sākums, uz kuras uzspiežot var tikt uz portal.php nevis uz index.php. Es zinu, ka nekas sarežģīts nebija, bet uz phpbb man tā tumša bilde, nezinu kā rakstīt, kurā failā jāliek utt. Lūdzu paskaidrojiet man nedaudz kas un kā..

    #181910
    Foxsk8
    Participant

    Iekš template mapes, izvēlies savu skina mapi, tad paņem failu overall_header.tpl, atver to vaļā ar teksta editoru un vienkārši atrodi tur vietu, kur būs pārējie linki salikti, tad vienkārši ievieto linku uz sākumu.

    BTW: Vari jau arī index.php pārsaukt par forums.php un portal.php pārsaukt par index.php un iekš admin paneļa, iekš general configuration norādi location uz piem . https://www.nosaukums.lv/forums.php

    Sākumā ieteiktu iepazīties ar phpbb uzbūvi un tad domāt, ko uzlabot, ko pārkodēt + noteikti nenāktu par ļaunu PHP, HTML un CSS pamācīties, lai pēc tam nerastos muļķīgi jautājumi.

    Lai veicās!

    #181911
    linx
    Participant

    Man gan ir phpbb3, es atradu kā var linku uztaisīt uz portal.php . . . Varbūt kādam noderēs – jātaisa linki ir pie styles/izvēlētā_tēma/templates/menu_block.html tur var visus linkus pārveidot vai pievienot kā nu vajag 🙂

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā