ieeja kā draugiem.lv

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB ieeja kā draugiem.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147755
    devill
    Participant

    velos portalam uzlikt tadu ieeju draugiem.lv gribetu zinat ka to var izdarit ? un vai to var dabut gatavu uz phpbb2 vel labak uz phpbb3.

    #187195
    drono
    Participant

    Ar ko tad draugiem.lv tā ieeja ir tik īpaša? Phpbb tā pat ir iespēja reģistrēties un izmantot tikai reģistrētiem lietotājiem.

    #187196
    devill
    Participant

    es gribu lai atveras tikai tada nu sakuma lapina un tad tikai forums. tada vienkarsa sakumlapa lai butu.

    #187197
    deivs001
    Participant

    Atminos, devill, ka gudri sūtīji uz googli citu forumieti.

    Varbūt, ka šādu elementāru jautājumu mācēsi uzdot googlei? Tikpat viegli ir atrast iemeslu kādēļ kaut kāda hacker apvienība ir bēdīgi slavena.

    Viņš vēlas panākt, lai kamēr neesi ievadījis login datus rādās tikai lauciņi, kur tos ievadīt.

    #187198
    Mr.Death
    Participant

    ideju sapratu, taču tieši ko tu gribi zināt? kā uztaisīt autorizācijas | reģistrācijas / ielūgumu sistēmu ar trijiem input laukiem vai kā to sasaistīt ar phpbb?

    #187199
    Loading
    Participant

    deivs001, piekrītu 😉

    Varbūt ir iespējams uzlikt tā, lai tiktu paslēpti tie forumi nereģistrētiem lietotājiem. Atminos audistyle tā bij. Vai arī uztaisi pilnīgi svaigu lapu pats, kura datus transportēs un phpbb. Vispār phpbb speciālists mums te fox…

    #187200
    m*****
    Participant
    #187201
    Foxsk8
    Participant

    Ir viens mods priekš phpbb2, ka var paslēpt forumus daudz labākā veidā, respektīvi, ja esi moderis, admins tev ir Full foruma liste, ja parasts lietotājs, tad tev ir apslēptas no index lapas kategorijas, bet ja kāds zin tiešo linku viņš var tikt klāt. Tas vajadzīgs tikai tāpēc, ja piem lieto Ezportāla modu, jo savādāk, ja liksi caur standarta permisijām, un ja tev no kāda paslēptā foruma vilksies ziņas laukā, parastie useri nevarēs viņas izlasīt.

    Vari uzlikt to visu uz sesijām. Ja users ir ielogojies, rādam pēc tam visu tālāk, ja users nav ielogojies, stāv visu laiku sākuma lapa ar ielogošanās sistēmu.

    Ja interesē kā, sīkāk PM, jo ir vairāki veidi.

    #187202
    samurajs
    Participant

    Pagpag, bet varbūt autors grib tādu secure paroles ievadīšanu kā internetbankās (ko pārlūks neatceras)?

    Un vēl kas: devill, varbūt tu jūzerbāru ieliktu standarta izmērā kā visiem cilvēkiem? Brīdinu, ka citādi tev viņu nahrenizēšu, man tas kā bullim sarkana lupata!

    #187203
    devill
    Participant

    domu tavu fox sapratu.man tiesi gribas lai ieeja butu tikai ar ielugumiem.es no sakuma ar biju domajis ka likt tas permisijas katram lietotajam bet tad dalecu ka parejie ta neredzes.tapec izdomaju ka varetu tadu sistemu ka draugiem vai codeslide. un google jau mekleju bet ja jau esu notepad lietotajs varu jau ar seit paprasit it ipasi ja seit ir tadi zinosi cilveki kā fox.labi samuraj nonemsu.man tagad pec egles jaiet pec tam ok

    #187204
    Foxsk8
    Participant

    Ja nu interesē PM. Ja citiem ar kaut kādi specifiski jautājumi par phpbb, PM.

    #187205
    devill
    Participant

    paldies es tagad izdomaju biku svadak ka panakt to ko velos.priecigus svetkus visiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā