FF 3.6 Add-On’s

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas FF 3.6 Add-On’s

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150578
    Tmkks
    Participant

    Hēy.

    Kopš es uzinstalēju FF 3.6, pārejot no 3.5.7, man neviens Add-On’s neinstalējas. Kad uzspiež Add To FF, tad Install, vienkārši izmet Add-Onu logu un nekas nenotiek.

    Add-Onu logā arī neparādas vecie, jau ieinstalētie Add-Oni. Mani tas ļoti kaitina, bet nespēju neko darīt lietas labā. Manuāli instalējot [izmantojot to xpi failu], ir tā pati problēma.

    Ko var darīt lietas labā?

    Man FF 3.6 patīk labāk kā 3.5, jo ir ašāks.

    #227747
    Toms
    Participant

    Es lietoju 3.6 un nekādas problēmas nav bijušas, ja neskaita nelielu aizķeršanos ar Firebug. Mozillas pārinstalācija – visu atrisināja.

    #227748
    samurajs
    Participant

    Saglabā grāmatzīmes, aizver FF un nodzēs tā mapi iekš Application Data. Pēc FF restarta programma ģenerēs svaigu mapi, kurā visam būtu jābūt kārtībā.

    #227749
    usver
    Participant

    par “is not compatible with this version” nebļaustās?

    ja bļaustās – atver kā zip failu, pielabo install.rdf , max version nomaini uz lielāku, nekā patreizējā (teiksim, 4.0).

    lai to visu automatizētu, uzinstalē “Mr Tech” ekstensiju, kas var atdzīvināt uzinstalētās, bet ‘nesavietojamās’ ekstensijas ar 1 klikšķi ekstensiju sarakstā – “make compatible”. (iespēju robežās, protams).

    #227750
    Tmkks
    Participant

    Paldies, Samuraj. Pēc tavas metodes viss aizgāja. 🙂

    #227751
    daGrevis
    Participant

    Es nejūtu nekādu redzamu atšķirību ātrumā starp nevienu no FF’iem, bet nu labi… 😀 Lietošu jaunāko, stabilo un būšu klusiņš. 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā