Demonstrēs Intel procesoru uzlaušanu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Demonstrēs Intel procesoru uzlaušanu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147118
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080717204537194.jpg[/imgl]Leģendārais hakeris (tagad – datorsistēmu drošības speciālists) Kriss Kasperskis atklājis Intel CPU ievainojamības “dzelžu” līmenī un izstrādājis tehnoloģijas šo ievainojamību izmantošanai. Plašai publikai demonstrācija notiks š.g. oktobrī Malaizijas konferencē “Hack In The Box”. Pie tam drošības speciālists apsolījis arī publiskot savus uzrakstītos hack kodus.

    Uzlauzt Intel procesorus varot gan Windows, gan Linux/BSD vidēs, un iespējams, ka arī Mac. Pie tam neesot nozīme, vai hakeris sēž pie konkrētā datora, vai atrodas attālināti.

    Kasperskis plāno demonstrēt Intel CPU uzlaušanu ar Javascript un TCP/IP datu pakešu palīdzību. Viņš norādīja, ka atklātās ievainojamības var novest pie datu izdzēšanas uz HDD, un prognozē šo drošības caurumu plašu izmantošanu.

    Arī citi speciālisti, piem. OpenBSD izveidotājs Theo de Raadt ir pamatīgi kritizējis Intel čipu drošību. Savukārt Linux radītājs Linuss Torvalds Intel CPU ievainojamības nosauc par nenozīmīgām.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080717204659339.jpg[/img]

    Avots

    #181476
    Foxsk8
    Participant

    Kā jau vienmēr es esmu teicis:

    Visu var uzlaust!

    #181477
    memorex
    Participant

    Nu cerams Torvaldam ir taisnība, es Kasperskija vietā labāk būtu noslaucis kādu banānu no Intel, nevis publiskot ievainojamību!

    #181478
    sir_irius
    Participant

    hmm… ja man tagad būtu intel procis, man vienalga kas, kam ir tas hack tūlis varētu man cietni izdēst…? o_O

    #181479
    msh
    Participant

    memorex wrote:

    Nu cerams Torvaldam ir taisnība, es Kasperskija vietā labāk būtu noslaucis kādu banānu no Intel, nevis publiskot ievainojamību!


    Ko tas dotu? Visdrīzāk atkārtotos wmf skandāls, tikai šoreiz grēkāzis būtu pimpelis – kādi krievu hakeri atkostu vēl reizi šito joku, tikai sāktu tirgot attiecīgus exploitus, kas tīņiem lauztu kastes, bet pimpelis apgalvotu, ka tas viss ir blefs 😀

    #181480
    Sid
    Participant

    memorex wrote:

    Nu cerams Torvaldam ir taisnība, es Kasperskija vietā labāk būtu noslaucis kādu banānu no Intel, nevis publiskot ievainojamību!

    Ja runa ir par drošību, tad OpenBSD vienmēr ir tas, kam var uzticēties, jo kā rāda prakse – nekas cits viņus neinteresē. 😀 Bet nu lai būtu kā būdams – man nav intel, so I don’t care.

    #181481
    msh
    Participant

    Balstās tas sūds uz dzelžiem, tātad arī tava atvērtā bezde mierīgi izveiks visu vajadzīgo, līdz brīdim, kad bezdes izstrādātāji uztaisīs kaut kādu figņu, kas centīsies pašu exploitu nepalaist, ko atkal hakeri izdomās, kā apiet, un tā līdz bezgalībai…

    #181482
    marr
    Participant

    Es domāju, ka kasperskim pietiek $$$, lai viņš tiešām arī publiski paziņotu par šādu ievainojamību, nevis tikai noslauktu $ no Intel.

    “Cik žēl”, ka visiem pēdējiem kompjiem pavisam nejauši ir sanācis izvēlēties AMD 😀

    #181483
    mmyou
    Participant

    Kas ir tas dzekins taja bilde? Kasperskis vai?

    #181484
    klibais_Silvers
    Participant

    Bildè- Kriss Kasperskis. Tas nav “KASPERSKY LAB” ìpashnieka Alekseja Kasperska radinieks 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā