html – jauna lapa , lapaa

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas html – jauna lapa , lapaa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146286
    remarco
    Participant

    nezinaaju kaa nosaukt sho jautaajumu , tad nu njemiet par labu to kaa sanaaca…

    es te bik sabraucu auzaas ar daudz mazu lapelju izveidoshanu… likaas vienkaarshaak

    katru lietinju ielikt atsevishkjaa php vai html lapelee….

    finaalaa tagad nejeedzu vinjas salikt kopaa.

    zinu ka freimiem bija taa ka vareeja smulki ielikt katraa freimaa savu lapeli a kaa buut ja freimus negribas izmantot???

    bet piemeeram tabulas, liidziigi kaa sheit , bet cik saprotu tad sheit katra tabula aizpildaaas caur php mainiigajiem ieguutiem no mysql…

    vaardu sakot vai varu es ielikt html kodaa linkus uz php html utt lapeleem un atverot index.html redzeet to visu kaut kaadaa bardakaa vienaa lapelee vai

    arii amn labaak tos vissus mazos kodinjus tagad meegjnaat sabakstiit vienaa dokumentaa un vel kaadu nedeelju njemties lai tas viss atkal stradaatu kaa vajag un tad tik kjerties pie paareejaa???

    mmm?

    ko juus varat ieteikt?

    freimus luudzu neiesakiet tieshaam negribu ar freimiem….

    #172962
    Mad182
    Participant

    Nezinu, vai sapratu tevi pareizi. Tu gribi, lai paliek nemainīgs, teiksim lapas headeris un menu, bet mainās tikai saturs?

    Ja tā, tad vari izmantot kaut ko līdzīgu šim te, tas gan ir ļoti primitīvi:

    EDIT: FOX, tavs forums dzēš php kodu. Tas nav normāli.

    https://paste.php.lv/6554

    Tad nu pašos iekļaujamajos failos tev būs tikai saturs, bez visas pārējās html padarīšanas. Tas tad arī mainīsies. Ja pareizi sapratu, ko tu gribi.

    #172963
    Loading
    Participant

    Pameklē grāmatnīcās PHP Solis pa Solim.

    #172964
    Mad182
    Participant

    Tāgrāmata ir dikti līka. Bet nu jā, kaut ko jau var iemācīties.

    #172965
    remarco
    Participant

    hmm japameegjina ko tu tur man iemeti bet nu izskataas ka tas ir iteshi tas ko mekleeju…..

    super….

    tencinu.. shodien nesanaaks pameegjinaat bet pa naakamo nedeelju tad iemetiishu atbildi vai ir vai nav taa kaa es gribeeju.

    ceru ka tas php kodinjsh nepazudiis….

    ak jaa soli pa solim nederees… tur parasti ir kaut kaads sviests sarakstiits.

    es tad labaak jebkuram saitam source paarskatu un iebraucot txt tad arii skatos kas man der un kas neder…

    zinu galiigi kreizii variants bbet nu paarsvaraa taa es arii maacos :DDD

    vel protams tutoriaalji kas netaa ir gana…

    a sho variantu mekleedams tik viegli neatradiisi, it iipashi ja neziniko mekleet.

    aa un klau kaa ats sanaaks tagad?

    respektiivi veershu valjaa lapu brauzers nolasiis kodu sameklees ieklaujamaas lapeles un aidaa izmetiis brauzerii kopeejo rezultaatu?

    vai atveers hederi un navigaaciju un kas tev tur beigaas un meegjinaas atveert lapeles?

    mmm?

    #172966
    remarco
    Participant

    zini, tomeer nav gan riktiigi….

    es gribu taa ka teiksi

    head

    body

    te man nav lapas kods bet gan linki

    kas atver lapeles kas atrodas

    apakshdirektorijas kaa atsevishkji

    php vai html dokji

    body

    ar to kodu man neraadija neko…

    vaardu sakot nepiedabuju vinju pie dziiviibas a ja raada tad tikai linkus …

    a man vajag lai raada lapu saturu nevis linkus…

    ceru ka saprati mani…

    #172967
    Mad182
    Participant

    Ja godīgi, tad ne sevišķi. Tev vajag apvienot vairākas lapas vienā?

    Nu tad include();

    Ja tā, tad var uztaisīt arī, lai skripts ielasa visus failus kādā mapē un parāda tavā sākumlapā.

    Bet es ne sevišķi iebraucu, ko tu gribi panākt.

    #172968
    Foxsk8
    Participant

    Ajax tabs. Domāju atrisinās tavas problēmas.

    https://www.dynamicdrive.com/dynamicindex17/ajaxtabscontent/

    Nebūs tev ne frame, nekādas problēmas. To var arī paskatīties iekš boot.lv kur ir foruma sadaļa, tur ir Forums – Blogi – Sludinājums. Divā vari ielādēt jebkuru failu, informāciju jau no koda. Š ādi tu vari lapu izveidot daudz funkcionālu.

    #172969
    Foxsk8
    Participant

    Mad182 wrote:

    EDIT: FOX, tavs forums dzēš php kodu. Tas nav normāli.

    https://paste.php.lv/6554

    Tā nu tas ir. Neko darīt.

    #172970
    azazul
    Participant

    Nūū … kodu labāk ir postēt ārpus foruma, kaut vai tāpēc,

    ka tad tu vari savu kodu likt dažādās lapās.

    Standarta kods : https://pastie.caboo.se/pastes/new (nez .. patīk dizains)

    Un priekš HTML/CSS/JS koda : https://paste.css-standards.org/ un https://www.webdevout.net/test (ļoti noderīgs)

    Š ajos var apskatīt ne tikai html kodu, bet arī gala rezultātu un paspēlēties ar gatavo lapu un atrast kļūdas.

    #172971
    Mad182
    Participant

    mefisto: par to likšanu dažādās vietās – nu jā, ja tas ir kaut kas liels un daudz kur izmantojams, bet ja tur ir dažas prastas rindiņas, vieglāk tomēr ir ierakstīt uzreiz forumā. Tā pat katru štruntu nepiebookmarkosi un neatcerēsies 🙂

    Par linkiem gan paldies, pēdējais izskatās ļoti interesants.

    Bet nu jau aizgāja offtopikā.

    #172972
    remarco
    Participant

    Mad182 wrote:

    Ja godīgi, tad ne sevišķi. Tev vajag apvienot vairākas lapas vienā?

    Nu tad include();

    Ja tā, tad var uztaisīt arī, lai skripts ielasa visus failus kādā mapē un parāda tavā sākumlapā.

    Bet es ne sevišķi iebraucu, ko tu gribi panākt.

    o! kaa es uzreiz neiedomaajos.. jaa laiakm include() buus riktiigi un neko nevajag sarezhgjiit

    :)))

    tencinu visiem par paliidziibu 🙂

    reizeem viss ir daudz vienkaarshaak nekaa izskataas

    ….

    #172973
    Foxsk8
    Participant

    No savas pieredzes varu piebilst to, ka ne vienmēr include ir tas pats labākais variants. Iedomājies, ja tev vienā lapā vajadzētu veidot ap 10 include, tad būtu nelielas problēmas ar kodu. Pēdējā laikā esmu pārgājis uz ajax tabs lietošanu, un tas atrisina visas problēmas, kā arī lapu var izveidot daudz dinamiskāku un patīkamāku tās lietotājiem.

    #172974
    Mr.Death
    Participant

    kādas vēl ar include funkciju problēmas fox? 😀 beidz muldēt, tā ir normāla php funkcija faila ietveršanai. Tu vari ietvert kaut 10000 failus ja Tev to vajag, tik kā būs ar izpildes ātrumu 😀 es piemēram visām “mega-lapām” lietoju to ietveršanu, lai vieglāk orientēties kur kas ir, ne jau es vienā failā iešu meklēt 10458 rindiņu, kurā man ir kaut kāda gramatiska kļūda kaut kur 😀 protams es labāk katru “sadaļu”, bloku, dialogu, vai kā viņu tur sauc atdalu atysevišķā failā, nekā visu lieku vienā katlā 😀 turpretī tā ajax sistēma izskatās, ka tas pats include vien ir tikai viņš nevis ietver bet ielādē div elementā konkrēto lapu (tas nozīmē ka php definējumi netiek padoti tālāk ielādētajai lapai un līdz ar to tas ir sliktāk par include). 🙂 par dinamiskumu Tev piekrītu – ajax ir labāks, bet include Tu nenoliec 😀 nekad nav sagādājis problēmas 😀

    #172975
    Foxsk8
    Participant

    Piem, ja tev iekš php mega faila pašam vajag ielikt include, kādu failu, tad tev noteikti ir jāzin, kurā vietā to visu pareizi likt, lai kods neaiziet ciet. Es jau teicu, no savas pieredzes. Viegliem darbiem, mazām lapām include ir pašā laikā, bet mega portāliem, tur gan ir jāzin ko, kur darīt.

    #172976
    Mr.Death
    Participant

    Nu loģiski ja Tu bāzīsi nepareizā vietā to ietvērumu Tev kods aizies ciet 😀 Neredzu tur neko neparastu. 😀 Parasti ar lapām kuras Tu pārzini nekādu problēmu nav. Ja centies iebraukt cita kodā, tad jau sākas galvassāpes un točna var dēlī kautko salaist :win: Jāskatās uzmanīgāk kur ko liek 😉

    #172977
    Mad182
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Viegliem darbiem, mazām lapām include ir pašā laikā, bet mega portāliem, tur gan ir jāzin ko, kur darīt.

    Tieši otrādi. Mazo lapu tu vari visu uzrakstīt vienā failā, bet pamēgini vienā fialā uzrakstīt lapu ar daudzām sadaļām, forumiem, galerijām, vvz ko vēl.

    #172978
    remarco
    Participant

    tik taali par to include viss skaic, bet ko juus ur par koda nobrucinaahsanu teicaat???

    mm?

    juus gribat teikt ja es ievietoju teiksim tabulas tegos ( nu tajos tb tr vai kaa tur)

    lapeli kas satur php kodu tad jamais var nepareizi izpildiities?

    piemeeram man te bija pie vaicaajumiem lieki tukhuminji un uzreiz skriptinjsh nedarbojaas jo itkaa jau nosuutijis serverim pieprasijumu vai kaa tamliidziigi..

    hmmm, nu kaa piespraudiishu serveri atpakalj pie visiem vadeljiem taa lieta taps skaidraaka…

    taa ka shai sadaljaa veel vareetu buut turpinaajums….

    par probleemu noveershanu lietojot include :)))

    bet nu tas viss riitdien…

    #172979
    Mad182
    Participant

    Html tagiem ar php izpildi nebūs nekāda sakara. Tu vari iekš html sarakstīt kādus brīnumus vien gribi, php interpretatoram uz to ir nospļauties.

    Droši vien bija domāts tā, ka tev pašam jāvar savākt, kāds tev kurā vietā html un php kods.

    #172980
    Stiivais
    Participant

    Kodētāji :win: Jums forumam charsets līks :rofl: 🙂 :rofl: :rofl:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā