Efektīva metode cīņā pret kinofilmu zagšanu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Efektīva metode cīņā pret kinofilmu zagšanu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149610
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_1253598791853_1.jpg[/imgl]Kompānija Sharp kopā ar National Institute of Informatics izstrādājusi ārkārtīgi vienkāršu metodi “kinoteātru pirātisma” ierobežošanai. Kā visiem zināms – filmu pirmizrāžu pirmās pirātiskās kopijas parasti tiek uzņemtas ar videokameru tieši kinoteātros. Tad nu tiek piedāvāts aiz ekrāna izvietot nelielus infrasarkanās gaismas gaismekļus, kuri pa maziem caurumiņiem “zibinātu” impulsus ar ātrumu apmēram 10 imp/s. Š ādi infrasarkanās gaismas impulsi ir absolūti neredzami cilvēka acij, bet lieliski uztverami videokameru matricām, līdz ar to jau tā visai sliktais pirātiskās kopijas attēls kļūt pavisam nebaudāms.

    Lai arī izmaksas šim projektam ir nelielas, ir divas pasākumu bremzējošas lietas: ar šo sistēmu jāapgādā absolūti visi nozīmīgie kinoteātri visā pasaulē – vismaz tie, kuros notiek pirmizrādes. Un otrs – jāizdomā, kā novērst “draugu būšanu”, jo pretpirātisma ierīci galu galā var vienkārši izslēgt.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_movie_1.jpg[/img]

    Avots

    #212203
    ehex
    Participant

    Metode neizklausās pārāk efektīga. Jau vien dēļ beigās pieminētajiem iemesliem. Nu neticās, ka varētu visus kinoteātrus apgādāt ar šīm uzpariktēm.

    #212204
    Professor35
    Participant

    Nē, uzliks objektīvam infrasarkanās gaismas filtru un viss.

    #212205
    zxcv
    Participant

    cerams, ka uztādīs. besī tie skrīneri visās malās

    #212206
    Crow
    Participant

    CAMRipus skatīties vispār ir mazohisms. Es labāk gaidu DVDRip līdz riebumam un varbūt i nesagaidu beigās, nekā skatos CAM.

    #212207
    Burkaans
    Participant

    damncrow wrote:

    CAMRipus skatīties vispār ir mazohisms. Es labāk gaidu DVDRip līdz riebumam un varbūt i nesagaidu beigās, nekā skatos CAM.

    Pilnībā piekrītu.

    #212208
    Evers
    Participant

    Ai, baigi vajag man tos nožēlojamos CAM un TS (mazohisms: 100%, baudījums: 0%)

    Tiem, kam širmī kautkas neštimmē un nevar sagaidīt filmu DVD/DVDRip kvalitātē un skatās filmas tajā perversi briesmīgajā kvalitātē, ar steigu ir jāiet ārstēties pie profesionāliem japāņu psihoterapeitiem (ar trulu katanu izgriezīs no smadzenēm šķībos neironus ) 😀 Ä€ un jāiet ir Divreiz (kā d_l saka)

    Tā, ka manās acīs metodes effektivitāte ir zem absolūtās nulles 😀

    Savā ziņā ir gan labi, mazāk maisīsies failapmaiņas vietnēs tie krāmi pa kājām! Kā arī ķertajiem varbūt veselība atgriezīsies. 🙂

    #212209
    bumbulis
    Participant

    Stipri nereāls variants, jo tad šīm ierīcēm būtu jābūt obligātām katrā kinoteātrī, pretējā gadījumā pietiek ar vienu kinoteātri bez šī devaisa un ar vienu camripu var pabarot arī visus pārējos gribētājus.

    #212210
    usins
    Participant

    Draugu būšanu var mnierīgi apiet- kinoteātrī ielikt novērošanas kameru, kura fiksēs šo visu padarīšanu, ja būs izslēgts, redzēs un vēl, var iemontēt projektorā bluetooth raidītāju- ieslēgts projektors nozīmē ieslēgtas diodes…

    #212211
    Crow
    Participant

    Un tā vietā, lai ar novērošanas kameru fiksētu potenciālos pārkāpējus, pavērst viņu filmas virzienā un pašiem uztaisīt vienu CAMRip 😀

    #212212
    Mr.Death
    Participant

    Mljins, kas te kaadi 90tie? Infrasarkanie suudi sen jau vairs nav modee. Atradu reiz vienu spiegu tehnikas lapu, kur bija arii taadas mantinjas, kaa mikrofonu un videokameru radari, kas smuki paraada no kuras vietas kaads perdelis kaut ko grib ierakstiit. Domaaju, ka apspeeleejot variantu ar sjiim iekaartaam, sanaaktu grandiozs anticamripu plaans :> Izmaksas, protams, buutu nedaudz lielaakas, tacju vismaz garantija, ka neviens neko nezog :>

    #212213
    grisha
    Participant

    Nu piraatismu taapat nekad neapkaros. Ideja jau nav kaktaa metama. Krievijaa vinja veel paarsimts gadus noteikti nestraadaas. CAM ripi ir mazohisms, bet arii piraati aug liidzi laikam un izmanto labaakas kameras. Ir pat redzeeti ljoti labi CAM ripi.

    Es pat nedaudz piraatismu noveltu uz to, ka daudz jaunaas filmas eiropaa nonaak ar lielu nokaveeshanos. Pie manis, UK, dazhas labas filmas kinoteaatros paraadaas tikai peec pusgada, kad jenkji jau DVD drukaa.

    Beigaas, apkaros kinozaales, tjersies tauta pie pashaam kinolentaam, buus mazliet kapeikas jaaiegulda, bet piraati beigaas tikai vinnees. Es pat labaak atljautu taisiit CAM ripus, lai jau tiek, tapat lielaakai daljai i skaidrs ka bojevikus vai zvaigzhnju karus nevar pastiities skriinerii… .

    #212214
    QueenZ
    Participant

    Galvenais lai pashiem kino skatiitaajiem netraucee shis, tie zinaatniskie rezultaati vel neko neizsaka.

    #212215
    Curtis
    Participant

    +1 par CamRip iznīcināšanu. Bet es pat vairs DVDRip nespēju novērtēt, visu pēc iespējas HD (nu vismaz 720p) – gan filmas, gan seriāli. Citi teiks stulbi, bet imho kvalitātē acīmredzama.

    #212216
    Evers
    Participant

    piekrītu Curtis, bet ne visiem ir platas trubas, lieli cietņi un dzelži, kas spēj atskaņot HD. – Priekš tiem BlueRay Rip’i – sver ap 2GB un kvalitāte ar manāmi labāka par DVDRip. Ja ekrāns mazāks par 20″ Wide, tad arī DVDRip’iem nav ne vainas.

    #212217
    Janhouse
    Participant

    Es ar no DVDRip cenšos izvairīties. Vai nu HD, vai neko.

    Evers wrote:

    piekrītu Curtis, bet ne visiem ir platas trubas, lieli cietņi un dzelži, kas spēj atskaņot HD. – Priekš tiem BlueRay Rip’i – sver ap 2GB un kvalitāte ar manāmi labāka par DVDRip. Ja ekrāns mazāks par 20″ Wide, tad arī DVDRip’iem nav ne vainas.

    Nevis ekrāna izmēram, bet gan pikseļu daudzumam ir nozīme.

    #212218
    usins
    Participant

    Emz man smiekli nāk, kad 80to gadu filmu pārtaisa ķipa par hd…. tur nu tiešām daudziem trokšņiem no vhs jānāk līdzi.

    Un jā, hd ir laba lieta, ja uzņemts ar attiecīgo aparatūru. mans kompis pavelk tādu prieku, un tiešām ir baudāmāks pat uz portatīvā, jo dabasskati filmās apliek ļoti skaisti un var redzēt mazāko sīkumu. Kad nav ko darīt, un gribas baudīt labu attēla kvalitāti ieeju apple.com/trailers un iečekoju kādu treileri hd kvalitātē.. 😀

    #212219
    aoma
    Participant

    Nu, es domāju, ka mūsu pašu televīzija brīžiem ir vēl bēdīgākā kvalitātē, nekā vissūdīgākais CamRips. Runājot par šodienas publiku, jāsaka, baigi izlepusi, lielākā daļa nemaz nezin, kā ir lūrēt nx pārrakstītu un nodrillētu videokaseti, kur tulkojumu lielākoties var tikai uzminēt 😀

    #212220
    marist
    Participant

    lai beidz prasīt nenormālos ciparus par kinobiļetēm, tad nebūs pirātisma. es kokalolas plazā esmu bijis tieši 1 reizi. un arī -ne par savu naudu.

    #212221
    rajah
    Participant

    Janhouse wrote:

    Es ar no DVDRip cenšos izvairīties. Vai nu HD, vai neko.


    kamēr BR aparāti un to šaibas ir daŠ—gi, tikmēr personīgi palikšu pie tiem pašiem dvdrip un dvd

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā