MySQL error…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146771
    AmmO
    Participant

    Tikko uzkostēju e107 lapu, uzinstalēju un nu eju uz index.php un ko man izmet…

    CRITICAL_ERROR:

    Line : generic, class2.php

    Error reported as: [6]: Unable to form a valid connection to mySQL. Please check that your e107_config.php contains the correct information.

    Ko es izdarīju nepareizi?

    #177927
    WerNeo
    Participant

    Nevar piekonekteeteeties datu baazei… paskaties e107_config.php failu…! Tev ir datu baaze ir uz localhost jeb kaada iipasha IP?

    #177928
    Mad182
    Participant

    AmmO wrote:

    Ko es izdarīju nepareizi?

    uzkostēju – lai kas tas būtu, diez vai to var izdarīt pareizi. Konfigurācija pareiza?

    #177929
    AmmO
    Participant

    WerNeo wrote:

    Nevar piekonekteeteeties datu baazei… paskaties e107_config.php failu…! Tev ir datu baaze ir uz localhost jeb kaada iipasha IP?


    Nu es nehostēju uz kompja bet uz maksas hosta…

    #177930
    WerNeo
    Participant

    Pie kaa hostee? Ja localhost neliidz, tad paprasi hosteetaajam, kaada IP ir uz mysql…

    #177931
    AmmO
    Participant

    Hostēju uz sigmanet.lv

    #177932
    Mad182
    Participant

    Nu signametam MySQL serverus zinu bebrs.sigmanet.lv:6603 un udrs.sigmanet.lv:6603, localhost tur nelīdzēs, bet tev jau noteikti visi dati ir atsūtīti. ÄŒeko vien konfigurāciju vēlreiz 🙂

    #177933
    Mr.Death
    Participant

    Zini Mad. Mani, kad sasaistījos tieši ar Latnetiešiem, izbrīnīja tie viņu dzīvnieciskie nosaukumi 😀 Laikam admins kāds zoomīlis. 😛 Vēl bija ftpškai sermulis.sigmanet.lv 😀

    #177934
    Mad182
    Participant

    Normāli serveru nosaukumi, mīlīgi 🙂

    Pamēģini šādi: https://paste.php.lv/7095

    #177935
    marr
    Participant

    principā jau kaut kādu izdomu IT ļaudīm vajag, kas nu kuram tuvāks, zinu citas vietas, kur ir tādā gadījumā cilvēki krituši uz “astronomiju”, t.i. planētu nosaukumus salikuši vai kaut vai ikarusa vārdā nosauc 😎

    #177936
    AmmO
    Participant

    MySQL uzername un pass būs tas pats kas ftp piekļuvei? Uzrakstīju email, bet baigi ilgi jāgaida kamēr atbildēs.

    #177937
    Mad182
    Participant

    AmmO wrote:

    MySQL uzername un pass būs tas pats kas ftp piekļuvei?


    #177938
    AmmO
    Participant

    Tad nekas cits neatliek kā sūtīt meilu un piepresīt infu?

    #177939
    WerNeo
    Participant

    Nē, gan jau, ka datu bāzi arī pats vari administrēt… Man radās tāds jautājums… Vait Tu esi pasūtījis hostu ar MySQL atbalstu? Savādāk, sāk izskatīties, ka Tev nav atsuutīta informācija…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā