Nevaru vairs piekļūt savai mājas lapai, ievadot IP adresi

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Nevaru vairs piekļūt savai mājas lapai, ievadot IP adresi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148271
    RockstaR
    Participant

    Piedodat, ja nav īstajā vietā vai nav labs tēmas nosuakums, bet liekas, ka ir labi.

    Tā ejam pie lietas. Man visu laiku gāja mana mājaslapa. Kompī ir appserv un rūteris, visi porti atvērti. Mājaslapas iet. Te pēkšņi, vakar, veru vaļā un prasa ielogoties k-kur. Citēju: “The site says Dreambox”. Es to dreambox neesmu licis (pat nezinu kā), bet visu laiku prasa. Kad eju ar IP un domēnu, bet ievadot localhost iet. Ja rakstuu savu web:

    IP/radio rāda error 404: not found, ja tikai ip, prasa ielogoties. Kāpēc neiet un kā izlabot? Rūterim nav nevainas un viss iet ideāli.

    Paldies jau iepriekš!

    #192485
    drono
    Participant

    IP adrese nav dinamiskā? Varbūt tā ir nomainījusies? Varbūt tu slēdzies pie kāda cita.

    Savu IP apskaties https://whatismyip.com

    Dreambox jau ir atsevišķa kaste. Ja tev tāda nav, tad tur neko nevar uzlikt.

    #192486
    RockstaR
    Participant

    Ip nav mainījusies un nemainīsies.. īsti envaru pateikt dinamiskā vai nē bet zinu ka nemainīsies arī..

    #192487
    azazul
    Participant

    Un kas notiek kad https://127.0.0.1 atver ?

    Varbūt kāds tavu bundžu atlauzis .. nebrīnītos.

    #192488
    RockstaR
    Participant

    localhost man iet . .jau teicu 😉

    #192489
    grisha
    Participant

    Tev tas dreambox uztveereejs ir?

    Ruuters kaa dala IP adreses? kompii raksti ar roku IP vai arii ruuters pieskjir?

    #192490
    RockstaR
    Participant

    man rūteris iedeva.. ja drīkst dot 78.84.139.246 atvērsi tad redzēsi ko prasa..

    dreambox nav es tā domāju..man ir lynksys wrt54g

    #192491
    grisha
    Participant

    Iespeejams kompii ir mainiijusies IP adrese. Ja uzturi serveri, tad ar kompii raksti statiskaas IP adreses, attieciigi, kaadas ir lokaalajaa tiiklaa.

    PAgaidaam probleemu var atrisinaat nomaino ruuterii IP adresi, ieksh portu forvardaacijas.

    Pienjemu ka izmanto WinXP, Start>run>ieraksti cmd>atveershies konsole>ieraksti ipconfig . Ieraudziisi sava kompja IP adresi, ruuterii boteikti buus cita IP adrese.

    Tomeer labaak izmantot statisko IP adresi kompii.

    P.S. VIss liecina ka tev tomeer ir dreambox, vai kas ljoti liidziigs . Nu ja skaties TV ar medus paliidziibu, tad tev ir.

    #192492
    RockstaR
    Participant

    eu vecīt paldies .. konjaks no manis 😀 .. es jau skatījos tur vakar un šodien bet nepiešarīju

    man izrādās tiešām cita ip bet drese nebija mainījusies jau ļoti sen..

    tg šitāda:

    https://5.168.70.244/

    #192493
    memorex
    Participant

    Lasi rūtera manual! Visi iepriekšminētie komentāri tev neder, skaties kādu IP adresi tev iedala rūtera DHCP, tad lasi kas ir NAT. Tālāk būtu jātiek pašam.

    #192494
    RockstaR
    Participant

    grishas komentārs der.. man vnk sen nebija mainījusies ip adrese un biju aizmirsis.. tagad viss ir okej..

    #192495
    RockstaR
    Participant

    vēl viens jautājums..

    man ir tā adrese 5.168.70.244 .. bet kad netā skatos piem host.wos.lv visur rāda ka mana ip ir kā vecā 78.84.139.246..

    #192496
    memorex
    Participant

    Es tak jau tev teicu, ja nemāki lasīt ej uz bernudārzu…

    78.84.139.246 ir tava ārējā IP, parasti rūteris tev iedala savu iekšējo IP 192.168.0.0 – 192.168.255.255 un tā 5.167…. ir Hamachi IP (to met vispār pie malas).

    #192497
    grisha
    Participant

    Hmm, taapeec es domaaju kaapec ir tada diivaina IP adrese. Neesmu dziivee gramstiijies gar hamachi, taadas diivainiibas nav bijushas vajadziigas.Bet ja taads ar ir, tad vinju niicini aaraa.

    Stulba doma, bet ja tev nav dreambox, tad kaadam no taviem pazinjaam iespeejams ir, ar kuriem seedi kopeejaa tiiklaa caur to habarberu.

    #192498
    RockstaR
    Participant

    nesēžu..

    man ir satelīts pie rūtera.. un mans pc..

    izmetu visus iespējamos hamachi..jau iepriekš biju dzēsis bet ne pilnģi tg cmd>ipconfig ip rāda 192.168.1.103 ..

    zinu ka tā ir lcoalhost tikai pēde’jais cipars mainaš bet nah nav normāla ip adrese?

    edit: eju network places properties.. hamachi vairs nav bet pie lcoal are connection atveru tad paņemu tcp/ip properties un tur ir automātiskais a nav jābūt savadītām ip adresēm?

    #192499
    RockstaR
    Participant

    atvainojos par dubultpostu bet ko man darīt lai man būtu normāla IP adrese?

    #192500
    shady
    Participant

    Nelasīju tavu tēmu, tāpēc iespējams atbildu ko nepareizi, bet, ja vēlies “normālu” IP adresi, tad samaksā par reālu IP adresi savam provaiderim. Otrs veids ir neslēgt laukā rūteri, bet nu, manuprāt, greizs risinājums. Trešais risinājums – savu mājas lapu turēt uz cita hosta.

    #192501
    grisha
    Participant

    Kompii ieraksti ar roku IP adresi, subnetu un gateway. Apsties ruuterii, kaadas IP adreses shis dala kaa DHCP serveris. Ja, piem. no 192.168.1.100-192.168.1.200 , tad panjem, piemeeram kompim 192.168.1.10, tik neuzliec taadu pashu kaa ruuterim. Peec tam ruuterii nofovardee 80 portu uz savu kompja IP adresi. Ja ruuterim buus publiskaa IP adrese, tad ar pamataa lapai jaabut pieejamai no aarpasaules. Protams, ja kompii ir iesleegts Firewall, tad uzliec excpetion prieksh web servisa.

    #192502
    RockstaR
    Participant

    jūs īsti nesaprotat manu problēmu… grisha varbūt.. tagad neiet runa tikai par mājaslapu un rūteris visu laiku ir ieslēgts.. man bija normāla IP adrese.. 78.84.139.246 bet tagad vairs nav..

    #192503
    grisha
    Participant

    Kaadu tad tagad raada, piemeeram ieksh speedtest.net ? atkal ar to piecinieku saakumaa?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā