Vieta, kur pārdot savu mājaslapu

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Vieta, kur pārdot savu mājaslapu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148992
    daGrevis
    Participant

    Sveiki!

    Es vēlējos pārdod savu majaslapu, un nu sāku internetā meklēt vietu, kur var publicēt to, ka es to pārdodu. Sameklēju vienu, bet izrādas ka tur jāmaksā. Sameklēju otru, tur arī jāmaksā. Atradu trešo. Biju laimīgs. Aizpildīju pieteiktumu, un man beigās izmet: Maksāsi ar kredītkarti vai PayPal? 😀 Jūs nevarat ieteikt kādu bezmaksas saitu?

    Š is bija labs (tas trešais), tikai bija jāmaksā…

    https://www.websitebroker.com/

    #202293
    WerNeo
    Participant

    Forumos piedāvā. Kaut vai te 🙂

    #202294
    daGrevis
    Participant

    Nu, bet man vajag tad kādā globālā forumā, ne tikai Latviešu, bet tomēr būtu labāk kāds no maniem variantiem.

    #202295
    Wallaby
    Participant

    Uztaisi savu saita pārdošanas saitu.

    #202296
    WerNeo
    Participant

    Paga. Tu pārdod gatavu projektu, kas ir jau uz kāda domēna un ieguvis jau kaut kādu publiku? Jeb tikai šablonu?

    Wallaby 🙂

    #202297
    daGrevis
    Participant

    Gatavu produktu.

    #202298
    Wallaby
    Participant

    Tad piedāvā LV un ārzemju forumos, tieši mērķauditorijai. Latviski, angliski, krieviski – visur saceri savu textu pareizā valodā un tik reģistrējies un piedāvā. Savādāk ilgi meklēsi klientu.

    #202299
    WerNeo
    Participant

    Piedod par interesi, bet kas par lapu tā ir, ja nav noslēpums?

    #202300
    daGrevis
    Participant

    Nu pa PM aizsūtīšu, jo savādāk te kaudze ar lošiem, kuri nodiršs, bet paši neko nemāk izveidot.

    #202301
    m*****
    Participant
    #202302
    daGrevis
    Participant

    M wrote:

    https://forums.digitalpoint.com/

    Liels paldies. Es jau nemāku izmantot googli, ka nekā… 😀

    M, Tu gadījumā neesi Mad?

    #202303
    WerNeo
    Participant

    ee… paga paga, man gan šķita, ka phpBB nedrīkst komerciāli izplatīt! Ja tā būtu lapa jau ar zināmu loku apmeklētāju un plašu saturu, tad es vēl saprastu, ka tiek pārdots projekts.

    #202304
    daGrevis
    Participant

    Nju tikai nevajag… Tiek pārdots. Iztiec bez saprašanas. 😀

    #202305
    m*****
    Participant

    daGrevis wrote:

    M, Tu gadījumā neesi Mad?


    M, Mad182, Madars – bet niks Mad gan man nekur nav bijis :lala:

    #202306
    WerNeo
    Participant

    daGrevis wrote:

    …jo savādāk te kaudze ar lošiem, kuri nodiršs, bet paši neko nemāk izveidot.


    Un ko Tu tur esi izveidojis? Piedod par to, ka kasos, vienkārši gribu saprast! 🙂

    #202307
    daGrevis
    Participant

    Dizainu un sainstalējis dažas modifikācijas. Otrs īpašnieks ir pielāgojis kodu (beta versija būs rīt vaļā, kur ir ļoti daudz mainīts kods n o oriģinālā phpBB3), kā arī tiek pārdotas autortiesības uz otra īpašnieka izveidotajām modifikācijām, kā arī pats domēns.

    #202308
    daGrevis
    Participant

    M wrote:

    daGrevis wrote:

    M, Tu gadījumā neesi Mad?


    M, Mad182, Madars – bet niks Mad gan man nekur nav bijis :lala:

    Jā, biju domājis Mad182, tikai negribēju cipariņus sajaukt… Nepiesienies vārdiem. 😛 😀

    #202309
    WerNeo
    Participant

    😀 Jauki.

    #202310
    daGrevis
    Participant

    WerNeo wrote:

    😀 Jauki.

    Man arī patīk… 😀

    Hmm… Nevari iedot vēl kādus tada tipa saitus, jo es patiešām ar googli laikam nemāku meklēt…

    Es uzrakstu website trading, bet man pirmo izmer linku, kura forumā tikai kādi 100 posti… 🙁

    #202311
    ob1
    Participant

    Sākumā izdomā kas ir Tavs potenciālais pircējs. Tad padomā kur viņš varētu ganīties …

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā