Labs teksta redaktors – Notepad++ 5.4.5

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Labs teksta redaktors – Notepad++ 5.4.5

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149151
    FireFoxsitis
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/xwq2mi62frqn73i1su8i.jpg[/imgl]Notepad++ ir teksta redaktors, kas aizstāj parasto Windows komplektā iekļauto Notepad. Notepad++ var izmantot programmētāji, kā arī tie, kam vajadzīgs labs teksta redaktors. Pa vidu visām iespējām galvenās ir sintakses iekrāsošana un daudz atbalstāmo programmēšanas valodu (C, C++, Java, XML, HTML, PHP, Java Script, ASCII, VB/VBS, SQL, CSS, Pascal, Perl, Python u.c.).

    Programmai ir daudzvalodu atbalsts, vairāku dokumentu rediģēšana vienā logā, iespēja meklēt tekstā utt.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_70135_1.gif[/img]

    Stabilajā versijā izlabotas kļūdas, kas saistītītas ar sintakses izcelšanu Pascla un Scheme valodās, un ar vadības ikoniņām un palīdzībā.

    Lejupielādēt šeit.

    Avots.

    #204745
    daGrevis
    Participant

    Vēlētos uzzināt kādas… Nu zinu kur uzzināt, bet vai tad tam nevajadzētu būt te? 😕

    #204746
    linx
    Participant

    Nju priekš raksta tā kā par maz visa kā – uzrakstīts tas, ko var izlasīt pie Notepad++ apraksta. Vajadzētu kādas interesantas funkijas aprakstīt, nevis tikai nosaukt atbalstītās programmēšanas valodas un bildes iebāzt :p

    #204747
    daGrevis
    Participant

    Notepad++ v5.4.5 fixed bugs (from v5.4.4) :

    1. Fix plugins shortcuts not working bug.

    2. Fix the tooltip on toolbar display bug for the plugins icons.

    3. Fix a crash that was occurring when searching in files from a deep path.

    4. Fix a crash issue (Unicode binary) while close Notepad++ with an RC file opened under Chinese Xp.

    5. Fix Pascal and Scheme syntax highlighting problem (fixes in styles.xml).

    6. Add SQL folding capacity.

    #204748
    daGrevis
    Participant

    Vismaz Viņš ir centies. 🙂

    #204749
    Foxsk8
    Participant

    Use editplus 🙂 vai aptana or kaut ko citu. WTF, pie IT ziņām, pārvietoju uz attiecīgo sadaļu, šāds temats ir ļoti pa īsu iekš IT news.

    #204750
    daGrevis
    Participant

    Foxsk8, kas editplus ir tāds, kas man varētu pietrūkt? Es izmantoju notepad++. 🙂

    #204751
    FireFoxsitis
    Participant

    Es jau papildināju rakstu, bet nekā. 🙁

    #204752
    Foxsk8
    Participant

    daGrevis: Tā, WTF, pirmo reizi atverot, nevaru LV simbolus likt, kad ņemu save AS, nav iespēju man izvēlēties, ansi vai utf-8, tālāk…..

    Kad spiežu new file, nevaru nodefinēt, kurā valodā es to gribēšu rakstīt, php, html, c++, perl or java.

    Tālāk…

    Kur tur ir kāds html toolis, kas inserto definētus kodus, nevaru atrast, tālāk.. kur ir spec simboli, tādi kā ÆËÜÛå, man ja kaut kas jāraksta daudzvalodu atblastā, kaut kas jāpalabo ir ļoti ērti, ātri un vienkārši pieņemsim dabot vācu umlautu.

    Plus pa visu, automātiski veidojās *.bak fails, ja nu kaut kas nojiet greizi, man ir auto backup. 🙂 Dažreiz traucē, bet tā samērā noderīga lieta.

    Tālāk, tavā softā ir tāda lieta kā project menedžeris? Nevarēju atrast. 🙂

    Plus, ja aptana nerītu nedaudz resursus, būtu viens ellīgs editors.

    Plus pieminēšanas vērts ir arī MS ražojums Web expresions 3

    P.S. Katrs lieto ko grib, editplus lietoju jau divus gadus.

    P.S. Spec for you, kādreiz arī bija phpbb core definējumi kā addons pieejami.

    #204753
    daGrevis
    Participant

    Manā softā. Forši… 😀

    Ieej uzstādījumos un izvēlies default’o encoding’u kā UTF-8 Without BOM, un, kad glabā failu, nevis izvēlies apkšā tipu, bet raksti paplašinājumu pats, piemēram, page.php. Tur arī ir kāda backup’a iespēja, tikai enzinu sīkāk. Par īpašajiem simboliem. Nav pareizi rakstīt pa taisno, teiksim HTMl dokumentā, piemēram, “»”, ir jāraksta “»”, kas pēc HTML valodas nozīmē to pašu. Nezinu neko tādu par projektu menedžeri, bet mani tas nav traucējis. 😀

    #204754
    Andress
    Participant

    Mhm mhm, pričendāli… Notepad2 un basta… Nekadus aptanjus vai N++ :> Jums pašiem nav neerti stradat (tiri kodu rakstit) uz editora kas atveras hwz cik ilgi , par neskaitamajam nevajadzigajam kontrolem nemaz nerunajot? Ko vajag editoram? Ansi, UTF, sintaxi hailaitot :> viss :> A jums bling blingi

    #204755
    Foxsk8
    Participant

    Katram sava gaume.

    Ok atbildēju uz tavu jautājumu.

    Atbildi tākāk:

    Ar ko notepad ++ ir labāks par manis nosaukto softu. Varu tik pateikt priekšā ko pieminēsi pirmais, nav maksas softs. 🙂

    #204756
    daGrevis
    Participant

    Man Notepad++ atveras milisekundēs – bez aizkaves no amna viedokļa. Ir sintakses iekrāsošana, nekas lieks. Varu pievienot ko lieku (plugins). Man ideāli. 🙂

    #204757
    Andress
    Participant

    Pamegini Notepad2 :> Man personigi visideālākā darba vide :>

    #204758
    daGrevis
    Participant

    Biju mēģinājis, nepiesaistīja. Kur iemesls lai mēginātu? Kas tur tāds unikāls? 🙂

    #204759
    Foxsk8
    Participant

    P.S. Un tur sintakses nav 😀 Tie nav argumenti. 🙂 Tā mēs varam močīt mūžīgi, bet kā jau man patīk ar savējiem kašķi nemeklēju, tikai ja paši palūdz 🙂

    #204760
    brainwash
    Participant

    Normālam editoram vajag arī projektu menedžeri, failu rediģēšanu uz attālināta hosta (ftp), tabus. Un tikai nevajag ķēmoties par startēšanas ātrumu, editoru parasti atver vienu reizi un tad raksti kodu. Pats nesen kā pārgāju no Notepad++ uz NuSphere PhpED, domāju, ka esmu izdarījis pareizo izvēli. Editors ir maksas, bet var “nopirkt” populārākajos interneta veikalos.

    #204761
    daGrevis
    Participant

    Es arī nekādīgi negribu kašķēties ar savējiem, kā foxu. 🙂

    Arguments: Notepad++ ir tabi, un ja viņi ir daudz, tapat nebremzē, un ir entie plugin’i FTP! 🙂

    #204762
    Foxsk8
    Participant

    brainwash: +1

    #204763
    Crow
    Participant

    Taču katram darbam savs darbarīks. Atkarīgs no darba nopietnības, apjoma, sarežģītības un paša cilvēka.

    Izskatās, ka esat vairāk koncentrējušies tieši uz HTML/CSS/PHP, taču Notepad++ ir tā iespēja editot visu man zināmo un dažu nezināmo valodu dokumentus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā