Vajadzīgs padoms – personalizēts epasts.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Vajadzīgs padoms – personalizēts epasts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150970
    krkt
    Participant

    Tātad man jau kādu laiciņu ir .lv domēns, kurš gan pagaidām nav piesaistīts nevienai lapai, bet nu lapa ir uztapusi un es viņu piesaistīšu. Vis jau ok man ir bezmaksas hostings lapai un problēma ir iekš tā, ka man vajag arī personalizēto epastu, piemēram, info@mansdomēns.lv, bet nic.lv nepiedāvā personalizēto epastu, bez hostinga pakalpojumiem. Man jau nekas daudz nav vajadzīgs tik epasta pāradrsācija uz outlook vai uz kādu citu esošu epasta bezmaksas serveri.

    Vai ir kādas savādākas iespējas kā nepērkot šo te diska vietu un nepārnesot uz citu vietu manu domēnu tikt pie personalizetā epasta?

    Kādas ir opcijas? Manīju tādu lapu kā mydomain.com, kur piedāvā epastu par 50sant. mēnesī, bet tas ir ar domēna pārlikšanu uz viņu servera vai bez?

    Jau iepriekš paldies.

    #232676
    Foxsk8
    Participant

    Viens jautājums. Vai tad ir tik grūti paņemt serveri, sakonfigurēt, etc?

    Pēc tam kaut vai vari ar gmail visu sasaistīt kā nākas un miers.

    Hosts maksā sākot no 1 Ls un te pat pie mums iekš LV, tīri labs serviss:

    https://terehost.lv/

    #232677
    drono
    Participant

    Google Apps. Standard edition ir bez maksas.

    https://www.google.com/apps/intl/en/group/index.html

    https://www.google.com/a/cpanel/domain/new

    Lai piereģistrētu, vajadzēs mainīt MX un CNAME ierakstus, un to jau NIC darīt ļauj.

    #232678
    krkt
    Participant

    Iespējams, ka jums tas liekas muļķigs jautājums, bet es tāds svaigi izcepts. Vairāk no dizaina, lapas funkcionalitātes ko saprotu ne no programmēšanas un kur nu vēl no serveriem.

    Nic.lv tā lapa tāda neskaidra no ārpuses un nez vai iekšienē baigi, kas labāks..

    Zinu,ka reģistrējot savu .info domēnu jau bija sava iespēja, pielikt to email pa papildu maksu. Bet te vēl neesmu dabūjis paroles nicam un nezinu ko var kā var. Tākā…

    Paldies drono par info.

    #232679
    daGrevis
    Participant

    A kurš fox’am pateiksies?! 😀

    #232680
    krkt
    Participant

    Fox nepateica neko konkrētu, bet uzvedinaja uz domām,ka tas nebūs viss tik sarežģīti.

    Un drono pateica par mx un cname.

    Katrā ziņā paldies,ka pats admin iesaistijās diskusijā. 🙂

    #232681
    krkt
    Participant

    Tāpat arī bija doma visu saglabāt bezmaksas variantā un ar maksas domēnu.

    Daru jau es to visu tik,lai man pašam kā dizianerim būtu portfolio internetā, nobrendots un atrodams.

    #232682
    bumbulis
    Participant

    Ja domāji Microsofta Outlooku, tad tas nav serveris. Outlooks vienkārši nolasa ziņas no tavas pastkastes, kura atrodas uz pasta servera. Iespējams, ka tavs bezmaksas hostings tev jau ir piešķīris pastkasti, paskaidro sīkāk kas tas par hostingu.

    #232683
    krkt
    Participant

    Izskatās,ka viss strādā kā nākas. super. paldies.

    Hostējos uz bloggera(varbūt izraisa smaidu), bet ir doma nākotnē paplašināt savas zināšanas par webstuff un pāriet uz wordpress un pēc tam uz joomlu. vai uzreiz uz joomlu? 🙂

    uzgāju tādu bezmaksas hostingu kā zymic-viss tik kārdinoši, bet vai nav pārlieku apgrūtinoši piekļūt vadības panelim, kad un cik vajag? kādas atsauksmes?

    takā esmu tapis par pilsoni bez noteiktas darba vietas tāpat darīt nav ko un web ir interesanta, plaša tēma.

    #232684
    Jaunzems
    Participant

    krkt wrote:

    Izskatās,ka viss strādā kā nākas. super. paldies.

    Hostējos uz bloggera(varbūt izraisa smaidu), bet ir doma nākotnē paplašināt savas zināšanas par webstuff un pāriet uz wordpress un pēc tam uz joomlu. vai uzreiz uz joomlu? 🙂

    uzgāju tādu bezmaksas hostingu kā zymic-viss tik kārdinoši, bet vai nav pārlieku apgrūtinoši piekļūt vadības panelim, kad un cik vajag? kādas atsauksmes?

    takā esmu tapis par pilsoni bez noteiktas darba vietas tāpat darīt nav ko un web ir interesanta, plaša tēma.


    zymicam mail() ir par 10 zaļajiem

    ņem 000webhost.com

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā