SIM raiders clonētājs

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) SIM raiders clonētājs

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163511
    3Dklucis
    Participant

    Īpaša vaidzība,bet vai maz reāli iespējams!!!

    Kautkad senāk aceros ka varēj ar atiecīgu iekartu kopēt esošo sim karti! Man bļin radusies vaidzība izmantot savu mājas mobīlo internetu…Nu jā,mājās ir rūteris un vienīgais internets mājiniekiem,bet tagat ir radusies liela vaidzība lai man būtu ikeš telefona neierobežots internets,bet negribās maksāt par to atsevišku abonomentu 22eiro!

    Manā gnīdupakausī iešavās doma – jareiz ir tāds karšu clonētājs tad vai es to savu mobilā internta karti noklonēju un lieku savā telefonā kā otro SIM un paralēli izmantoju savu mājas internetu sevā telefonā…. 🙂 !Smejos jau laikus ,sagribējies abolīšus…! 😀

    A ja tā nopietni ja nav iespējams ar ko šādu

    https://aliexpress.ru/item/32921142505.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7499725dvgGdNc&algo_pvid=5b9d539f-209b-4119-9de5-e33e742a15d0&algo_expid=5b9d539f-209b-4119-9de5-e33e742a15d0-29&btsid=4f665214-aeca-4b1f-b7a5-4994f9ec7c43&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_53 Tad man aizējot uz atiecīgo mobīlo salonu ir maz vērts iesākt tādu sarunu ka man vaig paralēlo sim lai es varētu to savu mājas interntu izmantot sev telefonā ķipa kā rūteris,bet ārpus mājas robežām!?

    protams rūterim ar visu karti japaliek mājās ,vaig šo telefonā neizjaucot mājas sistēmu-saptotams tas ka vaig dublēt sim karti…. Vai tas ir iespējams?!

    #334915
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Var noklonēt SIM kartes kurās izmanto COMP128 v1 algoritmu. Bet tādas kartes ja nemaldos ražoja līdz 2000-šo gadu sākumam. Kartes, kuras atbalsta 3G vai 4G noklonēt ar to verķi nav iespējams. Tātad ja gribi noklonēt, meklē vecās Zelta Zivtiņas kartes kuras ir izlaistas līdz 2004. gadam. Tās, kuras ir baltā vai melnā krāsā ar zivtiņu no tīkla. Varētu derēt arī nākamā sērija kur ir virsū ZZ seriāla personāži, bet no pieredzes zinu ka ne visas viņas veiksmīgi klonējas.

    Divas klonētas SIM kartes vienlaicīgi lietot nav iespējams. Tikai viens no aparātiem būs tīklā, otram reģistrācija neizdosies vai arī nemanāmi pazudīs zona.

    #334916
    3Dklucis
    Participant

    MeistarsUnVergs wrote:


    Var noklonēt SIM kartes kurās izmanto COMP128 v1 algoritmu. Bet tādas kartes ja nemaldos ražoja līdz 2000-šo gadu sākumam. Kartes, kuras atbalsta 3G vai 4G noklonēt ar to verķi nav iespējams. Tātad ja gribi noklonēt, meklē vecās Zelta Zivtiņas kartes kuras ir izlaistas līdz 2004. gadam. Tās, kuras ir baltā vai melnā krāsā ar zivtiņu no tīkla. Varētu derēt arī nākamā sērija kur ir virsū ZZ seriāla personāži, bet no pieredzes zinu ka ne visas viņas veiksmīgi klonējas.

    Divas klonētas SIM kartes vienlaicīgi lietot nav iespējams. Tikai viens no aparātiem būs tīklā, otram reģistrācija neizdosies vai arī nemanāmi pazudīs zona.

    Ai nē,man vaidzēja kopēt karti kas 3 gadus atpakaļ izlaista,tad neko!Tā tik bija tāda sportiska intrese vai maz kas tāds šajos laikos iespējams!

    #334917
    m_janis
    Participant

    Un telefonā ar esošo internets nav pieejams? Ja ir – par USB Tethering esi ko dzirdējis ?

    #334918
    3Dklucis
    Participant

    m_janis wrote:


    Un telefonā ar esošo internets nav pieejams? Ja ir – par USB Tethering esi ko dzirdējis ?


    Nu vells,vai tad es tāds loxs ka būtu galīgi šķībi izskaidrojis savu vajadzību!

    USB Tethering Tas tak ir no sava telefonu padot internetu iekš datora,cik sapratu ar telefonu pieslēdzies mājas wi fi un caur USB iebaro piemēram savam stacionāram!

    Man ir tā,man ir mājas LMT mobīlais rūtēris iekš kura ir SIM-!Velme bij to pašu mobīlo internetu izmantot prooooom no mājaam ar nosacījumu ka mājās paliek vis uz vietas !

    Par to sim kopēšanu biju iedomājies ,bet MistersUnVergs jau izskaidroja ka nekas nespīd!

    Man tieši ir vajadzība iekš telefona mobīlie dati ar neierobežotu limitu,jo plānots bij nohotot un uz cita portatīva izmantot+paralēli sat.resiveri nobarot! 😉

    Nāksies uz pāris mēnešiem ņemt citu abonomēntu,maucība!

    #334919
    m_janis
    Participant

    Nu lūk – par USB Tethering neko nesajēdz. Nekādu mājas WiFi, bet tava mobilā interneta pieslēgumu caur USB padod, kur vajag. Un kur problēma savam muldēšanas tarifam pievienot opciju Neatkarība (neierobežots internets) pa 11,99 ? Pats lietoju jau sen kopā ar tarifu Brīvība – kopā nieka 24,89 – kur problēma ? Un ja tikai pāris mēnešiem – jo vairāk? Pēc tam atslēdz – visu vari izdarīt, neizejot no mājas, manslmt lapā.

    Bet par tavu vēlmi klonēt karti – pat ja to varētu – vienlaicīgi abas kartes nedarbosies – vienam no dzelžiem, kur tās atrodas, jābūt izslēgtam, pretējā gadījumā ne tikai viena (kuru ieslēgsi kā otru) nedarbosies, bet var nobanot abas un tad iesi skaidroties, kura ir viltota :D.

    #334920
    3Dklucis
    Participant

    m_janis wrote:


    Nu lūk – par USB Tethering neko nesajēdz. Nekādu mājas WiFi, bet tava mobilā interneta pieslēgumu caur USB padod, kur vajag. Un kur problēma savam muldēšanas tarifam pievienot opciju Neatkarība (neierobežots internets) pa 11,99 ? Pats lietoju jau sen kopā ar tarifu Brīvība – kopā nieka 24,89 – kur problēma ? Un ja tikai pāris mēnešiem – jo vairāk? Pēc tam atslēdz – visu vari izdarīt, neizejot no mājas, manslmt lapā.

    Bet par tavu vēlmi klonēt karti – pat ja to varētu – vienlaicīgi abas kartes nedarbosies – vienam no dzelžiem, kur tās atrodas, jābūt izslēgtam, pretējā gadījumā ne tikai viena (kuru ieslēgsi kā otru) nedarbosies, bet var nobanot abas un tad iesi skaidroties, kura ir viltota :D.


    Nu poxx tas jau ir tas pats ka nohoto savu mobilo un sledzas pa gaisu klāt kam vaig!nu stacionaram tak vieglak nopirkt USB wi fi adapteri nevis tur čakarēties ar kabeli! Man telefonā bite tie lētakais dod pa 18eiro kā klientam “ja tik kuces neizstradās kadu viltību” tamdēļ neņemu a tā to pašu pa 22 dod….Nu ta ar būs jadar jaņem no bites tas neierobežotais!….

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā