Vīnē nodokļu maksātāju naudu tērē homo-foriem

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Vīnē nodokļu maksātāju naudu tērē homo-foriem

Post no Crow » 13 Mai 2015, 23:40

[align=justify]Biedrs Shady teica štruntu iepostēt forumā, nu tad es tā arī daru.

Tātad: Vīnē, saistībā ar bīstami tuvu esošo tuvojošos Eirovīziju 2015 un, iespējams, vīrusu šizofrēnijas iespaidā 63 sasodīti tūkstoši eināru (EUR) nodokļu maksātāju naudas iztērēti 120 jauniem svetoforiem, kuros ierastajiem sarkanajiem un zaļajiem cilvēciņiem nule piebiedrojas arī... zilie.

Rau, šitā izskatās:
Image

[align=justify]Vai nau jauki? Tā esot, kā saka deputāte Maria Vassilakou (Končita II), domāts parādīt, cik Vīne ir šai ziņā progresīva, kā arī ir sekundārs mērķis - piesaistīt satiksmes dalībnieku uzmanību. Pilotprojekts vilksies līdz jūnijam, kad tiks analizēti - mind the pun! - rezultāti. Par laimi, ir tomēr jau iesākta tiesvedība par līdzekļu izšķērdēšanu un pretrunu ar satiksmes noteikumiem.

Tikai šī akurāt neir pirmā reize, kad "normālie" sāk grāpstīties gar gājēju pāreju signāliem. Pagājušajā gadā Dortmundē panesās runas, ka vajadzētu tač ieviest tajos dzimumu vienlīdzību. Manuprāt, nekas neliecina, ka tas cilvēka simbols obligāti ir vecis. Nav jau tā, ka tur redzams pacelts karogmasts, tā sacīt. Un tā kā modes hipnozes iespaidā sievietes šai laikmetā cenšas līdzināties jauniem zēniem, proporcijas un formas arīdzan vairs nav apstrīdamas. Bet loģikai, protams, te nau vietas.

Zinot, ka mūsu pašu "mazajā Š veicē" (diez kas to ir izdomājis, kas to ir teicis?) viens tāds "normālais" vārdā Edža ir nesen sev jo cieti teicis "esi taču vīrs" un lēmis publiski iznākt no skapja, baidos, ka pastāv iespēja arī mūsu amatpersonas var ņemt [sliktu] piemēru. Nē, nopietni.

Ja godīgi, pēdējā laikā mans tolerances līmenis pret ģeķīgām lietām kā... nu, ģeķība principā, Le Goog, soctīkli un tādā garā, zināmā mērā tika pakāpies. Ja tik viņi klusu ciestu, nebazūnētu, nu lai, nekā tāpat nevar padarīt. I support gay marriage if both chicks are hot. Bet īsumā rezumējot šo konkrēto situāciju:

Image

Avots: 1 (RT.com)
Дебилы, бл*ть...

ExDec
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 285
Pievienojies: 24 Mar 2011, 12:00
Reputācija: 1
Atrodas: Latvija

Post no ExDec » 14 Mai 2015, 00:09

Kā jau kaut kad vienā forumā izteicos - kamēr šitie man nebāžas sejā, manis pēc viņi var ar kaimiņu suni laizīties...

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 14 Mai 2015, 00:13

Man arī viņi netraucē, lai jau... Bet tie gājieni, sevis pieminēšana- gluži kā apnicīgs spams delfu komentāros par naudas peļņu internetā! :D

Š eit piekrītu Marhilēviča viedoklim:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qBc9b_Pz0bg[/youtube]
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

SFiX
E-žurnālists
Atbildes: 198
Pievienojies: 29 Mai 2012, 12:51

Post no SFiX » 14 Mai 2015, 06:27

Es gan to redzu nedaudz savādāk. Kā jau minēja, pēc pāris nedēļām Vīnē būs Eurovīžens. Normālas valstis šajā gadījumā mēģina izspiest no šīs glorificētās popielas pēc iespējas vairāk, piesaistot tūristus savām viesnīcām, restorāniem un prostitūtām. Lai arī ko teiktu par gejiem, nauda viņiem ir, un šādas mazas un skaļas "vienlīdzības akcijas" skaisti izreklamē Vīni kā "progresīvu" un "taisnīgu" atpūtas galamērķi.

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 14 Mai 2015, 10:52

Varbūt tas ir planētas veids, kā samazināt šito slimību ko sauc par cilvēku populāciju :)
Bet nu šitādu naudas tērēšanu kautkādām mazākumam... tas ir stulbums. Tad varbūt vajadzētu arī luksoforus aseksuāļiem (frigidām), suņiem, mērkaķiem, strausiem?

dexsters
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 355
Pievienojies: 08 Dec 2012, 10:48

Post no dexsters » 14 Mai 2015, 11:07

Rīga ies tālāk un blakus velojoslām ieviesīs gejujoslas.

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1083
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 14 Mai 2015, 11:31

Hmmm, bet varbūt patiesībā tur smalki pajokots par gaidāmo "popielu" ? Jau kur tie gadi, ka Eirovīzijas "green room" tauta saukā par "blue room" un pats pasākums sen jau slavens ar "pareizās" orientācijas pārstāvju pastiprinātu klātbūtni.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35

Post no Hominidae » 14 Mai 2015, 11:56

Pagaidiet, es nesaprotu - šo un daudzus citus projektus par homoseksualitāti ir radījuši homoseksuāli orientēti cilvēki? Jautāju, jo tas, ko parasti es lasu ir "zilie uzbāžas ar savu seksualitāti". Latvijas LGBT valdē ir tikai "zilie"? Soross ir "zilais"? Š īs loksoforu akcijas iniciatori ir "zilie"? Tie, kas cīnās pret rasismu noteikti būs dzelteni, brūni un sarkani?
Vajag kaut kādus statistikas datus par to, cik bieži akcijas par homoseksualitāti rada homoseksuāli orientēti cilvēki. Pat Eiropraidā Rīgā laba daļa no apmeklētājiem (un daļa dalībnieku) ir heteroseksuāli cilvēki. :)

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1392
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14

Post no MeistarsUnVergs » 14 Mai 2015, 12:24

Pateikšu priekšā - pie tevis nosauktajām nebūšanām vainīgie ja nav zilā vai kādā citā krāsā, tad vainīgajiem ir līks deguns un pārāk maza cepurīte.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 14 Mai 2015, 15:16

Nu ja, kā tad. Es te vēl šito te atstāšu...

Image

Vobšem, tie kas grib bobi čakarēt, to arī darīs. Visur var pievilkt apšaubāmas kvalitātes humoru vai kaut kādu slēpto domu. Būs pārejas jāpārkrāso rozā pizelētas, jo kāpēc gan zebras tiek visu starpā izceltas (vai otrādi - visi citi diskriminēti)? Un bedres uz ceļiem un aku vākus vaļā atstāsim tieši tāpēc, lai pilsoņa betona minētajiem strausiem būtu vieglāk paslēpties, mhh.
Дебилы, бл*ть...

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35

Post no Hominidae » 14 Mai 2015, 15:45

Kuriem tieši ir līki deguni un mazas cepures, ja runājam par "homoseksualitātes reklamētājiem"? Soross neskaitās. :D

Oskars D
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 15
Pievienojies: 13 Aug 2014, 14:11

Post no Oskars D » 14 Mai 2015, 16:23

Vēlos aizrādīt, ka vārds "nav" rakstās ar "v", nevis "u". Pokemonismam nebūt!

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 14 Mai 2015, 16:56

Betonismi pielīp.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 14 Mai 2015, 17:22

Ne tikai pielīp. Es tā daru speciāli, ar nolūku. Parodētājs, kas pats palicis par parodiju. Oh well.
Дебилы, бл*ть...

Kualds
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 217
Pievienojies: 24 Apr 2010, 00:13

Post no Kualds » 14 Mai 2015, 22:43

Plus par Armanda referencēm. Labs raksts.

Afrohead
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 147
Pievienojies: 14 Aug 2009, 17:04
Atrodas: Talsi

Post no Afrohead » 15 Mai 2015, 00:25

Es esmu novērojis, ka, runājot par gejiem un lezbietēm, vidējais latvietis parasti burtiski nenormāli sabudinās.
Nekur citur, ārzemēs dzīvodams, neesmu novērojis šādas tendences tik izteikti.

romajo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 315
Pievienojies: 20 Feb 2011, 11:33

Post no romajo » 15 Mai 2015, 10:36

Pie mums gan viss ir augstākajā līmenī, policija mūs sargā no mums pašiem uzliekot naudas sodu:
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/194003/ ... peda-video
Nu vajag jaunu ceļa zīmi - "Krist aizliegts". :D

Pievienot atbildi

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”