Kāda pieredze shoppingā AliExpress.com

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Kāda pieredze shoppingā AliExpress.com

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160927
    samurajs
    Participant

    AliExpress izvēlējos jebaja vietā, jo nevajag nekādus Paypalus – samaksā ar kredītkarti un miers. Bez tam tur netiek pielaistas privātpersonas, bet tikai firmas un i-veikali. Cenas mēdz būt vēl lētākas kā jebajā. Veicu dažus testa pirkumus par dažiem euro katrs, tagad uz Jāņiem gaidu 😀

    Vai ir kādam pieredze shoppingā ar AliExpress?

    #317470
    shady
    Participant

    AliExpress taču ir tikpat zināms saits kā ebay… Vari nekādus testa pirkumus nemaz netaisīt – regulāri tur iepērkamies. Dažreiz izdevīgāks piedāvājums ir ebay, citreiz aliexpressā – jāskatās no situācijas, tāpēc vienmēr pārbaudu preces abos minētajos saitos.

    + Iesaku arī https://www.sportsdirect.com/ => bieži var dabūt kvalitatīvus apavus / drēbes par lēto. Praktiski visas drēbes / kurpes ņemam no šejienes.

    P.S. – uztaisīt Paypal ir minūtes darbs. Tur nekā sarežģīta un “bailīga” nav.

    #317471
    Jaunzems
    Participant

    Ir OK, ja pērk super cheapo stuffu, nevis zīmolu mantas.

    Es gan vairāk izvēlos Banggood, jo tiem ir vairāk interesanta tastatūru stuff, un no Ķīnas parasti nāk no divām nedēļām līdz mēneša. Profila bildē redzamā tastatūra tika pasūtīta 17. jūnijā un atnāca 1. jūlijā (nedēļa tika pavadīta muitā, jo Jāņu laikā visi pielējās un gulēja visu nedēļu pēc tam). Savukārt uz tās redzamās podziņas nāca mēnesi.

    #317472
    Mini3D
    Participant

    jau kadu gadu tur ieperkos-nu ka jau saki ir kakaura lieta cita ebay cita alli…..

    Vis ir atnacis vienīgais maitas LG tauch vieta atsūtīja kautkadu TIGER. galigi nepasēja…dariju zinamu tas akst noteloja muļķi-ta sim neieliku atsauksmi un pasudzejos administracijai kuri adeva naudu…Viens T krekls neatnaca jo pec 3 dienam pazinoja ka neuzticams pardēvējs ,adeva naudu -jekas tas ar derēbēm biezi esot -es parsvara tur elektroniku perku vis ir atnacis…Viena manta nedelas laika no ķīinas..

    #317473
    SWC
    Participant

    Regulāri iepērkos gan aliexpres gan ebay, bet Ali jaskatas uz pardevēju. ja ne var uzgrabties un jačeko lidz pircēju aizsardzibai, viņi nepaziņo kad beidzas,

    #317474
    Loading
    Participant

    Esmu šo to pircis gan vienā, gan otrā. Nopietnu problēmu nav bijušas. Vienmēr cenšos iepirkties pie pārdevējiem ar “daudz zvaigznītēm”.

    #317475
    rizhee
    Participant

    ja ņem to, ka 2x dabuju naudu atpakaļ, tad problēmu nav bijis. 1x prece vienkārši neatnāca, bija iedots kaut kāds tracking numurs, bet tas nebija īstais, bet kāda cita no latvijas 😀 2x sūtot čipu dabuju divus, bet ne tādus kā man vajag…

    #317476
    ExDec
    Participant

    Ja ņem no pārdevējiem ar daudz zvaigznītēm, tad viss ir bumbās. ÄŒoms pasūtīja kaut kādu kvadkopteri no turienes – viss atnāca un darbojas. Pats te šodien paķēru 5m LED strip, jāgaida tagad, kad atnāks. 😀

    #317477
    Mini3D
    Participant

    Atnāks tavu LED virkne man kadas 3 jau ir atnakusas ar pulti…

    Nu ir tā no ebay vienu laiku naca ilgi parsniedzot nolikto termiņu -Es protams iebilstu ka nekas nav atnācis šie liek pagaidīt 1 nedēlu..pagaidu un nekā-protams saku ka nekā sie piedava naudu vai pa jaunu preci -es parsvara jaunu preci –ta par 5 gadu laika iepirkasanos ebayu ir anakusas prece pat bubultā Pat ar davaninu par kavešanos ir 2 pa so laiku kas nav atnakusas ne anauda adota…bet nekas nenozīmīgs kaimin sutijumi…..Portativiem kompjiem klaviaturas censos UK vai vacijas pirkt tapat porķikiem displejus -nedēlas laika ir klāt un vis kartībaa..

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā