Tā izskatās Ungārijā pēc "bēgļu" tranzīta

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

kasis1000
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 135
Pievienojies: 29 Jūl 2014, 00:50
Reputācija: 0

Post no kasis1000 » 27 Sep 2015, 02:13

zilzil

Post no zilzil » 27 Sep 2015, 04:50

HOMINID tu man liecies tik pretīgs ka es pat neceņsos uzrakstit tavu iesauku pareizi .un arbildi uz savu jautājumu (Saki lūdzu, kādu tu redzi baltajai rasei nākotni? Dzemdēt mums patīk arvien mazāk, cilvēkiem arvien vairāk patīk laiku veltīt sev vai biznesam. Par demogrāfu aicinājumiem bliezt augšā vismaz 2 bērnus daļa tautas pasmaida. Vēl paaudzi, divas atpakaļ kupls bērnu skaits bija lepnums. Ko mums ar melnajiem darīt? Nekad nelaist iekšā? Pat tad, kad pēdējais latvietis nodzēsīs lidostā aiz sevis gaismu? Es personīgi uzskatu, ka bez melnajiem mēs pazudīsim kā polārlāči. Latvijā demogrāfija ir bēdīgā stāvoklī, bet šepat Zviedrijā, kur pirms laba laika dzimstība bija švaka, tagad par bērnu dzimstību nav jādomā. Tas pats ir UK un Vācijā. Kādu tu redzi Eiropu un mūsu rasi nākotnē? Ja šie "mežoņi" savos austrumos un Ä€frikā vēl aizvien kausies un vairosies.. ) Saki kadu tu redzi LATVIJAS nākotni,Vai tiesām tu doma ka mans mazbērns četreiz dienā klanisies man nezināmam briesmonim ko sauc par alahu ,tad viss būs kartība.Un es pēc tavām doma pat nedrīkstu pret to cīnīties.Un es domaju ka tev tas nedraud .jo tu esi vai nu nelatvietis vai pediņš,kas ir viss ticamakais.Un arī ta tava ārzemju piredze liekas saklausita no paziņām nevis paša piedzivota.Īstenība ir daudz tuvak sady rakstītajam neka tavam ( āpieņem viņus pamazām un gudri. Jāpieradina mūs pie viņiem un viņus pie mums. Jau no bērna kājas. Un nekādas milzīgas rasistiskas kampaņas nedrīkst būt, jo tas rada nemierus arī no pretējās puses un tad būs kā ASV ar nēģeriem. )es pat nezinu aiz cik iekavam tik gudru domu likt. Es pat negribu tevi vairak analizet,VIENKÄ€RSI ATBILDI KADA PEC TAVÄ€M IR LATVIJAS NÄ€KOTNE .Jo tu pats uzdevi tadu jautajumu.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35
Reputācija: 0

Post no Hominidae » 27 Sep 2015, 07:45

Jā, nelatvietis un pediņš es esmu, uzminēji! Un vēl man nav meitene, tik Kulakova, kā arī vēl kaut kas man bija, neatceros. :D Kā man patīk ieturēt pretēju pozīciju un klausīties pārgudros spriedumos par mani, super. Tik daudz ad hominem, pilnīgi uzjautrina. Un ārzemēs arī neesmu bijis, jā. Ir jautri, nopietni. :)

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 01 Okt 2015, 10:58

«531 bēgļa uzņemšanai būs nepieciešami aptuveni 16 miljoni eiro»:
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/205156/ ... ljoni-eiro

---------
Un dienas humoram:

Image
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

zilzil

Post no zilzil » 02 Okt 2015, 22:09

UN kur tad palika atbilde uz jautajumu par Latvijas nakotni.

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 14 Nov 2015, 19:19

Nu, Francijā ir sācies karš, un ir pilnīgi skaidrs, ka tas ir tikai sākums.
Ko tagad teiks te visi daiļ*irsēji ar iejūtīgo attieksmi un pozitīvo noskaņojumu? m?
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Pievienot atbildi

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”