Tā izskatās Ungārijā pēc "bēgļu" tranzīta

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35
Reputācija: 0

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 14:31

Sauc kā gribi - emocionālās izdarības, pārtikas zemē mešana, bruģa izdemolēšana un logu sišana, LB veikalu izlaupīšana, whatever, manu domu tas nemaina. Tāpat neatbalstu. :)

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 09 Sep 2015, 14:47

Image
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 14:50

Tu, man liekas, vispār neko nerubī, tik posto savas lētās bildītes. :)

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 09 Sep 2015, 14:56

Ak neatbalsti? Kā būtu ar šo - man vārdu trūkst (un tas ir reti) ... parazītu - ne tikai nelaišanu tālāk, nav svarīgi, kaut simt biļetes nopirkuši - to atgriezīsim, bet aizturēšanu un sodīšanu par šādu neiedomājamu visatļautību un necieņu ne tikai pret svešu zemi, kurā tie ierodas bez atļaujas, bet elementārām kultūras un cilvēcības pamatvērtībām (kuras pašlaik tik ļoti tiek prasītas no mums, atgādināšu)...

Tas ir pizģets visam...
Дебилы, бл*ть...

shady
Moderators

Post no shady » 09 Sep 2015, 14:57

Protams, ka ne! Es tik izklaidējos.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

shady
Moderators

Post no shady » 09 Sep 2015, 15:05

"Kā nabaga izmisušie un nomocītie bēgļi pasaka paldies par palīdzību,patvērumu un uzņemšanu."
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZrSGZswoeL8[/youtube]

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 15:17

Par ko sodīsim? Par nomestām ūdens pudelēm un atkritumu urnās iemestiem sendvičiem? Labi, daļu noteikti varam sodīt par vides piedrazošanu, taču kaut kad video redzēju, ka daļa imigrantu tos atnestos pārtikas produktus grauza bez bēdas, īpaši jau bērni.
Nu nav jau forša tā tiekšanās uz Vāciju, mūkot no citām valstīm, kur karastāvoklis nav, nav arī forša tā ārdīšanās, jo Vācijas reiss ir atcelts, BET atcerēsimies, ka liela daļa no šiem imigrantiem ir ekonomiskie bēgļi, kurus noteikti sūtīs mājās (Vācijā ļoti daudzus par bēgļiem beigās nenoformē) un kurus interesē tikai lielas algas (kā tas ir ar latviešu emigrantiem, tik mums šeit NAV Eritreja!!!) un kuri tagad nu ārdās, jo netiek uz Vāciju.

shady
Moderators

Post no shady » 09 Sep 2015, 15:31

Image

SFiX
E-žurnālists
Atbildes: 198
Pievienojies: 29 Mai 2012, 12:51

Post no SFiX » 09 Sep 2015, 15:38

Tu pats taisi tās bildes, vai arī no kaut kurienes ņem? Biški apnicis tautastribunals, gribas palasīt kādu citu demagoģiju.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 15:39

Sūtīs atpakaļ? Kad? Un uz kurieni? Jāsāk ir tagad, uzreiz! Ja ungāri un citas robežvalstis netiek galā, ir jāsūta palīdzība *viņiem*

Bet vispār redzams, ka jau ir par vēlu, un operatīvu rīcību no ES nav ko gaidīt. Tāpēc robežvalstīs tūlīt jāpasludina ārkārtas situācija un tālāk nevis policijai darbs, bet bruņotajiem spēkiem.

Un tad paliks divi varianti:
a) ja nāks arī pretī ar ieročiem rokās, pretošanās varai svešā zemē tiks uzskatīta par plānveida uzbrukumu suverēnai valstij... un tad labāk tieša konfontācija uz robežas nekā nenosakāmu apmēru apdraudējums civilajiem no iekšienes
b) vai arī nelīdīs kā utainas cūkas te vairāk

Viss.

P.S. Nē, nav gan viss. Latvijas viesstrādnieki ārzemēs atrodas likumīgi šķērsojuši šo valstu robežu, likumīgi tur uzturās, jo ir nekavējoties stājušies likumīgās darba attiecībās. Pavisam cita lieta. Absolūti cita.
Last edited by Crow on 09 Sep 2015, 16:06, edited 2 times in total.
Дебилы, бл*ть...

shady
Moderators

Post no shady » 09 Sep 2015, 15:44

Tak iegūglē....visi mediji par to cepas, i visos soc tīklos kņada ap šo tēmu. Es te tik tā...uzturu dzīvību, lai citi var palasīt, kam nav laika pačekot, kas notiek apkārt. I lai asaru var kāds nobirdināt, i kāds pasmīnēt....i kāds šaujamo laikus iegādāt.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 16:03

Starp šiem imigrantiem ir arī cilvēki, kuri var tikt uzskatīti par bēgļiem, nevis par ekonomiskajiem imigrantiem. Bēglis ir cilvēks, kurš dzimtenē ir apdraudēts ticības, rases, politisko uzskatu vai citu iemeslu dēļ. Starptautiskie likumi aizliedz bēgli deportēt atpakaļ uz nestabilo zonu. Ja pret bēgļiem tiek pielietoti ieroči vai bruņotie spēki, es gribētu redzēt pasaules reakciju. :) Tāpēc es saku - neuztraucies, bēgļu nometnēs viņi tiek filtrēti un iespēju robežās pētīti - vai viņi nāk no Islāma Valsts, vai viņu dzīvesvietā bija mierīgi apstākļi un vai viņi ir apdraudēti.. Slinkums meklēt statistiku, taču es zinu, ka liela daļa no šiem imigrantiem bēgļa statusu neiegūst un tad viņiem tiek uzsaukts bezmaksas lidojums mājup. Un filtrēti viņi jau tiek sen. Rau, tepat Latvijā daži skraida ar bēgļa statusiem, bet daļa šo statusu nav dabūjuši. Daļa no imigrantiem dabū alternatīvo statusu, kas pēc gada pazūd, ja viņa dzimtenē apstākļi ir apmierinoši. Tāpēc vislabākās zāles ir palīdzēt veidot stabilu Sīriju un Ziemeļāfriku. :)
Nepatīk man tā viņu cūkošanās arīdzan, bet bēgļus deportēt ir aizliegts!

shady
Moderators

Post no shady » 09 Sep 2015, 16:15

SFiX
E-žurnālists

Post no SFiX » 09 Sep 2015, 16:33

Forši komentāri rakstam. Pērle: "Kas ir Ungāri,tie paši romi,tikai lsbāk situēti,baidās no ilāmistiem tāpēc stlaida to operatori."

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 16:36

Kamēr neiegūst attiecīgo statusu, bēgļi joprojām ir arī ROBEŽPÄ€RKÄ€PĒJI. Attiecīgi, tos var aizturēt (un tas ir jādara) līdz jautājuma galējai noskaidrošanai. Deportācija šeit nekur nav pieminēta, tāpēc to no **dritvai kociņ** neizvelc.

Spēks, protams, jāpielieto tikai pretošanās gadījumā. Bet pretošanās, kā redzams, netrūkst. Ne tikai akmeņu mētāšana utml., bet objektu ieņemšana un prasību izvirzīšana. Bruņotie spēki norādīs uz situācijas nopietnību un zināmu valsts(-u) gatavību jebkuram situācijas pavērsienam - šādos apmēros plānveida uzbrukumu izslēgt kā varbūtību nevar.

Pasaule tiešām tiks satricināta, bet tikai tāpēc, ka ir tādi mīkstie kā tu. Ir jārīkojas efektīvi. Ir jārada precedents , ka nevar norisināties tāda patvaļa un necieņa tikai tāpēc, ka starptautiskais likums paredz ņuņņāšanos un mīkstmiesību.

...

Stabilu situāciju? Nesmīdini Jēzu. Neatkarīgi no tā, kurš ir vainojams turienes nekārtībās, tajos reģionos reliģisko, vēsturisko un etnisko īpatnību miers nav paredzams vēl ilgi. Nav.

...

Bet velti te pļurkstēt. Nevar palīdzēt tam, kas nevēlas, lai tam palīdz. Visādā ziņā.
Дебилы, бл*ть...

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 16:41

Допрыгались! Bez izmeklēšanas uzreiz atlaiž no darba un vēl publiski apkauno savas valsts pilsoni. Nav svarīgi, kurš vainīgs (video man nerāda, bet viedokļi dalās). Jāsūdz darba vieta tiesā nekavējoties un jādrāž līdz galam.
Дебилы, бл*ть...

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 16:51

Es te vēl bišķi citu skatu punktu piedāvāšu apspriest. Vismaz tiem, kam acis vaļā. Paredzami, bet vai ievērojāt, cik резко visas pasaules šaurās pierītes pārslēdzās no Ukrainas krīzes un Krievijas agresijas uz šo? Ka es jums saku, дело пахнет керосином...
Дебилы, бл*ть...

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 16:52

Ja nemaldos, bēgļi jau arī aizturēti tiek, noņemti viņu pirkstu nospiedumi arīdzan, lai spētu šos cilvēkus saistīt ar konkrēto valsti Dublinas konvencijas dēļ.
Sīrijā pirms Asada gāšanas bija miers, Irākā arīdzan, ja neskaita cilvēktiesību pārkāpumus, ko pieļāva valdība, sodot brutāli protestētājus. :)

SFiX
E-žurnālists

Post no SFiX » 09 Sep 2015, 16:55

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 16:56

Pārslēdzās rasistu dēļ. Visu ūdeni pieduļķoja rasisti, bet liberāļi steidz rasistus lamāt. Nevajag te sazvērestības malt.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 17:00

Beidz murkšķēt par to, ko nezini. Nevarot pierādīt, mļe.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 17:20

Manis pēc kaut peņa nospiedumi. Kamēr bēgļa statuss nav pierādīts, brīvi vazāties apkārt nevar un būs sēdēt, kur nolikts. Un nevis vilciens uz Leiputriju.

...

Miers?
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_m ... iddle_East
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_m ... rth_Africa
TAS pēc miera izskatās?

Nē. Tur nemieri ir bijuši un būs no laika gala, paaudžu paaudzēs. Un "pack schlägt sich, pack verträgt sich".
Jebšu garantēju, ka drīz arī vecās Eiropas liste, kur līdz šim pēdējais ieraksts ir 1945. gadā, iegūs būtisku papildinājumu.
Дебилы, бл*ть...

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 17:25

Kāpēc tad pats murkšķi?

Piemēram, par deportāciju tur augstāk - līdz šim neviens bez tevis to netika pieminējis. Bet ne tikai...
Дебилы, бл*ть...

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 17:33

Cui prodest? Okama žilete. Viss. Nemurkšķi.
Дебилы, бл*ть...

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 17:45

Sūdīgs salīdzinājums, meklē vēl.

LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 755
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51

Post no LooNeY » 09 Sep 2015, 17:46

Nez kaut kā pa lielam mākslīgs burbulis ir uzpūsts. žēl ka nav neviens paziņa 'imigrantu' vidū ta varētu zināt kas tur īsti notiek :D

Bet nu manuprāt viņi ar nav duraki, redz ka visi preses parstāvji ir priekšā, pakaļā un tad kurai grupai labāk sanāks 'izrādīties' lai vakarā skatītos sevi kādā Euronews vai CNN kanālā un zviegtu par savām izdarībām. (bara stūlbinga instinktam nevajag daudz smadzenes)

Nekur talu nav jāiet jo jāpaskatās tepat uz Grieķiju - arī tādi paši slinki m*daki kuriem trūkst uzmanības un viņiem šķiet, ka pārējiem viņus ir jābaro, kamēr paši atpūšas uz ērtiem klubkrēsliem malkojot kādu dzērienu. (esmu tur bijis un visu to redzējis savām acīm)

P.S. Vislabāk man patīk ASV nostāja, tie klusi, kā pelītes atkal kārtējo reizi noskatās, kas pāri okeānam notiek un tad beigās kad viss būs gandrīz beidzies vareni ar paceltu galvu ieslīdēs procesā un uzskatīs, ka būs glābuši pasauli. (vēsture laikam atkārtojas)

edit:
Nabaga bēgļi ir tik trūcīgi, ka vairakums no tiem ir jauni, svaigi viedtelefoni ar kuriem sazvanas ar radiniekiem.
Image

Mans viedoklis - slinki jaunieši(tā pat kā pie mums) kuri redz EU, kā labu imigrēšanas paļņas avotu un tagad var nahaļavu ielauzties iekšā lai pelnītu lielo rubli. Bildēs neredzi nevienu vecu cilvēku. Gluži, kā mums 'zelta kalni' ir aizlidošana uz UK, IRL. DE... Un tur pelna lielāku minemālo atalgojumu nekā tepat strādā par minemalo Latvijā.
Last edited by LooNeY on 09 Sep 2015, 18:15, edited 4 times in total.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 17:52

Nē, salīdzinājumam nav ne vainas. Jebšu nemurkšķi.
Дебилы, бл*ть...

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 18:06

A ko darīt ASV, ja bēgļi pie viņiem neskrien? :D
Arī bagātos Sīriešus Islāmam Valsts šauj. ^^ Bet nu daļēji piekrītu.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 18:17

Būtu zinājis, ka tu tā apvainojies par vārdu "nemurkšķi", nekad tā nebūtu teicis. :(

shady
Moderators

Post no shady » 09 Sep 2015, 20:19

Fotožops...bet vienalga patīkami :)
Image

shady
Moderators

Post no shady » 09 Sep 2015, 20:38

shady
Moderators

Post no shady » 09 Sep 2015, 20:49

man gan izskatās, ka tas bēglis pirmajā giftā muka prom no dienesta darbinieka - tikai loģiski, ka sievete (un vēl ar kameru rokās) pielika tik kāju priekšā. Ja es būtu viņas vietā, es dotu stiprāku belzienu. Tā kā te nav skaidrs - kas un kāpēc tā notika...
Ä€rzemēs jau ir stulbi likumi....zaglis drīkst tev iznest māju tukšu, bet tu nedrīksti viņam pat pirkstu piedurt - jāsauc policija. Tik pat labi, tas bēglis kādam uzšpļāva/iesita/iemeta un muka (nafig tad viņš muka?) - tikai loģiska darbība, lai viņu aizkavētu.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 21:00

Apnika sviestu malt. Un vispār par kaut ko tak ir jāapvainojas! Būt apvainojušamies, vislabāk par kaut ko triviālu kā vienu vārdu, tagad ir en vogue.
Дебилы, бл*ть...

Dadzis23
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 20
Pievienojies: 12 Mai 2015, 06:40

Post no Dadzis23 » 09 Sep 2015, 21:13

Lietuvā un Polijā algas ir apmēram tādas pašas kā Latvijā. Tadēļ braukšana uz turieni ir visai nerentabla.
Nothing to do ®

LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 755
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51

Post no LooNeY » 09 Sep 2015, 21:22

Pie mums vēl paldies dievam neredz, bet parunāju ar radiem Īrijā šodien, viņi saka, ka ārprāts tur sākas! Dzīvo netālu no Dublinas vienā palielā pilsētā jau vairāk, kā 10 gadus sieviete uz darbu no mājām ik dienu nokļūst ar kājām līdz pilsetas centram jo 15min gājiens, centrā ik uz stūra sēž visu dienu, ubago un drausmīgākais sievietei, ka bars 2-5 šie 'dzeltenie' pēkšņi ielenc apkārt un ar varu bāž sejā, ka ubago, lai dod naudu murminot savā valodā.. drausmas... tai sievietei pēc viena šāda atgadījuma tagad jau ir bail it īpaši, ka tagad tumšais laiks sākas. Somā nu jau gāzes baloniņš, bet ko tas dod ja 'bars' uzklūp ar nelāgiem nodomiem? Ja staigā ar vīrieti tad nekas tāds nenotiek.

Vēl Islāma, Musulmaņu sievietes ar ir palikušas daudz vairāk nekā bija ar saviem aizsegtajiem tērpiem un nu saka, ka galīgi neomolīgi, ka it īpaši lielveikalā skaties kur gribi visur:
Image
Negribās jau baigos stereotipus vērst, bet veikalos nav x-ray mašīnas un ej un sazin kas zem tā paltraka un kas galvā...

Ja arī viņi dzīvotu normāli un strādatu normali neko neteiktu, bet visu ko viņi dara, protams, ka par strādāšanu NEDOMÄ€ VISPÄ€R, sēž uz sociem, ubago, visur kur dzīvo taisa 'geto' rajonus ar miskašu kaudzi un noteikti, ka liela daļa arī skaras klāt noziegumiem - aptīra mājas, mašīnas u.t.t. lai iegūtu papildu līdzekļus.

Vopš drausmas, kas notiek... Dzīvo standarta rindu māju rajonā un teica, ka kopš septembra sākuma ap 20 mājam ir aptīrītas apkārt pēkšņi kur kādi tādi aptīrīšanas noziegumi notiek reti jo normāli cilvēki, viens otru pazīst, pat pazīst arī no apkārtējiem rindu māju rajoniem daudzus... Ja sanāk pa pjankai kāda saķeršanās, tad nākamajā dienā salabst. Bet vai tā ir sagadīšanās?

:D Ja padomā īstenībā beidzot ir paveicies, ka mums nav tā spēcīgākā ekonomika, jo patstāvīgi uz šejieni neviens nenesās(tik caurejot kāds), jo uz palikšanu šeit tikai iedos kādus piespiedu kārtā.

edit: P.S. 'Lauki' mums ir izmiruši, katram 10m2 zemes pleķīti un lai pašī :D Tikai lai pilsētu centros nesāk gāzt iekšā, kur jau pašiem nav kur staigāt!
Last edited by LooNeY on 09 Sep 2015, 21:34, edited 5 times in total.

Dadzis23
Reģistrēts lietotājs

Post no Dadzis23 » 09 Sep 2015, 21:23

Atceros ka dienā kad atradu šo matreālu, pa TV3 rādija kā tiek dalīta pārtika un nebija pat pušplēsts vārds par to. Tagad iemetuši šo matreālu savā sudīgajā ziņu portalā.
Nothing to do ®

iKey
E-žurnālists
Atbildes: 1460
Pievienojies: 25 Apr 2007, 16:55
Atrodas: Aizkraukles morālā anomālija

Post no iKey » 09 Sep 2015, 21:28

Pret kāda viņiem tur žēlastība? Turpat netālu ir mierīgas valstis, bet nē. Izdomās pat ar bļodu pārpeldēt jūru, lai tiktu pie dāsnākiem pabalstiem. Un mediju kameru objektīvos bāž sievietes un bērnus, kamēr pārējā varza (jauni spēka gados esoši eksemplāri traucas tālāk)
Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

Jolla Sailfish
Image

SFiX
E-žurnālists

Post no SFiX » 09 Sep 2015, 21:31

Viens no žurnālistikas pamatlikumiem ir neiejaukties sižetā. Žurnālists nav likumsargs, kam pienākums nodrošināt kārtību. Žurnālists nav robežsargs, kurš izlems vai aizturēt cilvēku, vai neaizturēt. Š eit vienkārši bija rasisms, vai arī dikti gribējās baigi smuko kadru uzfilmēt, kā bēgļu bērni vārtās pa zemi.

iKey
E-žurnālists

Post no iKey » 09 Sep 2015, 21:34

Pirmām kārtām, tur ir pavisam savādāka migrācijas politika, robežas nocietinātas, un tuvākajiem reģioniem kārtība ir ierādīta. Arī Austrālijā ir nikna politika. Ja atbrauc ar oficiālu reisu (lidmašīna, kruiza kuģis) tad var sapņot par tikšanu bēgļu statusā.
Otrām kārtām: gan jau tava meitene vai Маша Кулачкова piedraudēja ar seksa boikotu, ja neatbalstīsi tos parazītus...

Jolla Sailfish
Image

Dadzis23
Reģistrēts lietotājs

Post no Dadzis23 » 09 Sep 2015, 21:45

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/cCOLcMqdpls" frameborder="0"></iframe>
Katrs piektais nemāk nemaz lasīt. Tas izsaka daudz. Nav dzirdēts nekāds plāns, ko viņi te vispār vārētu stradāt.
Nothing to do ®

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 21:59

Ideāls risinājums:
http://www.goodnewsnetwork.org/billiona ... to-europe/

Nē, nu labi, pārāk idilliski skan. Skaidrs, ka tur pamatā ir ideja par lētu darbaspēku, kas pāris gados sevi atpelnītu. Bet kāpēc ne? Kāpēc gan ne, es saku? Tas taču ir jebkuras normālas ekonomikas pamatā. A vot tāpēc, ka citur varēs nestrādāt, ubagot, zagt, kačāt pravas un skandalēt. Viņiem jau savu zemi nevajag, viņiem vajag, kur jau viss ir.
Дебилы, бл*ть...

iKey
E-žurnālists

Post no iKey » 09 Sep 2015, 22:04

Nu, ASV papurināja to lapseņu pūzni, un Eiropa dabūn ciest... Mierīgi nogaida, kad Eiropa izjuks, un krievs nekavēsies sev kādu kumosiņu pagrābt.

Jolla Sailfish
Image

Dadzis23
Reģistrēts lietotājs

Post no Dadzis23 » 09 Sep 2015, 22:12

Vairums saka kur viņi jau grib. Uz Vāciju. Uz Lielbritāniju. Bet ko viņi darīs kad atvilks uz šejieni?

Bēgs atpakaļ no kurienes nākuši?.... ....hmm visparibā tas nav nemaz nerāli. Dzīve te nav diez ko salda.
Nothing to do ®

Dadzis23
Reģistrēts lietotājs

Post no Dadzis23 » 09 Sep 2015, 22:26

Cilvēktiesības un sadzīves apstākļi. Musdienās tādas pieder pat izvarotājiem un maņiakālām slepkavām.
Nothing to do ®

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 22:37

Jā, tā nocietinājušies, ka caur Meksiku tūkstošiem uz ASV dragā + nav jau tā, ka ASV nav nevienu Sīrijas bēgļi uzņēmusi tagad. Ä¢eogrāfiskais novietojums ASV glābj šoreiz, tas ir viss. :)
Par seksa boikotu labs, vēl viens asprātis šajā tematā ielīdis. :)

shady
Moderators

Post no shady » 09 Sep 2015, 22:42

Image

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 22:45

Tici vai nē, bet Sīrijas kaimiņvalstīs ir vairāk bēgļu saskrējuši, nekā Eiropā. Redzēju, ka Jordānijā ANO bēgļu nometne ir tik liela kā pilsēta, bet Turcijā uzņēma tik daudz bēgļu, cik Latvijā iedzīvotāju. Nabaga Eiropa, pat miljonu nevar savākt un sadalīt uz visiem bez gaudām un raudām.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 09 Sep 2015, 23:09

Fun fact: kad mēs uzņemsim tos 250 bēgļus, bēgļu populācija Latvijā sasniegs milzu apmērus, jebšu tādus, kādi tie ir lībiešiem mūsu valstī. Ja nu tomēr maita Junkers mums atved visus 6000 bēgļus, ebreji Latvijā būs tāpat vairāk. Tas tā, mērogam, ja nu baidāmies no melnā mākoņa un milzu geto, kā arī latviešu dzīvesziņas izzušanas un piemēslotām ielām.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Sep 2015, 23:29

Paredzot šo banalitāti no citiem avotiem jautājums ir jau atbildēts:
https://notepad.lv/forums/18450/ta-i ... ta/#184848

Papildināšu:
Nevar būt runa tikai par Latviju. Problēma ir visās ES valstīs. Ja reiz esam tai savienībā, problēma ir kopēja.

https://en.wikipedia.org/wiki/Terrorism ... pean_Union
Kas nemācās no kļūdām, tas kļūdīsies atkal. Tāds svaigākais atmiņā - Charlie Hebdo. Bet ko nu tur daudz - viņi jau pašnāvību praktiski izdarīja, vai ne? VAI NE?
Дебилы, бл*ть...

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 10 Sep 2015, 00:14

Charlie Hebdo gadījums parādīja, ka uzlidināt tevi gaisā var pat tāds, kurš nav bēglis. Saprotu, jo vairāk cilvēku no Islāma Valsts zemēm šeit, jo lielāka iespēja, ka kaut kas reiz uzsprāgs, taču, šādi domājot, mēs nevilšus ievelkam sevi rasismā un liekam visiem musulmaņiem atrasties mūžīgā šaubu ēnā, jo redz, Charlie Hebdo.
Sen jau tika paredzēts, ka reiz šis melnais pūlis iegāzīsies Rietumos, jo mums dzīves līmeņa starpība ir milzīga, kā arī viņi vairojas, bet mēs izmirstam. Kaut kad jau viņus tāpat būs jāpieņem, kaut vai ja tagad kāds nolems visus tos melnos atstāt aiz borta.
Vistrakākais ir tas, ka 70% no imigrantiem (ne bēgļiem) ir iznīcinājuši savas pases un citus dokumentus, bet Eiropā saka, ka pazaudēja karā vai atstāja gruvešos mājās. Tas nozīmē to, ka viņi var būt arī anonīmi Islāmistu kaujinieki, kuri uzdodas par bēgļiem no Sīrijas ISIS kontrolētajām zonām. Risks pastāv vienmēr, pat tad, ja ir likums, kurš ļauj precēt sīrieti un atvest viņu uz Eiropu.
Mans iepriekšējais komentārs nebija kā atbilde uz terorisma jautājumu, es vairāk par to, ka te dažiem sasāpējās sirds par to lielo bēgļu skaitu un Junkeru.

Pievienot atbildi

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”