Kā pareizi sodīt sievu :)

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Kā pareizi sodīt sievu :)

Post no samurajs » 07 Jan 2016, 21:43

Izrādās, ka Austrumu gudrie patiešām dažreiz arī tādi ir. Tāpēc ar prieku pārtulkoju latviski gabalu no šeiha Hifira al Siddiha "Pamācības jaunajiem vīriem". Un tas nav vēsturisks pergaments - darbs ir pavisam mūsdienīgs.

Priecājos, ka Notepad tikpat kā neapmeklē daiļais dzimums... tad samurajs dabūtu trūkties :D

Kā pareizi sodīt sievu

Š eihs Hifirs al Siddihs. Traktāts "Pamācības jaunajiem vīriem", 18. sadaļa
Š ajā sadaļā es pastāstīšu, kas jādara, ja sieviete, kurai izkritusi laime kļūt par tavu sievu, sākusi iet nepareizus ceļus. Š ādas sievietes pareizais ceļš sastāv no četrām sastāvdaļām: padevības, pieticības, bijības vīra priekšā, kā arī sievas un mātes sūtības izpratnes. Visas šīs sastāvdaļas rosina pazemību laulības dzīvē, bet ģimene, kā zināms, ir pasaules un sabiedrības balsts.

Ja tava sieva ir nepaklausīga, patvaļīga izteicienos, pametusi mājsaimniecību un bērnu audzināšanu, atsakās no laulātā pienākumu izpildes vai neciena tavus vecākus, tad viņa uzskatāma par nogājušu no ceļa un ir pelnījusi fizisku sodu, kādu saņem mājlopi, kuri izlauzušies no aploka. Strikti norādu tev: sievieti, kura nogājusi no ceļa, vīram ir jāsoda, un tādējādi jāatgriež uz pareizās taciņas.

Kāpēc rodas problēmas ar tavas sievas nepaklausību un nepiedienīgo uzvedību? Pirmais iemesls ir tava nolaidība un pārlieku maigā attieksme. Otrais - nolaidība un pārlieku maiga attieksme no viņas vecāku - īpaši tēva - puses. Ja tēvs bijis pārmēru labs pret meitu, un viņa nezināja pēriena, bet tikai maigumu un visatļautību, viņa kļūst par nepakļāvīgu sievu, kura neatzīst vīrieša vadošo lomu. Laulība ar tādu sievieti sola vienīgi vilšanos. Tevis paša pieļāvība un mīkstums rodas no tā, ka tavā ģimenē tēvs nebija gans pār sievieti, bet tikai daļa no ganāmpulka. Un vēl sliktāk, ja viņš ļāva mātei kļūt par ganu: vadīt ģimeni, lemt kā tērēt naudu un kā audzināt bērnus. Tagad ir arī tādas ģimenes, kurās mātēm ir atļauts pacelt roku pret zēniem. Labs tēvs iesitīs pa tādu roku ar rungu, jo zēns, kuru sodījusi māte, nevar izaugt par vīrieti.Iespējams, ka tu esi pakļauts mūsdienu tendencēm, kurās tiek runāts par vīrieša un sievietes vienlīdzību. Ja tā, tad tu visdrīzāk būsi vīlies un nokļūsi nelaimīgā stāvoklī, jo sieviete nevar stūrēt ģimenes kuģi pretī uzplaukumam. Bez vīrieša virsvadības viņa kļūst kaprīza un haotiska, un ved kuģi uz rifiem.

Tikai aklais neredz, ka sieviete atrodas zemāk par vīrieti, un ja tu esi akls, tad minēšu trīs galvenos iemeslus vīra un tēva pārākumam pār sievu un meitu: Vispirms vīrs stāv pāri sievai tāpēc, ka laulības gultā viņš atdod no sevis. Otrais - vīrietis dzīvo domās, kamēr sieviete - emocijās. Vīrieša smadzenes ir lielākas, un tieši viņam pieder tiesības domāt un nospraust ceļu. Trešais - vīrietis ir stiprāks miesās, un tāpēc viņš gādā iztiku, ceļ māju, un aizsargā sievieti. Uzskatīt sievieti par līdztiesīgu - ir tas pats, kas iedrošināt kaķa neatkarību, kad tas ēd no saimnieka šķīvja.


Tālāk lasām Samuraja blogā
...

Image
Image

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1048
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 07 Jan 2016, 22:18

Izlasij blogu-kada bijībā vina dzivos-bus klāt kajāde priekšgalaa ar sievasmaati un aizvilks prom sievu ar visiem berniem:D vai policij mani sodis,ja nelīdzes,elektrošoks nakamaja reize noteik palīdzēs.....!Vai kaa lielaakaa daļa sievas nesa lidzi soku...Pēc soda piemērošanas kadaa jaukaa naaktii ielaidīs šoku olaas,pats dzivosi bailēs:D!

Š is soda mērs darbosies uz sievām kuras izcelsme no bērnunamaiem un priecāsies ka tikušas pie vīra!

User avatar
Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Post no Crow » 07 Jan 2016, 22:33

Image

Jebkuru veci, kas nopietni tik vien kā iedomājas pacelt roku - vai koku - pret sievieti (ja neskaita seksuālas izvirtības, mhh) nekavējoties (uzsveru: neatkarīgi no tā, vai ārā gaišs vai tumšs) jāsašņorē un publiski jāpakar aiz čibrika. Ja minētais elements ir tik mazs, ka tur nemaz mezglu uzsiet nevar, tad savukārt jālieto kautuves āķis...
Last edited by Crow on 07 Jan 2016, 23:23, edited 1 time in total.
Дебилы, бл*ть...

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 07 Jan 2016, 23:20

Protams, ka mēs esam pret šādu iekaustīšanu, bet pie visa veida babajiem tas skaitās normāli. Un pat krieviem ir teiciens "ja sit - tātad mīl" :D
Image

User avatar
russo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 314
Pievienojies: 02 Nov 2014, 21:00
Reputācija: 1

Post no russo » 08 Jan 2016, 00:27

Raksts ir par tēmu. Un būtība visticamāk nav pašā sodīšanas procesā, bet gan abu attieksmēs kā tādām. Diemžēl, ja salīdzina, kā dzīvoja mūsu senči un austrumos... man ļoti nepatīk visatļautība un morāļu trūkums mūsdienu sabiedrībā. Pilnas ielas ar pizdaboliem, kuri vienīgais ko prot, ir cilāt savu mēli un **dritvai kociņ** gudrības, kuras paši nesaprot, un palaistuvēm, kuras gaida miljonāru no debesīm nokrītot un iedomājušās no sevis visādus murgus. Tādēļ, šķiet, ka mēs arī pamazām izmirstam. Un Īrija šeit ir "ne-pri čom". Manā uzskatā nevienam neviens nav jāsit, bet ir jābūt smadzenēs padevīgam respektam. Sievietēm pret vīrieti un saviem pienākumiem. Vīrietim pret saviem pienākumiem gādājot par saimniecību un savu sievu.
Žēļ ka mums atcēla obligāto dienestu. Tas tiešām daudziem pizdaboliem ieregulēja smadzenes pareizajā virzienā.

User avatar
Leichttraktor
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 177
Pievienojies: 22 Sep 2015, 14:18
Reputācija: 0

Post no Leichttraktor » 08 Jan 2016, 01:41

Sievietei ir tikai vaga. Vīrietim ir arkls, zobens, universāls rīks. Mēs iekarojam un apsēklojam. Tāds ir dzīvības cikls.
Un vispār atslēgas un slēdzenes teorija izsaka pietiekoši. Ja nevar likt galdā labāku analoģiju, tad tas pat nav apsriežams.

Neņemiet mani vēra. Es te sarijies zemesriekstus, žoklis sāp, ka nelabi metas. Bet vēl stumju iekšā. :D
Du hast mich gefragt und ich habe dir gesagt!

Pievienot atbildi

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”