Page 1 of 1

drošākā EU valsts uz kuru braukt

Posted: 01 Jūn 2016, 20:44
no Barons
Augustā ar ģimeni gribu braukt atvaļinājumā uz kādu no EU valstīm, ir radušās domstarpības, uz kuru braukt ir visdrošāk, kur vismazākais risks satikties ar musulmāņiem, uztraukums nav par teroraktiem, atvaļinājuma laikā nav ne mazākās vēlēšanās sastapt viņus, piemēram uz ielas just viņu attieksmi kāda viņiem bieži vien ir pret EU iedzīvotājiem. Ceru doma skaidra. Iesakiet kādu citu, ekskursijas variantu, pa ļoti sakarīgu cenu.

Posted: 01 Jūn 2016, 20:47
no Kaspars Rožkalns
Lietuva/ Igaunija

Posted: 01 Jūn 2016, 20:53
no m_janis
Islande un Grenlande. Citu variantu nav - viņi ir visur un būs vēl vairāk. Ak jā - Baltkrievija, bet nav EU :D.

Posted: 01 Jūn 2016, 21:00
no nevertell
Š itas ir joks ?

Posted: 01 Jūn 2016, 21:03
no Barons
Un kāpēc ne! Ja ir interesanta vieta, kur aizmirsties no darba ikdienas un atpūsties, kādēļ ne. Varbūt varat ieteikt kādu maršrutu?
:) Baltkrieviju, Ukrainu, Krieviju un visas postpadomju valstis nepiedāvāt.

Posted: 01 Jūn 2016, 21:16
no shady
Nu, palasi avīzes virsrakstus, kur visvairāk notiek kādi nemieri. Vispār jau tā ir laimes spēle, jo nekad nevari zināt, kad uzrausies uz kādu teroraktu... Tikpat labi jau var teikt, ka no mājas ar laukā nevar iziet, jo ķieģelis ar var uzkrist uz galvas (un nav jau arī nekāds joks - man sievasmātei Purčikā bija līdzīgs gadījums, kur jau pat tīkli salikti zem gājēju "ejām", jo akmeņi birst lejā. Bet, nu tā ir Latvija - smejies vai raudi....).

Bet nu pēdējais, ko pamanīju presē bija šī ziņa: http://www.runabildes.lv/pasaules-mekle ... -ar-metro/
Nez cik tur patiesība vai PR stulbums. Neplānoju šogad doties uz Londonu, tā kā neiedziļinājos rakt pēc avota.

P.S. - necūko savu atvaļinājumu - brauc tur, kur vēlies aizbraukt. Interesantas vietas ir visās valstīs. Ja nevēlies konkrētu gala mērķi, bet vienkārši aizbraukt un izbaudīt atpūtu, tad iesaku izvēlēties valsti (kura tev šķiet interesantāka pēc kaut kāda personiska kritērija un maukt nevis uz lielo pilsētu, kur ir tūristu vietas, bet tieši pretēji - mauc uz mazpilsētu. Mazpilsētās var vislabāk izbaudīt tās valsts kultūru, paražas un visu ko citu + pa ceļam pieķer kādu ģeogrāfiski apmeklētu vietu. Pasēdi kādus vakarus un papēti google + google streetview.

Posted: 01 Jūn 2016, 21:33
no shady
Un aizmirsu piebilst, ka mazpilsētās arī būs visdrošāk nesastapt tevis minētos cilvēkus :)
Un 100% neviens arī nekādas ziepes mazpilsētās nerīkos - pārāk maza performance. Drīzāk uzlaidīs gaisā Londonas ķinīti nevis mazpilsētas ēstuvīti. Un mazpilsētās cilvēki ar ir tomēr savādāki, nekā lielpilsētās. Nu tas tā - manas domas.

Posted: 01 Jūn 2016, 21:34
no richijs
Polija :)

Posted: 01 Jūn 2016, 21:40
no Barons
Polija nē, moš Igaunijā ir kāda smuka pilsēta kur ir ko apskatīt, piemēram tāda kā Ventspils, kur cik zinu var staigāt un skatīt pilsētu visu dienu.

http://www.visitestonia.com/lv

Posted: 01 Jūn 2016, 23:17
no root
Haha, un Igaunijā/Lietuvā vietējo mušļik-veidīgo, aļa urlu trūkst? :D Optimisms spēcīgs.

Spānijā, piem, ne čiku ne grabu.

Posted: 02 Jūn 2016, 01:34
no Leichttraktor
Es piemēram metu acis uz Fēru jeb Farēru salām. Skaista zeme, ar mazu populāciju. Atsauksmes lieliskas.
Par cenām neko nepateikšu, neesmu izskatījis iespējas, plāni turp doties nav tuvā nākotnē.

Posted: 02 Jūn 2016, 05:13
no Barons
A-ha, :) toties pilns ar pedzikiem, visa Barselona, katrs kuri grib aiz sava loga var izkārt "varavīksnes" karogiem un tādu kuri staigā pa ielām un skūpstās tur ir daudz.

Posted: 02 Jūn 2016, 05:16
no Barons
Pārāk sālīti, ap 1500.€ināriem no galvas.

Posted: 02 Jūn 2016, 06:38
no uldics
Jā, visa Skandināvija jau pilna. Grenlandē jau nu nav ko redzēt. Bet Islande vēl ir ok.

Posted: 02 Jūn 2016, 06:41
no uldics
Farēriešiem forša mentalitāte. Kaut kas no tipiska skandināva, bet daudz tuvāks mūsējam.

Posted: 02 Jūn 2016, 08:37
no jurgenz
Kāda Š veices vai Austrijas mazpilsēta.

Posted: 02 Jūn 2016, 09:41
no migors
Pamēģini uz Franciju netālu no Š veices robežas pie ženēvas. Skaisti aplu kalni, VIesnīcu paņem francijas pusē vai kādu dzīvokli izērē dažus km no Ženēvas piemēram šeit. Ēdiens lētāks, viesnīcas lētākas bet turpat pie Lemāna ezera Š veices pusē ir skaists kalns. Fantastiska daba. No rītiem agri cēlos un ar kājām izskraidīju visus kalnus :)
Sabiedrība ļoti pieņemama. Protams Ženēva ir pilna ar krieviem un melnajiem bet ārpus tās neviena nav.

Es pagājušogad biju šajā viesnīcā.
<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1 ... 4849629563" width="600" height="450" frameborder="0"></iframe>

Posted: 02 Jūn 2016, 09:44
no m_janis
Vai tik šo valstiņu Žirinovskis nedomāja, kad pirms pāris nedēļām piedāvāja uz kādu mazāku/nenozīmīgāku
valsti jūrā nomest kodolbumbu, lai parādītu Krievijas spēku? Tā kā padomā labi pirms brauc :D.
Bet tā - ja nepatīk musļiki, bet nav iebildumu pret japāņiem - sāc ar Itālijas pusē esošo Breuil-Cervinia ciemu, ar kājām, vai pacēlāju uzbrauc gandrīz līdz Mazajam Materhornam (nejaukt ar lielo), uzkāp, papriecājies un tad nobrauc vai nosoļo (uzmanoties no ledāja plaisām un sniega lauku slalomistiem) jau uz Š veices pusi. Zermatt ir smuka, jauka pilsētiņa, prom tikt vari ar mazu vilcienu, kurš vietām brauc caur tuneļiem. Bet - kā jau teicu - no 3 kalna kāpējiem, blakus divi būs mazi japānīši, ekipēti gluži kā kāpienam Everestā :D.
Esmu tur ar grupu izkāpelējis vairākas virsotnes, zinu ko saku.
Bet - izvēlēties atvaļinājumam kādu pilsētu - nu to es nesaprotu. Lai kur un kā ceļotu - galvenais, turēties iespējami tālāk no civilizācijas.

Posted: 02 Jūn 2016, 10:57
no root
Ko pļūti? Tu esi kādreiz bijis? Nē? Tad es Tev pateikšu lūk ko - 2 gadus dzīvojot un dienu dienā rotējot pa Barselonu es netiku redzējis nevienu varavīksnes karogu. Neesmu arī manījis nevienu geju bučojam citu geju. Un kas Tev vispār pret gejiem? Tev viņi traucē? Tev viņi lien virsū bučoties? Varbūt gribētu un nedod? :D Man piemēram viņi netraucē un ja godīgi, es labāk piebāztā metro stāvu blakus bariņam geju kā bariņam viduvējo letiņu - pie 30+ grādiem geji daudz jaukāk smaržo.

Jefiņš. Pārdomāju. Nevajag mums tādus te. Kraties uz Habarovsku.

Posted: 02 Jūn 2016, 12:38
no Barons
Nepļūtu! :) Biju, pagājušā gada vasarā, Brselonā Katalonijas un "varavīksnes" karogi gandrīz uz katras mājas un vairāki, :) slikti skatījies ja neredzēji kā uz ielām bučojas.
Kad es to ieraudzīju mani tas šokēja, stāv uz liekas viens puisis, otrs pienāk klāt, abi mīlīgu noskūpstās un sadevušies rokās iet pa ielu čalodami.

Lidosta atstāja par Spāniju ilgstošas atmiņas, tur drošība ir diezgan pretīgā, varbūt arī pareizā līmenī, izejot caur metāla detektoriem kādam man blakus nostrādāja detektors un momentāli ieraudzīju kā apsardzei jau bija rokās gatavi automāti šaušanai, ne vienkārši rokās, bet gatavi šaušanai, tāda neomulīga sajūta.

Posted: 02 Jūn 2016, 12:39
no Barons
Nepļūtu! :) Biju, pagājušā gada vasarā Brselonā, tur Katalonijas un "varavīksnes" karogi gandrīz uz katras mājas un vairāki, :) slikti skatījies ja neredzēji kā uz ielām bučojas.
Kad es to ieraudzīju mani tas šokēja, stāv uz liekas viens puisis, otrs pienāk klāt, abi mīlīgu noskūpstās un sadevušies rokās iet pa ielu čalodami.

Lidosta atstāja par Spāniju ilgstošas atmiņas, tur drošība ir diezgan pretīgā, varbūt arī pareizā līmenī, izejot caur metāla detektoriem kādam man blakus nostrādāja detektors un momentāli ieraudzīju kā apsardzei jau bija rokās gatavi automāti šaušanai, ne vienkārši rokās, bet gatavi šaušanai, tāda neomulīga sajūta.
Un kas Tev vispār pret gejiem? Tev viņi traucē?
Un nevajag viņus tā aizstāvēt.

Posted: 02 Jūn 2016, 12:56
no root
Jā, to visu Tu vari mēģināt iestāstīt kādam, kas tur nav dzīvojis (!!!) dienu dienā gadiem ilgi (!!!). Katalonijas karogi arī uz manas mājas karājas - un lai karājas, te tomēr ir Katalonija. Varavīksnes? Es esmu izdzīvojies pa 3 dažādiem barro's, vēl 2 cauri braucu katru dienu. Neviena varavīksnes karoga. Un pat ja būtu, divreiz nedomātu. Te uz mājām karogu netrūkst - sākot ar latīņamerikāņu beidzot ar eiropas valstu. Tā te vienkārši ir.

Nu redzēji sabučojamies divus čalīšus, nu un? Tajā pašā laikā Tev garām pagāja kādi 5000 ne-geju. Atradi 1 procentu. Whoa. Nav jau tā, ka metro area te dzīvo 2-3x vairāk cilvēku, kā visā LV. Lai viņi bučojas, nevienam viņi netraucē un virsū neskrien. Neesmu vēl dzirdējis par radikālajiem geju teroristiem.

Par Moso's ar automātiem - jamie šeit ir pilnas ielas, arī lidosta. Gatavi šaut? Nevajag pļūtīt. Ja jamie būtu gribējuši kādu nošaut, jamie arī nošautu. Visu laiku te rotē patruļas pa ielām ar automātiem un pusautomātiem, pilnā tactical gear (zilie bruņu busiņi). Un lai rotē. Es pilnīgi noteikti jūtos drošāk ar Moso'siem un viņu automātiem te apkārt rotējot, kā RPP un jamo stekiem. :D

Vienkārši atzīsti, ka esi provinciāls lohs ar 5 klasēm un sūdīgu sapratni par apkārtni. Tas arī viss. So Habarovska, still.

Posted: 02 Jūn 2016, 12:59
no macbeton
No kādiem avotiem sazagies?

Posted: 02 Jūn 2016, 23:47
no Evers
Man izskatās, ka tev labāk nekur nebraukt, bet sēdēt mājās, visur tikai geji un musulmaņi. Esmu pret homīšu kampaņām, taču nekas pretim, ka viņi bučojās publiski vai staigā rokās sadevušies, dīvaini protams, bet lai jau. Aizbrauc uz Taizemi, paskaties kādi tur skaisti puiši ar pupiem utt., paģībsi :-D

Posted: 03 Jūn 2016, 09:38
no m_janis
Vēl jau tāda nianse, ka ir ne viena vien tauta, arī Eiropā, kur skūpsts rokasspiediena vietā, tiekoties pazīstamiem, ir pilnīgi normāla parādība un nekāda saistība ar zilajiem. Mums tas liekas dīvaini, bet dienvidu valstīs un arī Krievijā - normāla sasveicināšanās vai atvadīšanās.
Savukārt, ja grib redzēt īstos vietējos - nebāzt degunu lielajās pilsētās. Parīzē tu īstu francūzi tik viegli neredzēsi, tas pats Londonā ar angli. Berlīnē ne tikai turki/arābi, bet arī krievi biezā slānī, vienā otrā Skandināvijas pilsētā kebabu ēstuves un visādi citi līdzīgi veikaliņi radīja iespaidu, ka esmu kaut kur Turcijā. Bet mazpilsētās un ciemos viss normāli.

Posted: 04 Jūn 2016, 01:59
no Visvaldis Strīpainais
Nekāds sakars ar citticībniekiem - ne visi metami pār vienu kārti, bet iesaku Tartu Igaunijā. AHHAA centrs (iegooglee). Bijam šonedēļ. Ir ari skaista vecpilsēta un kafejnīcas pie upes. Tartu Hotell tīri sakarīgas cenas par Family numuriņu. Protams var atrast arī lētākas viesnīcas, bet tad tālāk no centra. domāju ka ir vērts paskatīties Igaunijas virzienā. Protams varbūt nevajag nekur tālu braukt - Latgale arī ir ļoti skaista:)