Page 1 of 1

Vēlēšanas...

Posted: 03 Jūn 2017, 18:12
no macbeton
Interesanti par ko tad šie "tehnikas speciālisti" nobalsoja

Posted: 03 Jūn 2017, 19:24
no MeistarsUnVergs
Neaizgāju uz vēlēšanām, jo mana **dritvai kociņ** atrodas 1100 kilometru attālumā no vēlēšanu iecirkņa.

Posted: 03 Jūn 2017, 20:02
no garaisezis
google maps saka, kad esmu nieka 9550km attālumā... plus ja arī būtu LV, nez kur lai es deklerētu savu dzīvesvietu, Lidostas gaitenis.

Posted: 03 Jūn 2017, 22:35
no shady
Ja es būtu LV, tad nobalsotu par Artusu Kaimiņu, jo uzskatu, ka viņš ir vienīgais, kas kaut ko cenšas arī izdarīt.

Posted: 03 Jūn 2017, 22:37
no 3Dklucis
Es arī neaizgāju uz vēlēšnām jo balsošanas iecirknis atrodas 3 km. atālumā,nebija iedvesmas jo nebīju uzpirksts.....

Posted: 03 Jūn 2017, 22:40
no romajo
Kas ir "lielā" partija? Nobalsoju par vietējiem, kas jau sen darbojas novadā/pilsētā. Pa lielam viss apmierina, lai turpina.

Posted: 04 Jūn 2017, 00:43
no Quagmire
Par Lembergu

Posted: 04 Jūn 2017, 01:21
no zilzil
Quagamire balso par zagli.Vienmer esmu gribējis zināt kas cilvēkiem liek balsot par Lembergu.Tas ir tas pats ja amerika butu balsojusi par AL CAPONE.Patiešām gribu dzirdēt ko tu no viņa sagaid ( nu vismaz apmeram).

Posted: 04 Jūn 2017, 02:28
no Osy
Lembergs lai arī pizģī, vismaz dalās ar citiem. Esi bijis Ventspilī? Viss smuks un sakopts, ar Rīgu grūti pat salīdzināt.

Posted: 04 Jūn 2017, 03:27
no zilzil
.[marq=down][marq=up]

Posted: 04 Jūn 2017, 09:04
no samurajs
Diemžēl šai valstī vnm jādodas vēlēt nevis lai izvēlētos labākos kandidātus, bet gan izvēlētos mazāko ļaunumu. Kas ir šie deputātu kandidāti? Ne jau kādi tur baigie patrioti, bet lielākoties pašlabuma meklētāji un savu projektu lobētāji. Ir jau kāds godīgais arī, bet tie parasti paliek aiz kadra.

Posted: 04 Jūn 2017, 11:58
no romajo
Vairāk gan atgādina , Enoch L. Johnson - u , kas kļuva par prototipu seriāla Boardwalk Empire varonim Nucky Thompson - am.

Posted: 04 Jūn 2017, 12:19
no albertino
Rīgā balsoj-Vienotība mazākais ļaunums

Posted: 04 Jūn 2017, 16:51
no jonjs
Jaunā konservatīvā partija, kūrortpilsētā. :)

Posted: 04 Jūn 2017, 19:55
no Nelabojams
Tāpēc viņš arī var atļauties pizģīt, ka tādi ar pirkstu taisīti puskroplēni par viņu balso.

Posted: 05 Jūn 2017, 09:47
no uldics
Balso par partiju, kuras sarakstā pirmās rindās jaunas, neaptraipītas sejas ar reāliem saukļiem. Pec vēlēšanām jaunās sejas paiet malā un reālo "darbu" atkal turpina vecie tarakāni no saraksta apakšas. Kamēr par vēlētāji nevarēs par zagšanu, bezdarbību un citu kaitniecību savus ievēlētos izmest bez tiesībām atgriezties ierēdņa kārtā, tikmēr būs bezjēdzīgas šitādas vēlēšanas. Un nevajag teikt, ka viena balss var ko mainīt. Nevar. Viss ir izkalkulēts, reklāmās utml. ieguldīts un vajadzīgie balsotāji būs. Nav ko sevi mānīt.

Posted: 05 Jūn 2017, 11:45
no macbeton
Nu ko, rezultāti ir zināmi, balstiņas saskaitītas. **dritvai kociņ** uz vel 4 gadiem.
Es tikai brīnos, kas ir tie balsotāji? Kapēc pilnīgiem, **dritvai kociņ** sūdapauriem ir balstiesības?
Nau nekād slēpt informācij kā Liepājas Dome izķērnā naud.
Tai pašā laikā, kad Dome maksā simtiem tūkstošu pa kaukādiem rallijiem, un šnagām, Pašvaldības Policijai nau kapeiks priekš jaunām rācijām, un uz galvenā pilsētas tilta ir kaitinoša bedre.
Kur **dritvai kociņ** likties? Kad izbeigsies šitā "pensiķu nācija"? Vai tiešām tie **dritvai kociņ** vecie sūdi nesprāgs nost?

Posted: 05 Jūn 2017, 12:00
no macbeton
Lai kā man nepatiktu Lembergs personīgi, bet tas kadrs dara arī labu.
Cik Ventspilē ir izlaupīti (un likvidēti) cehi? A cik Liepājā?
Man pajāt ka tos bruģakmeņus taisa viņa firma, lai tik taisa vēl vairāk, un lai uz TOP veikalu nau jāiet pa bedrēm!
Jā, kautko jau viņi izķērnā, bet 1alga rezultāts ir pozitīvs. A mums te Libavā - sūds uz puļķīša. Veloceliņi kas nekur neaizved, bling-bling ielas, hipsteriestādes.
Aizdegas bērnudārzs - to notušē, tā ka vairs ziņās neizlasīt.
Dzerevņa.

Posted: 05 Jūn 2017, 14:08
no Hominidae
Nav balsstiesības, bet ja balsotu - Baiba Broka, bet ar gariem zobiem - nepatīk nacionālisti, bet patīk tādi kandidāti, kas nav izteikti sociāldemokrāti. Apnikusi šī atlaižu un pabalstu mētāšana pa labi un pa kreisi, ko, protams, sedz strādājošie iedzīvotāji. Ja kāds no kandidātiem vēl kādreiz populistiski iesauksies "Bezmaksas sabiedrisko transportu visiem!!", es momentā šo kandidātu nosaukšu par populistu.

Posted: 05 Jūn 2017, 17:01
no Barons
......... "Bezmaksas sabiedrisko transportu visiem!!", es momentā šo kandidātu nosaukšu par populistu. ..
Pensionāri, kuriem nav jāmaksā par braukšanu tā nedomā.

Posted: 05 Jūn 2017, 18:17
no E-500
Es arī neaizgāju uz vēlēšanām, jo iecirknis atradās 300 metrus no manas mājas, un rezultāts tā pat bija skaidrs. :)

Posted: 05 Jūn 2017, 23:43
no darklight
Par to transportu tā ir. Es ar nemaz negribētu, lai sabiedriskais transports visiem būtu pilnīgi par brīvu, un tad bomži varētu caurām dienām uz riņķi vizināties. A penžām tāpat jau ir pa brīvu.
Balsoju Rīgā par Bondaru, jo Strīķe nelikās visai sakarīga (tas pats bezmaksas transports), par valdošo koalīciju nebalsoju principā, bet par Saskaņu ideoloģija neļauj. Kaut gan visā visumā man nekas būtiski iebilstams pret Nilu kā Rīgas mēru nav, vismaz reāli daudz ko dara atšķirībā no iepriekšējiem latviešu bāleliņiem, kas nolaida visu līdz kliņķim, vienīgi pasaulē dārgāko tiltu uzcelt pamanījās.

Posted: 06 Jūn 2017, 03:34
no jonjs
Palasīju komentārus un secinu, ka Latvijā tiešām ir problēmas ar sekošanu politikai, politiķiem un citiem mudakiem, kas veido mūsu dzīvi. Š…iluška ir "Kremļa lakstīgala", kas ļoti labi prot reklamēt ikvienu savu darbību. Un pieļauju, ka viņa reklamēšanas spējas nav Latvijā audzinātas. Dzīvojot Rīgā esmu to pamanījis. Tas, ka Latviju ir skārusi kleptomānijas epidēmija arī ir fakts. Zog kur vien var, kā vien var, kas vien var u.t.t. (citējot GAÄŒO). Citējot citu labu domu atkārtoju.Par Luņbergu. Balsot par Luņbergu Latvijā ir tas pats, ja ASV būtu balsojuši par ALCAPONI. Bez jokiem.

Posted: 06 Jūn 2017, 08:36
no Nelabojams
Vovo. Penžiem vajadzētu uzlikt kādu limitu; tāpat viņi braucienus reģistrē. Viendien (neesmu Rīgā bieži) braucu tramvajā no Gaismas pils līdz autoostai, piecos vakarā tramvajs, protams, pilns. Divas tādas penžas sarunājas - davaj, prokaķimsja ješčo oģin krug?

Posted: 06 Jūn 2017, 11:33
no macbeton
Bet kur tie pensiķi brauc visu laiku?
Teiksiet - uz tirgu?
Ne sūda! Viņi pērkās Maximā taka nozombēti hipsteri Apple storē!
Man sanāk Liepājā pabraukāt paretam ar 9. un 3. autobusu. Nu KUR VIŠ…I BRAUC?!
Un kapēc pensiķiem ir jāvizinās pa budžeta naudu bet pārējiem jāmaksā pilna cena?
Drīzāk vajadzētu otrādi, jo vergojošais veic iemaksas tajā budžetā no savas algas, un skolēni ir topošie strādājošie. Vai vismaz pensiķiem dot to braukšanu pa velti tikai pēc 09:00, lai nepiestūķē autobusus, kad cilvēkiem uz darbu jābrauc.

P.S. Un šajā jomā var droši teikt ka "Padomju laikā bija labāk!" Autobusa biļete 5 kapeikas, alga 120 rubļi, mēnešbiļete 1,2 rubļi, dotācijas tikai iepirkumiem, nevis tēriņiem.
Tagad alga 400€, bet biļete 1 eiro, mēnešbiļete hvz cik pārsālīta, un visu laiku Liepājas autobusu parks saņem papildus dotācijas no budžeta. Strādā ar peļņu, kuras apjoms ir tieši tik liels cik dotācijas!
Un paskatieties cik tur liekēži ofisā pirž krēslos. Viņiem pat ir pilna laika datorspec! Priekš 15 kompjiem???? Man tādu darbu izdarīt aizņem 0,1 "slodzi".
Uz ielām svaigi autobusi kuri krakšķ un tarkšķ, un gaudo 3 dažādās melodijās.
Vienreiz pat ritenis nolidoja autobusam ar pasažieriem, atrodoties uz līnijas (6. maršruts, pie Robežu ielas krustojuma).
Stādaties priekšā cik sver autobusa ritenis? Un sareiziniet ar 40kmh stundā. Bērnu vai tādu mazāku sievieti tāds noslauka momentā. Paliek sarkans pleķis tikai. Un kāds par to ir sods? Lielākas dotācijas! <rage>

Posted: 06 Jūn 2017, 11:43
no macbeton
Nav iebilstams pret Ušakovu?
Atmiņa tik īsa? Skleroze ir nopietna lieta, vajag pie daktera aiziet laicīgi.
Kā tik viņš nesolija visādus labumus pirms viņu ievēlēja, kā tik nestāstija pasakas pēc ievēlēšanas, un pēc tam ko izdarija?
Nanoūdeņi aizmirsušies?
Rīgas Domei piederoša, pretlikumīga, pudeļūdens pildīšana? A kur ir veloceliņi?
Zini kā Rīgā maisa krāna ūdeni? Pusi uz pusi, perfekti attīrīto ar netīro, lai ierakstītos normās. Jo priekš visas pilsētas jaunā attīrīšanas iekārta nepietiek.

Posted: 06 Jūn 2017, 12:03
no macbeton
Bet nu vistrāģiskākais ir tā cilvēku neiešana uz vēlēšanām.
http://pv2017.cvk.lv/ElectionResults/Lo ... RJog%3D%3D
PUSE nobalsojuši. KUR ir tā otra puse? Tiešām visi ir trimdā? Un visi strādā sezonas darbus ka nevar vasarā ieplānot atvaļinājumu uz nedēļu?
Jā es būtu darba devējs, 1 no maniem kritērijiem būtu balsošanas zīmogi pasē. Ja nav bijis balsot - nepieņemt darbā, vai piedāvāt minimālo algu.
Jo tie pensiķi kas balso par Liepājas partiju, Saskaņu, HVZ, tie aiziet VISI. Paskatieties vidējo vēlēšanu iecirkņa apmeklējumu - 8 PENŠ I, 1 kadrs ar bērnu, liek sīkajam iemest aploksni urnā, 1 kadrs pohains, bet toties saņēmies.
A kur pārējie????

Posted: 06 Jūn 2017, 12:33
no Barons
Vai vismaz pensiķiem dot to braukšanu pa velti tikai pēc 09:00, lai nepiestūķē autobusus, kad cilvēkiem uz darbu jābrauc.
Lai brauc pēc 9, bet dot iespēju braukt vajag, citādi (vismaz Rīgā noteikti) pensionāri aizbrauks no rajona piemēram uz centrāltirgu labi pāris mēnešos reizi, tas pats varētu būt ar aptiekām, ārstiem utt..

Posted: 06 Jūn 2017, 12:39
no Barons
Nu protams, ja būtu ievēlējuši kādu no 'latviskajām' partijām, tad viņš nezagtu. :)

Posted: 06 Jūn 2017, 14:55
no Nelabojams
+++++++

Posted: 06 Jūn 2017, 17:39
no 3Dklucis
Jā es būtu darba devējs, 1 no maniem kritērijiem būtu balsošanas zīmogi pasē. Ja nav bijis balsot - nepieņemt darbā, vai piedāvāt minimālo algu.
Pamuļķis Man pases nemaz nau un arī nebūs -pinīgi pietiek ar ID karti -nu tupais **dritvai kociņ** kur tur zimogu ieraudzis tads pats **dritvai kociņ** darba devējs -vinam nekadas daļas vai vēlu vai nēvēlu-Jo savu darba devēju pazīstu kuram nospļauties pa saviem stradniekiem un it seviški pa pašu LV....Kā tev liekas vai kads lauku rajonos vairak par minimalo saņēm?!Sucaurums pļūt neko nezinot-gribi vairak nopelniit strada otro mainu....votka jefin....un par to **dritvai kociņ** transportu man galīgi nospļauties pie kajas kas notiek pilsētā----
Nākamais par vēlēšanam--kamer vini **dritvai kociņ** nebūs saveduši karībā sistemu par spīti neiešu....Es labi gribēdams pissss vēlet savā novadā uz doto momentu ertākājā vietā-šie **dritvai kociņ** pasak tev japisaaas vēlēt deklarētā dzives vietā....ta pisss naxuj novads ta viens...paliku nenovēlejis dēl vinu **dritvai kociņ** sitēmu---vot ļuk kur puse palika....man speciāļi vēlasanas laika nav jatrodas sava deklarēta vieta...viss

Posted: 06 Jūn 2017, 17:52
no albertino
kadu minimaalo tev tak 500eur maksaaj gateri pats stastij

Posted: 06 Jūn 2017, 18:41
no E-500
Uzskatu, ka pilnīgi bezmaksas braukšanu nevajadzēja, jo īpaši, ja nevar nodrošināt vajadzīgo transporta kapacitāti! Kaut neliela maksa (5 centi), nodrošinātu efektivitāti.

Piemēram, kad ūdens bija bezmaksas (nebija skaitītāju) dažs labs turēja karstā ūdens krānu vaļā 24/7, jo taču bezmaksas - lai "trubas skalojās"!

Posted: 06 Jūn 2017, 18:54
no macbeton
Nenu pa cik autobusam jākursē tāpatās, nu lab, lai jau brauc, bet viņi jau maitas vel baro arī klaiņojošus kaķus ar Whiskas un Scheeba. Tam naudas pietiek, bet transportu viņiem lūk vajagot pa velti .

Posted: 06 Jūn 2017, 18:55
no E-500
Nezin, zagtu vai nezagtu, bet pārsteidzoša ir cilvēku tolerance - visi vecie krabji lielākajās pilsētās palika pie varas, kaut arī skaidri zināms, ka sasmērējušies.

Var mierīgi likumīgi šeptēt un nekas nebūs, jo shēmas ir pārāk viltīgas - neierobežots administratīvais resurss, savi cilvēki, savi pasūtījumi utt. Visu izšķir vēlētājs, vai viņš tādu pārvaldi grib - pagaidām, acīmredzot, vairums tajā nesaskata neko sliktu kamēr tiek atmests arī kāds kauls.

Posted: 06 Jūn 2017, 19:04
no macbeton
Tu esi savā dauņu skolas klasē sekmīgākais skolnieks, va ne?

P.S. Vietējā avīze pēc kolhoza priekšsēdētāja vēlēšanām veic aptauju, jo ievēlētais priekšnieks taču nevienam nepatīk.
- Par ko balsojāt?
- Par Žopkinu.
- A jums viņš šķita labs kandidāts?
- PROTAMS KA NĒ! Fuj, kretīns!
- Bet kapēc tad balsojāt par viņu?
- Nu ko es viens varēju mainīt...

Posted: 06 Jūn 2017, 19:13
no E-500
Pensionāri ir lielākā un aktīvākā vēlētāju grupa, diemžēl, arī ne vienmēr kritiski izvērtē piedāvājumu. Visas partijas pirms vēlēšanām tiem cenšas kaut ko solīt. Pateikt kaut ko sliktu ir politiskā pašnāvība.

Teiksim visādi tur gudrie liberāļi saka - fiskālā konsolidācija, budžeta ietvarā ar attiecīgo indeksu, bla, bla... TAS NAV SKAIDRS! Kaut kāda piečakarēšana droši vien gaidāma.

Lembergs skaidri un gaiši pasaka: pensijas neaiztiksim!
Ušakovs pasaka: bezmaksas tramvajs, lai apciemotu radiniekus un pašvaldību aptiekas lētākiem medikamentiem!

VISS SKAIDRS!

Posted: 06 Jūn 2017, 19:36
no E-500
Vairāk kā 60% manā iecirknī par valdošās partijas Žopkinu nobalsoja. Žopkins valdīs vēl vismaz 4 gadus, bet iespējams visus 20. CIETI!

Posted: 07 Jūn 2017, 07:19
no 3Dklucis
Nāni gateris,mugur vairs neatļauj par tām karjeras trepēm kāpt.....Bet es taks runaju par legalo naudu:) toka es nelegali sanem ap1000 tas jau itka skali nav jaapspriež-runa par legalo un ķipa musu legalo valsti---:D...

Posted: 07 Jūn 2017, 09:51
no romajo
Skaidrs, pie visa vainīgi žīdi un pensionāri ...

Posted: 07 Jūn 2017, 10:23
no macbeton
Cik Latvijā ir balstiesīgie žīdi? 0,5%?

Nē vecīt, vainīgi ir tikai un vienīgi **dritvai kociņ** lavieši! CVK rezultātos skaidri un gaiši var redzēt to nenormālo sūdagalvu pārsvaru.
Bet nu latvietelis **dritvai kociņ** vainos visu, tikai ne savu stulbumu. Dažiem veljoprojām pat Staļins vainīgs.

Posted: 12 Jūn 2017, 08:42
no Loading
Nobalsoju, partija pārvarēja arī 5%. Š oreiz aktīvi izmatoju arī plusiņu un izsvītrošanas iespēju. Pēcāk paskatījos arī cvk.lv rezultātus. Mani svītrojumi un plusiņi sakrita ar Liepājnieku viedokli.