Labrīt pajo.. khmm.. SPECI!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Labrīt pajo.. khmm.. SPECI!

Post no macbeton » 26 Nov 2017, 01:38

Kā var uzticēties googlei? Ar visiem saviem google dokiem/draiviem/vaibreitoriem
Vai esat kādreiz reportējuši falšos youtube video? Googlei **dritvai kociņ**, ka tik kliko...
Ierakstiet meklēšanā:"how can you trust youtube?"
Aizstājiet youtube ar "google".
Ierakstiet meklēšanā "What is HansaWorld"
Un tad pielieciet klāt "SHIT", "sucks", "problem", "not working"
Incanti rezultāti, VA ne?!
Un ja jums veljoprojām nešķiet ka vajag attīrīties no tiem sūdiem, tad publicējiet savus šķīstos vārdus uzvārdus un ko jūs tur saucaties par mākošiem, lai varu izveidot sarakstu ar cilvēkiem kuri ir ūberadekvāti valsts iestāžu amatiem! Varēšu iekļaut savā pretenzijā NVA.GOVNO... tfu, .LV

cesedy
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 394
Pievienojies: 17 Sep 2009, 03:23
Reputācija: 0
Atrodas: Guernsey, UK

Post no cesedy » 26 Nov 2017, 10:19

Kāpēc šis idiots ir atbanots? Ar muti pastrādāja?
Agrāk es domāju, ka shady ir normāls....Tagad zinu - viņš ir galīgs cirvis. /© cesedy/
Image

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 26 Nov 2017, 11:32

Kapēc nepublicē savu darba vietu?

cesedy
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 394
Pievienojies: 17 Sep 2009, 03:23
Atrodas: Guernsey, UK

Post no cesedy » 26 Nov 2017, 11:47

Kāpēc man tas būtu jādara?
Agrāk es domāju, ka shady ir normāls....Tagad zinu - viņš ir galīgs cirvis. /© cesedy/
Image

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 26 Nov 2017, 11:53

Uzticēties internetā nevar nekam. Tāpēc cilvēkam dota smadzene, lai atfiltrētu graudus no sēnalām. Ja šīs smadzenes nav - tā cita lieta...
Image

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Atrodas: Rīga

Post no shady » 26 Nov 2017, 11:56

Beton, vispār jau neviens cloud nav droši. Viss atkarīgs tik no tā vai tavai informācijai pietiek ar google drive vai vajadzīgs individuāls risinājums (nevis publiskais serviss), un ir , kad mākoņpakalpojumus labāk neizmantot vispār, nemaz nerunājot par fizisku apsardzi utml..

Viss ir atkarīgs no informācijas svarīguma, apdraudējuma sekām un to, cik svarīgi kādam to informāciju dabūt...

Es nevēlos par šo tēmu runāt, bet varu pateikt ko diez gan interesanti (nenosaucot nevienu vārdu - kas, kāpēc un kam). Piedalījos kāda projektā, kur vajadzēja pārbaudīt cik droša ir informācija (nav runa par mākoni). Mērķis bija tikt klāt fiziski serveriem, datoriem, kur ir vitāli svarīga informācija, objektiem bija arī fiziskā un tehniskā apsardze. Beton, tu kurš visus saukā par idiotiem, pat tev atkārtos žoklis par rezultātiem, ko ieguvām... tad par kādu vēl informācijas drošību tu sasodīts runā???
Tavuprāt, ja dati nav piemēram googles mākonī, tad tie ir drošībā? :D

Zin, un Latvija ir īpaša valsts. Ja ir jāpielieto visas iespējas, tad pasākums ir vēl vieglāks. Ja man kāds iedotu miljonus par tava cietā diska satura ieguvi, tad tu man pats viņu iedotu un nosauktu visas paroles, ka tev ir kas aizskriptēts:) Beton, pamosties. Paranoja dažreiz ir laba lieta, bet dažreiz tā ir bezjēdzīga.

Nesen ar draugu, kurš tagad dzīvo Krievijā runājamies par valstīm. Saruna beidzās ar to, ka viņš pateica tā: "zin, bet man patīk Krievija. Un tā ir vienīgā valsts, kur, ja tevi aptur policija, tu vari piedāvāt uzsaukt aliņu krogā, nebaidoties, ka par to nonāksi cietumā:)".
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

E-500
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 465
Pievienojies: 18 Jūn 2011, 18:25

Post no E-500 » 26 Nov 2017, 13:48

Neko nesapratu, kāds var paskaidrot par ko ir runa?

3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1018
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38

Post no 3Dklucis » 26 Nov 2017, 16:59

Es tev paskaidrsos,Betonam sākušās menešreizes,trūkums organismā,līdzeklis spirts ar ko piededzināt@!

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 26 Nov 2017, 17:52

Nē nē, teu nekas nau jādara. Gnīda.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 26 Nov 2017, 20:06

Apbrīnojami - Betona dzēruma delīriji ir tikpat regulāri kā vecenēm mēnešreizes...

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 26 Nov 2017, 22:28

Iepriecināšu Betonu. Ja Tu maksā nodokļus, tad noteikti man arī algā iekrīt kāds cents gada laikā no Tevis. Paldies.
P.S.- Maksājiet nodokļus, lai man pielikumu uztaisa.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

ctrlaltdel02
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 93
Pievienojies: 23 Sep 2010, 20:18

Post no ctrlaltdel02 » 26 Nov 2017, 22:41

Folija cepurē laikam caurums parādījās, nekas beton, aizej uz kuršiem vai depo, gan jau ka tur ir spīdīgā siltinājuma ļozene ar ko caurumu aizlīmēt būs. Neķer krenķi vecais, kādreiz mēs visi mirstam, es miršu, tu mirsi, a google visticamāk dzīvos, un tie **dritvai kociņ** varēs pa saviem cloudiem dzīvoties. Var jau arī ātrāk atrisināt to broblēmu, aizpisies kaut kur vidusjūrā uz kādu salu kur nav nekādu sakaru, i tev no mums būs miers, i mums no tevis. win-win situācija.

Raibais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 68
Pievienojies: 28 Dec 2010, 23:49
Atrodas: UK

Post no Raibais » 27 Nov 2017, 07:41

Shady noteikti apkopo informāciju un saemā visiem dročī lai tikai iekristu acīs.
Grāmata "Bembijs un draugi" ir balstīta uz patiesiem notikumiem.

Pievienot atbildi

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”