Page 1 of 1

Veselības apdrošināšana

Posted: 16 Apr 2018, 18:18
no NPK
Sveiki! Ir doma iegādāties veselības apdrošināšanas polisi. Kāda ir jūsu pieredze? Kuras kompānijas ieteiktu? Vai ir izdevīgi ņemt kā privātpersonai? Cik izmaksā?

Re: Veselības apdrošināšana

Posted: 16 Apr 2018, 18:35
no macbeton
Ko teu viņa dos?
Pirms tam būs jāsamaksā vel 300€ visādiem ārstiem lai pierādītu ka tev nav kaukāda "preexisting condition", un kad tev būs vajadzīgs lai viņi izmaksā tad tāpat varēsi gaidīt līdz vienīgais ko apmaksāt būs apbedīšanas rēķins.
1kāršāk ir pie pirmajiem simptomiem paņemt ceļojuma apdrošināšanu un laisties uz Zviedriju, nejauši pakrist zem kāda VW Polo/Punto/Pimpoo un saņemt kārtīgu medicīnu.

Re: Veselības apdrošināšana

Posted: 16 Apr 2018, 22:00
no m_janis
Vai izdevīgi privātpersonai, nemāku teikt, jo ir darbavietas apmaksāta polise un pat ļoti noder. Dažādi izmeklējumi un daļēji arī zobārsts tiek apmaksāts, bija problēma un nācās pāris nedēļas pavadīt Stradiņos - nulle izdevumu (gan izmeklējumi, gan procedūras un uzturēšanās). Bet privātajam - derētu vispirms saprast, ar ko taisies slimot :D un kur ārstēties - ne visi ārsti atzīst polises, tad čakars ar čeku iet pie apdrošinātāja.
Pēc Betona ieteikuma gan var gadīties, ka apmaksās ja ne bēru izdevumus, tad invalīdu ratiņus vai kādu protēzi :D.

Re: Veselības apdrošināšana

Posted: 17 Apr 2018, 12:29
no ruukjis
Man ir līdzīga pieredze kā m_janis. Ja darbs apmaksā, tad forši, bet privāti... tas cipars ir diezgan sālīts, ja neplānotu sūros izmeklējumus ARSā, tad diezgan droši, ka neņemtu.