kārtējas vēlēšanas

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Ainarss

Re: kārtējas vēlēšanas

Post no Ainarss » 01 Sep 2018, 15:20

Lai cik sāpīgi nebūtu, bet sāku apdomāt, uz kuru valsti labāk emigrēt, gadījumā ja KPV+Saskaņa Latvijā nāks pie varas.Negribas dzīvot Krievijas satelītā ar Krievijas izpratni par lietām.
Sapratu, ko atgādināja Gobzems iekš Tieša runa - Krievijas politiskos sarunu šovus: visi bļauj, neviens neklausās, kurš skaļāk bļauj, tam lielāka taisnība.
Ja vēl Gobzems un Kaimiņš banānus dalītu, tad savāktu 30% kā likts no tādiem vientiešiem kā 3Dklucis.

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 01 Sep 2018, 16:15

Pēc tādām "Ainarss" propogandas ir pilnīgi skaidrs, ka nedrīkst sēdēt mājās. Lai arī man vēlešanu iecirknis atrodas citā pilsētā, es aizbraukšu ar sievu un nobalsošu. Jūs ķeraties pie pēdējiem salmiņiem, kas jums ir atlicis, jo pakaļa trīc....
No malas tas izskatās nožēlojami.

Zini ar ko atšķiras tavi posti no pārējiem (arī no tiem, kuri nepiekrīt manam viedoklim)? Tu par to saņem naudu, tu saņem naudu par to, lai skalotu smadzenes un tavs priekšnieks ar smaidu berzē tik rokas. Zini, ja šoreiz tautai nav sakāpis galējā robeža un atkal ievēlēs tev līdzīgos [nu tev līdzīgos nē, tu esi tik sīks knariņš, kas strādā tik orāli - bet es domāju tavus bosus], tad tiešām Latvijas tauta nav pelnījusi neko vairāk, būs paši vainīgi.

Un tieši tapēc šis posts ir veltīts tikai tev. nevis, piemēram, m_janis, kurš ar ir pieaudzis cilvēks un viņš izsaka tik savu viedokli. Nav svarīgi, ka es viņam nepierkītu un nostājos pretējā pusē. Tam nav nozīmes. Katram ir tiesības domāt un darīt pēc saviem ieskatiem. Un lai jau m_janis balso (vienalga, par ko nu viņš tur grib), jo es darīšu tāpat. Bet ar tevi viss ir skaidrs. Tad jau "senākā profesija" pasaulē ir labāka par tavējo, tieši tik zemu tu esi kritis.

P.S. - tev maksā par zīmju skaitu vai komentāru skaitu? Ja gadījumā maksā par zīmju skaitu, tad izmanto lamu vārdus, ar tiem tu vari nolamāt mūs visus pārējos, kuri nav ar tevi un pie reizes vairāk nopelnīsi. Tāds draudzīgs padoms ;)
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Ainarss

Post no Ainarss » 01 Sep 2018, 16:47

https://www.youtube.com/watch?v=myYbq8rjED0
Mēs būsim valdībā! Reitingi kāpj!

KPV ir tādi paši populisti savulaik kā Zatlera reformu partija, kas tāpat solīja graut veco sistēmu un leiputriju. Kur viņi ir tagad? Ak tā-vēstures mēslainē.

Tad kad KPV būs tikuši saeimā un aptuveni pēc gada KPV fani sapratīs, ka tika piečakarēti un viss no KPV teiktā ir bijis tukša muldēšana, lai tiktu tikai pie varas, es noteiktu šo tēmu šeit pacelšu augšā, lai atgādinātu, kā tikāt pievilti no KPV puses.

Kā jau arī manāms šajā forumā, ka KPV vēlētājs ir mazizglītots un nepārzina Latvijas Satversmi un likumus. Visi fano, balsos un domā, ka Gobzems būs premjers un nu sāksies leiputrija ar 6 ministriem, 1 valsts augstskolu utt :D Varu apbēdināt, draugi, Gobzems nekāds premjers nebūs, tāpat kā neviens no KPV.
Pēc Latvijas Satversmes premjera kandidātu izvirza valsts prezidents. Cik naiviem jābūt, lai domātu, ka Vējoņa kungs nominēs premjera amatam caurkrituši juristu no populistu partijas.

darklight
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 428
Pievienojies: 22 Mai 2009, 12:35
Reputācija: 0
Atrodas: Purčiks

Post no darklight » 01 Sep 2018, 18:34

Par to, kā Vienotības iefiltrētie sabotieri ar Olšteinu priekšgalā sagrāva Reformu partiju, tu, p*dar, labāk būtu klusējis!
Tas ir paraksts!

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 01 Sep 2018, 20:22

Izskatās, vienīgais par ko balsoti ir JKP. Arī tur ir pa kādam pidaram, bet būtu interesanti paskatīties kas notiks.
Par KPV kā jau šī diskusija apliecina, balsos pa-jo-li.
Jaunā vienotība? Nu esat sapisuši visu ko varējāt. Ko cerējāt? Sūkājiet vien bibi kaut kur stūrī un klusējiet. Ja Kaimiņš visu sapisīs, tad varēsiet dauzīt pie krūts un atdzimt kā v2.

3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1048
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38

Post no 3Dklucis » 01 Sep 2018, 20:24

Ainarss wrote:
01 Sep 2018, 15:20
Lai cik sāpīgi nebūtu, bet sāku apdomāt, uz kuru valsti labāk emigrēt, gadījumā ja KPV+Saskaņa Latvijā nāks pie varas.Negribas dzīvot Krievijas satelītā ar Krievijas izpratni par lietām.
Sapratu, ko atgādināja Gobzems iekš Tieša runa - Krievijas politiskos sarunu šovus: visi bļauj, neviens neklausās, kurš skaļāk bļauj, tam lielāka taisnība.
Ja vēl Gobzems un Kaimiņš banānus dalītu, tad savāktu 30% kā likts no tādiem vientiešiem kā 3Dklucis.
Ko tu te **dritvai kociņ** uz mani -atrausi kādu no bāniem SAĻŅIKĀ!

Ainarss

Post no Ainarss » 01 Sep 2018, 21:49

APOC wrote:
01 Sep 2018, 20:22
Izskatās, vienīgais par ko balsoti ir JKP. Arī tur ir pa kādam pidaram, bet būtu interesanti paskatīties kas notiks.
Par KPV kā jau šī diskusija apliecina, balsos pa-jo-li.
Jaunā vienotība? Nu esat sapisuši visu ko varējāt. Ko cerējāt? Sūkājiet vien bibi kaut kur stūrī un klusējiet. Ja Kaimiņš visu sapisīs, tad varēsiet dauzīt pie krūts un atdzimt kā v2.
Ko Vienotība savā laikā ir sliktu izdarījusi? Konkrēti?
Atgādināšu mūsu darbus
1) Mēs izvedām valsti no dziļākās krīzes pasaulē, tad, kad visiem bija bikses pilnas un visi muka no premjera amata kā velns no krusta. Vienotība uzņēmas vadību un izveda valsti no krīzes. Tagad, kad valsts ir savesta kārtībā, protams, visu populisti grib būt pie varas. Kur tad bija Gobzems, Kaimiņš, Zakatistovs un pārējie?
2) Mūsu laikā minimālā alga ir cēlusies no 256 eiro (180ls 2010.gadā) līdz 430 eiro tagad! Cēlam to nevis samazinām? Atkal slikti ja?
3) Vidējā alga ir sasniegusi 1004 eiro. Slikti ja?
4) Bezdarbs samazinājies no 20% uz 6,4%. Slikti ja?
5) Katru gadu pamazām ceļam, pensijas, nevis samazinam. Slikti ja?
6)Pievienojāmies eiro. Slikti ja?
7)Katru gadu ceļam algas skolotājiem, mediķiem, ugunsdzēsējamiem, nevis samazinam. Slikti ja?
8)Ieviesām māmiņalgas, tad kad māte var audzināt bērnu mājās līdz 1,5 gadu vecumam, saņemot, par to 60% no vidējās darba algas. Parādiet man vēl kaut vienu valsti, kas tā maksā. Slikti ja?
9) Palielinājām bērnu pabalstus, par pirmo bērnu saņem 11,38 eiro, par otru jau 22,76 eiro, par trešo 34,14 eiro. Par ceturto jau 50 eiro. Slikti ja?

Esam joprojām straujāk augošā ekonomika Eiropā. Slikti ja?
https://www.tvnet.lv/4522763/eurostat-s ... zaugsme-es

Vienīgais, kas ir slikti, ka pazaudējām vislabāko premjeru Latvijas vēsturē-Dombrovska kungu. Cik gan viens cilvēks varējā ciest ķengāšanos, ka pie krīzes vainīgs viņš un nenovērtēja viņa smago darbu.

Nebūtu Vienotības un Dombrovska mēs būtu bakrotējusi valsts bez pensijām, pabalstiem, algām skolotājiem, mediķiem, ugunsdzēsējiem utt.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 01 Sep 2018, 22:04

Nāk rudens apgleznot Latviju,
Bet necenties, nepūlies tā...
Mēs visi esam ārzemēs
Tik un tā...
Diez ko cien. Jenotība uz to atbildēs? Atpakaļ neviens netaisās uz šo "leiputriju"
Image

Ainarss

Post no Ainarss » 01 Sep 2018, 23:36

Tā arī nesagaidīju atbildes, ko konkrēti Vienotība slikti izdarījusi.
Ko Jūs ar to gribējāt teikt? Valsts kādu piespieda izbraukt? Veda vagonos vai pirka lidmašīnas biļetes, lai brauc prom?? Esam Eiropas Savienībā, nevis kaut kādā PSRS un tas ir normāli, ka cilvēki ceļo uz citām valstīm.
Paši cilvēki izvēlējaties aizbraukt.

Zinu, zinu, ko teiksiet. Algas šeit par zemu.
Bet!! Valsts privātsektorā NENOSAKA algas. Ja darbaņēmējs privātsektorā darbadevējam neprasa cilvēka cienīgu algu, un gatavs vergot par kaut kādiem 400-600 eiro mēnesī, tad tā ir viņa paša izvēle un problēma. Ja visi pateiktu, ka nestrādās par tik zemu algu, tad darbadevējs būtu spiests celt algu!

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 02 Sep 2018, 00:47

Ainarss wrote:
01 Sep 2018, 23:36
Tā arī nesagaidīju atbildes, ko konkrēti Vienotība slikti izdarījusi.
Ko Jūs ar to gribējāt teikt? Valsts kādu piespieda izbraukt? Veda vagonos vai pirka lidmašīnas biļetes, lai brauc prom?? Esam Eiropas Savienībā, nevis kaut kādā PSRS un tas ir normāli, ka cilvēki ceļo uz citām valstīm.
Paši cilvēki izvēlējaties aizbraukt.

Zinu, zinu, ko teiksiet. Algas šeit par zemu.
Bet!! Valsts privātsektorā NENOSAKA algas. Ja darbaņēmējs privātsektorā darbadevējam neprasa cilvēka cienīgu algu, un gatavs vergot par kaut kādiem 400-600 eiro mēnesī, tad tā ir viņa paša izvēle un problēma. Ja visi pateiktu, ka nestrādās par tik zemu algu, tad darbadevējs būtu spiests celt algu!
Tu anapauri-zin ko tie privātie darba devēji uz tadām prasībām atbil-Vaidzēj vēlēt par pareizo partiju nevis te kunkst ka pamaz algas-bij javēl par partijuvai partījām kas neapzog valsts budzētu-TAMDĒĻ VINI SPEISTI MAKSAT MINIMĀLAS ALGAS +APLOKSNĒS-KAMĒR BŪŠNENORMALIEN ODOKĻI TIMER NEKADAS ALGAS PAUGTINĀŠANA NESANĀKS-TAD LŪDZU TINIES BŪS VIENMĒR KĀDS DZĒRĀJS VAI KADS IZMISI PLANPRATIŅŠKAS GRIBĒS NOPELNĪT PUDELEI JO VINIEM AR TĀDIEM VIEGLĀK MANIPULĒT!JO VIŅU PRIEKŠĀ TU VIENMĒR BŪSI GRĒKĀZIS KAS VIENMER KADĀ NO PIRMDIENĀM NEIERADĪSIES DARBĀ!

Ainarss

Post no Ainarss » 02 Sep 2018, 00:54

Ko tu man te stāsti muļķudesa.
Uzņēmejiem ir pietiekami daudz naudas un peļņa.
http://delfi.lv/bizness/article.php?id=50073725

Gribi teikt, ka maxima, rimi u.c nevar atļauties maksāt vismaz 1000 eiro algas.
Tā varu nosaukt ntos uzņēmus.

Black
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 132
Pievienojies: 20 Dec 2010, 18:11

Post no Black » 02 Sep 2018, 09:06

Labas lietas nav jāreklamē, par tām tāpat cilvēki zina.
Bet pret agresīvu, uzbāzīgu mārketingu rodas riebums.
Tu taču nedomā, ka šeit kāds balsos par jaunajiem jenotiem, protams, izņemot Tevi.

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 03 Sep 2018, 18:45

Man būs izdevīgāk pašam sevi nobanot!!!

Ainarss

Post no Ainarss » 03 Sep 2018, 20:12

Jaunieši arī ir par Vienotību.
https://www.youtube.com/watch?v=XzAVfIcMNrk

Black
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 132
Pievienojies: 20 Dec 2010, 18:11

Post no Black » 03 Sep 2018, 20:30

Kopš tā video 7 gadi pagājuši.
Gan jaunieši būs palikuši gudrāki.

Barons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 461
Pievienojies: 03 Mai 2010, 09:34

Post no Barons » 03 Sep 2018, 21:21

Black wrote:
03 Sep 2018, 20:30
Kopš tā video 7 gadi pagājuši.
Gan jaunieši būs palikuši gudrāki.
".. Gan jaunieši būs palikuši gudrāki. ..."

Man ir diametrāli pretējs viedoklis un tas attiecas jau uz gandrīz visiem, gan jaunāko, gan vecāko klašu skolniekiem, uz gandrīz visiem kuri dzimuši pēc deviņdesmitajiem gadiem.
Intel Core i5-9600K | Asus ROG STRIX | Samsung 970 Evo Plus NVMe M.2 | Seagate 1TB |Kingston 16GB, DDR4 HyperX Fury Black |Corsair 650W, RM650X 80+ Gold | Be Quiet Dark Rock 4 | Fractal Design Define

osmijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 5
Pievienojies: 02 Apr 2015, 09:29

Post no osmijs » 03 Sep 2018, 21:36

Izskatās, ka notepad lielākā daļa balsos par KPV. Idejas un saukļi, protams, ir saistoši un izklausās radikāli progresīvi, BET mani totāli nepamet sajūta, ka Gobzems ir shēmotājs un visa aģitācijas būtība spiež uz naivajiem un lētticīgajiem un beigu beigās viena mafija nomainīs otru. No šā brīža skatupunkta Kaimiņš tika iebīdīts kā tāds Trojas zirdziņš, iepriekšējā saeimā.
Zinu, ka diezgan bezjēdzīgi, bet mana balss visticamāk aizies Progresīvajiem. Maza partija, toties nestumj populistisku sviestu mēdijos, jēdzīgas idejas (jā, arī zālītes dekriminizācija tai skaitā, bet tas nav būtiskākais). Kautkā tā.

darklight
Reģistrēts lietotājs

Post no darklight » 04 Sep 2018, 00:01

Kāpēc tu domā, ka lielākā daļa balsos par KPV? Tāpēc, ka Klucis te visskaļāk klaigā? Vēl Betons teicās... Neatceros, vai vēl kāds. Es sliecos uz JKP pusi.
Tas ir paraksts!

shadow118
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 07 Jūn 2012, 13:33

Post no shadow118 » 04 Sep 2018, 10:17

Man arī uz šo brīdi sakarīgākie izskatās JKP un Progresīvie
i5-3350P | Be Quiet! Shadow Rock 2 | MSI B75A-G43 Gaming | Kingston HyperX Red 1600MHz 8GB | Gigabyte GTX650 Ti Boost 2GB | Kingston V300 120GB, WD Blue 1TB | Corsair VS550 | Fractal Design Core 3000 | SteelSeries Siberia V2 | SteelSeries Rival 100 | Logitech Driving Force GT

Barons
Reģistrēts lietotājs

Post no Barons » 04 Sep 2018, 12:25

Man izskatās ka būs pārmaiņas valstī.
Image
Intel Core i5-9600K | Asus ROG STRIX | Samsung 970 Evo Plus NVMe M.2 | Seagate 1TB |Kingston 16GB, DDR4 HyperX Fury Black |Corsair 650W, RM650X 80+ Gold | Be Quiet Dark Rock 4 | Fractal Design Define

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 04 Sep 2018, 14:00

darklight wrote:
04 Sep 2018, 00:01
Kāpēc tu domā, ka lielākā daļa balsos par KPV? Tāpēc, ka Klucis te visskaļāk klaigā? Vēl Betons teicās... Neatceros, vai vēl kāds. Es sliecos uz JKP pusi.
Tas ir labi -a kapēc domā ka KPV ko savadaku darīs.....?To ka Kaimiņš izdomāj ka piespeist uzturlīdzekļu nemaksātājus maksāt ,pa to viņš nav jauzskat par ienaidnieku!

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 04 Sep 2018, 14:09

osmijs wrote:
03 Sep 2018, 21:36
Izskatās, ka notepad lielākā daļa balsos par KPV. Idejas un saukļi, protams, ir saistoši un izklausās radikāli progresīvi, BET mani totāli nepamet sajūta, ka Gobzems ir shēmotājs un visa aģitācijas būtība spiež uz naivajiem un lētticīgajiem un beigu beigās viena mafija nomainīs otru. No šā brīža skatupunkta Kaimiņš tika iebīdīts kā tāds Trojas zirdziņš, iepriekšējā saeimā.
Zinu, ka diezgan bezjēdzīgi, bet mana balss visticamāk aizies Progresīvajiem. Maza partija, toties nestumj populistisku sviestu mēdijos, jēdzīgas idejas (jā, arī zālītes dekriminizācija tai skaitā, bet tas nav būtiskākais). Kautkā tā.
Viss ir normāli -galvenais nemīst vakumā! Katras lai balso par ko uzskat balsot -poxuj par mani lai es te balso par saviem līdzigiem kajūs sakāt....,bet ko iesaksiet ar tādiem kas ietiepīgi paziņo ka neiešot balsot jo neesot jēgas....Pat māsica ar visu savu augstāko izglītibu šādi pasak!!!?

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 04 Sep 2018, 14:24

Barons wrote:
04 Sep 2018, 12:25
Man izskatās ka būs pārmaiņas valstī.
Image
Hē vis normāli Atradis instrumentu ar ko vinam galvu nocirst--ee abas galvas,kautgan šinī gadījumā sāmurajnieks būtu vietā!!:)

Ivox

Post no Ivox » 04 Sep 2018, 20:46

Jābalso par nacionālo apvienību. Tie ir vienīgie, kas skaidri iestajās pret Saskaņu.

darklight
Reģistrēts lietotājs

Post no darklight » 04 Sep 2018, 21:36

Ivox, aha - ja ne ar ko jēdzīgu nevar izcelties, tad jābaida tauta ar Saskaņu 😎
Tas ir paraksts!

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 05 Sep 2018, 10:12

Kas te tik briesmīgi no Saskaņas baidās? Kaut arī partijā ir atsevišķi mendeļi, tur netrūkst arī domājošu cilvēku, kas pēc pūķina nemaz neilgojas. Vot Ždanokas banda LKS gan ekstrēmi bīstama.
Image

Barons
Reģistrēts lietotājs

Post no Barons » 05 Sep 2018, 19:17

Ivox wrote:
04 Sep 2018, 20:46
Jābalso par nacionālo apvienību. Tie ir vienīgie, kas skaidri iestajās pret Saskaņu.
:) Un kā tad viņi iestājas pret Saskaņu, ko viņi dara tādu ko nedarītu vai neteiktu citi? Pret Saskaņu iestājas pilnīgi visi, paskatīsimies kā tiks veidota valdība bez Saskaņas..

Ainarss

Post no Ainarss » 06 Sep 2018, 22:00

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 08 Sep 2018, 09:36

Ainarss wrote:
06 Sep 2018, 22:00
Lābākais premjera kandidāts!
Tu aizvērsies-Pēdējais vards šeit būs teikt man!

ivox

Post no ivox » 08 Sep 2018, 15:13

Image

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 08 Sep 2018, 20:39

ivox wrote:
08 Sep 2018, 15:13
Image
Ta pajāt cik zinu daudzi nemaz i netaisas iet ko vēlēt -jo it seviški ID kaeršu ipašnieki jo vini jūtās atspiesti-viņi neuzskat ka viņiem būtu kas jiet un jaizņēm pusmenes iepriekš-tālāb viņi met virsū-ar piebildi ka tā pat jau nekas nemainīsies ka tikai uz slikto pusi!!!!

Ainarss

Post no Ainarss » 08 Sep 2018, 23:09

3Dklucis wrote:
08 Sep 2018, 09:36
Ainarss wrote:
Es tev piekasīšos! Saprati, ka jābalso par Vienotību?

uldics
Reģistrēts lietotājs
Pievienojies: 26 Sep 2009, 11:59

Post no uldics » 09 Sep 2018, 07:55

Davai, izkaujās, un tad kopā iet balsot par uzvarētāja partiju!

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1083
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 09 Sep 2018, 10:52

Samuraj, tev nešķiet, ka varētu šiem diviem ne visai garīgi veselajiem (jo normāli cilvēki ne par jenotību, ne, pasarg Dievs, klaunu partiju nebalsos), piegriezt skābekli vismaz līdz vēlēšanām, kaut gan - vismaz viens no viņiem varētu vispār pazust ?

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 09 Sep 2018, 15:01

Ainarss wrote:
08 Sep 2018, 23:09
3Dklucis wrote:
08 Sep 2018, 09:36
Ainarss wrote:
Es tev piekasīšos! Saprati, ka jābalso par Vienotību?
A man poxuj - redzēsi ka beigās dabisi sūkāt Kaimiņa KUNGAM!:)!

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 09 Sep 2018, 15:13

m_janis - tu smēķē ?

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 09 Sep 2018, 16:42

m_janis wrote:
09 Sep 2018, 10:52
Samuraj, tev nešķiet, ka varētu šiem diviem ne visai garīgi veselajiem (jo normāli cilvēki ne par jenotību, ne, pasarg Dievs, klaunu partiju nebalsos), piegriezt skābekli vismaz līdz vēlēšanām, kaut gan - vismaz viens no viņiem varētu vispār pazust ?
Man tiešām radās vēlme nobanot šīs divas personas. Bet tad ieskatījos Noteikumos - nekas principā nav pārkāpts. Šī nav IT tēma, tāpēc off-topic arī nevar piešūt. Lai jau paspēlē teātri "Stulbs un vēl stulbāks"... mēs vismaz pasmiesimies :D Un kļūst skaidrs, par kurām partijām nekādā gadījumā nebalsot

Image

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 09 Sep 2018, 16:50

samurajs wrote:
09 Sep 2018, 16:42
m_janis wrote:
Man tiešām radās vēlme nobanot šīs divas personas. Bet tad ieskatījos Noteikumos - nekas principā nav pārkāpts. Šī nav IT tēma, tāpēc off-topic arī nevar piešūt. Lai jau paspēlē teātri "Stulbs un vēl stulbāks"... mēs vismaz pasmiesimies :D Un kļūst skaidrs, par kurām partijām nekādā gadījumā nebalsot

Ev par kuru tad jūs īsti parliecināti -par kuru partiju vismaz 90% liekat galvu kura izvilks no šādas bedres!? Varbūt līdz ar to es ar mainīšos!!! ;)

Ainarss

Post no Ainarss » 09 Sep 2018, 20:18

3Dklucis wrote:
09 Sep 2018, 16:50
samurajs wrote:
09 Sep 2018, 16:42
m_janis wrote:

Ev par kuru tad jūs īsti parliecināti -par kuru partiju vismaz 90% liekat galvu kura izvilks no šādas bedres!? Varbūt līdz ar to es ar mainīšos!!! ;)
Pareizā izvēle.
Image

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 10 Sep 2018, 00:16

Tas ir kam izvēle- Tad jau labāk saskaņa!!!

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 11 Sep 2018, 08:34

Kāpēc es esmu pret A. Kaimiņa KPV?
Atsaucoties uz vairāku citu Eiropas valstu pieredzi, deputāts Artuss Kaimiņš jau šoruden rosināja uzturlīdzekļu nemaksātājiem liegt tiesības izmantot autovadītāja tiesības.
Likums ir tik stulbs, cik vien var būt, un pārkāpj Satversmes 91. pantu - "Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā".
Tātad kam šīs autovadītāja tiesības ir un kalpo izklaidei - tam tās var atņemt. Kam to nav vai tiesības vajadzīgas darbam - tie tikai pasmejas. Nekādā gadījumā neatbalstu auklēšanos ar uzturlīdzekļu nemaksātājiem, bet ja veido likumdošanu, tas jādara kvalitatīvi.

Pagaidām viss, ko Kaimiņš darījis, ir populisma līmenī. Tāpat hroniskā murkāšanās ar Zolitūdes traģēdijas vainīgo meklēšanu. Tas ir tiesībsargu, nevis deputātu darbs. Valsts pārvaldei jārūpējas, lai līdzīgi gadījumi neatkārtotos.

Es spēcīgi nosliecos uz Jauno Konservatīvo partiju. https://konservativie.lv/
Profesionāļu kā Bordāna, Strīķes, Juraša atrašanās Saeimā varētu iedzīt pamatīgas bailes tajos, kam nauda līp pie nagiem.
Image

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 11 Sep 2018, 10:57

samurajs wrote:
11 Sep 2018, 08:34
Atsaucoties uz vairāku citu Eiropas valstu pieredzi, deputāts Artuss Kaimiņš jau šoruden rosināja uzturlīdzekļu nemaksātājiem liegt tiesības izmantot autovadītāja tiesības.
Likums ir tik stulbs, cik vien var būt, un pārkāpj Satversmes 91. pantu - "Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā".
Tātad kam šīs autovadītāja tiesības ir un kalpo izklaidei - tam tās var atņemt. Kam to nav vai tiesības vajadzīgas darbam - tie tikai pasmejas. Nekādā gadījumā neatbalstu auklēšanos ar uzturlīdzekļu nemaksātājiem, bet ja veido likumdošanu, tas jādara kvalitatīvi.

Pagaidām viss, ko Kaimiņš darījis, ir populisma līmenī. Tāpat hroniskā murkāšanās ar Zolitūdes traģēdijas vainīgo meklēšanu. Tas ir tiesībsargu, nevis deputātu darbs. Valsts pārvaldei jārūpējas, lai līdzīgi gadījumi neatkārtotos.

Es spēcīgi nosliecos uz Jauno Konservatīvo partiju. https://konservativie.lv/
Profesionāļu kā Bordāna, Strīķes, Juraša atrašanās Saeimā varētu iedzīt pamatīgas bailes tajos, kam nauda līp pie nagiem.
Man tieši tas patīk ka tāgat vismaz tie raustās kam tiesībās - un gan jau izdomās arī ko darīt ar tiem kam nau tiesību-es apmēram pat varu kaimiņam ieteikt kā rīkoties- ja viņs tiks pie šprices es noteikti iestašos par tas partijas biedru...un kā padomdevējs :) es zinu ka var tikt galā ar tadiem kuri nestrāda un nemaksā uzturlīdzekļus vai vienalga kadus paņemtos kredzītus....

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 11 Sep 2018, 11:00

Un vispar,tagat tak bloķe kontus.... un ir iespējas noslēgt ar valsti līgumu kaut katru mēnēs 20 ero maksā,skatoties pēc situācijas-tas ir tā pat ka tu vairs nevari pačurāt ir risinājums trubinās galā tilpne kur vis notiekas uz pašteci-takā risinājumi ir!!!

Ainarss

Post no Ainarss » 11 Sep 2018, 11:33

http://jauns.lv/raksts/zinas/296189-sol ... ku-trukumu

Pat kartupeļu lasītājiem Vienotības laikā maksā 1000 eiro uz rokas. Balsojiet par Vienotību! Strauja izaugsme!!!

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 11 Sep 2018, 13:42

Ainarss wrote:
11 Sep 2018, 11:33
http://jauns.lv/raksts/zinas/296189-sol ... ku-trukumu

Pat kartupeļu lasītājiem Vienotības laikā maksā 1000 eiro uz rokas. Balsojiet par Vienotību! Strauja izaugsme!!!
Tū idin labāk paskaties kas zem tā raksta ir sakomentēts un tad ar savu **dritvai kociņ** izcelies...No kura laika kāds maksās par nepilnām 2 nedēlām 1000 ero

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 11 Sep 2018, 13:44

Vis labākā pelņa ir Sēņu laikā - protams ja viņas ir....ne tev nodoklis jamaksā ne tev pie kāda **dritvai kociņ** jaiet pazemoties!

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 11 Sep 2018, 13:52

samurajs wrote:
11 Sep 2018, 08:34

Es spēcīgi nosliecos uz Jauno Konservatīvo partiju.
https://www.youtube.com/watch?v=AP0pIbSDhc4 Te atbilde!

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1083
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 11 Sep 2018, 13:58

3Dklucis wrote:
11 Sep 2018, 13:52
https://www.youtube.com/watch?v=AP0pIbSDhc4 Te atbilde!
Nu aizej taču beidzot pie psihiatra!

Slēgts

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”