kārtējas vēlēšanas

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Re: kārtējas vēlēšanas

Post no macbeton » 22 Aug 2018, 00:26

m_janis wrote:
21 Aug 2018, 19:08
Nu Ždanoka kandidētu vai ne - attiecīgo partiju elektorāts ir zināms un diezgan nemainīgs. Bet ja domāt nespējīgie (un tādu diemžēl ir daudz) balsos par KPV - tā jau ir traģēdija.
Tātad tu būsi starp tiem dauņiem kas balsos par ZZS/NA/vienotību?
Pastāsti kapēc.

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1077
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26
Reputācija: 0

Post no m_janis » 22 Aug 2018, 09:04

macbeton wrote:
22 Aug 2018, 00:26
Pastāsti kapēc.
Ja tu, pirms komentēt, būtu izlasījis manu 14 augustā 18:25:59 rakstīto, redzētu manu viedokli. Vēl nebrīnos, ka tādi kā klucis, albertino u.c. klauni domā par KPV, bet tev tomēr, vismaz datorlietās, smadzenes strādā normāli. Acīmredzot politikā un ekonomikā gan ne. Laikam jau būsi agrāk balsojis gan par Zīgeristu, gan Jauno laiku, jo pirms pirmajām vēlēšanām jau tie leiputriju solīja. Un nē - ne par tiem, ne vienotību, ne ZZS neesmu balsojis :D.

uldics
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 428
Pievienojies: 26 Sep 2009, 11:59

Post no uldics » 22 Aug 2018, 10:18

sokoladeq wrote:
20 Aug 2018, 08:32
Kaimiņš ≠ Racionālas idejas un konkrēti skaidrojumi. Sasmīdināji. :D Neaizmirsīsim Kaimiņa "Tu zini, kas es esmu?" augstprātību, viņam pajāt par parastajiem cilvēkiem.
Piemērs, akurāt šeit derīgs. Kaimiņš uzdeva racionālus jautājumus par atvērtā koda programmu nelietošanu valsts iestādēs. Neērti tie jautājumi bija, neviens pat atbildēt nevīžoja. Tikai blā blā blā.
Par viņa izturēšanos, jā, jau minēju. Nav forši, bet ne jau tautai ar viņu kopā jādzīvo. Viņam nav pajāt par to, ko tautai vajag. Ja viņa intereses daudz maz saskan ar manām, tad man viena alga, vai tas dēļ empātijas vai matemātikas.
Lielākajai daļai politiķu ir tiešām pajāt gan par tautu, gan tās vajadzībām, tie ir to nez cik reizes atklāti demonstrējuši.

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 22 Aug 2018, 10:57

m_janis wrote:
22 Aug 2018, 09:04
Ja tu, pirms komentēt, būtu izlasījis manu 14 augustā 18:25:59 rakstīto, redzētu manu viedokli.
Tāds patukšs tavs "viedoklis". Ar KPV esmu sazinājies. Viņi ir ieinteresēti izbeigt to budžeta naudas ķērnāšanu IT jomā. Un jau ir apšaubijuši izķērnāto naudu Saeimas sēdē un E-veselības tajā tur "sapulcē".
Vai tevis pieminētie, nez, profesionāļi, ir kautt reizi to darijuši?
Balsot par kadru tikai tapēc ka viņam ir kaukāds RTU diploms = stulbums!

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Atrodas: Rīga

Post no shady » 22 Aug 2018, 16:32

Lai arī politiskas diskusijas nekad nebeidzas labi un labāk tajās pat neiesaistīties... Tomēr gribu piebalsot betonam - jebkurām cilvēkam, kuram ir kaut kripatiņas saprāra, balsos par KPV. Un pelēkā masa, kas domā ka kaut ko saprot - balsos kā parasti un turpinās īdēt, ka viss ir nslikti, nav algas, sūdīga dzīve utt. Nu kā jau parasti tas ir - neko mainīt savā dzīvē negrib, kur nu vēl par valsts kopumu domāt....
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Vienotibasattistiba

Post no Vienotibasattistiba » 23 Aug 2018, 22:21

Beidzot cilvēki mostas un sāk balsot par stabilu attistību. Augam!
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija ... i.a289802/

uldics
Reģistrēts lietotājs

Post no uldics » 24 Aug 2018, 07:55

Es tikai nesaprotu, kāpēc Saskaņa tā aug? Vai tiešām tik daudz latviešu ir tik ļoti stulbi?

darklight
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 420
Pievienojies: 22 Mai 2009, 12:35
Atrodas: Purčiks

Post no darklight » 24 Aug 2018, 11:50

Nē, cilvēki ir noguruši no naida un mākslīgi izraisītām nesaskaņām, kas paredzētas, lai novērstu uzmanību no latvisko partiju pārstāvju nelikumībām un stulbuma.
Tas ir paraksts!

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 24 Aug 2018, 12:25

Ak jūs beidzot sākāt domāt!
Ļoti labi.

uldics
Reģistrēts lietotājs

Post no uldics » 25 Aug 2018, 07:28

darklight wrote:
24 Aug 2018, 11:50
Nē, cilvēki ir noguruši no naida un mākslīgi izraisītām nesaskaņām, kas paredzētas, lai novērstu uzmanību no latvisko partiju pārstāvju nelikumībām un stulbuma.
Par kurām ne latvisko partiju nesaskaņām tu runā? Vienīgais, ko te sapratu, ir nelikumības. Un kādu stulbumu tieši tu domā?

darklight
Reģistrēts lietotājs

Post no darklight » 25 Aug 2018, 11:41

Es te domāju vairāk par nacionālām nesaskaņām.
Stulbums? Tu gribi, lai es sāku saukt konkrētus stulbuma piemērus likumdošanā? Un nelikumību piesegšana nav stulbums? Vai OIK ieviesēji ir noziedznieki vai idioti? Gan vienā, gan otrā gadījumā viņiem par savu nodarīto būtu jāatbild. "Gāzi grīdā!" varoņi - krāpnieki vai stulbeņi? Kamēr Kalvītis ieņems augstus amatus nevis sēdēs aiz restēm par apzinātu valsts novešanu līdz bankrotam, es nebalsošu ne par vienu, kam sakars ar toreizējo valdību. Nu par Saskaņu es gan arī nebalsošu, paldies dievam, vēl kāda alternatīva ir.
Tas ir paraksts!

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 25 Aug 2018, 12:47

Nu redz, tur jau tie sūdi, KA, tos kretīniskos zaglēnus ievēlēja demokrātiski, un vismaz 70% vairākums.
Tie bija tie tavi **dritvai kociņ** vecāki un vecvecāki ka to izdarija. Taka principā tagad ņem ragutiņas un cirvi, un tos kropļus uz mežu.
Tu savējos, es savējos, un jau pa 5-6 balsīm mazāk Jenotībai.

VienotibaSpeks

Post no VienotibaSpeks » 25 Aug 2018, 19:17

Black
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 132
Pievienojies: 20 Dec 2010, 18:11

Post no Black » 25 Aug 2018, 19:56

VienotibaSpeks wrote:
25 Aug 2018, 19:17
Par profesionāļu komandu!
http://jauns.lv/raksts/zinas/294120-val ... -programmu
Tu laikam aizvērsies tikai pēc vēlēšanām.

uldics
Reģistrēts lietotājs

Post no uldics » 26 Aug 2018, 08:49

VienotibaSpeks wrote:
Jautājumi uzrakstīti pēc atbildēm. Viņi tur dzīvo kaut kādā citā dimensijā. Kur tad ir tā argumentētā reforma? Ja jau esat mācījušies no kļūdām, tad, kur ir metodes, argumentētas!, ar kurām novērsīsiet kļūdu iemeslus? Man nepietiek ar 'mēs darīsim citādi' un 'tādas kļūdas neatkātosim'. Es par jums balsošu tikai tad, kad parādīsit atbildību manā priekšā, nevis viens otram. Sasmērējās biedrs? Nožēlu neizrāda, sodu nesaņem? ĀRĀ! Līdz šim jūs to nedarat, līdz ar to es jums savu iespēju apmēros saku: 'Ārā!'. Un ārā jums derētu izbraukt. Nevis uz pirti pie ezera, bet uz lauku ciemiem. Nevajag pat tādus ekstrēmus. Aizbrauciet uz mazpilsētām, parunājiet ar iedzīvotājiem. Darbu dabūt var tikai mantojumā, uzņēmumi likvidēti, slimnīcas slēgtas, valsts aizsargātais stāv rindā pusotru gadu, izglītība par velti un ļoti augstas raudzes. Kā tad! Kāpēc tad paši savus bērnus gribat sūtīt uz ārzemēm mācīties? Spēks, mļin! Sūds uz kociņa ne spēks.
Ārā!

3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1018
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38

Post no 3Dklucis » 26 Aug 2018, 13:49

Tieši tā-ārā.....Redz kur ir izglītojoš spēks https://youtu.be/TMHXA1vtVpc

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 26 Aug 2018, 14:36

VienotibaSpeks wrote:
Aunu bars -VAI BŪS PAREIZĀK "PROFESIONĀLI IZADZĒJI"!!! ARĀ

Ainarss

Post no Ainarss » 26 Aug 2018, 16:00

Dombrovskis visu pareizi pasaka. Vienotība vienmēr ir bijusi pragmatiska un valstiski domājoša partija. Atcerēsimies, ka tieši Vienotība un Dombrovskis izveda Latviju no dziļākās krīzes pasaulē, kurā to ieveda Tautas partijas un citi populisti. Vienotības laikā esam kļuvuši par visstraujāk augošo ekonomiku Eiropa Savienībā, IKP pieauguma tempos vairāk kā 2 reizes apsteidzot tādas valstis kā Vācija, Zviedrija, Somija, Īrija u.c. Bezdarbs Vienotības laikā no 20% ir samazinājies uz 6,4%, sasniedzot straujākos bezdarba samazinājuma tempus Eiropā. Vidējā alga sasniedz jau 1000 eiro robežu.
Vienotības laikā iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi ir sasniegusi visaugstāko līmeni pēc SKDS aptaujas.
http://jauns.lv/raksts/zinas/294118-lat ... stu-limeni

Tagad Vienotība ir arī attīrījusies no pašlabuma meklētājiem un par to var droši balsot Saeimas vēlēšanās. Vienotība nekuļ tukšus salmus, Vienotība ir gudru cilvēku un darītāju partija.

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 26 Aug 2018, 16:47

Ainarss wrote:
26 Aug 2018, 16:00
Dombrovskis visu pareizi pasaka. Vienotība vienmēr ir bijusi pragmatiska un valstiski domājoša partija. Atcerēsimies, ka tieši Vienotība un Dombrovskis izveda Latviju no dziļākās krīzes pasaulē, kurā to ieveda Tautas partijas un citi populisti. Vienotības laikā esam kļuvuši par visstraujāk augošo ekonomiku Eiropa Savienībā, IKP pieauguma tempos vairāk kā 2 reizes apsteidzot tādas valstis kā Vācija, Zviedrija, Somija, Īrija u.c. Bezdarbs Vienotības laikā no 20% ir samazinājies uz 6,4%, sasniedzot straujākos bezdarba samazinājuma tempus Eiropā. Vidējā alga sasniedz jau 1000 eiro robežu.
Vienotības laikā iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi ir sasniegusi visaugstāko līmeni pēc SKDS aptaujas.
http://jauns.lv/raksts/zinas/294118-lat ... stu-limeni

Tagad Vienotība ir arī attīrījusies no pašlabuma meklētājiem un par to var droši balsot Saeimas vēlēšanās. Vienotība nekuļ tukšus salmus, Vienotība ir gudru cilvēku un darītāju partija.
Tu nelaimes nesēj....vari ar to dzeltenās preses skribelējumu sev vēnas pārgriest- es augstāk pametu lynku kur reāli vecis un vecene spēj ievest kartību un punkts.... Te tikai un vienīgi ja galabs LV tas ir numurs 15....ja naksies vilties arī ar siem ja gadījumā bandīti neneovāks kaimin tad es ar nems u naizgrauks......un droš mani varēs no šejienes banot uz mūžu....Nav jau grūti uztaisīt savu lapu -savaa stilā!

Viesis

Post no Viesis » 26 Aug 2018, 22:25

3Dklucis wrote:
26 Aug 2018, 16:47

Tu nelaimes nesēj....vari ar to dzeltenās preses skribelējumu sev vēnas pārgriest- es augstāk pametu lynku kur reāli vecis un vecene spēj ievest kartību un punkts.... Te tikai un vienīgi ja galabs LV tas ir numurs 15....ja naksies vilties arī ar siem ja gadījumā bandīti neneovāks kaimin tad es ar nems u naizgrauks......un droš mani varēs no šejienes banot uz mūžu....Nav jau grūti uztaisīt savu lapu -savaa stilā!
Kas Jūs konkrēti neapmierina valstī?Arī lauku reģionos tagad ir labi apmaksāts darbs!
https://skaties.lv/zinas/latvija/zemnie ... arbaspeku/

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 26 Aug 2018, 22:41

Guest wrote:
26 Aug 2018, 22:25
3Dklucis wrote:
26 Aug 2018, 16:47

Kas Jūs konkrēti neapmierina valstī?Arī lauku reģionos tagad ir labi apmaksāts darbs!
https://skaties.lv/zinas/latvija/zemnie ... arbaspeku/
Aunupiere -tu vienreiz pilsētas žurka aizbrauc uz tiem laukiem un apskaties kādas algas..Varbūt tai lauku firma pats direktors tādu naudinu saņem....bet parējie minimālais vai pat zem minimālā-Dulburis atkala kautkadu dzeltenās preses mēeēslu pastūmis un te jebī smadzenes-ta varēj jebīīī šos 28gadu -tagat pizzzzzggggeeeec jums bandītiem ir!!!

guest

Post no guest » 26 Aug 2018, 23:01

http://jauns.lv/raksts/zinas/294069-uzn ... es-stradat

izskatās, ka Jūs negribat strādāt, bet gan sēdēt uz pabalstiem tik.

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 27 Aug 2018, 00:11

guest wrote:
26 Aug 2018, 23:01
http://jauns.lv/raksts/zinas/294069-uzn ... es-stradat

izskatās, ka Jūs negribat strādāt, bet gan sēdēt uz pabalstiem tik.
Sen jau strādā ,bet nejau jūsu labā ,bet sevis-strādaju un neatbalstu valsts bandītu uzpostos nodokļus -tīri strādaju prēkš sevis....un par pensijām nemaz te nerunās ,ieks UK jau sen vina nodrošināta!

Ainarss

Post no Ainarss » 27 Aug 2018, 16:11

Ja negribat, lai slēdz slimnīcas un skolas, tad sākiet vienreiz nodokļus maksāt no savām Aplokšņu Algām! Valsts mūžīgi, daudzus gadus nevar dzīvot uz aizņemta miljardiem lieliem kredītiem, par ko katru gadu simtiem miljonu Eiro procentos vien jāmaksā, lai tik varētu uzturēt nodokļu nemaksātājus bērniem skolas, slimnīcas, bērnudārzus, ceļus, bibliotēkas, kultūras namus! Nodokļi, cienītais pilsoni ir JĀMAKSĀ, lai tev būtu medicīna, pabalsti, pensijas, infrastruktūra.

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 27 Aug 2018, 20:24

Ainarss wrote:
27 Aug 2018, 16:11
Ja negribat, lai slēdz slimnīcas un skolas, tad sākiet vienreiz nodokļus maksāt no savām Aplokšņu Algām! Valsts mūžīgi, daudzus gadus nevar dzīvot uz aizņemta miljardiem lieliem kredītiem, par ko katru gadu simtiem miljonu Eiro procentos vien jāmaksā, lai tik varētu uzturēt nodokļu nemaksātājus bērniem skolas, slimnīcas, bērnudārzus, ceļus, bibliotēkas, kultūras namus! Nodokļi, cienītais pilsoni ir JĀMAKSĀ, lai tev būtu medicīna, pabalsti, pensijas, infrastruktūra.
Kad kaimiņš būs pie varas tad jau būs vērts par to padomāt jo noteikti nebūs tik lieli uzpūsti nodokļi!

Black
Reģistrēts lietotājs

Post no Black » 27 Aug 2018, 20:50

Jā, par nodokļu maksāšanu "Volvo XC60" pērkot, vislabāk var pastāstīt Dzintars Zaķis no "Vienotības".
Ko Ainarss? Zaķis partijā vairs nav?
Jā, protams, vairs jau nav "Vienotība" bet ir "Jaunā Vienotība" un arī visādu zaķu, rudo lapsu un ceļojošo kausu Pabriku tajā arī nav.
Bet ir sasmērēta pagātne, kuru neaizmirst kopā ar nosaukuma maiņu.
Jeb Jūs domājat, ja firmele uzņēmumu reģistrā maina nosaukumu, tad tai garantijas saistības nav jāuzņemas?

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 27 Aug 2018, 21:24

Black wrote:
27 Aug 2018, 20:50
Jā, par nodokļu maksāšanu "Volvo XC60" pērkot, vislabāk var pastāstīt Dzintars Zaķis no "Vienotības".
Ko Ainarss? Zaķis partijā vairs nav?
Jā, protams, vairs jau nav "Vienotība" bet ir "Jaunā Vienotība" un arī visādu zaķu, rudo lapsu un ceļojošo kausu Pabriku tajā arī nav.
Bet ir sasmērēta pagātne, kuru neaizmirst kopā ar nosaukuma maiņu.
Jeb Jūs domājat, ja firmele uzņēmumu reģistrā maina nosaukumu, tad tai garantijas saistības nav jāuzņemas?
Vot vot ar sazakto nodokļu spaini pa to bieti un tā kamēr nonerdēts līdz pēdējam pirdienam!

Ainarss

Post no Ainarss » 27 Aug 2018, 22:11

Zaķa kungs savu kļūdu atzina un samaksāja pvn valstij. Jā ir bijušas kļūdas. Kāpēc aizmirsāt, ka Vienotība izvilka valsti no krīzes un padarīja par straujāk augušo ekonomiku ES. Iedzīvotaji atdzīst, ka dzīvojam krietni labāk nekā 2009/2010gadā.Tagad Vienotība ir attīrijusies un ir spēcīga komanda!
https://www.vienotiba.lv/jaunumi/zinas/ ... ionalismu/

Black
Reģistrēts lietotājs

Post no Black » 27 Aug 2018, 22:19

Kļūdu atzina, jo pieķēra.
Ne jau tam lopam, kuru Tu sauc par kungu/pravieti/suteneru, jeb kā Jums tur pieņemts, pēkšņi sirdsapziņa pamodās.
Turpini vien slavēt savus "kungus" un aģitēt, kā arī gaidi lielo balsu birumu.

Vieglus Jūsu partijai Smiltēnus... pag, arī tas āksts jūs pameta.

Ainarss

Post no Ainarss » 27 Aug 2018, 22:52

Kas Jūs neapmierina valstī un Vienotības darbā konkrēti? Vai esat kādreiz bijis ar ieteikumiem Vienotbas birojā? Tas, ka Dombrovska kungs pameta labāk apmaksātu darbu Briselē, lai glābtu valsti no krīzes aizmirsies, laikā, kad visi biji pamukuši malā un bēga no premjera amata kā velns no krusta, apzinoties, ka visas samazgas par krīzes sekām birs pār viņa galvu? Kā saka, nepateicība pasaules alga.

Black
Reģistrēts lietotājs

Post no Black » 27 Aug 2018, 23:16

Sens, tik sens ir tas stāsts,
Sens, tik sens ir tas laiks,
Pirmais skats, pirmais smaids un glāsts.
Sens, tik sens ir tas laiks,
Zuda skats, zuda smaids un glāsts.
© Alfrēds Krūklis

Jeb pārfrāzējot - svaigāku notikumu ko atcerēties, laikam nebūs?
Tas Tev, piemaksa pie algas.

darklight
Reģistrēts lietotājs

Post no darklight » 27 Aug 2018, 23:25

Dombrovskim, protams, visdziļākais respekts, viņš tiešām daudz maz uzcēla uz kājām Kalvīša valdības sagrauto ekonomiku. Ja viņa vietā būtu kāds dunduks, ziepes būtu krietni lielākas. Bet nevajag aizmirst, ka arī Vienotība piedalījās "Gāzi grīdā!" šovā un ir līdzatbildīga par krīzi.
Tas ir paraksts!

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 27 Aug 2018, 23:26

Ainarss wrote:
27 Aug 2018, 16:11
Okupant kungs -manis pēc klapē ciet kaut morgas -Taču vienmēr būs kāda alternatīve!!!Paši sūūūūūūdusss sataisījāt-vot dosim Kaimiņam iespēju tos izstrept!!!

Ainarss

Post no Ainarss » 27 Aug 2018, 23:29

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 27 Aug 2018, 23:36

Ventspils Kuldīga Talsi Saldus Dobel par Liepāju nezinu -tur tiek izglītoti cilvēki,jauni veci un protams pareizā virziena-Es te dzērājus kaiminus jau izglītojis-ja nebalsos par pareizo partiju...Vairs naudu pudelei neaizdošu -vainu aizdošu uz nenormālākajiem procentiem,neados -viss..... Protams par ko balsojis būs japierād,nevarēs pierādīt ka balsojis par pareizo partiju-nekāda atbalsta + pa muti dabūs!!!

darklight
Reģistrēts lietotājs

Post no darklight » 27 Aug 2018, 23:43

Ainarss, cilvēki ir neapmierināti ar valdošo koalīciju ne jau tāpēc, ka slēdz kādu nevienam naher nevajadzīgu pāķu skolu, vai tāpēc, ka gaterī par maz maksā. Cilvēki ir neapmierināti ar tiesisko nihilismu un to, ka daži ir vienlīdzīgāki par citiem. Cilvēki ir neapmierināti, ka viņus uzskata par idiotiem (pat ja viņi daudzos gadījumos tādi ir). Redz, Zaķa piemērs. Tu saki, ka viņš ir atzinis kļūdu un nožēlo. Bet man po..., ko viņš ir atzinis, normāli būtu, ja viņš no partijas būtu izsviests uz karstām pēdām ar sūdainu mietu. Tad es saprastu - tā ir kārtīgu pilsoņu partija. A tagad... Visi vienu blēdi piesedz - tad jau pārējie ar tādi paši! Un Āboltiņas komunikācijas prasmes - tā vispār būtu disertācijas vērta tēma. Ok - Āboltiņas vairs nav, bet viņas ēna līdzi velkās vienalga.
Tas ir paraksts!

Ainarss

Post no Ainarss » 27 Aug 2018, 23:45

3Dklucis wrote:
27 Aug 2018, 23:36
Ventspils Kuldīga Talsi Saldus Dobel par Liepāju nezinu -tur tiek izglītoti cilvēki,jauni veci un protams pareizā virziena-Es te dzērājus kaiminus jau izglītojis-ja nebalsos par pareizo partiju...Vairs naudu pudelei neaizdošu -vainu aizdošu uz nenormālākajiem procentiem,neados -viss..... Protams par ko balsojis būs japierād,nevarēs pierādīt ka balsojis par pareizo partiju-nekāda atbalsta + pa muti dabūs!!!
Jā , par šo sarakstu.

https://scontent.frix4-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5BFDC854

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 27 Aug 2018, 23:46

Ainarss wrote:
27 Aug 2018, 23:29
http://delfi.lv/article.php?id=50048533

Viss iet uz augšu
Ko tu tur ļurksti- nodarbojoties ar mainingu izceļ pāri 1000-nu nekas driz piepirks videokartesa -tad dubultosies....un kam tie nopelni ir- tikai un vienīgi manējie-taakā jefin kraties ellle ar visu savu dzaelteno viltus presi- Šeit nevienam apkopējam,gateristam,lopkpējam nav redzējis tādu algu-laikam knapi vai puse sanakot kopa ar konvert algu-tāka pateicoties nodokļu sistemai vari te nepūst miglu! Kaimiņš Triumfees!!!

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 27 Aug 2018, 23:49

Ainarss wrote:
27 Aug 2018, 23:45
3Dklucis wrote:
27 Aug 2018, 23:36
Jā , par šo sarakstu.

https://scontent.frix4-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5BFDC854
Jā ar to sarakstu pēc vēlēšanām laukos dirrrrssssu slaucīs ja ne vissi tad 80% točna!!! :D

Ainarss

Post no Ainarss » 27 Aug 2018, 23:51

darklight wrote:
27 Aug 2018, 23:43
Ainarss, cilvēki ir neapmierināti ar valdošo koalīciju ne jau tāpēc, ka slēdz kādu nevienam naher nevajadzīgu pāķu skolu, vai tāpēc, ka gaterī par maz maksā. Cilvēki ir neapmierināti ar tiesisko nihilismu un to, ka daži ir vienlīdzīgāki par citiem. Cilvēki ir neapmierināti, ka viņus uzskata par idiotiem (pat ja viņi daudzos gadījumos tādi ir). Redz, Zaķa piemērs. Tu saki, ka viņš ir atzinis kļūdu un nožēlo. Bet man po..., ko viņš ir atzinis, normāli būtu, ja viņš no partijas būtu izsviests uz karstām pēdām ar sūdainu mietu. Tad es saprastu - tā ir kārtīgu pilsoņu partija. A tagad... Visi vienu blēdi piesedz - tad jau pārējie ar tādi paši! Un Āboltiņas komunikācijas prasmes - tā vispār būtu disertācijas vērta tēma. Ok - Āboltiņas vairs nav, bet viņas ēna līdzi velkās vienalga.
Lūk izsmeļoša atbilde.

http://la.lv/dombrovskis-vienotiba-ir-m ... as-rindas/

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 28 Aug 2018, 00:03

darklight wrote:
27 Aug 2018, 23:43
°Ko tu tam dornim skaidro-tas ir uzpirkts vai radinieks lai aģitētu...Tu paskaties ko tas utte dara-liek priekša visas dzeltenās preses melus.... UN paskaties ko Kaiminš dara -reali braukā un velt savu laiku un smalki izskaidro kas un kā...a šī utte liek galda par partijas sazagto naudu viltus uzpirkto informatīvo sfēru! Nez kadam dornim jābūt lai tam ticētu-nav nekadas algas ne pabalsti ne pensijas....iznēmot patreizējiem valsts baditiem!

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1077
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 28 Aug 2018, 01:07

3Dklucis wrote:
27 Aug 2018, 23:26
dosim Kaimiņam iespēju tos izstrept!!!
Neticēsi, bet tik dziļā bedrē vēl nebūsim bijuši. Tas, ka tu esi stulbs, nav nekas jauns, bet ka arī Betons nesaprot, kas ir Kaimiņā "jumts" - nu ko, ja tiešām naivā tauta uzkāps uz grābekļa - pagaidīsim kādu gadu un tad tev šo postu atgādināšu.

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 28 Aug 2018, 03:45

Mana cerība ir uz JKP. Pārējos galīgi necienu ... !!!
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 28 Aug 2018, 03:51

AK jā Kaimiņs ir mu .... aks!!! Ar to viss ir izteikts.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 28 Aug 2018, 10:27

m_janis wrote:
28 Aug 2018, 01:07
3Dklucis wrote:
27 Aug 2018, 23:26
dosim Kaimiņam iespēju tos izstrept!!!
Neticēsi, bet tik dziļā bedrē vēl nebūsim bijuši. Tas, ka tu esi stulbs, nav nekas jauns, bet ka arī Betons nesaprot, kas ir Kaimiņā "jumts" - nu ko, ja tiešām naivā tauta uzkāps uz grābekļa - pagaidīsim kādu gadu un tad tev šo postu atgādināšu.
ja būsu uzkāpis uz grabekļa -būs jaizmirst par tādu Kā LV existenci.....,bet ka nebūs un vis tieši būs ok - To ka kadi atiecīgās partijs radinieki pazinas te kladzin par atiecīgām partījām...tas jau saprotams...Personīgi esskatos pec darbiem-manis pec kaiminš var būt hitlera vai staļina maz maz berns,pajāt koalīciju ja likvidēs tad es tikai par to....neintresē "aktieris" vai lopkopis vai 4 klases" ja ir spējīgs tad lai pierād-ka tad ko pierādis ja netiek pie teikšanas-ka priekša komonistu sleptas sejas vad valsti-paskatīsimies nakamos 4 gadus-galīgi jau atstumts nebūs pec punktiem...ja nebus virsotnē!

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 28 Aug 2018, 10:37

jonjs wrote:
28 Aug 2018, 03:45
Mana cerība ir uz JKP. Pārējos galīgi necienu ... !!!
Nu ja tas ir saraksts numur 2 -par ko var vēlēt-cik zinu paziņas,radi Rīgā par to ar taisās balsot...Man par to nekas nav pretīm,bet es personīgi balsosu par numur 15 un pat 2X jo man ir divas pases :D! viena idina pilsona pase otra stulbeņa pase-taka dubultā!vismaz cerams ka stulbuma pēc nobalsos par numur 2 ,bet idina pēc par numur 16----es takš jus apmācij ka vienkaršak 6 oktobrī balsot numurs 2 jaignore kaudītes pirmais saraksts-tapat apgriežot čupiņu otrādi jaignorē pirmais saraksts no apakšas-tas tak tik vienkārši!

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 28 Aug 2018, 10:55

macbeton wrote:
22 Aug 2018, 00:26
m_janis wrote:
21 Aug 2018, 19:08
Nu Ždanoka kandidētu vai ne - attiecīgo partiju elektorāts ir zināms un diezgan nemainīgs. Bet ja domāt nespējīgie (un tādu diemžēl ir daudz) balsos par KPV - tā jau ir traģēdija.
Pastāsti kapēc.
beton viņš tiko atdzinās par ko balsos...vari nomierināties -numurs 2 Arī ir labs

Ainarss

Post no Ainarss » 28 Aug 2018, 18:55

3Dklucis wrote:
28 Aug 2018, 00:03

°Ko tu tam dornim skaidro-tas ir uzpirkts vai radinieks lai aģitētu...Tu paskaties ko tas utte dara-liek priekša visas dzeltenās preses melus.... UN paskaties ko Kaiminš dara -reali braukā un velt savu laiku un smalki izskaidro kas un kā...a šī utte liek galda par partijas sazagto naudu viltus uzpirkto informatīvo sfēru! Nez kadam dornim jābūt lai tam ticētu-nav nekadas algas ne pabalsti ne pensijas....iznēmot patreizējiem valsts baditiem!
Tā nav dzeltenā prese, bet gan oficiāla statistika no statistikas pārvaldes. Par KPV balso tikai tādi cilvēkiem, kuriem nav augsts izglītības līmenis, jo nesaprot, kas aiz tā slēpjas. Viena lieta ir staigāt ar kameru un bļaustīties uz visiem cik viss ir slikti, bet pavisam cita lieta ir uzņemties atbildību un vadīt valsti. Tiešām domājat, ka caurkritis aktieris, izbijis jurists+aktieri, mūziķi, kas nekad nav bijuši valsts pārvaldē spēs vadīt valsti?
Latvijā dzīvē iet uz augšu, ja vien ir rokas un kājas pareizā vietā, esi izglītots un galva strādā. Kā piemērs ir mūsu politiķis Hosams, kurš ir iemācījies latviešu valodu, izglītojies un dzīvo labklājībā Latvijā. Paskatieties!!
https://www.youtube.com/watch?v=wdxZM9gwtCs

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 28 Aug 2018, 19:39

Ainarss wrote:
28 Aug 2018, 18:55
3Dklucis wrote:
28 Aug 2018, 00:03

Tā nav dzeltenā prese, bet gan oficiāla statistika no statistikas pārvaldes. Par KPV balso tikai tādi cilvēkiem, kuriem nav augsts izglītības līmenis, jo nesaprot, kas aiz tā slēpjas. Viena lieta ir staigāt ar kameru un bļaustīties uz visiem cik viss ir slikti, bet pavisam cita lieta ir uzņemties atbildību un vadīt valsti. Tiešām domājat, ka caurkritis aktieris, izbijis jurists+aktieri, mūziķi, kas nekad nav bijuši valsts pārvaldē spēs vadīt valsti?
Latvijā dzīvē iet uz augšu, ja vien ir rokas un kājas pareizā vietā, esi izglītots un galva strādā. Kā piemērs ir mūsu politiķis Hosams, kurš ir iemācījies latviešu valodu, izglītojies un dzīvo labklājībā Latvijā. Paskatieties!!
https://www.youtube.com/watch?v=wdxZM9gwtCs
Nez kā to pazistamo cilveku vērtēt kas balsos par KPV ar divām augstākājam ...50 gadu vecumā-nez vai viņam aizgajis ciet !!!!?Ko tagat teiksi!?

3Dklucis
Klauns

Post no 3Dklucis » 28 Aug 2018, 19:41

Karoč te nav ko plausas vēdināt-6 oktobris paradīs kur, kas un kā!

Slēgts

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”