NVA uzbāšanās!?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība NVA uzbāšanās!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163483
    3Dklucis
    Participant

    Lieta tāda,esmu oficiāls bezdarnieks un vismaz vēl 2 mēnešus vaidzētu tādam būt!

    Karoč ta tie šakāli visu laiku peras virsū ar visādiem utainiem darba piedāvājumiem kuriem visi iet ar lielu līkumu+visam tam ja tomēr piekrīti !Darba devējs tev uzplijās ar darba komisijas iziešanu kur maksā parī 40 eiro uz sava reiķina +jakāda sferā kur darbošanās gar produktiem kautkadu sanetāro gramatiņu un atkal + analīzes un atkal uz mana reiķina! Turpretīm alga minemālā,tak lai kratās naxer !!!

    Karoč tā, kojūs ieteiksiet tiem NVA iestāstīt ka es pa utīm netaisos strādāt…un nekādas komisijas ar uz sava reiķina i domas pieļaut negribu!?

    Varbūt man uz NVA apmeklēšanas laiku paņemt slimības lapu -lai atkratās ar saviem triperainiem darba piedavajumiem. Paēdis es esmu bez oficiāla darba…😉! Vainu iestāties kādā utainā darba uz mēneša beigām un pēc algas saņemšanas aiziet!?

    Karoče man vaig padomu !

    #334603
    darklight
    Participant

    Viņi nevar tevi piespiest izskatīt vakanci, kas ir ar zemāku algu un draņķīgāka par tavu iepriekšējo darbu. Ja neesi neko jēdzīgu strādājis vai algu esi saņēmis konvertā, tad skaidrs, ka piedāvā visādas drazas. Kā atkratīties… tas jau individuāli jāskatās, cik sakarīga tev tā inspektore. Pēdējo reizi, kad es biju bezdarbniekos, es pateicu: taisu dzīvoklī kapitālo remontu, tāpēc visādi darba piedāvājumi mani pašlaik ne pārāk interesē (tā tiešām bija balta patiesība). Dāma bija sakarīga un lika mani mierā. Slimības lapa ir variants, ja vari tā dabūt. Ja iestāsies darbā, pabalstu būsi zaudējis vai rindu uz kursiem, vai kas nu tev tur ir, ka vispār ar NVA ķēpājies.

    #334604
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Viņi nevar tevi piespiest izskatīt vakanci, kas ir ar zemāku algu un draņķīgāka par tavu iepriekšējo darbu. Ja neesi neko jēdzīgu strādājis vai algu esi saņēmis konvertā, tad skaidrs, ka piedāvā visādas drazas.

    pedejais darbis bij 900 uz papīra…bet tas sezonas darbs -jagaid oktobris,bet sie te piepisas ar visadiem mēsliem!

    #334605
    3Dklucis
    Participant

    pabalstu būsi zaudējis vai rindu uz kursiem, vai kas nu tev tur ir, ka vispār ar NVA ķēpājies.

    Citus gadus sezoniekiem lika mieru….Un traktora TR2 tiesības jau kabatā :)Takā itkā pie kājas ,šodien aizgāju un pateicu ka man ir problēmas ar veselību ja iestašos darba naksies ņēmt slimības lapu, tā es tiem darba devējiem esmu teicis tad tādu nevaigot+darba devejiem pasaku ka komisijas tikai un vienīgi uz vina reiķina ja taisās maksāt minemālo -viss,lieta atrisināta tādu nevaig …Šo es NVA atstāstīju un ar to laikam bij mute aizbāsta -Tik pateica lai kautko iemurgo tai darba meklējumu dienasgrāmatā un pēc pusotra mēneša tiekamies!

    Takā pēc tam bus palicis pus mēnesis līdz aukstuma sezona tad jau vis būs nokārtojies!

    Jekas sezoniekiem tikai pabalsts daļējs uzsākot ar 70% parejie 4 tikai 50%kopā 5 mēneši

    #334606
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Paprasi darbu savā specialitātē, kur maksā uz rokas vidējo algu valstī. Aizvērsies.

    #334607
    3Dklucis
    Participant

    MeistarsUnVergs wrote:


    Paprasi darbu savā specialitātē, kur maksā uz rokas vidējo algu valstī. Aizvērsies.

    Tu zin ka tik ar to darbu nenodrošin! Skaitos mūrnieks apmetējs 3 kategorija….! Cik tur tā vidējā alga ir !?…,bet sūdi tādi kad intresējos uz reiz piepisas vai B kategorijas tiesības ir-protams ka nav,tads mūrnieks nederot -,intresanti ne,laikam grib uzbāst blakus darbus!!! Varētu padomāt ka man būtu oficiāli jastrādā! Līdz rudenim un ar tai laika vis notiekās 😉

    #334608
    m_janis
    Participant

    Tieši tā. Katram vīrietim, ja vien nav kādas medicīniska vai krimināla rakstura problēmas, mūsdienās B kategorijas tiesībām vajadzētu būt, neatkarīgi no tā, vai dotajā brīdī īpašumā ir kāds braucamais, jo agrāk vai vēlāk tāds noteikti būs. Pašam ir gan A2 (kādreiz amatieriski pa motokrosiem brakāju) un B.

    #334609
    3Dklucis
    Participant

    sokoladeq wrote:


    B kategorijas tiesībām jābūt defaultā!

    Man tagat Defalta ir TR2….Un jā izgaismoja ka par 300-400ero tomēr varot nokartot B tiesības vismāz Liepājas Fotuna piedavāja pa 350erik robežās ! Nemaz tik traki tā satiksme nav kaut tur tie video jautājumi,trakākais ir reāli uz ceļeiem Vainu tāntuki vai agresīvie-tas vis vairāk biedē un atur !

    #334610
    3Dklucis
    Participant

    m_janis wrote:


    Tieši tā. Katram vīrietim, ja vien nav kādas medicīniska vai krimināla rakstura problēmas, mūsdienās B kategorijas tiesībām vajadzētu būt, neatkarīgi no tā, vai dotajā brīdī īpašumā ir kāds braucamais, jo agrāk vai vēlāk tāds noteikti būs. Pašam ir gan A2 (kādreiz amatieriski pa motokrosiem brakāju) un B.

    Tuzin,tu jau sāc runāt tākā mūsu sētas resnītis-“šis saka”Ka kartīgs Latviešu vecis tik skaitoties no 100kg!!! Nu pīzģēc,vinam kanapi 170cm un 100kg./ šim 30kg. liekais svars un gudri pļūtī! ‘:)

    Nav ne krimināliskas ne medecīniskas problēmas,problēma ir nepatika pret musdienu braucējiem,bet laikam jau ka nāksies kārtot to B kategorīju…. Skatos ka tomēr ja nopērk kādu lētu opeli,pat ar to var nopelnīt uz vietējo dzērāju reiķina!!!

    #334611
    albertinos
    Participant

    tikai rēķinies ka autiņš būs papildizdevumi, jaremontee lai izietu tehnisko apskati… jamaksaa celu nodoklis, OCTa japeerk… benziins jaalej..

    tiesiibu nolikšana ar kaadi 800eiro izmaksaas ja nemaaki braukt

    #334612
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    tikai rēķinies ka autiņš būs papildizdevumi, jaremontee lai izietu tehnisko apskati… jamaksaa celu nodoklis, OCTa japeerk… benziins jaalej..

    tiesiibu nolikšana ar kaadi 800eiro izmaksaas ja nemaaki braukt

    Tas ir rīga ap800 ,ģerevnās uz pusi lētāk -protams ja braukšanā bieži izkrīt tad jau summa var pat parsniegt 1000!

    Ir otrās grupas invalīds uz kura varda tā mašīna būs,līdz ar to tā maucība pa 40% lētāka 😉

    Un vēl ja bračkam saus autoservis-tad par tehnisko un par lieliem izdevumiem nav jāmīž-par to visu samaksās svešie! 😉

    #334613
    albertinos
    Participant

    nu tad beidzot saneemies tiesibaam 😀

    es jau 2x ir nolicis… vienreiz atnemaa par dzersan dabuj otreiz likt

    #334614
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    nu tad beidzot saneemies tiesibaam 😀

    es jau 2x ir nolicis… vienreiz atnemaa par dzersan dabuj otreiz likt


    Mums liekot TR2 satiksmi macīja ka jebkurām tiesībām ,bet trtaķiem tomer ir atškirība ,pielīdzinamas C,C1 smagajiem…….

    Tur vēl atsevišķā IT lapā ir traktoriem exsamena tests….Braukšana vispār par placi-grūtākais manuprāt bija čotka piestumties pie piekabes….90% lenķī iestumt piekabi nemaz tik traki nebij ka sākumā likās…Sākuma instruktors apstāstīj ka pareizi jaizgroz stūrē un tad es šo izdzinu no traktora un pats iemanījos kā man ērtāk un vis ok! Eksāmens perfekti bez neviena atkārtojuma posma!

    šīs tiesības man loti dargi izmaksāja 4,50ero par foto 3X4 !!! 👿

    #334615
    albertinos
    Participant

    tādu instruktoru tev vajag un viss buus kartibaa

    https://www.youtube.com/watch?v=1khAymQ3kq4

    #334616
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    tādu instruktoru tev vajag un viss buus kartibaa

    https://www.youtube.com/watch?v=1khAymQ3kq4

    Nu blēē ar to jau tik uz kapsēt var laist!!! 😀

    #334617
    albertinos
    Participant

    3Dklucis wrote:


    albertinos wrote:


    tikai rēķinies ka autiņš būs papildizdevumi, jaremontee lai izietu tehnisko apskati… jamaksaa celu nodoklis, OCTa japeerk… benziins jaalej..

    tiesiibu nolikšana ar kaadi 800eiro izmaksaas ja nemaaki braukt

    Tas ir rīga ap800 ,ģerevnās uz pusi lētāk -protams ja braukšanā bieži izkrīt tad jau summa var pat parsniegt 1000!

    Ir otrās grupas invalīds uz kura varda tā mašīna būs,līdz ar to tā maucība pa 40% lētāka 😉

    Un vēl ja bračkam saus autoservis-tad par tehnisko un par lieliem izdevumiem nav jāmīž-par to visu samaksās svešie! 😉

    nezinaaju, ka opels skaitaas mashiina 😀

    #334618
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    3Dklucis wrote:


    albertinos wrote:


    tikai rēķinies ka autiņš būs papildizdevumi, jaremontee lai izietu tehnisko apskati… jamaksaa celu nodoklis, OCTa japeerk… benziins jaalej..

    tiesiibu nolikšana ar kaadi 800eiro izmaksaas ja nemaaki braukt

    Tas ir rīga ap800 ,ģerevnās uz pusi lētāk -protams ja braukšanā bieži izkrīt tad jau summa var pat parsniegt 1000!

    Ir otrās grupas invalīds uz kura varda tā mašīna būs,līdz ar to tā maucība pa 40% lētāka 😉

    Un vēl ja bračkam saus autoservis-tad par tehnisko un par lieliem izdevumiem nav jāmīž-par to visu samaksās svešie! 😉

    nezinaaju, ka opels skaitaas mashiina 😀

    Nu nezin pavasarī biju mēnesi Portsmutā, tur tikai ar šādiem laiž “Vauxhall”!!! Atdzītākās mašīnas! Vot tos mazos ar A burtiem ar ko var laist ar mopēdu tiesībām,vai tas pats Ford Ka” Nu tos gan gŗūti uzskatīt par mašīnu-opel astra ejoškais autiņs pēc audi!!!

    Ka pirmais auto tikai kads opelis vai Golfs,pasāts

    #334619
    albertinos
    Participant

    nu reekjini un skaties kaa tev ar naudaam…

    teorijas kurs maksās kādi 50 eiro. Daudz noteikumu, zīmju, visadu situaciju. Bus jamacas. Teorijas eksamens csdd maksaas 12 eiro

    Braukšanas minimalais ir 20 stundas pēc likuma, tas ir kādi 300 eiro. Ja neesi nekad braucis, tad noteikti vajadzēs vairāk braukšanu, vismaz 30x, tad kādi 400 eiro aizes.

    Braukšanas eksaamens maksaas csdd 38 eiro, ja noliec, tad vēl 22 eiro par tiesiibu izgatavosanu.

    AA veel pirmaas palidzibas kursi jaaiet… tie kaadi 25 eiro.

    Ta kaa pashas mazaakas izmaksas ja viss iet gludi kaa pa sviestu ir 50+12+300+38+22+25=447 eiro.

    Mashinnaa ar kaut cik ejosha kaadi 1000 euro maksaas… + pec tam visi remonti, tehniskaas apskates, cela nodokli, octa

    #334620
    3Dklucis
    Participant

    AA veel pirmaas palidzibas kursi jaaiet… tie kaadi 25 eiro. Atkrīt tiko mēnes atpakāļ dabuju uz 5 gadiem”pa velti”,tapat arstu komisija uz 10 gadiem uz visām kategorījam…

    #334621
    albertinos
    Participant

    nekādas tiesības stroikaa nevajag.. mums te pusei nav…nodzeeruši

    naac pie manis straadat uz dragaataju kolektiivu

    https://failiem.lv/u/732d4f6z#/view/dragataji.mp4;play

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā