Cik ātri noārdās alkohols?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Cik ātri noārdās alkohols?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148027
    samurajs
    Participant

    Daudziem rodas jautājums – ja vakarā plānots tā solīdāk ietusēt, bet nākamā rītā jāsēžas pie stūres, tad cik drīkst izdzert, lai nesanāktu ziepes, pūšot trubiņā?

    Tabulā ir atbilde uz šo jautājumu:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_vodka_1.jpg[/img]

    #189665
    Foxsk8
    Participant

    Izdzerot šnabi ap 1 L, reāli alkāns ribās sēdēs 36 stundas, ja vēl salāpies pēc tam ar kādiem pāris aliem, tad vispār 40 stundas alkāna ietekmē.

    Ir nācies pat 3 dienas gulēt uz gūltas pēc pamatīgas alkāna uzņemšanas.

    #189666
    archeens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Izdzerot šnabi ap 1 L, reāli alkāns ribās sēdēs 36 stundas, ja vēl salāpies pēc tam ar kādiem pāris aliem, tad vispār 40 stundas alkāna ietekmē.

    Ir nācies pat 3 dienas gulēt uz gūltas pēc pamatīgas alkāna uzņemšanas.

    es atceros 2 dienas nogulēju pēc kārtas uz gultas pēc košanas, no sākuma padzērām mājās kādu 0.7 uz diviem, pēctam vēl moku ar pienu un pablī pa kādam šampim un alam, laikam nevajadzēja jaukt to visu, bet bija tik sūdīgi.

    #189667
    samurajs
    Participant

    archeens: pagaidi, aizskriešu uz veikalu 0.7 pakaļ… tad pastāstīsi… 😀 Nē – tikai nejaukt kopā!!!! Vislabākā atiešana ir pēc tīras wodkas, no pieredzes saku!

    #189668
    Loading
    Participant

    Mjā. Neredzu nekādu jēgu alkaholam. Ja ar smēķi, var sevi nedaudz nomierināt… Tad alkahols… ps…. Lieka naudas izsviešana.

    #189669
    QueenZ
    Participant

    par smeekji nevajag. Paseedi mazliet pie datora un buus pavisam labi 😀

    #189670
    dzhonsons
    Participant

    Un pie datora ar sapuusi?

    #189671
    QueenZ
    Participant

    asdfgfh wrote:

    Un pie datora ar sapuusi?

    jaa jau 5reiz :duno: vaitad djaadzer/jaasmeekee lai sevi nomierinaatu?

    #189672
    samurajs
    Participant

    Pareizi, QueenZ! Uzkompilē kerneli, un tad jau vairāk neko nevajag, kaifs 100% :D:D:D

    #189673
    QueenZ
    Participant

    Nu tieshi taa 🙂 Un nav plaushas ar darvu jaaaplipina 🙂

    #189674
    Loading
    Participant

    asdfgfh, sapūt pie datora katrā ziņā būs ilgāks laika posms, nekā nomirt no plaušu vēža!

    #189675
    deivs001
    Participant

    Ä€rprāc, kas ar alkāniem te apgrozās! 😀

    [img]https://www.dicts.info/img/ud/alcohol.jpg[/img]

    #189676
    Foxsk8
    Participant

    Vot cilvēks kas nedzer ne lāsi, man nepatīk, cilvēks labs, bet ja nu vispār nedzer, tad ir vāks un tādi man reāli besī. Patīk ja cilvēks iedzer vismaz svētku reizēs, or kompānijas pēc, nevis katru dienu alus pumpēt un sūkt visu ko var, arī nav prāta darbs, kas par daudz, tas par skādi.

    Uzpīpāt, respektīvi ja tu visu dienu raujies, tev nav pat laika bezmazvai “Uz poda pasēdēt” :D, tad smēķēšanas momentā tu vismaz vari atpūsties.

    Stāts iekš dzīves: Celtnieku brigāde, visi masķeri smēķē, pienāk perekurs, šamie pīpā, ok palīgstrādnieks ar grib atpūsties, masķeri saka, ā tu jau nepīpā, ej tik rušinies, bet ja strādnieķels kurītu, arī varētu smēķējot atpūsties.

    Taka reāli bez kafijas, alus un smēķiem es neesmu lietojams.

    Stāstiet ko gribiet. Protams, kvantumi ir samazināti uz pusi. Paka uz 2 dienām, alkāns vienu reizi nedēļā, kafija 2 krūzes dienā un viss ir okey.

    #189677
    Loading
    Participant

    fox, pēc tavas loģikas, iznāk, ka cilvēki līdz pirmajai glāzītei tevi besī? Kā tad ar mazajiem? 😀 23% no Latviešiem tev ir besējoši, jo tie alkaholu nelieto vispār.

    #189678
    deivs001
    Participant

    Oho, 23%. Tātad esmu viens no viņiem!

    #189679
    samurajs
    Participant

    Nemaz nepriecājieties, trezveņņiki! 😀 Sen jau medicīniski pierādīts, ka mirstība vismazākā ir tieši mēreni lietojošo vidū!

    Protams, tas nenozīmē, ka kādu te stimulē uz dzeršanu… ir zināms % tādu, kas nemaz nevar to darīt, jo neprot apstāties. Un tad labāk nevajag sākt vispār.

    #189680
    QueenZ
    Participant

    Nedzeru neko smagaaku par vieglu t.i. uudens, tiirs uudens 🙂

    #189681
    marr
    Participant

    Loading, Tev veca informācija ;. (2001.gada, ja būsim precīzi)

    Samurajs var berzēt rokas, jo arī par šito varu izteikties cik gari tik plaši 😀 (cik novērots, viņam jau patīk, kad izplūstu diskusijās, problēma tik, ka citi lietotāji tad parasti pieklust :hmz: )

    2008. gada septembrī 19,5% no Latvijas iedzīvotājiem alkoholu nelietoja. Ja Tu skatītos uz latviešiem kā tautību, tad tie ir jau 19,1%, savukārt ja uz latviešiem kā Latvijas pilsoņiem, tad 18,6 ;.

    kas attiecas uz tabulu prezentētu pirmajā postā – atļaušos apšaubīt divu iemeslu dēļ – viens, nu nestāstiet man, ka 0,5 l alus iziet 1h -> zem 0,5 promilēm būs jā, taču ne 0. Tāpat nestāstiet, ka 100 pret 150 g šampja ir 4 stundu starpība. ļoti labs, manuprāt, aprēķins pieejams http://www.iauto.lv/a_test.php

    ak jā, par alkoholu rakstu bakalaura darbu, tāpēc samērā pārzinu, kas šajā jomā notiek Latvijā un pasaulē ;.

    #189682
    Foxsk8
    Participant

    Ta laikam es atkal tikai savu domu pats saprotu 😀

    Ok. Mans teksts bija domāts tāds. Iedzert ir veselīgi, bet ne pārmērīgā daudzumā un biežumā.

    #189683
    QueenZ
    Participant

    Kaa arii nedzert paarmeeriigaa daudzumaa nav veseliiigi? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā