Datorveikals Liepājas T/C Kurzeme bankrotējis

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Datorveikals Liepājas T/C Kurzeme bankrotējis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148298
    samurajs
    Participant

    Skumja ziņa liepājniekiem – pārtraucis darbību datorveikals T/C Kurzeme. Nekā īpaša tur gan uz vietas nebija, bet varēja pasūtīt jebko no Rīgas noliktavām ar minimālu piecenojumu un pāris dienu laikā saņemt + visas garantijas.

    Kur tagad Liepājā visizdevīgāk iegādāties datorpiederumus?

    #192966
    archeens
    Participant

    es parasti apmeklēju liedatu, ja man ko vajag 🙂 tur tāds labs onkulis strādā, palīdzēs ar visu, nekad neatteiks, ļoti laipns, piezvanīs uz rīgu ja vajadzēs un visu noskaidros.

    #192967
    aidskillz
    Participant

    Kas vainas Arkusam pretī LDC? LDC saprotu, dārgs kantoris…

    #192968
    Foxsk8
    Participant

    Beidzot tas kantoris likvidējis, slava boga.

    Ja nu kāds vēl nezināja, windows pie šamiem 25 Ls 😀 Muhaha. Par Liedatu, atvaino man, prece nemainās veikalā 4 – 5 gadus, Liedatas īpašnieku personīgi pazīstu, nu tāds so, so so. Algu gan tur negrib maksāt, tas nu ir fakts.

    #192969
    archeens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Beidzot tas kantoris likvidējis, slava boga.

    Ja nu kāds vēl nezināja, windows pie šamiem 25 Ls 😀 Muhaha. Par Liedatu, atvaino man, prece nemainās veikalā 4 – 5 gadus, Liedatas īpašnieku personīgi pazīstu, nu tāds so, so so. Algu gan tur negrib maksāt, tas nu ir fakts.

    Nezinu kas darās liedatas uzņēmuma iekšienē, bet apkalpošana tur ir labā līmenī. Ja arī nav uz vietas prece jaunākā vai cita ko vajag, tad viņš uzreiz puezvana uz rīgu un pajautā vai ir un pasūta, lai atved ar pievedumu.

    #192970
    deivs001
    Participant

    Š ī ziņa apbēdina, jo kompis iegādāts tajā kantorīti! 🙁

    #192971
    Loading
    Participant

    Š ī bija laba bode. Iegādājos divus IDE smukos apaļos kabeļus. Vēl šodien kalpo!

    #192972
    samurajs
    Participant

    A es tur tikko iznākušu printeri pasūtīju. Dabūju lētāk nekā internetveikalos.

    #192973
    Foxsk8
    Participant

    Lai vai kā, jebkurā vietā tu vari dabot preces, jo jebkurš kantoris Liepājā preci no Rīgas ņem, taka tas nav ļoti vērā ņemams arguments.

    Vislabākais manā skatījumā tomēr paliek Arcus.

    #192974
    drono
    Participant

    samurajs wrote:

    …Dabūju lētāk nekā internetveikalos.

    Tāpēc jau arī viņi droši vien bankrotēja? 😀 😀

    #192975
    samurajs
    Participant

    drono: tas bija vēl treknajos gados 😀

    Bet kas uz Arcus attiecas – iepērkos tur ļoti piesardzīgi: neesmu tik bagāts, lai pirktu lēti. Varat uzskatīt to par mājienu.

    #192976
    aidskillz
    Participant

    😀

    gadās gadās….

    Vēl jau ira LSC, bet vai tas ko tirgo neesmu informēts.

    #192977
    deivs001
    Participant

    Paziņam 1 PC garantijas laikā tika nomainītas 2 mātes plates un 1 baroklis iekš Arcus. Tik biežas sagadīšanās ir mistiskas.

    #192978
    nostreb
    Participant

    Speciem viennozīmīgi Arcus, jo spec pats zin ko grib. Nu vai arī ja tu pērcies daudz un bieži tad LDC tev iedos tādu pašu cenu kā Arcus.

    Nesaprotu to pirkšanos Liedatā, tur taču ne1 neko nejēdz! Un vel nesaprotu kapēc nepērk e-veikalos. tur viss tas pats bet lētāk

    #192979
    Loading
    Participant

    nostreb, visi eveikali lielākoties bāzēti Rīgā. Līdz ar to garantijas laikā, ja rodās problēmas, ir apgrūtināta garantijas apmaiņa/remonts.

    #192980
    rajah
    Participant

    deivs001 wrote:

    Paziņam 1 PC garantijas laikā tika nomainītas 2 mātes plates un 1 baroklis iekš Arcus. Tik biežas sagadīšanās ir mistiskas.


    nekādas mistikas – ir tie paziņas tik “advancēti” pēdiņās redzēti

    – tīra sistēmbloku un izrauj ar saknēm visu procesoru un ar varu grūž atpakaļ nolaužot procim kājiņas un salaužot soketu, līdz ar to mātes plate pagalam,

    – speciāli bojā mātes plati visu ko laižot uz īso

    – elektrība pienāk pa bojātu kontaktu, veicinot biežu pārstartēšanos un aparatūras bojāšanu

    šitādus variantus esmu bieži redzējis

    #192981
    samurajs
    Participant

    Rajah minētais variants ir plaši pazīstams: ja kādam kaut kas čakarējas uz mātenes, tad nosvilina to pa tīro, lai garantijā saņemtu jaunu. Ja šito joku zinātājs uztaisīs – neviena ekspertīze neatklās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā