Windows 7 jaunumi (papildināts)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 jaunumi (papildināts)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147999
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_screenshot_pinned_2.jpg[/imgl]Kompānija Microsoft ir ļoti ieinteresēta, lai pēc iespējas vairāk Windows cienītāju pārietu uz jauno operētājsistēmu, tāpēc darīs visu, lai katrs lietotājs būtu ieinteresēts atjaunināt savu datorsistēmu uz Windows 7. Līdz šim bija plānots, ka katrs lietotājs, kas iegādāsies PC ar preinstalētu Windows Vista, bez maksas varēs atjaunināt OS uz Windows 7.

    Tagad paziņots, ka tiks paredzētas atlaides arī Windows XP lietotājiem; šim mērķim tiks izlaista īpaša versija “Upgrade Pack”. Diemžēl sakarā ar abu sistēmu lielajām atšķirībām tiešā atjaunināšana nebūs iespējama, tai būs jānotiek caur “format C”. Turpretī Vista lietotāji varēs saglabāt esošās programmas un iestatījumus.

    Otrs jaunums – par “mazajiem datoriņiem” (netbook). Microsoft pielikšot visas pūles, lai arī uz vājākajiem no tiem būtu iespējams uzinstalēt vismaz Windows 7 Starter Edition. Uz mazliet jaudīgākiem varēšot darbināt Windows 7 Home Premium, kas domāta plašam “ierindas lietotāju” lokam.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_7025_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2, 3.

    Paziņotas[/url] vairāku Windows 7 versiju paredzamās cenas ( vēl iespējamas izmaiņas):

  • * Windows 7 Starter – $199.95;

    * Windows 7 Home Premium – $259.95;

    * Windows 7 Professional – $299.95;

    * Windows 7 Ultimate- $319.95.


  • [/color]

    .

#189381
Jaunzems
Participant

Pat paintam to ribbon design uzštimmējuši….

#189382
blackened
Participant

es nekad neesmu lietojis Vistu, un neesmu ieinteresēts lietot Windows 7, tik darbam izmantoju XP, brīvajos brīžos ubuntu un tikai 🙂

#189384
QueenZ
Participant

Quote:

Kompānija Microsoft ir ļoti ieinteresēta, lai pēc iespējas vairāk Windows cienītāju pārietu uz jauno operētājsistēmu

Izskataas ka arii Notepad.lv ir ieintereseets 🙂 A es no openSuSE Linux vareeshu bezmaxas upgreidot uz Windows 7? 😀 Pat ja vareetu to nedariitu 😛

#189385
McAnder
Participant

QueenZ wrote:

Quote:

Kompānija Microsoft ir ļoti ieinteresēta, lai pēc iespējas vairāk Windows cienītāju pārietu uz jauno operētājsistēmu

Izskataas ka arii Notepad.lv ir ieintereseets 🙂 A es no openSuSE Linux vareeshu bezmaxas upgreidot uz Windows 7? 😀 Pat ja vareetu to nedariitu 😛

ieinteresēts 😀 tu bez vārdiem – linux rocks, win smird – nekad neko citu neizdves, savu viedokli var izteikt, nevis uzspiest ;.

#189386
elvisburdajs
Participant

Windows 7 starter noteikti nebūs labāks par xp, bet ultimate jābūt the best OS ever. 🙂

QueenZ: Pārstāj lielīties ar savu linuxu![img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0172-mooning.gif[/img]

#189387
blackened
Participant

McAnder – nemeklē kašķi, izsaki viedokli 😉

p.s. tie kas nomelno linuxu un fano par win parasti no os neko nejēdz izņemot win un nevar salīdzināt, nepietiek ar to ka pamēģinā kādu linux un pie pirmajām grūtībām saka ka linux suks… es savu mammu iemāciju izmantot netu uz ubuntu un kad viņai iedeva xp viņa gandrīz pakārās cik tur viss sarežģīti! tā ka nav ko kasīties par to kas labāks mac, linux vai win-visu izšķir gaume, vajadzības un ļoti svarīgi-pieradums 😉

#189388
ehex
Participant
#189389
sindroms
Participant

Ko jūs tur trinaties? Fanot par kādu operētājsistēmu? Arprāc. Kas jums vainas? Moš man par savu veļasmašīnu pafanot? Nē, es viņu vienkārši lietošu, tā derēs?

#189390
QueenZ
Participant

sindroms wrote:

Ko jūs tur trinaties? Fanot par kādu operētājsistēmu? Arprāc. Kas jums vainas? Moš man par savu veļasmašīnu pafanot? Nē, es viņu vienkārši lietošu, tā derēs?

Sarunaats! :yes:

#189391
Aldis
Participant

Taka man orginali PC naca lidzi XP oem versija, nezinu vai legali lietoshu win7 😀 Papildus man ir ubuntu, un kka garu domaju izvilkt vel 3-4 gadus nesatraucoties par apkart notiekosho! 🙂 Lai stradatu uz kompa, gan darba gan majas, pilniba pietiek ar XP! 🙂

Un Queenz, ja nepatik – nelasi, nekomente, man tie tavi n-tie komentari, ka win ir slikts un linux ir labs krit uz nerviem, isti pat pamatot to nevari, un neesi centies! Mana uztvere katra populaaraa OS ir laba savam lietotaju lokam, – lietotajiem ir dazadas vajadzibas, ne tikai sedet Bash logaa, un staipit kranu! 😛

#189392
QueenZ
Participant

Aldis wrote:

Taka man orginali PC naca lidzi XP oem versija, nezinu vai legali lietoshu win7 😀 Papildus man ir ubuntu, un kka garu domaju izvilkt vel 3-4 gadus nesatraucoties par apkart notiekosho! 🙂 Lai stradatu uz kompa, gan darba gan majas, pilniba pietiek ar XP! 🙂

Un Queenz, ja nepatik – nelasi, nekomente, man tie tavi n-tie komentari, ka win ir slikts un linux ir labs krit uz nerviem, isti pat pamatot to nevari, un neesi centies! Mana uztvere katra populaaraa OS ir laba savam lietotaju lokam, – lietotajiem ir dazadas vajadzibas, ne tikai sedet Bash logaa, un staipit kranu! 😛

aapaac.. es tachu neesu teicis windows sucks linux rullz. Vai tomeer?

#189393
daGrevis
Participant

Manas personīgās domas ir, ka ja septītais windows brīnums izgāzīsies, tad Linux Ubuntu “valdīs”! 😀

#189394
blackened
Participant

ubuntu diez vai valdīs-tas ir pa velti, un neviens nevar nopelnīt uz to kas ir pa velti…

kaut gan es ceru…

a gadījumā 7 versija nav ļoti ļoti līdzīgi uzlabotai Vistai? hmmm…. neesmu lietojis tapēc prasu… kāds zin kko konkrētāk no pašas uzbūves?

#189395
QueenZ
Participant

blackened wrote:

ubuntu diez vai valdīs-tas ir pa velti, un neviens nevar nopelnīt uz to kas ir pa velti…

kaut gan es ceru…

a gadījumā 7 versija nav ļoti ļoti līdzīgi uzlabotai Vistai? hmmm…. neesmu lietojis tapēc prasu… kāds zin kko konkrētāk no pašas uzbūves?

Cik esmu skatijies, taa pati vista

#189396
RicoPico
Participant

No End-user viedokļa, Vistai nav ne vainas, ja vien ir jaudīgs kompis, un tā ir Vista Ultimate. No administratīvā viedokļa Vista ir pilnigs bullshits. Ja kas nobrūk, ātrāk būs pārinstalēt OS, nekā rakties settingos un meklēt kas par lietu. Drausmīgi kaitina tas pārspīlētais UAC, kuru, amen, var atslēgt. Pats nesen pārgāju uz Vistu, jo XP nepiedāvā DX10 burvības, bet es esmu kaislīgs grafikas cienītājs spēlēs.

Kas attiecas uz win 7- pagaidām nevaru teikt neviena slikta vārda. Resursus rij maz, procesi defaultā maz, smuki izskatās, nekarās tik bieži kā Vista… Ir ok. Gaidu relīzi.

#189397
Wuu
Participant

Gaidām jauno ubuntu 😀

Gribēju pateikties Windowsam par dienišķo maizīti ,nesen ciema izsprauslājās skype vīrus!

Varēs atkal no galviņas pa 25ls savākt! Jau rīt divi lapsēni sarunāti 😀

#189398
msh
Participant

Par labāko win ever varētu saukt win2k – jo tas pirmoreiz apvienoja NT ar plug’n’play un vēl dažām fīčām. Winxp bija tikai pokemonizēts win2k bet vista – izfists winxp ar jaunu vizuālo tēlu 😀

#189399
migors
Participant

Es Windows 7 pamēģināju pagājušo gad rudenī, tiko kā izgāja 6801 versija, tieši bija jāpārinstalē vecais lapotops. Uzliku un sapratu ši ir mana OS. Tā arī no tā laika lietoju win7, tagad jau arī 7000 versiju. Ineresanti ka uz 7 aizgāja gandrīz visi draiveri un visas porgramas pie kurām esmu pieradis. Ir trīs lietas kas man nepatika. 1. Tieši savam laptopam nevaru pieslēgt ārējo monitoru, kas ir mīnus jo laptops ir stipri jaudīgāks par galda datoru un izmantoju viņu vairāk spēlītēm kā arī darbam kad jābrauc pie klientiem. 2. Kas nepatīk. Nevaru uzinstalēt Dreamvewer CS4, un 3. ir lokālais tīkls caur rūteri čakarējas.

Paziņam laptops ir pagājušā gada, tam aizgāja viss. Nekad neesmu redzējis ka windows strādātu tik stabili.

Tie strīdi par to kura OS ir labāka ir diezgan absudi. Ir skaidrs ka MacOS lieto cilvēki kam ir jānodarbojas ar profesionālām lietām un smuku lietiņu kārotāji, Grafika, video montāža, audio montāža. Tiko tev vajag ko vairāk tā sākas problēmas.

Par linux ir grūti spriest. Tikai divas lietas kāpēc nevaru to lietot. AdobePhtoshop un Dreamvewer priekš viņa nav un nav arī nekādu programmu kaut cik tuvu pēc funkcionalitātes. Nu tikai nevajag stāstīt ka Gimp ir alternatīva. man jau gadus 8 paralēti vienmēr stāv kāds Linux bet lietoju to ļoti reti. Ik pa brīdim pārbaudu vai ir parādijusies kāda proga un nekā… ne normālu grafikas apstrādes progu ne video montāžas, ne web dizaina. Nu vienīgi nav runa par tiem monstriem kas weblapas taisa tikai notepadā 🙂

Linux ir paredzēts vai nu fanātiķiem vai vienkārši interneta lietotājiem. Darbam neder. Labs piemērs ir kā mēs ar vienu tīni pagājušo gad uz ps3 bāzām virsū Ubuntu. To vajadzēja redzēt, pēc tāda gājiena mēs palikām profiņi, iemācijāmies strādāt ar komandrindām. Bet cik cilvēku to var.

#189400
samurajs
Participant

migors: jā, interesanta filosofija 🙂 Uzskatu, ka Linux pārzināšana ir vnk nepieciešama katram, kas IT vēlas apgūt padziļināti. Kad kaut ko dari uz Win – tu tak nezini, ko tas zvērs tur iekšās maļ? Bet Linux interaktīvajā konsolē sistēma atskaitās par katru veikto soli. Tas labi palīdz izprast procesus.

Ko lietojam ikdienā – tas katra paša pārziņā.

Starp citu – Photoshops caur wine emulatoru tīri jauki iet uz Linux…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā