veltiijums ubuntu faniem ;)

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra veltiijums ubuntu faniem ;)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146039
    drunk_lizard
    Participant

    labriit, beernelji

    tad, kad nebuus ko dariit, uzmetam aci alternatiivajaam operaaciju sisteemaam

    – ReactOS – windows klons zem gpl, kombineetais kernelis, https://www.reactos.org/ru/screenshots.html

    – MenuetOS – patiesiibaa unikaals produkts, kodeets ieksj assemblera, 32 un 64 bit atbalsts, https://www.menuetos.net/screens.htm

    sjii ir live os ar 860 kb diska izmeeru, mhhhh

    tas taa, kad jums apniks lieliities ar saviem ubuntu….

    #170702
    nitro
    Participant

    Zheel ka ReactOS veeljoprojaam tikai top..

    Quote:

    99.5% complete

    #170703
    samurajs
    Participant

    Tam ReactOS jau sen biju pievērsis uzmanību, bet kā ir alfa, tā ir 😥 Nekas uz priekšu neiet. Jagaida vismaz beta versiju, tad arī taps testēts…

    MenuetOS= spec. mazohistiem laikam, kuri grib asembleru mācīties… Izskatās, ka sistēma gan lidos kā reaktīvā lidmašīna… zinātkāriem datorzinātņu studentiem varētu būt noderīgi, lai izķidātu OS līdz saknēm:)

    Kas attiecas uz Ubuntu faniem – mūsu portāla lietotāju vidū tie ir mazākumā, pamatā visi lieto citas OS…

    #170704
    shady
    Participant

    Drunk_Lizard: paldies par “MenuetOS” – nebiju šo piefiksejis – vēlāk noderēs.

    P.S. – Piekrītu samurajam – katrs te ar savu distribūciju. Ja runājam par notepad.lv personālu (apmeklētājus jau nezinu), tad sākot no win līdz dažādiem linux distributīviem un BSD.

    #170705
    Rix
    Participant

    DL – aizmirsi vēl piemest Solaris, Haiku, SkyOS un QNX 🙂 Pēc tādas masīvas artilērijas visi debiānisti ir gar zemi…

    #170706
    shady
    Participant

    Rix wrote:

    DL – aizmirsi vēl piemest Solaris, Haiku, SkyOS un QNX 🙂 Pēc tādas masīvas artilērijas visi debiānisti ir gar zemi…


    Hms…es laikam nesapratu.. kā tas bija jāsaprot? Bez tam – kādēļ tu mūs sauc par debianistiem?

    Ne nu labi, es varu iemest vēl masīvāku informāciju:

    => https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_operating_systems

    Un tagad es būtu “krutāks” par tevi?

    muhh…

    #170707
    Rix
    Participant

    Mēs…. No kura laika runā visu vārdā 🙂 DL vienkārši gribēja pateikt ka ir arī citas alternatīvas, bet Tev jau spuras gaisā.

    #170708
    Sid
    Participant

    Imho, tas react os ir diezgan bezjēdzīgs projekts. Ja tas darbojas toč tāpat kā win, tad kāda jēga pārmesties no #1 uz #2? Stipri šaubos vai tam ir tik labs dzelžu atbalsts un viss pārējais, kas nu tam m$ brīnumam nāk defaultā..

    #170709
    drunk_lizard
    Participant

    piedo, Rix, bet sjoreiz mans meerkjis nebija izplaat visas iespeejamaas os – pusasi, soljarku etc…..

    vairaak vai mazaak jamaas unixlike

    mans meerkjis bija paraadiit jau lietojamas os, kuras nestraadaa uz vispaarzinaamiem kerneljiem….

    par provi tas pats minets ir tiesjaam interesants projekts un paareejo os developeriem buutu ko maaciities

    860 kilobaitos saoptimizeet un sasjtopeet visu sjito ieksjaa!

    cepuri nost

    ja win developeri maaciitos no jamiem, tad taptu tiesjaam ideaala os 😀

    assambler IR speeks……

    #170710
    Rix
    Participant

    ReactOS galvenā vērtība ir tanī ka cilvēciņi veidojot Win2K klonu saknē izprot Win un tādējādi ir spējīgi palīdzēt tiem kam šādas zināšanas ir ļoooti nepieciešamas – Wine projektam piemēram.

    DL

    Menuets ir kaut kas ārprātīgs – ASM nav nekāda angļu valoda kurā var tā vienkārši komunicēt, Menueta radītājs ir vienkārši psihs.

    Haiku nav *nix – tas ir BeOS nākamā dzīve un bez īpašumtiesībām. QNX ir mikrokernalisks OS, bet no nix tur ir maz kas, tā pat SkyOS nekas no nix

    #170711
    osh
    Participant

    Tā kā es neko no Jūsu pārgudrajām sarunām nesaprotu, es tik iemetu ik pārdienas un turpinu lietot Linux. Bučas visiem. Atā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā