Kādu filmu Tu iesaki noskatīties? 1

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Kino Jaunumi Kādu filmu Tu iesaki noskatīties? 1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158897
    Willis
    Participant

    R.I.P.D. (2013)

    Viena no smieklīgākajām, ja ne pati smieklīgākā pēdējā laika ASV komēdijām . :) IESAKU !

    Lomās daudzās filmās redzēti populāri aktieri aktieri kā: Jeff Bridges, Kevin Bacon, retāk filmās redzēti: James Hong un Ryan Reynolds .

    .

    R.I.P.D. Official Trailer 2013 Ryan Reynolds Movie RIPD [HD]

    #302662
    shadow118
    Participant

    pierunaji, velku :D

    #302663
    RicoPico
    Participant

    R.I.P.D Esmu sci-fi materiāla cienītājs, bet šī filma mani uzrunāja tikai idejiski. Izpildījums mani nespēja ne ar ko pārsteigt. Brīžiem pat kaitināja ka viss ir tik paredzams un truls… Bet jā, aktieri labi un joki lika brīžam iespurgt.

    No sevis varu ieteikt Lone Ranger, Now you see me un seriālu FRINGE.

    #302664
    aoma
    Participant

    Vientuļais reindžers ir pilnīga izgāšanās, ko nespēja paglābt pat “pirāts” Džonijs Deps.

    No pēdējā laika fantastikas filmām atmiņā palicis Džons Kārters no marsa. Iespaidīgs projekts, lai gan zema intelekta līmeņa publikai parāk sarežģīts un bez spožiem aktieriem, tāpēc nepievilcīgs kases ienākumu ziņā.

    #302665
    RicoPico
    Participant

    Viena indivīda viedoklis ir ļoti subjektīva padarīšana, tāpēc vienpersoniski nevar novērtēt filmu, kā “Pilnīgu izgāšanos”. Filma ir diezgan gara- ap 3 stundām, un tāpēc brīžam liekas, ka notiek muļļāšanās uz vietas. Taču ir saturīga. Ja vismaz nedaudz ir interese par vēsturi un Amerikas etniskajiem iedzīvotājiem- filma liksies aizraujoša visu 3 stundu garumā.

    #302666
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Iespaidīgs projekts, lai gan zema intelekta līmeņa publikai parāk sarežģīts…


    Heh, labs veids kā pateikt: “Ja Jums nepatīk tas, ko es skatos, Jūs esat idioti!” Patiesībā, lai filmu sagremotu pietiktu ar vidējā “Zvaigžņu karu” fana intelektu. Nav manā atmiņā saglabājusies kā izcila filma – laba izklaide, bet nekas īpašs.

    Man ļoti patika “The Dark Knight Rises”, pēdējo gadu labākais ķinītis, ko esmu redzējis.

    Gada vilšanās un riebums – “After Earth” filma oriģināli, acīmredzot, bijusi tik garlaicīga, ka nācās visu darbību pārcelt kosmosā.

    #302667
    aoma
    Participant

    Filma ir 3. šķiras vesterns ar apšaubāmas kvalitātes jociņiem, es nesaku, ka nevar skatīties, bet ne nu tur kāds sakars ar amerikas aborigēnu patieso likteni, ne vēsturi kā tādu.

    #302668
    aoma
    Participant

    Ok, puiši, redzu, grāmatas nelasat nemaz – lai arī daži “Princesi no Marsa” piedēvē “pulp fiction” žanram, tomēr 19. romāni par Džona Kārtera piedzīvojumiem nav gluži tik zemē metams rādītājs, kaut arī otras “Marsiešu hronikas” nav sanākušas.

    Piekrītu, Disneja studija nebija pati labākā izvēle, jo, kas grib izpatikt visiem, nepatīk nekam, bet visā visumā nebija arī nemaz tik slikti, varbūt tiešām vajadzēja vismaz galvenajā lomā kādu zvaigzni paaicināt.

    Toties Zvaigžņu karus gan nevajag noniecināt, tāpat kā Gredzenu Pavēlnieku un Hobitu- jau vairāku paaudžu fani ar uzmanībā aizturētu elpu gaida notikumu turpinājumu…

    Par “Pēc Mūsu ēras” gan Tev taisnība, garlaicīgs ķinīts.

    #302669
    samurajs
    Participant

    Nu Now You See Me uzrunā ar oriģinālajām bankas laupīšanas epizodēm – kaut ko tādu vajag izdomāt! :) Pārējais gan viss ir holivudisks bla-bla-bla.

    R.I.P.D. sākumā domāju, ka būs “Spokam” (tam, kurš ar P. Sveiziju) līdzīgs, bet sanāca kaut kāds komiksa variants. Humors gan labs :D

    Lone Ranger ir labs vesterns, bet varētu būt vēl labāks, jo to mazliet noīsinātu.

    Nesen bija fināls pozitīvā sērijslepkavas seriālam “Dexter”. Iesaku visiem, kam kaut mazliet veseli nervi. Visas 8 sezonas kinodarbs uztur stabilu spriedzi un nepaliek par mēslu: rets gadījums amerikosu seriālu virtuvē.

    #302670
    ruukjis
    Participant

    Gan jau manā aresenālā ir kāda grāmata, kuru tu pat redzējis neesi… bet jā, par Džonu uz Marsa neesmu lasījis neko. Turklāt es neteicu, ka filma ir slikta, un arī Zvaigžņu kari nav slikta filma, es saku, ka šīs filmas nav apveltītas ar šausmīgi grūti uztveramiem morāles zemtekstiem, kurus prot izlobīt tikai daži izredzētie ar IQ virs 150.

    Hobitu gan atļaušos noniecināt – pēc grāmatas izlasīšanas filma mani pat brīžiem kaitināja.

    #302671
    aoma
    Participant

    Par gaumi strīdās, un tas ir tikai dabiski.

    #302672
    shadow118
    Participant

    Tikko noskatijos to R.I.P.D., nu tāds vienreiz skatāmais gabals, noskaties un aizmirsti. Bik atgādināja Men in Black.

    Š itāds jau skatīties var, bet man vispār labāk patīk tādas, kur pēc tam bik smadzenes jāpačakarē, lai savilktu visu kopā, piemēram Shutter Island vai nu jau par klasiku kļuvušais Fight Club. no sci-fi nesenākais kas ir redzēts ir Oblivion, tā arī bij skatāma, kaut gan nekādas pārāk dziļās domas tur neatradu. No seriāliem nesen beidzu skatīties Breaking Bad

    #302673
    Willis
    Participant

    :) Nevaru neieteikt noskatīties komēdiju We’re the Millers (2013), norēcos gandrīz visu filmu . :) Silti iesaku !

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jUR0NxUX4PU[/youtube]

    [img]https://www.bildites.lv/images/9uikuo54oy2o5xv16dsv.png[/img]

    #302674
    Y
    Participant

    “God Bless America” (2011), un bez aizkaves. Pienācīgi nenovērtēta @ imdb, amīšiem laikam šādas izdarīšanās nepatīk, atspoguļo notikumus, kas viņiem tur visu laiku notiek. Š ai jūras pusē būtu jāpatīk, šai www nostūrī arīdzan, un gan un ne tikai apdomātspējīgām intelekta pušķim.

    “Ruby Sparks” (2012) kā man parasti nepatik romantiskas filmas, bet šī kaut kā uzrunāja, ir savādāka.

    “The Conjuring” (2013), reti labs šausmu žanra izpildījums, bet ar sasteidzīgām norietējošām beigām.

    “The Cabin in the Woods” (2012 vēl viena izteikti laba šaumu žanra filma, tai piemīt odziņa.

    “Headhunters” (2011), pieejama ar izcili labu angļu valodas dublējumu, norvēģu filma un izpelnījusies to godam.

    Bez melnā bruņinieka celšanās, nekas cits uz sitiena nav piedāvājams.

    #302675
    garaisezis
    Participant

    noskatījos

    https://kinogo.net/922-prizrachnyy-patrul-2013.html

    nedaudz bērnišķība filma, bet patika specefekti

    #302676
    Kon
    Participant

    A boy and his dog

    #302677
    RicoPico
    Participant

    Nesen vēlreiz noskatījos šo filmu. Esmu to redzējis neskaitāmas reizes un joprojām ir interesanti atkal un atkal pēc laika pārskatīt.

    [spoil][img]https://iwanticewater.files.wordpress.com/2011/08/constantine_movie_poster_by_reapr38-d36f5d1.jpg[/img][/spoil]

    Un šī arī:

    [spoil][img]https://www.doonanghd.com/wp-content/uploads/2012/12/26theislandmovie.jpg[/img][/spoil]

    #302678
    romajo
    Participant

    Elysium

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oIBtePb-dGY

    Tīri jēdzīga fantastika. Nav piepičkāta ar nejēdzīgiem specefektiem, tādēļ atgādina agrāko laiku fantastikas filmas.

    #302679
    aoma
    Participant

    Elysium man arī patika, bet filmas, ko varu skatīties atkal un atkal, ir pirmais Terminators un Tarantino Pulp Fiction :D

    #302680
    RicoPico
    Participant

    Filmas, kuras nekad neapnīk skatīties, ir vecās, labās Padomju Мосфильм komēdijas. Š uriks, Kin-dza-dza, Kaukāzu gūstekne utt. Tad vēl Luija De Finesa filmas. Kāpostu zupa, Fantomass, žandarmu sērijas… Triloģija Back to the future. Jā- arī pirmie Terminatori. Un Tarantino filmas gandrīz visas. Un Gaja Ričija filmas arī.

    Kā pilnīgu brainfuck un WTF varu ieteikt noskatīties abas CRANK filmas ar Stethemu un Goblina tulkojumu. Jautri gabali. :D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti