Sirdsmīļā Monika jaunā sezona (reboot)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Kino Jaunumi Sirdsmīļā Monika jaunā sezona (reboot)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161357
    Patrons
    Participant

    Pa LNT un TVPlay šonedēļ sāka rādīt vecā labā seriāla Sirdsmīļā Monika rebootu.

    Ko domājat par jauno sēriju?

    Man pašam pirmā sērijas daļa likās nedaudz jocīga, bet otrā daļa jau bija interesanta :)

    Ieskats nelielā fragmentā no 1.sērijas:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WdFJ6EC1Vt8[/youtube]

    #320419
    oyo
    Participant

    Nav priekš manis. Nepatīk tāda veida humors – atbalstu melnu un tādu kuram apakšā bik funktieris.

    btw monika bij nospiesta no asv seriāla ‘I love Lucy’, ja nemaldos savi 50,60tie gadi – attiecīgi humors tajos laikos atšķīrās no šībrīža. Bet nu cilvēki ir dažādi un gaumes atšķirās.. gan jau paķers attiecīgo auditoriju

    #320420
    Quagmire
    Participant

    Kur ir mana lidmašīna? Kur tāaaaa ir? Betons nozaga?

    #320421
    oyo
    Participant

    krievi notrieca

    #320422
    Nelabojams
    Participant

    Hmm, es kaukā biju līdz šim ieskatos, ka to seriālu skatās tāda viegli imbecila publika… mazizglītotas mājsaimnieces, pensionētas slaucējas un kolchoza mechanizatori un tamlīdzīgi.

    #320423
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tieši tā! Tā pati publika, kas sastāda notepad.lv un boot.lv vairākumu.

    #320424
    shady
    Participant

    Nu jā……veci aktieri…veci joki… Nedomāju, ka kāds zem 50/60 kaut ko tādu skatās.. Bet, nu, dzīve pārsteigumu pilna.

    #320425
    Participant

    Man vispār no latviešu “kino” un televīzijas “šoviem” metas zossāda. Ar retiem, retiem izņēmumiem.

    #320426
    izluks
    Participant

    Man ir augstākā izglītība, līdz pensijai tālu, kolhoza laikos nestrādāju. Sen atpakaļ skatījos, patika, hmm ko nu?

    #320427
    Aldis
    Participant

    Nu ja galīg nav ko lūrēt ta var paskatīies, bet tā..

    #320428
    dexsters
    Participant

    Nez kāds varētu izskatīties ,,Limuzīns jāņu naks krāsā,, mūsdienās?Vecmāmiņa vinnē ferrārī baltā krāsā un…..

    #320429
    Dadzis23
    Participant

    ,,Ferarī” loterijās neesmu manijis. Drizāk miljonus ,,Vikingdžekpotā” vai ,,Eirodžekpotā”.

    Bet ja runājam kā filma izskatītos, tad tas varētu būt kaut kas lidzīgs 2014. gada ,,Kaukāza Gūsteknei”.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YdmaM4wmsc4[/youtube]

    #320430
    Nelabojams
    Participant

    Neko. Izglītība jau ne vienmēr nozīmē intelektu :P

    + ir dabiski, ka pusaudža gados smejies par lietām, par ko vēlāk jāpabrīnās. Ja smejies vēl joprojām, tad kaut kas nav kārtībā ar galvu.

    #320431
    dexsters
    Participant

    Vispār jau tas bija joks ar uzsvaru uz ,,balts,,

    Š itas ar diezgan laps,sevišķi patīk vieta kur šamais saka ,,ti kto,,

    https://my.mail.ru/mail/kot4531/video/1042/1069.html

    #320432
    izluks
    Participant

    Bez intelekta bakalauru neviens nedos, par maģistru pat var nesapņot. Godīgi sakot, man bija aptuveni 18 gadi kad skatījos, par pusaudzi vairs nenosauksi. Tagad neesmu skatījies, bet noteikti smietos, jo par Džima Kerija “Eisventura”, smejos joprojām… Ir atsevišķas filmas un seriāli kurus skatījos aizrautīgi, bet tagad liekas – Kas tas par murgu, piemēram, “Glabējzvans”,”X-faili” Kad būs iespējams, paskatīšos Monikas, Robčika un viņu kaimiņu piedzīvojumus, tad arī pateikšu interesanti, smieklīgi vai nē!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti