Klavieru spēlēšana!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Klavieru spēlēšana!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146867
    normis_161
    Participant

    Varbūt kāds varētu ieteikt lētu variantu, kur varētu klavieres iemācīties spēlēt? Mūzikas skola man šķiet vairāk neder, tā kā man jau ir 18 gadi.

    #178933
    samurajs
    Participant

    A varbūt nevajag? 😥 😥 😥 Padomā par nabaga kaimiņiem… :wtf: No pieredzes saku – labāk tad ģitāru mācies, klaviere fantastiski grūta… tur viss pēc notīm notiek! :duno:

    #178934
    shady
    Participant

    Domāju, ka privātskolotāju nav problēmas atrast.. Ja nesanāk/dārgi no sludinājumiem, tad neesi slinks un pastaigā pa mūzikas skolām un pat parastajām skolām, kur vienkārši laipni pavaicā mūzikas skolotājām – gan jau kāda atradīsies, kura vēlas piepelnīties.

    #178935
    samurajs
    Participant

    Kāpēc skolotājām uzreiz? Konservatorijas studentes vēl labāk der… apvienosim lietderīgo ar patīkamo… sanāks klavierduets! 😀

    #178936
    shady
    Participant

    Arī taisnība:D

    #178937
    normis_161
    Participant

    Vislabākais variants jau būtu, ja varētu atrasts tādu cilvēku, kurš man mācītu spēlēt klavieres, bet es viņam pašām mācītu to, kā rīkoties ar datoru. 😀

    p.s. Mazdrusciņnesaparatu par tām Konservatorijas studentēm…, kur tādas mācās? Mūzikas skolā?

    #178938
    samurajs
    Participant

    Tev kā profānam derēs arī no mūzikas skolas… 😀 Galvenais lai smuka!

    #178939
    shady
    Participant

    Nē, galvenais lai ir pilngadīga!

    #178940
    samurajs
    Participant

    Pilngadīga kļūs vienmēr, smuka – ne vienmēr! :D:D:D Klavierstundās svarīgākais par gumijām neaizmirst! 😀

    #178941
    normis_161
    Participant

    Š oreiz jau pamatā ir doma mēģināt iemācīties klaveries spēlēt, kā arī pie viena iepazīt jaunu cilvēku. :D:) Tā ka, ja kādam ir kāda pazīstama, kas ir gatava mācīt spēlēt klavieres pret apmācību datora lietošanā, tad padodied ziņu. :D:)

    p.s. Ja kas es dzīvoju Rīgā.

    #178942
    shady
    Participant

    Varēji jau uzrakstīt savu vecmu, svaru, augumu, acu krāsu, cm un foto ielikt – ja nu kāda vēlas tev mācīt spēlēt klavieres:D

    #178943
    normis_161
    Participant

    “Š eit nu gan būtu tā īstā vieta, kur to varētu rakstīt…. 😀 “

    #178944
    ReB00t
    Participant

    Nav jau tik svarīgi KO spēlē, svarīgāk KÄ€ 🙂 Ja proti tiešām labi spēlēt kādu mūzikas instrumentu, tad viemnēr varēsi izcelties 🙂

    #178945
    samurajs
    Participant

    Sid: kad 7 gadus nomācījies – tad krāns gaisā 😀 Bet ja no “0” jāsāk?

    #178946
    samurajs
    Participant

    Sid, tev patiešām nav ne mazākās sajēgas par ģitāru. Tā tak nav vijole kur var greizi nospēlēt, te katrai notij fiksēta vieta. Kur tu esi redzējis, ka rokmūzikā izmanto kaut kādu faking vibrāciju??? Vēlreiz atkārtoju – tā nav vijole!

    Nu es piekrītu – kādā romantiskā balādē vibrato iederas, bet tas tak ir elementāri iemācīties!

    #178947
    Foxsk8
    Participant

    Nu mana pusmāšele 7 vai vairāk gadus mūzikas skolā nomācījās. Tiekšu, ka tas ir tīrākais murgs. Katru dienu tev jāspēlē tās klavieres + vēl uz muziķeni jāvelkās.

    Labāk tad mācies automašīnas kļīlēt, nekā kaut ko uz mūzikas pusi lidināties.

    #178948
    samurajs
    Participant

    Fox, kam lemts kodēt – tam nav lemts klavieres spēlēt! 😀 😀 😀

    #178949
    memorex
    Participant

    Esmu klavieres 1 gadu nospēlējis un sapratu nav priekš manis, par mūzikas skolu vari aizmirst, bet tur ir daudz meitenes… Tagad gribi nopirkt midi klavieri un priekš sevis kādu dziesmu uztaisīt.

    #178950
    aidskillz
    Participant

    Nezinu par klavierēm, bet man sencis mēģināja iemācīt tauri pūst. Nesanāca, bet iemācījos elpot pilnu krūti bez piepūles. Bet man patīk tās klavieres, ko pie mums par spiedpogu plakandēli sauc. Un šitma instrumentam tikai viens pedālis, ”shift’s”, nevis 3.

    Bet doma par konservatorijas meičām man patīk. 🙂

    Autoram, neesi slinks, apstaigā mūzikas skolotājas, gan jau atradīsi kādu kas grib piepelnītires. Varbūt pat neprecētu atradīsi, varbūt pat smuku. 😀 😀 😀

    #178951
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    Fox, kam lemts kodēt – tam nav lemts klavieres spēlēt!

    Te nu tu nošāvi bišku grāvī, es gan kodēju, gan rauju ziņģes uz taustiņiem 😀 Tiesa gan 1000/1 laika un zināšanu ziņā, bet tomēr, kaut kas jau sanāk. 🙂

    P.s. Par tām gumijām ierēcu :D:D:D:D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā