Wine 1.2 ir klāt!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Wine 1.2 ir klāt!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151685
    linx
    Participant

    [imgl]https://bildites.lv/images/j76f7u6dokjoyy5zc81.jpg[/imgl]Priecīga ziņa Linux lietotājiem – šodien oficiāli iznākusi WINE 1.2 versija, kura tika izstrādāta un pilnveidota divus gadus, kopš pēdējās stabilās versijas (1.1) iznākšanas.

    Š ajā laikā Wine izstrādātāju komanda ir veikusi vairāk kā 23 000 izmaiņu, tostarp izlabotas vairāk nekā 3000 kļūdas. Pie galvenajām izmaiņām varu pieminēt 64 bitu aplikāciju atbalstu un Tango standartu atbalstīšana grafiskajā vidē.

    Nedaudz par uzlabojumiem:

    -) Kodola funcionalitāte – kā izsakās paši izstrādātāji, tad ir gandrīz pilnībā pabeigts 64 bitu MS Windows aplikāciju atbalsts, kā arī daļēji tiek atbalstītas pat Visual C++ jaunākās versijas izmantotās runtime libraries.

    -) Lietotāja interfeiss – ievērojami uzlabota grafiskā vide, izlabotas kļūdas, kad nekorekti tika attēloti dažādi fonti, animācijas un citas, ar lietotāja grafisko vidi, saistītas lietas.

    -) Windows aplikāciju integrācija Unix vidē – atšķirībā no pēdējās Wine stabilās versijas, šajā liels uzsvars tika likts tieši uz MS Windows aplikāciju integrāciju Unix vidē. Atbalstītas tādas iespējas, kā, piemēram, teksta un failu kopēšana no Wine uz Unix vidi, interneta pārlūkprogrammu sasaiste.

    Wine 1.2 tika veikti ļoti daudz būtiski uzlabojumi, to sarakstu varat aplūkot

    Š EIT!

    Avots: WineHQ oficiālā weblapa

    #241838
    samurajs
    Participant

    Tas ir interesanti, notestēsim. Līdz šim vīnelim jauninājumi 2x mēnesī iznāca, bet tā arī ļoti reti gadījās Win programma, kura bija palaižama absolūti bez bugiem. Piemēram caur vīneli Linuksā Photofiltre lietoju. Viss it kā darbojas teicami, bet tikko vajag ieslēgt bildei Transparency, tā pļurkš! 🙂

    #241839
    linx
    Participant

    samurajs wrote:

    Tas ir interesanti, notestēsim. Līdz šim vīnelim jauninājumi 2x mēnesī iznāca, bet tā arī ļoti reti gadījās Win programma, kura bija palaižama absolūti bez bugiem. Piemēram caur vīneli Linuksā Photofiltre lietoju. Viss it kā darbojas teicami, bet tikko vajag ieslēgt bildei Transparency, tā pļurkš! 🙂

    Kā rakstīts, tad esot izlabots .. bet kā mēs zinām, tad ne vienmēr rakstītais iekš shorlog’a pierādās reāli lietojot progu 🙁

    Vislabāk man patīk integrācija ar linux’a programmām.. piemēram, full tiltā pokeru spēlējot, nevarēju daudzkur piereģistrēties agrāk, jo vienkārši nevēra man reģistrācijas linkus vaļā, nācās toreiz reģistros wine mainīt, lai sasaistās ar firefox’u .. tagad by default tas ir 🙂

    #241840
    grisha
    Participant

    Progress ir, jau tikko izproveeju uz OpenSuse 11.3 . Agraak man Sky players neinstaleejaas, nolaadeeja WMP11, bet uzinstaleet nespeeja. Tagad smuk viss uzinstaleejaas, bet pashaas beigaas, kad instalaacija jaapabeidz, var spaidiit Finish pogu liidz vemshanai un atpakalj.

    Ja uznaaks kaare, mekleeshu kaadu speeli. Pasham nav nevienas ar kuru paproveet.

    #241841
    iKey
    Participant

    hmmmm…. jāpagaida citu rūdītāku NP.lv Linux entuziastu viedokļi

    #241842
    usins
    Participant

    Vairs nejūtu vajadzību pēc Wine… esmu atrāvies no windows līdz 1. septembrim, kad atkal būs jāpaplašina savi zinību horizonti 😀

    #241843
    jonjs
    Participant

    Esmu intereses pēc HL2 ar visiem turpinājumiem un CSS kurbulēt caur Wine vēl līdz šim 1.2. Uz priekšu kust, bet protams nav tāda ražība kā uz Windows. Youtube esmu redzējis, ka džeki arī Call of Duty WoW un WoW2 laiž caur Wine un viņiem tīri labi griežas, bet ja runā par tādām programmām kā AWR Studio, ja vecās versijas varēja palaist vismaz simulators strādāja, tad jaunā jau vairs nedarbojas. Ak jā ja specifiskai, vairāk vai mazāk, programmai ir kāda saikne ar portiem paralēlo vai virknes, tad arī tā lieta nestrādā. Tam Wine vēl ilgi un dikti jāpiestrādā un tā pat ar visu galā netiks.

    Ceru pienāks laiki, kad sāks rakstīt GUI, programmas u.t.t. priekš linux. Tas pats AWR Stuio ir par velti, bet ne open sorce. Kā jau visās lietās visam ir savi plusi un mīnusi

    #241844
    Brutto
    Participant

    Vai nu CoD:WaW (world at war) vai CoD:MW/MW2 (modern warfare).

    #241845
    kuuminsh
    Participant

    Vai tad HL, COD, WoW nav linux versijas ? :>

    Linux tak krutākā OS kursa izgriež pogas visām MS vindosām.. ko ta jūs tā priecājas par gļukainu emulatoru ? :>

    #241846
    Mad182
    Participant

    Kaut kā neredzu vajadzību pēc viņa. Kādreiz daudz wine lietoju un ar visādiem dll’iem un reģistriem čakarējos, bet kopš man vairs nav neviena win kompja, kaut kā ir pazudusi arī vēlme lietot win softus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā