Video: LSD, Extasy un UT/Quake kokteilis – Alien Arena!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Video: LSD, Extasy un UT/Quake kokteilis – Alien Arena!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151854
    zivs
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/x0aj259pxuycxscdhp5k.png[/imgl]Pēc vairāk kā gada baidīšanās no spēles un tās lielā ielāpa gaidīšanas, beidzot saņēmu rokas kājās un apskatīju 2004. gadā aizsākto COR Entertainment projektu, kas noteikti neliks vilties tiem, kam 60. gadu stils, piu piu piu (burtiskā nozīmē!) ieroču skaņas un filmas Mars Attacks! paskata citplanētieši, kā arī neapšaubāmi straujais spēles temps nerada absolūti nekādas raizes – Alien Arena!

    Tā kā šis ir videoapskats, tad lieki neatkārtošos teksta formā ar to, ko var dzirdēt un redzēt zemāk pievienotajā kustīgajā YouTube bildē, kā vien norādīšu mājaslapas un Vikipēdijas ierakstu saites. Nu un, protams, lejupielāžu linkus Windows un Linux/FreeBSD versijām, kā arī, protams, uz video izcelšanās avotu.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OJV-lQ-wRkY&hd=1[/youtube]

    #243971
    samurajs
    Participant

    Super! Š ī bija savulaik pirmā spēlīte, no kuras sapratu, ka arī Linux videi ir normālas spēles!

    #243972
    Athlons
    Participant

    😀 patīk man šitie apskati…

    #243973
    McAnder
    Participant

    Foršs apskats, bet ar liekām naudām gan pašvaki -_-

    #243974
    samurajs
    Participant

    McAnder wrote:

    Foršs apskats, bet ar liekām naudām gan pašvaki -_-

    Kādas vēl naudas Linux spēlēm?

    #243975
    zivs
    Participant

    samurajs wrote:

    Kādas vēl naudas Linux spēlēm?

    Es domāju, ka viņš to uz apskata pēdējo rindkopu attiecināja … :lala:

    #243976
    Obsid’
    Participant

    Man jau patīk UT/Quake veidīgi hibrīdi, šo tāpēc un nāksies iemēģināt. Ļoti patika apskats!

    #243977
    McAnder
    Participant

    zivs wrote:

    samurajs wrote:

    Kādas vēl naudas Linux spēlēm?

    Es domāju, ka viņš to uz apskata pēdējo rindkopu attiecināja … :lala:


    tieši tā 😉

    #243978
    akms47
    Participant

    Nu ko, nāksies tev kādu aliņu arī uzsaukt, nets diemžēl vēl to izdarīt neatļauj. 😉

    Galus tā kā par agru vēl būtu atdot.

    #243979
    DMG
    Participant

    zivs, tu grasies arī turpmāk tikai šitās online spēles apskatīt? Varētu arī taisīt apskatus kādām spēlēm, kuras nav galvenokārt paredzētas spēlēšanai tīklā 🙂

    #243980
    Aldis
    Participant

    zivs, mēs varētu konkretizēt punktu, Ogrē kur saskrieties, un kādu alu nobeidzēt 🙂 nu patīk man sjitie apskati – un spēle.. laba! 🙂 Man ka vecam, agrākejam UT un Quake II, III bliezējam! 😀

    #243981
    samurajs
    Participant

    Mjā, zivs ir talantīgs, nav ko teikt! Apskati augstā līmenī. Sūtu resnu alu no Liepājas, diemžēl virtuālu patreiz…

    #243982
    wolfinj
    Participant

    ut/quake spēlēs valda parasti drausmīgs disbalans un tas ir galvenais kāpēc šīs spēles zaudē savu pievilcību un ātri apnīk…

    #243983
    nevertell
    Participant

    Un kādu monstru vajag, lai pavilktu visu uz max ? Jo piemēram man nexuiz uz 1280×1024 nevilka uz maximumu, piemēram occulision mappings un globālais laitings negāja nemaz.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā