visus pc failu nosaukumus vienā text dokumentā?

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra visus pc failu nosaukumus vienā text dokumentā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151863
    mandariiins
    Participant

    labvakar, vēršos pie Jums ar vienu man interesējošu jautājumu.

    varbūt, ka kāds varēs palīdzēt.

    lieta tāda, ka vairākas reizes ir bijis tā, ka hdd saplīst, un vnm. dabūnu atvadīties no visa info, kas bijis iekšā, jo slinkuma pēc nekad nebiju neko ierakstījis ne ārējā hdd, ne flash, ne cd.

    tātad jautājums – vai ir kāda proga – vai cits paņēmiens kā saglabāt visa datora informāciju ar faila nosaukumiem vienā text dokumentā?

    piem. visus mp3 failu pilnus nosaukumus… cerams, ka sapratāt manu domu!

    windows xp vide

    paldies, jau iepriekš!

    #244116
    Kon
    Participant

    tas ko tev vajag saucās filelist .. https://www.freewareweb.com/cgi-bin/archive.cgi?ID=1224 viens no piemēriem a,k,a trešais rezultāts gūglē 🙂

    #244117
    daGrevis
    Participant

    Kā Tu zinot nosaukumus failiem domā viņus atgūt? Meklēsi ‘netā no jauna? 🙂

    #244118
    m_janis
    Participant

    Jēgas no šāda saraksta, ja HDD nav reanimējams, nekāda. Bet šādu katalogu elementāri var izveidot ar Total Commander un “diskdir” vai “Catalog maker” pluginiem.

    #244119
    samurajs
    Participant

    No konkrētas mapes visus failu nosaukumus var izdabūt sarakstā ar sekojošu .bat failu:

    Code:

    dir /b> FileList.txt

    Nosauc šo ar Notepad atvērto txt rindiņu par teiksim – filelist.bat. Iekopē vajadzīgā mapē un pēc dubultklikšķa dabūsi teksta failu FileList.txt.

    #244120
    mandariiins
    Participant

    jā, jo labāk ir, nekā viņus nekad neatgūt, piem. kā tagad, toreiz man nebija ārējā hdd, nobruka cietais, tagad visas dziesmas, kas man bija vairs nav atrodamas, jo nezinu ne dziesmu nosaukumus, ne izpildītājus… man to dziesmu bija daudz, vairāku gadu krājums un daudz h pavadīšana pie pc lasot labākos mixus… tagad vismaz man būs sava veida garantija, ja nepaspēšu ierakstīt nekur citur, vismaz pāris mb flashā atradīsies priekš info faila.

    portatīvais man saplīsa, jūtu, ka mājas dators arī velk pēdēojos mēnešus… kamēr nav otra ārējā, vismaz būs mierīgāk ap sirdi…

    paldies, mēģināšu ar šīm progām :))

    #244121
    mandariiins
    Participant

    liels paldies samurajam, tas bija tieši tas, kas man vajadzīgs :)) izmēģināju, viss strādā perfekti.

    izglābi dzīvību 😉

    #244122
    daGrevis
    Participant

    Nav jēgas izmantot kaut kādas programmas vēl… Samuraja variants strāda. 🙂

    #244123
    nevertell
    Participant

    A fig tev tās dziesmas, ja pat nezini tām nosaukumu ? Ja jau neatceries, kā pat albūmu sauca, tad nezvai vajag vēlreiz piedrazot datoru ar ko tādu.

    #244124
    _Mo3_
    Participant

    nezinu, kas tev tur ar tiem cietajiem diskiem notiek un kā tu viņus ekspluatē, ka viņi tev lūst, bet mani jau gadus 6šus 2vi cietie diski strādā bez problēmām, protams, visu vajadzīgo infu turu atsevišķā diskā no windowsa!

    #244125
    daGrevis
    Participant

    nevertell wrote:

    A fig tev tās dziesmas, ja pat nezini tām nosaukumu ? Ja jau neatceries, kā pat albūmu sauca, tad nezvai vajag vēlreiz piedrazot datoru ar ko tādu.

    Ja mūzikas kolekcija ir pāris desmiti GB, tad pamēģini atcerēties! xD Zināt jau zini, bet visus jau “uz sitiena” neatceries. 😛

    #244126
    nevertell
    Participant

    Uz sitiena nē, bet ja jau zinu vismaz vienu dziesmu, tad zinu arī vismaz albūmu, nokačā to un ir arī pārējās. Vai diskogrāfiju.

    #244127
    daGrevis
    Participant

    Ne jau visām dziesmām ir albumi… 😛

    #244128
    mandariiins
    Participant

    pirmo hdd man rementā nezināmu iemeslu dēļ noformatēja, kaut teicu, lai saglabā visu info…

    portatīvajam parādījās bad sektori un nevarēja neko vairs izkopēt, beigās vispār atteicās, tas no tā, ka nokrita zemē…

    un tām dziesmām nav albūmu, tā ir klubu mūzika, un lasīta no mapēm un izlasēm, tā kā, ja viss būtu tik vienkārši, tad nemaz neko tādu nejautātu :)) un pie tam, man daorā ir tiaki viens albūms, jo nekad nav tā bijis, ka visas dziesmas no albūma patiktu… vakar atradu vienu dziesmu, ko pusgadu meklēju, atradi caur google ar dziesmu vārdu frāzēm, viņa pat youtube nav…

    jā, galvā jau viņas skan, bet tici man – tas nav cilvēciski atcerēties ap 100 gb dziesmu nosaukumu, izpildītāju, tieši konkrēto versiju u.t.t. 🙂 peace

    #244129
    m_janis
    Participant

    Nu nez, pamēģināju Samuraja kodu – pārāk maz info izdod, liels trūkums, ka faili netiek numurēti – Total Commander ar Catalog maker ir daudz sakarīgāks – te piemērs:

    Quote:

    File name


    (01) [Deep Purple] Stormbringer

    (02) [Deep Purple] Love Don’t Mean A Thing

    (03) [Deep Purple] Holy Man

    (04) [Deep Purple] Hold On

    (05) [Deep Purple] Lady Double Dealer

    (06) [Deep Purple] You Can’t Do It Right (With The One You Love)

    (07) [Deep Purple] High Ball Shooter

    (08) [Deep Purple] The Gypsy

    (09) [Deep Purple] Soldier Of Fortune

    Pl

    total files 10

    #244130
    kaqp
    Participant

    100GB 😀 Tās ir apmēram 7000-20000 dziesmas, tā neko tev izlasīte…

    #244131
    nevertell
    Participant

    Tas ir tad, ja tev viņi ir hrenpētrīs formātā. Ar flac ir savādāk.

    #244132
    kaqp
    Participant

    ar logitech 2.1 pīkstuļiem un iebūvētu skņas karti, labāk par mp3 neko nesaklausīsi tik un tā.

    #244133
    mandariiins
    Participant

    tās dziesmas jau daudz aizņemt, vidēji ~ 15-20 mb katra, mp3 formātā…

    pamēģināšu m_janis progu, jāapskatās, kas tur par iespējām…

    bet nu, leikas, ka pietiks ar to pašu windows variantu…

    #244134
    mandariiins
    Participant

    šodien pat papildināju ar 627 mb. 😉 😉 1x pa 3 nedēļām lasu viņas no visādām izlasēm un topiem, jaunumiem!

    es pat kā mūzikas cienītājs neizmantoju flac, man pietiek ar mp3 un kārtīgām dj austiņām :))

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā