Latvijā tiks dibināta jauna valsts?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Latvijā tiks dibināta jauna valsts?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155075
    shady
    Participant

    Izlasot rakstu, ka Lemberga kungs vēlas ieviest Ventspilī jaunu valūtu “venti” un tālākos plānus, ir pilnīgi skaidrs, kādi ir plāni un kas sekos tālāk.

    Quote:

    «Pienācis tāds brīdis, kad mēs atvērsim daudzās valstīs Ventspils sūtniecības, jo jārealizē aktīva ārējā politika, un es ceru, ka mūs atzīs visas pasaules demokrātiskā cilvēce. Preses konferencē, protams, runāsim arī par mūsu iespējām tikt uzņemtiem Apvienoto nāciju organizācijā un tamlīdzīgas lietas, tāpēc visi laipni lūgti piedalīties,» ar smaidu piebilda Lembergs.

    «Es, protams, saprotu ka būs daudz pārmetumu, bet mēs neredzam citu variantu. Mēs visi esam ļoti vīlušies vēlēšanu rezultātos un īpaši tajā politiķu liekulībā, neizlēmībā, mantkārībā un amatu kārībā, kas tagad notiek. Nu, nav mums cita varianta.


    avots: https://www.apollo.lv/portal/news/articles/252060

    ==============

    Ierosinājums: dibinam Notepadiešu valsti! Tehnoloģijas valsts! Pārstrādāta likumdošana, īpaši autortiesībās, pirātismā. Bans…tā vairs nebūs joka lieta, tas būs valsts noziegums! (makbetonam nāksies lūgt politisko patvērumu, lai pasargātos no Notepadijas tiesu izpildītājiem)

    ==============

    Pārdomas: Š o visu pasākumu var salīdzināt tīri tehnoloģiski. Latvija = Debian, Ventspils grib kļūt par Ubuntu…

    ===============

    P.S. – piektdiena klāt…arī valdībā! 😀 Priekā!

    #276544
    Jaunzems
    Participant

    I N C E P T I O N

    #276545
    Evers
    Participant

    Atbalstu, te tāpat nav ko zaudēt.

    #276546
    kassells
    Participant

    Ventspils labākā, Lembergs ārī.

    Lai viņam veicas.

    #276547
    samurajs
    Participant

    Kādreiz šādos gadījumos pie mājas klusu pieripoja Mellā Berta un 2 ņipri sanitāri keksu nogādāja Rīgā, Tvaika ielā 2. Tagad, Eiropā tā nedrīkst, cilvēktiesību pārkāpums :p

    Ja jau sekojam Lemburgera aicinājumam, no Latvidžas vajag atdalīt arī ÄŒangalienu, Kurzemes hercogisti; noteikti uz kādiem gabaliņiem sāktu pretendēt arī vācieši, krievi un zviedri 😀

    #276548
    darklight
    Participant

    Es dibinu Purčika Republiku! 😀

    #276549
    Kon
    Participant

    Ja atdalītu ÄŒangalienu, tad valstij būtu par vienu problēmu mazāk. Atliktu pensionāri, galējie nacionālisti/kreisie un žīdi.

    #276550
    shadowmen
    Participant

    Lai Lembergam izdodas 🙂

    #276551
    shady
    Participant

    Tikko Twitter A.Lembergs paziņoja :”Cik man ir zināms, Ventspils jaunā nauda – Venti – ir nodrukāta!! :))”

    Jāgatavojas iepirkt vairumā, lai pēc tam pārdotu par izdevīgāku kursu. Š itas labi varētu iet kā suvenīrs tūristiem 😀

    #276552
    Stormbird
    Participant

    Beidz, mums tak pa visu varu vajadzēja Abreni

    #276553
    zivs
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā