Pērku CPU, HDD, RAM un pērku vecas datordaļas un arī datorus ko novirzīt labdarībai.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku CPU, HDD, RAM un pērku vecas datordaļas un arī datorus ko novirzīt labdarībai.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161559
    janis84
    Participant

    Pērku Coreâ„¢2 Duo CPU cenā līdz 7. eiro.

    Pērku HDD ar sata slēgumiem.

    no 80-1 tb

    cenā no 3.-40. eiro.

    Neierobežoti pērku RAM:

    sdram visus- 0.15. eiro.gab. jeb 13.50 eiro.kg

    ddr1 512-1 gb 0.25.-1. eiro.gab., (1. gb neparbaudīti līdz 15. eiro.kg, pārējie 13.50. eiro.kg)

    ddr2 512-2.gb 0.25-10. eiro.gab., (nepārbaudīti 18. eiro.kg)

    ddr3 2-4. gb 3-15. eiro.gab., (nepārbaudīti 18. eiro.kg)

    Pērku arī datordaļas jebkādā stāvoklī, varbūt neejošas un vecas.

    Par tām cenas uz svara, ka elektrolūžņiem, bet vienas no labākajām.

    Bezmaksas pieņemu datorus ko pēc tam novirzīt labdarībai ar mērķi ziedot tos trūcīgajiem.

    PM: e pasts un nr.

    #321631
    Foxsk8
    Participant

    Sdram 1GB moduli tu ne pa kādu kilograma cenu nedabosi 🙂

    Kam tev KG? Zeltam?

    #321632
    janis84
    Participant

    man nevajag nekadu sdram 1 gb. man pietiek ar sdram 512 mb stav maja jau gadu.

    ja vari urbini pats, redzēsim cik lielu vertibu izurbinasi to zeltu no viena ram plaksnites.

    Kur tu esi redzējis ka zeltam pērk pa 10. eiro gab. ramus?

    Es reālu cenu piedavaju.

    #321633
    ExDec
    Participant

    Nezinu vai tev vajag, bet ir ASRock K8NF4G-SATA2 mātesplate ar kaut kādu vienkodola Sempronu (1.8GHz) virsū (neatceros precīzu modeli). Arī DDR-400 192MB RAM stick. Bonusā varu piemest floppy draivu. 😀

    Ir arī MSI H81M-P20 (G3) mātesplate. Visādi citādi strādājoša, bet atnāca ar jau nolocītiem (vai nolauztiem, neesmu iedziļinājies) CPU socketa piniem. Ja ir nojēga gan jau var salabot.

    Tāpat arī ASRock H61M-S plate. Uzcepusies pēc zibens blieziena, bet varbūt kaut kam noder.

    Ejošs 20GB IDE cietnis. Samsungs. SMART nezinu, nav kur šamo pieslēgt (ir tā augstākminētā plate, bet nu man nervi netur to lēno divplāksni kurbulēt).

    Ir arī kaut kāds ProView CRT monitors (modeli precīzu nepateikšu). Viss darbojas. Varbūt noder solārija vietā kādam, lai seju nosauļotu.

    Un visbeidzot neejošs Samsung 15″ CRT monitors. Bildi rāda galīgi greizi.

    Ja pats brauc savākt uz Limbažiem, tad atdošu tāpat vien, lai man tie krāmi nemētājas te. Citādi droši vien prom uz kādu eko laukumu.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā