Vārtu automātika

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

KristapsKent
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 12
Pievienojies: 05 Mai 2019, 19:13
Reputācija: 0

Vārtu automātika

Post no KristapsKent » 12 Dec 2019, 19:03

Bīdāmie vārti ir ļoti populārs privāto un komerciālo teritoriju piebraucamās daļas elements, pateicoties to daudzajām noderīgajām īpašībām, starp kurām īpaši izceļas iespēja ietaupīt un lietderīgāk izmantot esošo platību. Tā kā bīdāmie vārti atrodas dažu centimetru augstumā no zemes un ir atverami paralēli žogam, tie arīdzan atbrīvo no nepieciešamības ziemā tīrīt sniegu vārtu zonā, bet tas savukārt nozīmē, ka tiek ievērojami ieekonomēts jūsu laiks un pūles, lai iebrauktu vai izbrauktu no teritorijas. Komforts, augsts drošības līmenis, estētiskā pievilcība un ilgmūžība – tā īsumā var raksturot bīdāmo vārtu konstrukcijas.

Uzstādīt bīdāmo vārtu automātiku nekad nav bijis tik vienkārši, kā tagad!

Jaunā Bft Easy Set* aplikācija ļauj ātri un viegli uzstādīt Bft motorus bīdāmajiem vārtiem ērtākai vārtu atvēršanai. Aplikācija palīdz automātiski aprēķināt, kur nepieciešams uzstādīt Bft motoru, lai iegūtu vēlamo vārtu atvēruma leņķi!
https://www.bft-automation.lv/vartu-aut ... amie-varti

3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1241
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Re: Vārtu automātika

Post no 3Dklucis » 12 Dec 2019, 20:00

A man poxuj -prēkš tam ir suns!

uldics
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 439
Pievienojies: 26 Sep 2009, 11:59

Post no uldics » 15 Dec 2019, 06:10

Pirmkārt. Bīdāmie vārti, paralēli, sniegs nav jātīra utt. Bet linku esi ielicis uz veramajiem vārtiem.
Otrkārt. Tev ir četrdesmit gadu un tu dzīvo pie mammas? Kauns nav nemaksāt par reklāmu, bet slapstīties pa autoostu un smaržas tikko no noliktavas piedāvāt? Es automātiski tādas darbības darošu firmeli ierakstu melnajā sarakstā, jo man ir aizdomas, ka arī citas lietas nebūs tīras. Priecājies, ka es VIDā nestrādāju, būtu interesanti pārskatīt, kur vēl tāds Šaraškina kantoris ietaupa.

darklight
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 457
Pievienojies: 22 Mai 2009, 12:35
Atrodas: Purčiks

Post no darklight » 15 Dec 2019, 11:03

@uldics Šitais kekss neuzstāda vārtus, viņš ir profesionāls spameris, kas reklamē visu pēc kārtas. Bet jā, neko labu par kantori tas jebkurā gadījumā neliecina, ka algo šādus mūdžus. Pāris reizes esmu šī kenta topikos uzdevis kādus jautājumus par produktu, viņš pat neuzskata par vajadzīgu atbildēt :-/
Tas ir paraksts!

Pievienot atbildi

Return to “Sludinājumi”