Aizdodiet naudu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Aizdodiet naudu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151518
    Daivana
    Participant

    Vairs nav aktuāli


    Lūdzu aizdodiet naudu uz kādām… nez 2 nedēļām, varbūt 1, to4 nezinu, bet vēlākais ir līdz 10.07.10 🙂 tāds kauns bļin

    ******************

    ******************

    ******************

    PM me, būšu pateicīgs

    Lol zinu, kas kas gan man uzticēsies :D, bļin bet nevienam paziņam arī nav.

    PS Neesmu pārliecināts vai šāda sludinājumus var likt šeit, ja nē droši moderator dzēs.

    #239501
    drono
    Participant
    #239502
    Nikkys
    Participant

    Edit: nu, autor, Tu izlasīji. Man neko citu nevajadzēja, kā to, lai apdomājies. Demotivēšana beigusies. 🙂

    #239503
    Daivana
    Participant

    Paldies ka demotivē citus Nikkys 😀

    #239504
    Aldis
    Participant

    Smieklīgākais topiks ko sodien lasu internetos.. 😀

    #239505
    Daivana
    Participant

    Nikkys wrote:

    Edit: nu, autor, Tu izlasīji. Man neko citu nevajadzēja, kā to, lai apdomājies. Demotivēšana beigusies. 🙂

    “IT forums pozitīvi domājošiem cilvēkiem”

    Esi pozitīvs

    Mļin, sieva pēc roltoniem aizgāja, tak apžēlojaties

    #239506
    TokRa
    Participant

    Es apžēlojos, gribēju pārskaitīt Ls 0.30 roltoniem no sviedru bankas, taču Saņēmēja konts ir ievadīts nekorekti vai neeksistē!

    #239507
    grisha
    Participant

    jaa, uz smscredit veel aizsuutiit. tur momentaa auzas. NE pa velti te tikko raadiija vienu CSI seeriju par tamliidziigu kantori. Aiznjemsies paaris latus un vergosi visu muuzhu lai atdotu procentus.

    #239508
    Daivana
    Participant

    TokRa wrote:

    Es apžēlojos, gribēju pārskaitīt Ls 0.30 roltoniem no sviedru bankas, taču Saņēmēja konts ir ievadīts nekorekti vai neeksistē!

    Jā kļūda, izlaboju, bet bez jokiem, ja kāds sūta lūdzu PM man.

    #239509
    Crow
    Participant

    TokRa… tur tikai viens rolltons sanāktu (pēc vietējās bodes cenām… nezinu, kā citur). Piesvied vēl četrus sant., plz :lala:

    Kas attiecas uz SmsCredit… not so bad, ir pielietots un ir palīdzējis un ir atmaksāts un nav problēmu. Tieši šādiem krīzes gadījumiem arī ir paredzēts (nevis vakara dzertiņam, kad pietrūkst mazliet) un tas ir daudz labāks variants nekā piesaukt pozitīvus cilvēkus šite 🙂

    #239510
    TokRa
    Participant
    #239511
    Daivana
    Participant

    TokRa wrote:

    Nosūtīju Ls 0.30

    [img]https://skype.valsts.lv/index_files/emoticon-0122-itwasntme.gif[/img]

    Neee, nafiga, skatos tagad smskredit, laikam jau nav tik traki

    MOD var slēgt/dzēst šo

    #239512
    root
    Participant

    Daivana wrote:

    tāds kauns bļin


    Kauns nav lūgt, kauns ir nelūgt. 😉 Bet tu jau arī labu laiku atradi- mēneša beigas 😀

    Savukārt Tokra savu nožēlojamības līmeni manās acīs pacēla par 25 000 punktiem. 🙂 *Hrrrrrr stfu* in your face

    #239513
    grisha
    Participant

    panjem, panjem smscredit. Peec tam simtiem teemas dzedeesi apkaart. Ja tagad vaig aiznjemtie naudu, tad peec tam buus vispaar auzas.

    Paarlasi noteikumus kaartiigi, iipashi, mazajiem burtiem. Naudas suuceejs ir tas kantoris, nekas vairaak.

    Ak jaa, un peec tam neraudi ka netiki briidinaats… .

    #239514
    Crow
    Participant

    Naudas sūcējs ir jebkurš kredīta kantoris. Īpaši tāds, kas aizdod naudu dažādiem vieglprātīgiem cilvēkiem bez jebkādas garantijas, ienākumu uzrādīšanas vai ķīlas. Tas ir vienkārši loģiski, grišapuisīt…

    #239515
    McAnder
    Participant

    smscredit ir lietots ne reizi vien, labs variants īstermiņa aizņēmumam. grisha raud tā itkā 3ls procentos uz 50ls būtu pasaules gals…

    #239516
    Nettwerk
    Participant

    Muljkjiigi ir luugt aizdot naudu nenoraadot summu kas nepiecieshama. Taa kaa cilveeks nav noraadiijis, tad nu no manis aizdevums nespiid.

    #239517
    Daivana
    Participant

    grisha, es paņēmu kredītu un kā pirmajā reizē bez procenta, izskatīju nosacījumus un nekā tajā neredzu aizdomīgu, bet protams nenoliedzu, ka visādi var gadīties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Tēma ‘Aizdodiet naudu’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā