Komplekts "Nozodz kaimiņam Wi-Fi!"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Komplekts "Nozodz kaimiņam Wi-Fi!"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151149
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_0510_1.jpg[/imgl]Š āds komplekts, kas satur WLAN USB-Stick ar tā atmiņā preinstalētu Linux un attiecīgu programmatūru, un “krakera rokasgrāmatu” – kļuvis par ļoti labi pirktu preci Ķīnā. Pie tam “krakera komplekts” nebūt nav dārgs – 165 juaņas jeb 24 USD. Komplektā ir draiveru CD, kā arī otrs Live CD, no kura jāiestartē dators. Tas palaiž operētājsistēmu BackTrack Linux.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_0510wificracking_1.jpg[/imgr]Tālāk var palaist programmas ‘Spoonwep’ un ‘Spoonwpa’, kas attiecīgi paredzētas aizsardzības sistēmu WEP un WPA uzlaušanai. Ja uzbrukums bijis sekmīgs, atrastā parole ierakstās USB-Stick atmiņā, un datoru var pārstartēt, lai turpinātu darbu ierastajā vidē ar zagtu internetu.

    Novecojušā standarta WEP laušanai tiek lietoti jau zināmie drošības caurumi. Ar WPA ir sarežģītāk, tiek lietotas tradicionālās BruteForce metodes. Bet tā kā nepieredzējis ierindas lietotājs reti izvēlas sarežģītas paroles – metode bieži nostrādā.

    Lasīt sīkāk – šeit

    #234736
    80MXM08
    Participant

    lai tik pamēģina kāds man zagt netu – zobus izdauzīšu un vēl tiesai padošu

    #234737
    Stat1CX
    Participant

    Tu no sākuma ej un atrodi to zagli :)

    #234738
    icenil
    Participant

    Un kā ar WPA2?

    #234739
    aoma
    Participant

    Paldies manu senču tālredzīgai taktikai, no tuvākā kaimiņa dzīvoju vismaz puskilometra attālumā, plus vēl tas, ka pa teritoriju brīvi pārvietojas 2 ne visai draudzīgi kaukāzieši, tad šitas ūnikums mani sevišķi neuztrauc :D

    #234740
    spriizha
    Participant

    aoma wrote:

    Paldies manu senču tālredzīgai taktikai, no tuvākā kaimiņa dzīvoju vismaz puskilometra attālumā, plus vēl tas, ka pa teritoriju brīvi pārvietojas 2 ne visai draudzīgi kaukāzieši, tad šitas ūnikums mani sevišķi neuztrauc :D

    problēma paņemt stiprāku antenu? :D

    #234741
    aoma
    Participant

    spriizha, nedomāju, ka antena palīdzēs, ja reiz manai wireles kastītei raidīšanas maximums ir ~30-50 metri :D

    #234742
    Stat1CX
    Participant

    Stiprāka antena nedos pilnīgi neko, ja raidītāja rādiuss ir pa mazu, ja reiz signāla nav nekāda antena tev neko nedos.

    #234743
    Aldis
    Participant

    Abos galos vajag spēcīgu antenu, jeb – lai tālāk pats ķertu vajag gan stipru uztvēreju, gan raidītāju… neta signāls ir gan up/down… nav jau parasts radio vai vvz kas :)

    filozofiski domājot, ja visi sāks zagt internetu no otra, internets apstāsies! :D

    #234744
    budzis
    Participant

    aoma wrote:

    spriizha, nedomāju, ka antena palīdzēs, ja reiz manai wireles kastītei raidīšanas maximums ir ~30-50 metri :D

    30-50m? Teh.specifikacija klaja lauka (tavs gadijums) sola 150m, ja ne vairak pat. Tas ir atkarigs ari no 2.gala klienta, ja 1 klepjiniekam nem pie 50m, tas nenozime, ka citam nenems pie 80m.

    Bet sis raksts ir par urbanizetu vidi, ne galigiem paakiem :)

    #234745
    GulbisRG
    Participant

    ka viņš saucās un kur var nopirkt?

    #234746
    bezolaam
    Participant

    vai parastam jūzerim reāli ir iespējam konstatēt wireles zagšanu? un kurš kur tieši zog?

    #234747
    Arcis
    Participant

    Runājot par citu wifi neta lietošanu, viens mans paziņa arī vienu reizi uzgāja, ka kaimiņiem blakus dzīvoklī ir wifi internets (samērā ātrs) pietam bez paroles, :D kuru laikam neuzskatīja lietotāji par vajadzīgu uzlikt. :seeker: Tā nu cik atceros viņš savam neta pieslēgumam pārgāja uz mazāku paketi, jo reāli vairs pašam tāds ātrums nebija nepieciešams un lietoja kaimiņu netu! :p Tas bija kādu laiciņu atpakaļ, nezinu kā tagad viņam ar to sokas!

    #234748
    80MXM08
    Participant

    rūterim parasti parādās pievienojušies MAC

    #234749
    Arcis
    Participant

    80MXM08 wrote:

    rūterim parasti parādās pievienojušies MAC

    Bet ja nu lietotājs nav tik gudrs un zina aptuveni tik daudz cik nospiest enter un ieiet draugiem.lv? :D Tad viņam tas rūtera paziņojums īpaši daudz ko neizteiks.

    #234750
    Aldis
    Participant
    #234751
    Jaunzems
    Participant

    Lietoju Aircrack. Nav bijis problēmu, jo lielākā daļa atstāj WEP… Vai vēl trakāk – defaulto, te bedrē.lv bija viens saits ar defaultajām parolēm

    #234752
    Foxsk8
    Participant

    Vieni zog, citi dala par free: freewifi.lv :)

    #234753
    kuuminsh
    Participant

    Nav jau teikts ka tas kurš atstāja savu wi-fi bez paroles nedara to apzināti.

    Nu ir man optika… nu man ko.. baigi žēl ka kāds tur lieto to wi-fi ?

    #234754
    Wuu
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Nav jau teikts ka tas kurš atstāja savu wi-fi bez paroles nedara to apzināti.

    Nu ir man optika… nu man ko.. baigi žēl ka kāds tur lieto to wi-fi ?


    Īsts Latvietis, ne mūžam!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti