Ko gribētu saņemt dāvanā? Izsakās džeki!

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Ko gribētu saņemt dāvanā? Izsakās džeki!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146832
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080416111205865.jpg[/imgl]Man neskaitāmas reizes daiļā dzimuma pārstāves jautājušas: ko dāvināt puisim (brālim, radam, draugam) dzimšanas vai vārda dienā?

    Pašam jau arī apnicis saņemt tradicionālās dāvanas – odekolonus, dezodorantus, skuvekļus, pastulbus suvenīrus…

    Tāpēc palīdzēsim dāmām iegādāt dāvanas priekš mums pašiem!

    Protams, ja mēs saejamies ar Stīvā Balmera vai kāda deputāta meitu – droši varam izteikt mājienu, ka ilgojamies pēc jaunākā “Suzuki” moča vai kabrioleta. Bet, ja nu izredzētā ir nabadzīga studente?

    Tātad: kāda dāvana sagādātu vislielāko prieku?

    #178554
    Sid
    Participant

    Domāju, ka vajadzētu arī norādīt vecuma grupu, kurā katrs no mums iederas, piem., es esmu vidusskolnieks, manas iegribas varētu atšķirties no 24 – 30 gadīgajiem. ;>

    Man jau patīkās, ja mani pārsteidz. Var arī būt kāda pastulba dāvana – dārza šķēres, maximā pirkts zemes mēslojums 20kg paka ar atlaidi par 70sant :D:D galvenais jau tomēr, ka pats cilvēks ir ieradies. 😉

    p.s. tīri labi der arī kkāds drēbes gabals ar kādu interesantu uzrakstu/bildi, bet tā jau tāda kažuāla dāvana..

    #178555
    osh
    Participant

    Š obrīd man vislabāk noderētu jauns gultasveļas komplekts.

    #178556
    Mr.Death
    Participant

    viss izņemot dāvanu kartes un sadzīves piederumus, līdzekļus. 🙂

    vislielāko prieku man sagādā, kad mani kādā manā jubilejā apsveic visnegaidītākie cilvēki 😉

    #178557
    Foxsk8
    Participant

    Tādi kā es? 😀

    #178558
    Mr.Death
    Participant

    netrāpīji 😀

    #178559
    shady
    Participant

    Edgars: Ceļu policija? 😀


    Man ir 22 gadi. No vecākiem, daugiem – vairāk vēlētos saņemt ko praktisku, noderīgu un vajadzīgu. No savas meitenes, ģimenes – ko jauku, mīļu, interesantu.

    #178560
    Mr.Death
    Participant

    shady, lai cik dīvaini varbūt tas neliktos, bet diemžēl arī netrāpīji! 😀 😀

    #178561
    Jazz
    Participant

    Vislabāk pašam kautko uztaisīt! Nopirkt lejkannu nokrāsot, un sabāzt visādas interesantas štelles iekša uc. nu tak vai tiešām cilvēkiem vairs fantāzija nestrādā?!

    #178562
    aidskillz
    Participant

    Lai vai kā, bet legāls softs noderētu… Bet Jazz’am taisnība, tiešām grūti kautko pašam izdomāt un uzmuģit? Atceros, sīža korpusā ielikām pīpju paku, sviestmaizīti, mīlas gumiju paku un salveti. Būtu jūs fox’a ģīmi redzējuši…

    #178563
    Mr.Death
    Participant

    okey, to ka ielikāt pīpju paku es saprotu, arī to ka sviestmaizi ielikāt es saprotu. nu bez mīlas gumijas neiztikt. BET NAFIG TÄ€ SALVETE? :D:D:D

    btw es ļoti ceru ka foxss viņu pie kompja nepiejūdza 😀 :duno:

    #178564
    memorex
    Participant

    gumijas lelli,

    kautkadu sikumu (šķiltavas, pīpi, piekariņu, mākslas priekšmetu)

    krūšturi, zobubirsti utt

    #178565
    Jazz
    Participant

    Salvete visā dāvanā bija pats labākais! ORÄ¢INÄ€LÄ€KAIS!

    Paņem nopērc toletes papīru un saraksti kādus dzejoļus un protams vēl kautko klāt… Esi cilvēks DOMÄ€!

    #178566
    susurins
    Participant

    hmmm nu visnotal tagad es savam virietim domaju davinat uz svetkiem tatto:Dvinsh itka gribeja sev uztaisit..bet baidas ta nu es te ta pratoju:D bet vel jau prata ir doma vnk uzdavinat kaut ko incigu:D apenites un maicinju un zekites ar vienu vienadu uzrakstu un zimejuminju:D ko teiktu diez vinsh par to:D?:Dvai vnk pajautat ko vinsh velas?:D

    #178567
    osh
    Participant

    Uzdāvini savam vīrietim kādu labi biezu grāmatu. Būs ko palasīt cietumā, kad uzrausies par attiecībām ar 12-gadīgu meiteni (vai zēnu, pagaidām nav īsti zināms).

    #178568
    samurajs
    Participant

    osh: kāpēc tik naidīga attieksme? :grr: susurinam un vinas dzekam ir 20+ gadiņu…

    #178569
    Mr.Death
    Participant

    osh ar 12-gadīgām meitenēm & zēniem attiecības veido tikai Kalvītim līdzīgi “onkuļi” :D:D:D

    #178570
    zhagis
    Participant

    Savam puišelim nosponsorēju(uzdāvināju),iespēju iegūt autovadītāja apliecību.

    Cerams,ka nenodzers:)

    #178571
    Foxsk8
    Participant

    Tākā drīz būs “Jāņi”, tad labākā dāvana svētkos būtu mīļotā sievete blakus, Jāņu siers zobos un alus kauss rokā.

    #178572
    Graafiene
    Participant

    foxsk8 wrote:

    labākā dāvana svētkos būtu mīļotā sievete blakus, Jāņu siers zobos un alus kauss rokā.


    Es gan to sieru un alu kuņģī iedabūšu nevis visu nakti rokās turēšu :party:

    Tomēr domāju, ka neviens vīrietis neatteiktos no profesionālas erotiskās masāžas….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā