Sapņu tulks – ko nozīmē Tavs sapnis?

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Sapņu tulks – ko nozīmē Tavs sapnis?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148301
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_bf211292eaac88809466eb44dd4bf6c2_1_1.jpg[/imgl]Sievišķajam dzimumam raksturīga pastiprināta ticība zīlēšanai, horoskopiem, dažādām maģiskām un okultām lietām, un lielākoties tieši tādām, kuras zinātne nespēj izskaidrot. Mēs zinām, ka sievietes domāšanas process (ar retiem izņēmumiem) iekārtots savādāk. Atšķirībā no vīrieša loģiskās domāšanas šeit pārsvaru ņem emocijas, intuīcija, un citas vīrietim ne īpaši saprotamas lietas.

    Sapņu tulkošana ir viena no vissenākajām maģiskām lietām, kas kādreiz mēdz arī piepildīties. Š ajā rakstā palīdzēsim mūsu lietotājām izvēlēties pareizo, sev visvairāk piemērotāko sapņu tulkojumu krājumu internetā. Lai pārietu uz izvēlēto sapņu tulku – vienkārši uzklikšķinām uz virsraksta.

    StilaParks.lv – sīki un pamatīgi, un viss alfabēta kārtībā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sp1_1.jpg[/img]

    Dziednieks Arturs Tiltiņš – tas pats tulks, bet ērtāk pārskatāms. Plus bonusā vēl burvestības (kā pieburt līgavaini?), maģijas zinātniskie pamati, rekomendācijas praktizējošiem burvjiem un raganām, un daudzas citas šausminošas okultas lietas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_mag1_1.jpg[/img]

    Saulesjosta.lv konsultēs, ko nozīmē sapnī redzēts skaitlis. Tāpat lapā atrodams savādāks sapņu tulks, Nostradamusa sapņu tulks un šis tas no maģijas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_saulesj_1.jpg[/img]

    Sapņu analizators. Ievadi angliski to, ko sapnī redzēji un spied “Analyze!”. Tur var atrast arī paplašinātu sapņu tulku (14000 jēdzienu), sapņu kategorijas u.c. interesantas lietas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_dreamer_1.jpg[/img]

    Goroskop.Ru – sapņu tulks krieviski. Atšķiras no latviešu tulkiem, bet daudzi jēdzieni sakrīt. Ir dažas interesantas lietas, piem. varam uzzināt ko nozīmē ieraudzīt sapnī konkrētu gada mēnesi. Tāpat lapā ir raksti “Sapņu maģija”, kuros stāstīts, uz kāda pamata veido sapņu tulkus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_goros_1.jpg[/img]

    Š is ir uzskatāms tikai par īsu ieskatu internetā atrodamajos sapņu tulkos. Patiesībā to ir ļoti ļoti daudz, bet pārsvarā tie dublējas.

    #192997
    Kachmoderators
    Participant

    Paldies samuraj.

    Tikai tagad atliek tos sapnīšus atcerēties 🙂

    Es mēdzu citreiz murgus tulkot, ne sapņus. :shake:

    #192998
    samurajs
    Participant

    Labi, ka pateici! Mēģināšu kādu murgutulku arī sameklēt 😀

    #192999
    Graafiene
    Participant

    😀 Sen atpakaļ cītīgi sekoju līdzi visam ko redzēju sapņos, bet tas viss beidzās ar negulētām naktīm & paranoju :wtf:

    #193000
    shady
    Participant

    Manuprāt sapņi iedalās 2 grupās:

    1) Tiem, kam ir kāda nozīme.

    2) Tiem, kuriem nav nekādas jēgas (murgi un pārējās herņas, ko smadzenes producē dažādu notikumu iespaidā).


    Quote:


    Mēs zinām, ka sievietes domāšanas process (ar retiem izņēmumiem) iekārtots savādāk. Atšķirībā no vīrieša loģiskās domāšanas šeit pārsvaru ņem emocijas, intuīcija, un citas vīrietim ne īpaši saprotamas lietas.


    Sieviete ir emocionāli histērisks radījums, kas iedzen kapā vīrieti ar savu debīlismu.

    #193001
    Foxsk8
    Participant

    Man murgos ir rādījies, kā mans kaķis kodē notepadu 😀 😀 😀 LoL

    #193002
    archeens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Man murgos ir rādījies, kā mans kaķis kodē notepadu 😀 😀 😀 LoL

    ta nu gan aizgājis jau galējībā 😀

    man sapnis vienmēr pārraujas vispatīkamākajā vietā 🙂

    #193003
    samurajs
    Participant

    Fox: lai tavs kaķis iemāca manējam un Shady kaķim kodēt; viņi pa trijiem sakodēs Notepad V3 daudz ātrāk par tevi 😀

    Mēs savukārt viņiem ķersim peles, lai šiem stimuls kodēt :D:D:D

    #193004
    Foxsk8
    Participant

    Samuraj, laba doma 😀 😀

    #193005
    Mr.Death
    Participant

    ko Jūs pīpējat? 😀 pacienāsiet mani ar? :D:D:D :duno:

    #193006
    iNFiDEViL
    Participant

    Man reiz bija sapnis ar reklāmas pauzi (pamodos, aizgāju atlaist, iegāju gultā atpakaļ un sapnis turpinājās, no tās vietas kur beidzu 😀 )

    #193007
    izredzētais
    Participant

    esmu sapnī sapratis ka tas ir sapnis 🙂

    PS piemetīšu arī savu kaķi V3 ātrākai sakodēšanai 😀

    #193008
    rihardsss
    Participant

    Itkā sapņi veidojas pēc tā, kas ir zemapziņā. Tātad fox zemapziņā uztraucas par to, ka viņa kaķis varētu būt labāks koderis nekā fox. 😀

    Man jau sen nav sapņu, vai arī ir, bet nekad neatceros. Nu vai arī man zemapziņā nekā nav. :duno:

    #193009
    Mr.Death
    Participant

    Man ir bet baigi neskaidrie, par dažādām sadzīves problēmām 🙂

    #193010
    shady
    Participant

    Nē, nu es arī sapnī esmu redzējis visu ko…gan par notepadu, gan linux, gan citas lietas, kas saistītas par PC, pat esmu redzējis sapnī, ka caur skype sarakstos ar kirilu:D Vai nu kā, n-tos murgus esmu redzējis. Pats interesantākais ir tad, ka ir gadījies arī tā, ka redzi sapnī atrisinājumu uz to, ko esi visu nakti gūglējis, bet sapnī redzi vienkārši atbildi.

    Daži zinātnieki to skaidro ar informatīvajiem laukiem. Doma tāda, ka visa pasuales informācija ir tajos laukos un domādams pa dienu/ meklējis risinājumu tu esi neapzināti mēģinājis pieslēgties klāt šai informācijai, sapnī vienkārši tas izdodas un notiek šīs informācijas pasniegšana…kaut kā tā..

    #193011
    deivs001
    Participant

    Atceros, kad ņēmu dalību Cipariņa matemātikas neklātienes konkursā, vienrez nosapņoju atbildi risinājumam, bet par nožēlu to aizmirsu minūtes 10 pēc atmošanās. Tā kā neizdevās pārbaudīt tā patiesumu.

    Vairāk mani fascinē tas, ka samērā bieži nonāku déjà vu situācijā. Situācijā, kura liekas jau izdzīvota.

    #193012
    Mr.Death
    Participant

    vispār sapnis pēc kura esmu pārdomājis pamatīgi, vai es nav debīls, ir tad ka, man tā spēle Heroes III bij topā. Viennakt sapņos skrēju ar zirdziņu, vācu dārgumus un karoju ar skeletiem :D:D:D Pamodos, jej bogu uz reiz pieskrēju pie kompja noinstalēt to sūdu 😀

    #193013
    nitro
    Participant

    shady wrote:

    {..}Sieviete ir emocionāli histērisks radījums, kas iedzen kapā vīrieti ar savu debīlismu.


    Nespried peec savas pieredzes par visaam ok? Un tas ka mees nesaprotam otru dzimumu NEnoziimee ka tas ir tizls.

    #193014
    aoma
    Participant

    Eh… Sapņot jau noteikti sapņoju, bet nekad neko neatceros 🙁

    #193015
    Graafiene
    Participant

    shady wrote:

    Sieviete ir emocionāli histērisks radījums, kas iedzen kapā vīrieti ar savu debīlismu.

    Ne uz viena vīrieša kapa plāksnes nav redzēts uzraksts “Miris no sievietes debīlisma” :duno: bet nu sapņot jau Tu vari 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā