Jauns sapņu tulks

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Jauns sapņu tulks

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150828
    janis777
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_9789984404356_1.jpg[/imgl]Pamanīju, ka parādījies jauns sapņu tulks.

    Zinu, ka ir jau iepriekš līdzīgi sapņu tulkotāji Latvijas internetā manīti, un pat šajā forumā apskatīti, taču šamajam ir vismaz divas priekšrocības:

    1. sapņu tulkojumu ir vairāk;

    2. tulks nosaka arī sapņa tulkojuma ticamību ņemot vērā mēness fāzi un vecumu, dienu, gada laiku un vēl šo to.

    Aizsoļo uz https://meeting.oho.lv/?cmd=sapnu_tulks un izmēģini.

    #231019
    kaqp
    Participant

    Uztaisiet vēl sadaļu – zīlēšana

    #231020
    Crow
    Participant

    Spamerim ogles parakt uz Vorkutu! Sapņu tulks, ibio…

    #231021
    Evers
    Participant

    šitie sapņu tulki tādas pupu mizas vien ir. Bet paši sapņi gan ne vienmēr ir pupu mizas, pašam reiz viens slikts sapnis diezgan tieši piepildījās jau nākamajā dienā – sapņoju, ka traucoties naktī pa šoseju saskrējos ar smago mašīnu, nevienam par sapni neteicu, bet nākamajā dienā muterīte to mašīnu diezgan nejauki sasita.

    #231022
    shady
    Participant

    Cik nu pats esmu piedomājis par sapņiem un pameklējis info, tad tā ir diezgan sarežģīta padarīšana.

    Ikdienas cilvēks parasti tajā neiedziļinās un labākajā gadījumā palasa kaut kādus vispārīgus štruntus (populārākie varianti) – tas kā saprotams ir lielākā dala izgāšanās (pieturoties pie teiciena – kas der visam, tas neder nekam).

    Tikpat labi cilvēks var sev iegalvot, piemēram, ka ja redzēs sapnī suni, tad viņu apzags. Liela varbūtība, ka ja šāds sapņu vēstnesis būs, tad pielāgosies pie viņa “iedomām”, sapratnes. Lai gan nereti sapņi ir kodēti. Tiesa, mēdz būt arī burtiski saprotami (līdzigi kā Evers minēja) sapņi – atkarīgs gan no cilvēkiem, gan pašiem sapņiem.

    Sapņu pētīšana ir vesela zinātne, cik nu pats no savas pieredzes varu teikt – fufelis tas tomēr nav. Iespējams, ka “vienkārši sapņi” – nemākam tos izskaidrot un tāpēc piešķiram tiem maznozīmīgu jēgu, bet varbūt arī ne:D

    #231023
    samurajs
    Participant

    Viss ir kārtībā, tēma ielikta pareizajā sadaļā.

    Nevajag uzreiz kritizēt, caur SEO Notepadam extrā apmeklējums nāks 🙂

    #231024
    daGrevis
    Participant

    Kā rodās sapņi?? Tas ir mūsu smadzeņu “restart’s”… 😀 Neko nevaram tacu paredzēt, ja nepastāv 6 prāts. Ai, negribu iedziļināties, sāks sāpēt galva! 😀

    #231025
    Evers
    Participant

    Ak jā, sveiciens piektdienā! 🙂

    #231026
    aoma
    Participant

    pats esmu skeptiķis, bet jums vajadzētu dzirdēt manu muterīti – patiešām īsts sapņu tulks:

    1. ja sapnī redz miroņus, būs nejauks laiks;

    2. redzēt sapnī govi vai mazu bērnu, sagaida nelaime;

    3. sapnī mironim neko nedrīkst dot, pašam drīz būs jāmirst utt.

    un tas viss atkarīgs no mēness fāzēm esot 🙂

    #231027
    samurajs
    Participant

    Ja deguns niez – gaidāma drope! Bet nu tas realitātē, man kaut kā reti sapņojas 😀

    #231028
    shady
    Participant

    samurajs – Pēc realitātes šķiet, ka tu tos sapņus vienkārši neatceries:D

    #231029
    aoma
    Participant

    Kaut kur lasīju, ka sapņus redz pilnīgi visi, tikai daļa tos neatceras nemaz vai aizmirst tūlīt pēc pamošanās – pats piederu pie pēdējiem 😀

    #231030
    reGative
    Participant

    Sapņi esot mūsu zemapziņa, jeb kkā tā, bet es reizēm redzu, ka lidinos pa gaisu. 😀 un arī nereālus gadījumus redzu. Piemēram, ka uz jumta met ar piku un trāpa ienaidniekam 😀 😀

    #231031
    daGrevis
    Participant

    reGative wrote:

    Piemēram, ka uz jumta met ar piku un trāpa ienaidniekam 😀 😀

    Wa’tāāā?!! 😀

    P.S. Jā, es arī sapņus redzu šausmīgi reti; reizi mēnesī?? Retāk… 🙁

    #231032
    Aldis
    Participant

    reGative wrote:

    Piemēram, ka uz jumta met ar piku un trāpa ienaidniekam 😀 😀

    Puis.. ieturi pauzi geimerošanā… 😀

    #231033
    reGative
    Participant

    es jau negeimoju. Vispār. Bet redzi, tādi joki gadās 😀 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā