Foxsk8 podcast Nr1

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Foxsk8 podcast Nr1

Post no foxsk8 » 26 Nov 2010, 21:13

Foxsk8 podcasts numur 1.

Tad nu tā, sadomāju, kaut ko parunāt par savām tēmām. :)

<object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.failiem.lv/player_mp3/audio_ ... player.swf" id="audioplayer1" height="24" width="290"><param name="movie" value="http://www.failiem.lv/player_mp3/audio_ ... wf"><param name="FlashVars" value="playerID=1&soundFile=http://www.failiem.lv/down.php?i=gshgtz ... p3"><param name="quality" value="high"><param name="menu" value="false"><param name="wmode" value="transparent"></object>

Jāsaka uzreiz, ka šis ir mans pirmais podcasts, runāts real life, nekas nav ne skaņots, nekādi citādi pietunēts, griežam savas skandas uz max vol, jo redz, mikrafons čakarējās, pārāk klusu records notika. Ko var gribēt no miķa pa 1 Ls :D

Gaidu atsauksmes. :)

Runātas lietas par ko:

Php.lv diskusija

Themeforest.net

P.S. Zivs, ja uzbraucu, sorry, tas tā nebija domāts :)

User avatar
Kefīrs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 533
Pievienojies: 13 Apr 2009, 21:23
Reputācija: 0

Post no Kefīrs » 26 Nov 2010, 21:42

Uzgriezu pat uz maksimālo, bet tā pat neko nedzirdu. Pilnīgs klusums. :lala:
False alarm. Es, dunduks, austiņas biju atstājis. :seeker:

User avatar
zivs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 400
Pievienojies: 05 Feb 2009, 00:33
Reputācija: 0
Atrodas: Ogre, Latvija

Post no zivs » 26 Nov 2010, 22:29

Ieraksts ir gan kluss, tam ir arī neciešams fons - pamēģini tās lietas kaut kā pieregulēt. Un, protams, ka neapvainojos - es pats reizēm sevi nesaprotu, kad ātri runāju :D

User avatar
daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 26 Nov 2010, 22:46

Fons tur ir. Diemžēl. =(
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

User avatar
dajaNa
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 103
Pievienojies: 19 Okt 2009, 19:23
Reputācija: 0

Post no dajaNa » 26 Nov 2010, 23:03

" kačājam pravas" :D

un gaidu otro daļu :)
www.milasabece.lv intīmo rakstu portāls par un ap mīlas lietām...

User avatar
marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no marr » 26 Nov 2010, 23:43

čalīt,

no offence , bet ar šādu filosofiju nekur tālu netiksi... Pieņemšu, ka tas nāk no stresa, kas rodas no tā, ka ieraksti savu runāto, zinot ka publicēsi
strādāt par kapeikām... 300 LVL uz rokas - Latvijā tā ir nauda, lai vai kā daudziem liekas, ka ar to nu nekā nevarot iztikt. Īpaši tā liekas tiem daudzajiem tūkstošiem "svaigo absolventu" no daudzskaitlīgajām Latvijas augstskolām, kam liekas, ka augstākā izglītība ir garants kaut kam. Dzīve nav zelta bedre, kurā iemetoties no jebkuras puses Tevi gaida ar atplestām rokām un met naudu pakaļ, lai tik skrien pie saucēja.

Visi vienmēr šejieni salīdzina ar rietumeiropu, tāpēc darīšu to arī es: tur jaunietis, kas tikko pabeidzis augstskolu un ieguvis darbu specialitātē nesaņem diži vairāk kā jaunietis šeit, kas izdarījis to pašu, ja skatās pēc "reālas pirktspējas". T.i. atļauties paņemt kredītu varētu, ja gribētu, bet jautājums ir vai vajag! Tur šāds jaunietis sāks kā asistents/jaunākais speciālists, un viņam paies gadi, kamēr viņš izsitīsies par kaut ko. Nezin kāpēc Latvijā ir standarta pieņēmums, ka augstskolas absolvents ir visuzinošais, kam jāmaksā vismaz 500 LVL uz rokas, ir ūberkruts speciālists, kas ir pelīnijis tapt apmaksāts vareni, jo citādi viņš nenāks, aizbildinoties ar nespēju segt savas saistības. Problēma ir vieglprātībā, kā cilvēks vidējais izdomā, ka viens kredīts katram - tā ir norma, vai jebkurš tēriņš ko var atļauties momentā ir attaisnojams.

Pat neskatoties uz to, ka IT joma ir nedaudz specifiska ar to, ka jebkurā biznesā ir nepieciešama (tāpat kā juristi), tas nedod pamatu sadomāties, ka katram uzņēmumam ir nepieciešams koderis, kas satraucas (būsim godīgi) par tādiem sīkumiem kā Tu (spriežot pēc šī podcast). Iemesls ir gana vienkāršs - ar to vien, ka Tu kā koderis pārzini programmēšanu, Tev nepietiks būt par labu speciālistu kādā uzņēmumā, jo katra industrija ir specifiska ar savām lietām, ko Tev kā vispārīgi zinošam cilvēkam nekad neiedomāties. Pat ja Tu domā, ka klients ir dumjš, ka Tev viņš ir jāpārliecina par savu taisnību, jo "Tu zini", tas ne vienmēr tā būs, jo viņš, iespējams, zinās biznesa specifiku, ko Tu pat nenojaut. Pats ikdienā redzu šo situāciju un tā nu ir sanācis, ka dažkārt testēju funkcionalitāti sistēmām, ko dažādi koderi ir taisījuši. Sākotnēji biju pārsteigts, cik dumju rezultātu var iegūt, taču pēc vairākkārtējām šādām situācijām esmu nonācis pie secinājuma, ka šādas situācijas rodas tieši dēļ tā, ka koderi domā, ka tikai tāpēc, ka viņi ir izpildītāji, t.i. sistēmas taisītāji, viņi zin labāk, kādam būt rezultātam...

User avatar
Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32
Reputācija: 0

Post no Wuu » 27 Nov 2010, 00:29

marr wrote:300 LVL uz rokas - Latvijā tā ir nauda
Labs joks, no tevis sanāk humorists. :D
Image

bumbulis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 343
Pievienojies: 13 Sep 2008, 17:41
Reputācija: 0

Post no bumbulis » 27 Nov 2010, 00:50

Wuu wrote:
marr wrote:300 LVL uz rokas - Latvijā tā ir nauda
Labs joks, no tevis sanāk humorists. :D
Pasaki to kādam no simtlatniekiem. :) Un ja jau pats pelnīto entos simtus, tad takš netirgotu counter strike accessus un unbanus par naudu... No offence.

User avatar
usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51
Reputācija: 0

Post no usins » 27 Nov 2010, 01:28

Ar vlc skanēja pat pietiekami skaļi. pat skaļāk neprasījās. Tā jau var redzēt, ka viss laivā, un pat interesanti paklausīties bija. tik baig tā lēkāji no viena topika uz citu.
Labprāt noklausītos 2. daļu ar.
Manuprāt, dažreiz koderi par traku prasa naudu, jo īpaši sīkiem projektiņiem... par viītkartes lapu prasot tos pašus 100 ls, bet paņem vnk kādu templeitu... Protams, visiem gribas kaut kā nopelnīt. Ir aitas, būs cirpēji.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 27 Nov 2010, 08:10

Jap, varbūt tā lēkāšanās sanāca, bet nu tas ir okey.

Marr. Vispār, mums ir tiesības nīdēt, jo redz, neviens jau nav teicis, ka pēc tam pasūtītājs uz tavu izpildījumu, nenopelna ap 30 reizēm vairāk,

Vēl viena lieta, tu esi redzējis kādā nopietna kantora izcenojumus par programēšanu kā tādu, varu tev pateikt, tur jebkas iet uz štuku, divām, tad nu arī mums kā strādniekiem, vai kā būtu tikai godīgi maksāt ok algas.

Nākošā lieta, mani diži tas neuztrauc, es tikai vienkārši šoreiz runāju, kas notiek apkārt, jebšu avota linki tika ielikti. Pastāstīju savu redzējumu.

Usiņ, protams, 4 template katrs pa 100 ir ok mēneša alga, bet ja nemanīji, bieži notiek tā, ka klients grib lai tu pa to sotaku, strādā mēnesi, ķipa 100 latnieku koderu programma :D Es nerunāju tagad ka tā tas ir visu laiku, bet gan par to, ka tādā situācija pastāv, kura atkal citiem rada, tādas domas, ka programmētāji ir pazuduši.

Marr: 300 Ls lati, der tiem, kam nav ģimenes, ir viens pats, nav kredītu un dzīvo tikai šodienai, nevis nākotnei.

Ok davai paskatīsimies, tu saki ok alga, labi parēķinam, kas no tā sanāk.

Vidēji Jaunā māja, ziemas laikā ar apkuri izmaksā ap 100 Ls, pieskaitam klāt vēl klāt izklaidi, jebšu tv un interets, telefons. 30 Ls. Pieskaitam izdevumus, lai tu varētu piem tikt uz darbu, ap 70 Ls. un nu 100 Ls tev paliek tīri uz roku, jebšu 3 Ls dienā, par kuriem tev ir jāpaēd, jāapģērbjas. Nekas daudz jau tas nav. Tāpēc es pieminēju, ka vismaz tiem kuriem ir ģimene, viņi vienkārši nevar atļauties lētāk, strādāt.

Nākošā lieta, es pats gāju 4 - 5 gadus, līdz kamēr, varēju atļauties kādam prasīt tādu algu, laiku, utt... ko esmu veltijis, jau neviens nerēķina, ieguldījumu, jebšu kaut vai to varētu teikt, skolas maksas izdevumi. Vēl viena lieta, labi IT cilvēki vienmēr būs uz izķeršanu, tas nu ir fakts. Un vēl viena lieta, kas man liekas, ka tur marr, esi tieši tāds darba devējs, kādu es aprakstīju savā podcastā, vismaz tuvu tam, kas nevēlas maksāt un davai, kapājiet, kapājiet.

Un vispār, labi, ka nerunāju par dizaineriem, tiem mani skaitļi liekas kapeikas :D Es domāju profesionālo līmeni.

Vēl jau viena lieta, nekur neesmu minējis, ka piemēram es strādātu no 8 - 5 un viss. Es arī kapājos no agra rīta, līdz vēlam vakaram, strādāju brīvdienās,svētku dienās, utt... lai varētu vismaz savākt pēc iespējas vairāk naudiņas, ģimeni praktiski neredzu, jo nav laika. So nīdēt par to, ka tādi cipari nav atbilstoši darba ieguldījumam, nevar.

Laikam arī uz galveniem uzbraucieniem, atbildēju.

User avatar
Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32
Reputācija: 0

Post no Wuu » 27 Nov 2010, 08:50

Fox podkāstā pietrūks vel vismaz divas personas, savādāk monologs.
bumbulis wrote:Pasaki to kādam no simtlatniekiem. :) Un ja jau pats pelnīto entos simtus, tad takš netirgotu counter strike accessus un unbanus par naudu... No offence.
Nelien cita makā.
Image

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 27 Nov 2010, 09:06

Taka man diemžēl šeit Liepājā vismaz nav neviena čoma, džeka, kas būtu līdzzinoš, nevaru paņemt cilvēku, kas neko nerūbī un malt podcastu, arī pats mitinos dziļos laukos, līdz ar to, ir kā ir.

User avatar
Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32
Reputācija: 0

Post no Wuu » 27 Nov 2010, 09:10

foxsk8 wrote:Taka man diemžēl šeit Liepājā vismaz nav neviena čoma, džeka, kas būtu līdzzinoš, nevaru paņemt cilvēku, kas neko nerūbī un malt podcastu, arī pats mitinos dziļos laukos, līdz ar to, ir kā ir.
Es tev došu mājienu, Skype...
Image

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 27 Nov 2010, 09:14

Es jau tā centos, nelaist iekšā visus savus zbis, zajebuka, bl****, ja laistu pa vairākiem, varbūt būtu interesantāk, bet arī veidotos lielāks murgs, katrs mauktu pa savam. Bet nu to mēs varēsim noarganizēt, kad nākošo reizi apciemošu shady un linx Rīgā, tad pie aliņiem arī uzmauksim kādu podcastu daudzpersonu režīmā.

User avatar
zivs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 400
Pievienojies: 05 Feb 2009, 00:33
Reputācija: 0
Atrodas: Ogre, Latvija

Post no zivs » 27 Nov 2010, 16:01

Man ir aizdomas, ka Wuu īsti nezina naudas vērtību Latvijā .. Dzīvo uz vecāku kakla?

User avatar
Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32
Reputācija: 0

Post no Wuu » 27 Nov 2010, 16:17

zivs wrote:Man ir aizdomas, ka Wuu īsti nezina naudas vērtību Latvijā .. Dzīvo uz vecāku kakla?
Nelien cita makā un vispār kopš 16 gadu vecuma pats pelnu sev iztikai, tākā gan jau es zināšu naudas vērtību.
Image

User avatar
zivs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 400
Pievienojies: 05 Feb 2009, 00:33
Reputācija: 0
Atrodas: Ogre, Latvija

Post no zivs » 27 Nov 2010, 16:28

Tam teicienam arī laikam nozīmi īsti nezini? :)

User avatar
Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32
Reputācija: 0

Post no Wuu » 27 Nov 2010, 16:51

Ko es tev nezinu? Es tev vel riez saku, tev nav nekādas daļas gar maniem ienākumiem un no kurienes es viņus iegūstu.
Image

User avatar
jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11
Reputācija: 0

Post no jonjs » 27 Nov 2010, 18:55

Ja runājam par PODCAST, tad man patika.

Ja runājam par vecāku atbalstu vai neatbalstu, tad jāsaka, ka ir labi, ja vecāki var un pareizi atbalsta savus bērnus līdz zināmam vecumam.

Dažreiz strādājot darbus sevis uzturēšanai, atliek ļoti maz laika laba aroda apgūšanai.
Pareizi Wuu saka, nav ko līst svešā maciņā.

Protams arī jāsaka, ka ir slikti, kad kāds jaunietis, kas ne nieka mēnesī pats nenopelna pēkšņi sāk visus te mācīt un rādīt pagarīnāt krānu ar jaunu telefonu, datoru vai vēl sazin ko, bet pats neapzinās, ka visu ir uzdāvinājusi mamma vai tētis, tomēr man šķiet, ka tas nav Wuu gadījums.

Dažu labu gan laikam zinu, kas šo mācību vel nav apguvis (piemēram pasūta sev blogu vai interneta vietni par vecāku naudu u.t.t.) un pēc tam zīmējas, lai gan pats nebūt nav spējīgs ko tādu uzražot.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

User avatar
marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no marr » 27 Nov 2010, 21:22

foxsk8, nevajag uztvert šos kā uzbraucienus - drīzāk kā diskusiju par filosofiju, jo tas ir tas, ko es šeit mēģinu uzzināt - ko/kāpēc citi domā tā kā domā. Varbūt arī Tu kādu labu ideju ieraudzīsi, kas liksies saistoša par to, kā domāt par kaut ko.
es nerunāju par tādiem kā Wuu, kam jūra ir līdz ceļiem un neapmierinātība bēniņos. Es runāju par to, ka cilvēki gaida zelta kalnus, kuri paši no sevis nenāk, lai gan tas ir tas, kas viņiem ir solīts gadiem (piemēram, skolās).

1) tiesības nīdēt: es surprise, surprise jau domāju, ka it kā zemā alga nāk no "pēc tam firma uzvārās" puses. Tā nav taisnība. Uzņēmumam, pirmkārt, ir darbinieks (Tu), kuru var nodarbināt, jo alga būs jāmaksā tik un tā. Otrkārt, katrā uzņēmumā (es nerunāju par uzņēmumiem, kuros strādā 5i cilvēki, bet gan krietna apjoma uzņēmums) ir darbinieki, kas pēc būtības nodarbojas ar citu darbinieku apkalpošanu - arī viņiem ir jāmaksā, tāpat uzņēmumam ir jāmaksā par telpām, tehniku un tamlīdzīgām lietām. Reālā Tava alga projektā, kur tikai Tu un Tavs priekšnieks ir iesaistīti nebeidzas ar "nauda ieskaitīta konktā, daļa atskaitīta Tev un pārējais tīra/viegla peļņa īpašniekam". Treškārt, šiem nopietnajiem kantoriem ir vārds, kas ir kā garantija kvalitātei un uzticamībai, kas, ļoti iespējams, Tev kā individuālam koderim 1 pret 1 sacensībā ar potenciālu klientu nebūs. Nopietnajiem kantoriem papildus vēl nāks alternatīvas, ko viņi varētu likt Tev darīt tā vietā, teiksim izvēle - likt/ļaut Tev strādāt pie jauna, sarežģīta projekta, vai ātri uzkapāt vienu tipveida. Efektivitāte rodas (un te nu privātais sektors ir labs) tad ja bariņš cilvēku dara katrs savu specifisko lietu un dara to labi, kamēr ir kāds kas nokārto, ka šis process strādā. Un tas lūk arī maksā. Darītājs bez tiem citiem "neredzamajiem palīgiem" spētu daudz mazāk.
Pēc šī punkta spriežot, arī es varētu nīdēt par savu darba devēju, taču to nedaru.

2) dzīvošana: mmm... nepiekrītu :) pirmkārt, būtu tikai normāli, ja jaunieši, kas nedzīvo pie vecākiem kooperētos un piemēram trijatā dzīvotu trīsistabu dzīvoklī. Ä€rzemēs (Anglija, Holande, Vācija) tā ir norma, šeit kaut kā nē - uzreiz jāspēj atļauties kaut vienistabas, bet savu ūķīti. Tas, protams, ir dārgāk, taču vajag. Dzīvot pie vecākiem - protams, ir gadījumi kad tā nav, taču pa lielam, uzskatu ka tā ir katra paša brīva izvēle. Nezinu, par kādu transportu 70 Ls mēnesī Tu runā, jo es mazāku summu iztērēju braucot ar ēdelīgu pilnpiedziņas auto uz darbu turp atpakaļ (acīmredzot neskaitu pārējo braukāšanu, kas saucams par "privātām darīšanām"). Un es arī, protams, nesaku, ka visu dzīvi būtu normāli tik pelnīt, taču sākotnējās prasības, kad maksimums knapi pāris gadus kā augstskolu pabeidzis.

3) pašieguldījums & skolas maksa, interesanta tēma! Es teiktu, ka viss ir atkarīgs no tā, kā skaita. Jo, ja labi grib, tad arī vidusskolu var ieskaitīt kā "ieguldījumu nākotnē" nevis kā obligātu prasību: respektīvi - ja Tu gāji uz augstskolu jau zinādams, ka dari to tikai tāpēc lai dabūtu augstāku algu, tad iespējams Tev ir pamats cepties, bet ja gāji ar domu, ka tas viss ILGÄ€KAM laika posmam, tad nekas vēl nav zaudēts. Tu saki, ka daudz esi ieguldījis, taču arī citi to ir darījuši - varbūt efektīvāk, varbūt ar mazāk darba stundām, bet ceļš katram ir citādāks. Man tas joprojām izskatās, ka "lai vai kas būtu darīts, un darīts ir daudz" rezultātu vajag te un tagad. Un nākotnē vēl vairāk. Taču tas viss ir sasniedams tikai un vienīgi cītīgi strādājot vislaik un ejot uz to, ko pats uzskati par labāku. Tas veido veiksmīgu cilvēku, nevis klaigāšana par to, cik viss negodīgi. Jā, life is a bitch, taču nevajag to uzskatīt/pataisīt par vēl sliktāku mākslīgi.

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 28 Nov 2010, 02:58

Piekrītu, par to ka vajag prasīt arī koderim normālu algu, nu tas ir tā pat, kā strādāt jebkuru citu darbu, gribas lai ir atalgots! :)


p.s. Re kā wuuškins aizsvilās.. :D dabūsiet banus iekš c.s. tā ka būs jāatpērkas no viņa un viņa rokašpuišiem...

Nu nelieniet viņa ienākumos!!! :D :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Reputācija: 0
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 28 Nov 2010, 03:16

A kāpēc šis pavediens parādās gan rakstos, gan forumā :?

User avatar
usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51
Reputācija: 0

Post no usins » 28 Nov 2010, 15:35

Emz, man gan labāk patīk,kad ir monologs. jo ja ir vairāk cilvēku, tad sākas muldēšana, un cilvēks nevar izteikt savu domu. Jo mums i tā, cik cilvēku tik viedokļu, bet šorei es labprāt paklausītos foxsk8 viedokli nevis vāvuļošanu.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

bumbulis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 343
Pievienojies: 13 Sep 2008, 17:41
Reputācija: 0

Post no bumbulis » 29 Nov 2010, 02:26

Par to "es nevaru atļauties strādāt par mazu algu, jo ir ģimene". Š is ir galīgi garām koncepts. No tā vai tu dzīvo viens, ar draudzeni, vai tev ir trīs sīči algu nerēķina. Ir jādomā "es nevaru atļauties sīci, ja nevaru attiecīgi nopelnīt". Un šeit nenormāli daudzi iegrābjās nez kapēc.

User avatar
jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11
Reputācija: 0

Post no jonjs » 29 Nov 2010, 10:20

Nu ar tiem sīčiem ir tā, ka tādēļ jau tie letiņi izmirst. Tas, ka pie mums ir zemas algas tas arī ir fakts. Protams zinu programmētājus, kas pelna ļoti daudz, bet viņi jau arī programmē ne jau web lapiņas un bieži vien ir spiesti pa gadam uzturēties kaut kur aiz kāda no okeāniem.
Tomēr domāju, ka arī web dizaineri ārzemēs pelna vairāk nekā pie mums.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

User avatar
Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35
Reputācija: 0

Post no Hominidae » 30 Sep 2011, 11:36

70ls transports un 300ls ir pārāk maz? Man mēnesī transportā aiziet 9.99ls, ok, braucu ar sabiedrisko, taču nevajag aizmirst, ka tas, ka tev ir rijīgs kuilis, ar kuru tu ik rītu brauc uz darbu nedod tiesības prasīt lielu naudu. Protams, jo lielāka alga, jo labāk, tas ir cilvēcīgi, taču , kā jau te teica - jo vairāk bērnu (rijīgāks auto), jo vairāk algu jāsaņem - pilnīgs nonsenss! Es pat 300ls mēnesī nesaņemu. Un esmu paēdis, viss itkā pietiek, tiesa, katru dienu neko glaunu jau netaisīšu ierobežotā budžeta dēļ. Arī bērnu man nav, dzīvoju divatā, viss nomaksāts. Es nesaprotu - kur to naudu tik ļoti var bāzt? Par tām dzīvokļa īrēm - vecīt, ja dzīvo viens, tad arī no tiem 300ls nonāks nost pilna īres un komunuālo maksājumu summa. Parasti jau maksājumi ir dalīti, bet tā ir katra privāta dzīve. Skatos tik, ka cilvēki te dažbrīd dikti izlepuši. :D

Pievienot atbildi

Return to “Lietotāju Podcast”